Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 40381 - 40400 Napsat příspěvek
Moje oblíbený GP je Howardův Grinch :) A kupodivu klidně i s dabingem. :+
583884
Moje oblíbený GP je Howardův Grinch :) A kupodivu klidně i s dabingem. *:+*
0 0
reagovat

departed

Zadna reakce nebude, zrovna s Popickem se o tom nemam chut bavit.
583839
Zadna reakce nebude, zrovna s Popickem se o tom nemam chut bavit.
departed
0 0
reagovat
Největší GP je G.I.Joe :+
583838
Největší GP je G.I.Joe *:+*
0 0
reagovat
cekej reakci od TedaG.
583831
cekej reakci od TedaG.
0 0
reagovat

The Awakening

Totální odpad! :- Vlastně jsem to ani nedokoukal, jak moc mě ten film nudil...
583824
Totální odpad! *:-* Vlastně jsem to ani nedokoukal, jak moc mě ten film nudil...
The Awakening
0 0
reagovat
Pro někoho GP, pro někoho ne.
Bad Boys I a II

Naprosto ultimátní, hlavně akční scény ve dvojce(všechny Transky strčí do fusekle)
583806
Pro někoho GP, pro někoho ne. Bad Boys I a II Naprosto ultimátní, hlavně akční scény ve dvojce(všechny Transky strčí do fusekle)
0 0
reagovat
Máte pravdu junáci. Všichni vetřelci, Věci a podobný potvory jsou úplný žabaři ve srovnání...s praskajícíma větvičkama venku před stanem. :+
583795
Máte pravdu junáci. Všichni vetřelci, Věci a podobný potvory jsou úplný žabaři ve srovnání...s praskajícíma větvičkama venku před stanem. *:+*
0 0
reagovat

Bachy

To podepisuju...
583783
To podepisuju...
Bachy
0 0
reagovat
Blair Witch neberu jako GP...ten film žeru ačkoliv chápu, že to má ohromný odpůrce. Má to svoje kvality, je to své. Bál jsem se jako blázen...a přitom ničeho. Což mi k dojmu stačilo. Na mě vždycky víc zabíral tenhle druh hororu.
583782
Blair Witch neberu jako GP...ten film žeru ačkoliv chápu, že to má ohromný odpůrce. Má to svoje kvality, je to své. Bál jsem se jako blázen...a přitom ničeho. Což mi k dojmu stačilo. Na mě vždycky víc zabíral tenhle druh hororu.
0 0
reagovat
To jsme dva. Když jsem se na ten kultovní film chtěl konečně jednou podívat (běžel na ČT2), tak jsem u toho usnul. A to se mi běžně nestává! :D

Ale tak mně se zase třeba moc líbí Vesnice. U některých filmů asi hodně záleží na rozpoložení člověka při tom prvním shlédnutí a ten prvotní dojem si pak s sebou nese už napořád :)
583775
To jsme dva. Když jsem se na ten kultovní film chtěl konečně jednou podívat (běžel na ČT2), tak jsem u toho usnul. A to se mi běžně nestává! :D Ale tak mně se zase třeba moc líbí Vesnice. U některých filmů asi hodně záleží na rozpoložení člověka při tom prvním shlédnutí a ten prvotní dojem si pak s sebou nese už napořád :)
0 0
reagovat
Blair Witch je jeden z dalších snímků u kterého nechápu hype nebo jak bych to nazval, mně to připadalo jako naprostá sra... Ale každý máme názor ;)
583774
Blair Witch je jeden z dalších snímků u kterého nechápu hype nebo jak bych to nazval, mně to připadalo jako naprostá sra... Ale každý máme názor *;)*
0 0
reagovat

GP:Zahada Blair witch

Krachujici letni kino Dymokury, museli jsme koupit 10 listku aby nam to vubec pustili.15 let, toceny pivo a nakej joint a pote navrat pres les na chalupu.Kamaradka se cestou pocurala strachy.Chalupu jsme potom v totalni psychoze zabarikadovali...
583773
Krachujici letni kino Dymokury, museli jsme koupit 10 listku aby nam to vubec pustili.15 let, toceny pivo a nakej joint a pote navrat pres les na chalupu.Kamaradka se cestou pocurala strachy.Chalupu jsme potom v totalni psychoze zabarikadovali...
GP:Zahada Blair witch
0 0
reagovat

Bad Ass

Takovej pohodovej film na nedělní poobědovou dobu. Geniálně béčkový, Trejo byl ... prostě Trejo... Akorát to kazila ta rapová písnička. Jinak jsem měl takovej přihlouplej úsměv na tváři celou dobu.
Drtička odpadu FTW!!! 5/10
583761
Takovej pohodovej film na nedělní poobědovou dobu. Geniálně béčkový, Trejo byl ... prostě Trejo... Akorát to kazila ta rapová písnička. Jinak jsem měl takovej přihlouplej úsměv na tváři celou dobu. Drtička odpadu FTW!!! 5/10
Bad Ass
0 0
reagovat
Eurotrip i Bubble Boy jsou super :D
583748
Eurotrip i Bubble Boy jsou super *:D*
0 0
reagovat

Moje GP

Eurotrip, Bubble Boy a prakticky cokoliv od Tromy
583747
Eurotrip, Bubble Boy a prakticky cokoliv od Tromy
Moje GP
0 0
reagovat

GP

jedině snad Pearl Harbor, u toho se člověk vždycky zasměje :D
583736
jedině snad Pearl Harbor, u toho se člověk vždycky zasměje *:D*
GP
0 0
reagovat

BranoZ

Ja myslel, ze se hazou filmy, ktere clovek sjizdi stale dokola.

Pokud jde tedy o GP, tak treba Speed Racer:)
583735
Ja myslel, ze se hazou filmy, ktere clovek sjizdi stale dokola. Pokud jde tedy o GP, tak treba Speed Racer:)
BranoZ
0 0
reagovat
GP: Klub sráčov (Kevin and Perry Go Large) s českým dabingom :D
583734
GP: Klub sráčov (Kevin and Perry Go Large) s českým dabingom *:D*
0 0
reagovat
Tak to já každopádně asi Království ohně.
583728
Tak to já každopádně asi Království ohně.
0 0
reagovat
Co se guilty pleasure týče, tedy filmů, který mám rád, i když se tím obecně radši moc nechlubím u mě dost boduje Král Artuš, hlavně kvůli Skarsgårdovi, kterej je tam tak strašně neuvěřitelně badass, že bych to od něj v životě nečekal, a Mikkelsenovi, od kterýho bych to čekal, ale stejně. :D
583726
Co se guilty pleasure týče, tedy filmů, který mám rád, i když se tím obecně radši moc nechlubím u mě dost boduje Král Artuš, hlavně kvůli Skarsgårdovi, kterej je tam tak strašně neuvěřitelně badass, že bych to od něj v životě nečekal, a Mikkelsenovi, od kterýho bych to čekal, ale stejně. *:D*
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se