Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 40301 - 40320 Napsat příspěvek

Iron Sky

Mne nejvíce pobavil rozhovor 2 nacistických pilotů nad erotickým časákem. "Vypadají jako ženské, ale nemají žádné ochlupení. A když ho mají,tak vypadá jako knír našeho vůdce.! :D
584538
Mne nejvíce pobavil rozhovor 2 nacistických pilotů nad erotickým časákem. "Vypadají jako ženské, ale nemají žádné ochlupení. A když ho mají,tak vypadá jako knír našeho vůdce.! *:D*
Iron Sky
0 0
reagovat

IRON SKY

mě to přišlo tak dementní, až mě to bavilo. tak na 7/10. USS George W. Bush válí. Je tam spousta vtípků, který mě potěšily. Takovej Sky Captain mixlej s Mars útočí :) "On o tom neví? ˇŘekneme mu to?" - "ne, at na to přijde sám" :+
584536
mě to přišlo tak dementní, až mě to bavilo. tak na 7/10. USS George W. Bush válí. Je tam spousta vtípků, který mě potěšily. Takovej Sky Captain mixlej s Mars útočí :) "On o tom neví? ˇŘekneme mu to?" - "ne, at na to přijde sám" *:+*
IRON SKY
0 0
reagovat

Touha, opatrnost (2007)

Rozhodl jsem se dát druhou šanci Touze, opatrnosti Anga Leeho. Protože už jsem věděl, jak ten film vypadá, užil jsem si ho mnohem lépe než napoprvé, ačkoliv je velmi náročné udržet pozornost a spolupracovat při sledování. Nádherná záležitost a jiskření mezi Tang Wei a Tonym Leungem je neuvěřitelné. Zážitek a za čas si to pustím potřetí.

Jenom jsem nepostřehl, jak se pan I a Wang/paní Maj seznámili. Mohl by mi to někdo prosím osvětlit? :)
584529
Rozhodl jsem se dát druhou šanci Touze, opatrnosti Anga Leeho. Protože už jsem věděl, jak ten film vypadá, užil jsem si ho mnohem lépe než napoprvé, ačkoliv je velmi náročné udržet pozornost a spolupracovat při sledování. Nádherná záležitost a jiskření mezi Tang Wei a Tonym Leungem je neuvěřitelné. Zážitek a za čas si to pustím potřetí. Jenom jsem nepostřehl, [spoiler]jak se pan I a Wang/paní Maj seznámili.[/spoiler] Mohl by mi to někdo prosím osvětlit? *:)*
Touha, opatrnost (2007)
0 0
reagovat

Iron Sky

No je pravda, že měli to dát ještě více do bláznivé komedie, ale já jsem to celkem zkousl v pohodě tak na 6/10, ale přidávám ještě bodík za snahu tvůrců to dotáhnout do konce a překvapivě velký počet povedených efektů.
584526
No je pravda, že měli to dát ještě více do bláznivé komedie, ale já jsem to celkem zkousl v pohodě tak na 6/10, ale přidávám ještě bodík za snahu tvůrců to dotáhnout do konce a překvapivě velký počet povedených efektů.
Iron Sky
0 0
reagovat
verbst: Já byl z Královstí odzbrojený při prvních dvou projekcích, ale když sem to dal minulý rok znova, tak už mě to tolik nesemlelo... Ta roztřesená kamera je sice efektní, ale nějak už sem vyrostl z toho, že by sem jí nějak vášnivě holdoval a naposled mě doslova iritovalo, že člověk musí pořád dávat nějak dohromady základní obrazové informace, aniž by si mohl už třeba všímat i detailů... Závěrečná pořád výborná, ale víc to stojí na zvuku... Takže hlavními poklady filmu jsou u mě začátek a to jak titulkový, tak i to, co se děje po nich a výborná sekvence, kdy jsou zavření v tělocvičně...
584525
verbst: Já byl z Královstí odzbrojený při prvních dvou projekcích, ale když sem to dal minulý rok znova, tak už mě to tolik nesemlelo... Ta roztřesená kamera je sice efektní, ale nějak už sem vyrostl z toho, že by sem jí nějak vášnivě holdoval a naposled mě doslova iritovalo, že člověk musí pořád dávat nějak dohromady základní obrazové informace, aniž by si mohl už třeba všímat i detailů... Závěrečná pořád výborná, ale víc to stojí na zvuku... Takže hlavními poklady filmu jsou u mě začátek a to jak titulkový, tak i to, co se děje po nich a výborná sekvence, kdy jsou zavření v tělocvičně...
0 0
reagovat

Gonzi

mě to naopak dost bavilo. není to žádný zázrak ale v pohodě se to dá
584524
mě to naopak dost bavilo. není to žádný zázrak ale v pohodě se to dá
Gonzi
0 0
reagovat
A takisto vtip o tom, že Bale ide pochovať kňaza a nakoniec zistí, že ho odstrelila bomba "do nebies" a vlastne nie je koho pochovať, a aj napriek tomu za svoju prácu chce peniaze, tak to nemalo chybu. Som sa smial ako blázon.
584523
A takisto vtip o tom, [spoiler]že Bale ide pochovať kňaza a nakoniec zistí, že ho odstrelila bomba "do nebies" a vlastne nie je koho pochovať, a aj napriek tomu za svoju prácu chce peniaze, tak to nemalo chybu. Som sa smial ako blázon.[/spoiler]
0 0
reagovat

popicek

Najlepší na tom filme je začiatok s nadržaným Balom, ktorý to mal spočiatku celé v paži. Potom to už začínalo byť stále viac a viac klišé, a tým pádom menej a menej zaujímavé. Ale bojové akcie boli super, aj keď ich tam nebolo moc. V závere ma dostalo, keď si prostitútky strihali vlasy a upravovali sa. A po pol hodine zistili, že ich nie je rovnaký počet ako študentiek.
584522
Najlepší na tom filme je začiatok s nadržaným Balom, ktorý to mal spočiatku celé v paži. Potom to už začínalo byť stále viac a viac klišé, a tým pádom menej a menej zaujímavé. Ale bojové akcie boli super, aj keď ich tam nebolo moc. V závere ma dostalo, [spoiler]keď si prostitútky strihali vlasy a upravovali sa. A po pol hodine zistili, že ich nie je rovnaký počet ako študentiek.[/spoiler]
popicek
0 0
reagovat

Iron Sky

Viděl jste to někdo? Já se na to těšil x let (předchozí tvorba mě bavila), ale Iron Sky je nekoukatelná blbost. Předchozí věci byly střeštěně vtipné (což nemusí sedět každému ale svou dobou jsem se bavil), kdežto tohle je "vážný" film s asi 5ti vtipnýma scénama... bohužel vážný film asi jako cokoliv od Asylum, s tím že cokoliv od Asylumu je i líp strávený čas pro nechtěný humor... :-
3* - a to ještě hlavně za efekty a nápad
584521
Viděl jste to někdo? Já se na to těšil x let (předchozí tvorba mě bavila), ale Iron Sky je nekoukatelná blbost. Předchozí věci byly střeštěně vtipné (což nemusí sedět každému ale svou dobou jsem se bavil), kdežto tohle je "vážný" film s asi 5ti vtipnýma scénama... bohužel vážný film asi jako cokoliv od Asylum, s tím že cokoliv od Asylumu je i líp strávený čas pro nechtěný humor... *:-* 3* - a to ještě hlavně za efekty a nápad
Iron Sky
0 0
reagovat

Flowers of War, The

Film mě utvrzuje v tom, že chci Balea vidět v nějaké pořádné akční nadupané pecce, kde na sobě nebude mít klaunovskej kostým netopýra, ale normální hadry, kvér a výraz psychopata! btw film se dá, ale bez Chrise by to byl jen ubulenej průměr...
584520
Film mě utvrzuje v tom, že chci Balea vidět v nějaké pořádné akční nadupané pecce, kde na sobě nebude mít klaunovskej kostým netopýra, ale normální hadry, kvér a výraz psychopata! btw film se dá, ale bez Chrise by to byl jen ubulenej průměr...
Flowers of War, The
0 0
reagovat

The Kingdom

Krásnej příklad filmu, kterej zraje s každým dalším shlídnutím. Neuvěřitelný, co tady Berg předvádí. Kamera, střih a vůbec ja to celý graduje. Mám pocit, že se žádnýmu americkýmu filmu ještě nepodařilo tak perfektně vykreslit atmosféru blízkýho východu, tak jak tady. A snad poprvý jsem pocítil takovou nějakou naléhavost, se kterou je to podaný. No, neumím se holt vyjádřit, takže to nechám na tom, že i po několikáté nemůžu jinak než 10/10...

P.S.: Myslím, že úvodní titulkouvou sekvenci snad nemusím ani zmiňovat.
584515
Krásnej příklad filmu, kterej zraje s každým dalším shlídnutím. Neuvěřitelný, co tady Berg předvádí. Kamera, střih a vůbec ja to celý graduje. Mám pocit, že se žádnýmu americkýmu filmu ještě nepodařilo tak perfektně vykreslit atmosféru blízkýho východu, tak jak tady. A snad poprvý jsem pocítil takovou nějakou naléhavost, se kterou je to podaný. No, neumím se holt vyjádřit, takže to nechám na tom, že i po několikáté nemůžu jinak než 10/10... P.S.: Myslím, že úvodní titulkouvou sekvenci snad nemusím ani zmiňovat.
The Kingdom
0 0
reagovat
lol, máš pravdu. I tak díky :)
584508
lol, máš pravdu. I tak díky *:)*
0 0
reagovat

Jin

link vyzerá to na nejakú diskovinu, tak pozor :D
584507
http://www.imdb.com/title/tt0097839/ vyzerá to na nejakú diskovinu, tak pozor *:D*
Jin
0 0
reagovat
Aha, v chromu mi to odkazovalo na jejich stránku, ale v mozille na obrázek. Divný. A jinak obrázek nevím.
584503
Aha, v chromu mi to odkazovalo na jejich stránku, ale v mozille na obrázek. Divný. A jinak obrázek nevím.
0 0
reagovat
Čoveče nevím co to blbne. Mě to odkazuje teda přímo na ten obrázek
"link
584502
Čoveče nevím co to blbne. Mě to odkazuje teda přímo na ten obrázek "http://static2.fjcdn.com/thumbnails/comments/i+can+fap+to+this+_cb4c761469c2a1198e4e0ce26d161e59.gif"
0 0
reagovat
Hoď nějakej přímej link, tohle je jen link na jejich stránku, ne na konkrétní obrázek.
584500
Hoď nějakej přímej link, tohle je jen link na jejich stránku, ne na konkrétní obrázek.
0 0
reagovat
Přátelé, kámoš mě překvapil otázkou, z kterého filmu je tady toto link ? :) Ta maska mi přijde dosti charakteristická, jen si ji neumím přiřadit k nějakému režisérovi nebo filmu. Nevěděl by někdo z vás? :)
584499
Přátelé, kámoš mě překvapil otázkou, z kterého filmu je tady toto http://static2.fjcdn.com/thumbnails/comments/i+can+fap+to+this+_cb4c761469c2a1198e4e0ce26d161e59.gif ? *:)* Ta maska mi přijde dosti charakteristická, jen si ji neumím přiřadit k nějakému režisérovi nebo filmu. Nevěděl by někdo z vás? *:)*
0 0
reagovat
Jenom technická... - proč to dáváš do dvou diskuzáků? Lidi nejsou hloupí a umí si to najít (a pokud se tomu chtějí vyhnout, tak se tomu vyhnou snáze...)
584494
Jenom technická... - proč to dáváš do dvou diskuzáků? Lidi nejsou hloupí a umí si to najít (a pokud se tomu chtějí vyhnout, tak se tomu vyhnou snáze...)
0 0
reagovat

Prometheus (2012)

Jak jsem již předem nastřelil, film si ode mě vysloužil 8,5 / 10 a stále nevím na jakou stranu se přiklonit, jestli film "zařízout" na slušný nadprůměr, nebo ho vychválit na luxusních 9 hvězdiček...

Těsně před návštěvou kina jsem prolítnul první dojmy místních redaktorů a z tváře se mi vytratil jakýkoliv úsměv a celou cestu do kina jsem nemohl uvěřit, že to je opravdu takovej "průser". Možná jest třeba podotknout, že na druhou stranu jsem jen obyčejný filmový fanda, tudíž jakékoliv hodnocení úhlů kamer, osvětlení interiérů atd jde mimo mě 8)

Pokud jste sledovali dění okolo Prometha, nebo viděli Trailery, tak víte co přibližně čekat a jakým směrem se film bude ubírat (nic jiného nečekejte) a jediným problémem je Hype, který se okolo tohoto filmu vytvořil. Všichni očekávají druhého Vetřelce a nikdo si nechce připustit, že tomu bude jinak...

Dějová linie opravdu nepřinese nic převratného než to, co bylo načrtnuto v trailerech a to co proniklo na veřejnost, ale i přes tohle všechno ten film prostě funguje. I já jsem očekával druhého vetřece, i když jsem se tomu snažil vyhnout, člověk si prostě nepomůže...

A druhého vetřelce jsem dostal! Ač to zní neuvěřitelně v záplavě těch negativních komentů, tak celkové zpracování mě posadilo na prdel. Vím, že hodně lidí se mnou nebude souhlasit, ale já dostal přesně to, co jsem chtěl. Možná některé detaily (o kterých teď nemá cenu spoilerovat) jsem si představoval trochu jinak, ale celkově ten film potvrdil to, co jsem od něj čekal...

Děj zatím nemá cenu debatovat, nicméně je tam pár pasáží, které určitě stojí za zamyšlení a nějakou tu diskuzi.

Kdo váhá, zda-li jít do kina, tak dělá chybu. Ten film je rozhodně silný nadprůměr (Pochybuju, že dostane míň jako 7/10 i od místní redakce) a problémem jest pouze nereálný Hype který se okolo něj vytvořil. Ale stejný problém, se obávám, bude mít i TDKR v létě...

A malý spoiler nakonec:

Už se těším na ty debaty o Alienovi, jelikož si nemůžu pomoci, ale nějako jsem to nedokázal dějově propojit a prostě mi to trochu nesedělo...
584493
Jak jsem již předem nastřelil, film si ode mě vysloužil 8,5 / 10 a stále nevím na jakou stranu se přiklonit, jestli film "zařízout" na slušný nadprůměr, nebo ho vychválit na luxusních 9 hvězdiček... Těsně před návštěvou kina jsem prolítnul první dojmy místních redaktorů a z tváře se mi vytratil jakýkoliv úsměv a celou cestu do kina jsem nemohl uvěřit, že to je opravdu takovej "průser". Možná jest třeba podotknout, že na druhou stranu jsem jen obyčejný filmový fanda, tudíž jakékoliv hodnocení úhlů kamer, osvětlení interiérů atd jde mimo mě *8)* Pokud jste sledovali dění okolo Prometha, nebo viděli Trailery, tak víte co přibližně čekat a jakým směrem se film bude ubírat (nic jiného nečekejte) a jediným problémem je Hype, který se okolo tohoto filmu vytvořil. Všichni očekávají druhého Vetřelce a nikdo si nechce připustit, že tomu bude jinak... Dějová linie opravdu nepřinese nic převratného než to, co bylo načrtnuto v trailerech a to co proniklo na veřejnost, ale i přes tohle všechno ten film prostě funguje. I já jsem očekával druhého vetřece, i když jsem se tomu snažil vyhnout, člověk si prostě nepomůže... A druhého vetřelce jsem dostal! Ač to zní neuvěřitelně v záplavě těch negativních komentů, tak celkové zpracování mě posadilo na prdel. Vím, že hodně lidí se mnou nebude souhlasit, ale já dostal přesně to, co jsem chtěl. Možná některé detaily (o kterých teď nemá cenu spoilerovat) jsem si představoval trochu jinak, ale celkově ten film potvrdil to, co jsem od něj čekal... Děj zatím nemá cenu debatovat, nicméně je tam pár pasáží, které určitě stojí za zamyšlení a nějakou tu diskuzi. Kdo váhá, zda-li jít do kina, tak dělá chybu. Ten film je rozhodně silný nadprůměr (Pochybuju, že dostane míň jako 7/10 i od místní redakce) a problémem jest pouze nereálný Hype který se okolo něj vytvořil. Ale stejný problém, se obávám, bude mít i TDKR v létě... A malý spoiler nakonec: [spoiler] Už se těším na ty debaty o Alienovi, jelikož si nemůžu pomoci, ale nějako jsem to nedokázal dějově propojit a prostě mi to trochu nesedělo...[/spoiler]
Prometheus (2012)
0 0
reagovat

Prometheus (2012)

Jen co si to nechám projít pořádně hlavou, tak trochu poreferuji. Zatím teda jenom hodnocení, které je dle mého:

8,5 / 10
584487
Jen co si to nechám projít pořádně hlavou, tak trochu poreferuji. Zatím teda jenom hodnocení, které je dle mého: [b]8,5 / 10[/b]
Prometheus (2012)
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se