Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 40401 - 40420 Napsat příspěvek
Jestli je to jen z půlky pravda, tak se nám právě zrodil další kult...
583725
Jestli je to jen z půlky pravda, tak se nám právě zrodil další kult...
0 0
reagovat
Na ČSFD jsou prvni ohlasy na Diktátora. A velice pozityvních.
583724
Na ČSFD jsou prvni ohlasy na Diktátora. A velice pozityvních.
0 0
reagovat
Americky ninja 1, Sharktopus, Pearl Harbr, Deadfall
583717
Americky ninja 1, Sharktopus, Pearl Harbr, Deadfall
0 0
reagovat

MAJkLSON

Filmy, ktoré si vymenoval sú dobré a dobre hodnotené, takže by som ich nepovažoval za guilty pleasure.
583716
Filmy, ktoré si vymenoval sú dobré a dobre hodnotené, takže by som ich nepovažoval za guilty pleasure.
MAJkLSON
0 0
reagovat
Collateral - několikrát do roka, pak Sunshine, Dark City, Telefonní budka ;)
583707
Collateral - několikrát do roka, pak Sunshine, Dark City, Telefonní budka *;)*
0 0
reagovat
U.S. Marshals aka Šerifové. Tak 2x do roka.:)
583697
U.S. Marshals aka Šerifové. Tak 2x do roka.*:)*
0 0
reagovat
Liga výnimočných. Nepozerám to pravidelne každý rok, ale ako také GP, ktoré si raz za čas rád pustím ma to napadlo ako prvé. Neviem, čo sa komu na tom nepáči a prečo do toho všetci tak strašne rýpu... :))
583695
Liga výnimočných. Nepozerám to pravidelne každý rok, ale ako také GP, ktoré si raz za čas rád pustím ma to napadlo ako prvé. Neviem, čo sa komu na tom nepáči a prečo do toho všetci tak strašne rýpu... *:))*
0 0
reagovat

popik

GP: Spawn (1997)
583694
GP: Spawn (1997)
popik
0 0
reagovat
Mě třeba druzí a třetí piráti taky baví :)
Pak ještě Van Helsing, do který ho se podle mě taky rýpe až příliš. Na první shlédnutí nic moc, ale později jsem si ho dal znova a už mě to bavilo víc a od té doby jsem ho pak viděl mockrát :)
583693
Mě třeba druzí a třetí piráti taky baví *:)* Pak ještě Van Helsing, do který ho se podle mě taky rýpe až příliš. Na první shlédnutí nic moc, ale později jsem si ho dal znova a už mě to bavilo víc a od té doby jsem ho pak viděl mockrát *:)*
0 0
reagovat
Hvězdná pěchota... Sice není tak úplně guilty, ale stejně... Když jsme u těch pirátů, tak Truhla i Konec světa mě navzdory všeobecnýmu konsenzu dost baví. Top Gun by byl taky někde nahoře, následovanej Armageddonem a Godzillou, který kdysi dávno formovali můj vkus.

A z ranku Ostrova hrdlořezů mám hodně rád McTiernanovi Vikingy. Přičemž dodnes nechápu, proč to byl takovej propadák. Skvělá hudba Jerryho Goldsmithe, parádně vybraný neznámý skandinávský herci k tomu (a Vladimirl Kulich navrch) a hezky osudovej závěr. Nikomu se tím nechlubím, ale čas od času si je pustím. :)
583690
Hvězdná pěchota... Sice není tak úplně guilty, ale stejně... Když jsme u těch pirátů, tak Truhla i Konec světa mě navzdory všeobecnýmu konsenzu dost baví. Top Gun by byl taky někde nahoře, následovanej Armageddonem a Godzillou, který kdysi dávno formovali můj vkus. A z ranku Ostrova hrdlořezů mám hodně rád McTiernanovi Vikingy. Přičemž dodnes nechápu, proč to byl takovej propadák. Skvělá hudba Jerryho Goldsmithe, parádně vybraný neznámý skandinávský herci k tomu (a Vladimirl Kulich navrch) a hezky osudovej závěr. Nikomu se tím nechlubím, ale čas od času si je pustím. *:)*
0 0
reagovat

Disketa

Rudou Sonju sem kdysi sjížděl na videokazetě v hrozný kvalitě skoro pořád. Ale někdy rokem sem na to zkusil kouknout, a to už prostě nejde. Po 10ti minutách znechuceně vypnuto. Jeden z těch filmů, kde podle mě nostalgie zakrývá nekvality daného díla.
583689
Rudou Sonju sem kdysi sjížděl na videokazetě v hrozný kvalitě skoro pořád. Ale někdy rokem sem na to zkusil kouknout, a to už prostě nejde. Po 10ti minutách znechuceně vypnuto. Jeden z těch filmů, kde podle mě nostalgie zakrývá nekvality daného díla.
Disketa
0 0
reagovat
GP: Rudá Sonja, Top Gun a Batman a Robin. 8)
583688
GP: Rudá Sonja, Top Gun a Batman a Robin. *8)*
0 0
reagovat
Pro mě za mě... :D

Jedno z mých guilty pleasure bude určitě trilogie Slunce, seno... 8)
583687
Pro mě za mě... *:D* Jedno z mých guilty pleasure bude určitě trilogie Slunce, seno... *8)*
0 0
reagovat

tedgeorge

GP? u me nejspis Zlodej zivotu s Angelinou.
583686
GP? u me nejspis Zlodej zivotu s Angelinou.
tedgeorge
0 0
reagovat
Popravdě nevím, co vybrat jako první. Tak vezmu asi Muž, který věděl příliš málo s Billem Murraym, ale jen v prvním českém dabingu. To jsem viděl na kazetě snad 50x a i když je to těžká nostalgie, stále ho považují za geniální komedii. Molinův Boris a Dr. Ludmilla Kropotkinová, která dala svým jménem přezdívku naší třídní učitelce na základce jsou prostě nezapomenutelní.
A jinak taky nechápu proč byl ostrov Ostrov Hrdlořezů takový propadák.
583685
Popravdě nevím, co vybrat jako první. Tak vezmu asi Muž, který věděl příliš málo s Billem Murraym, ale jen v prvním českém dabingu. To jsem viděl na kazetě snad 50x a i když je to těžká nostalgie, stále ho považují za geniální komedii. Molinův Boris a Dr. Ludmilla Kropotkinová, která dala svým jménem přezdívku naší třídní učitelce na základce jsou prostě nezapomenutelní. A jinak taky nechápu proč byl ostrov Ostrov Hrdlořezů takový propadák.
0 0
reagovat
Ok, tak když už sme se rozkecali, co vaše jedno největší guilty pleasure? U mě vede úžasnej Ostrov Hrdlořezů, kterej podle mě nakopává všechny piráty víte kam. Myslel sem si, že tady úřadovala nostalgie, protože to byl můj první film viděnej v letním kině, ale nedávno sem to viděl, a je to prostě bomba. Nechápu, proč se tomu posmívá (posmívalo) tolik lidí. Neberme v potaz fakt, že ten film potopil celý studio :D
583683
Ok, tak když už sme se rozkecali, co vaše jedno největší guilty pleasure? U mě vede úžasnej Ostrov Hrdlořezů, kterej podle mě nakopává všechny piráty víte kam. Myslel sem si, že tady úřadovala nostalgie, protože to byl můj první film viděnej v letním kině, ale nedávno sem to viděl, a je to prostě bomba. Nechápu, proč se tomu posmívá (posmívalo) tolik lidí. Neberme v potaz fakt, že ten film potopil celý studio :D
0 0
reagovat
Tak každý máme asi svoje klasiky, které si buď nenecháme ujít, a nebo si je záměrně pouštíme.:) A Phone Booth je taky dobrá volba.;)
583682
Tak každý máme asi svoje klasiky, které si buď nenecháme ujít, a nebo si je záměrně pouštíme.*:)* A Phone Booth je taky dobrá volba.*;)*
0 0
reagovat
Tak to já si zase každoročně pouštím ještě Phone Booth, hlavně kvůli Sutherlandovi. Mně se to asi nikdy neokouká.
583681
Tak to já si zase každoročně pouštím ještě Phone Booth, hlavně kvůli Sutherlandovi. Mně se to asi nikdy neokouká.
0 0
reagovat

TédGeorge

;)
583680
*;)*
TédGeorge
0 0
reagovat

Jeržík

Třeba tvoje shánění urychlí ještě jeden klip s mladičkým Affleckem. Mihne is i Matthew "shirtless" McConaughey :) link
583679
Třeba tvoje shánění urychlí ještě jeden klip s mladičkým Affleckem. Mihne is i Matthew "shirtless" McConaughey :) http://www.youtube.com/watch?v=I7MwxFdb0Ls&feature=relmfu
Jeržík
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se