Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 40201 - 40220 Napsat příspěvek
Tak to je slušná stopáž ;)
585324
Tak to je slušná stopáž *;)*
0 0
reagovat

164 minutes and 27 seconds

takovouhle délku bude mít TDKR
585321
takovouhle délku bude mít TDKR
164 minutes and 27 seconds
0 0
reagovat

HAL

Ono dost záleží na tom co kdo vidí jako první. Mně se Verbinského Kruh líbil o dost víc než originál, lepší atmosféra.
585261
Ono dost záleží na tom co kdo vidí jako první. Mně se Verbinského Kruh líbil o dost víc než originál, lepší atmosféra.
HAL
0 0
reagovat

Verbinski

Já chci další Hon na myš!!! 8)
585257
Já chci další Hon na myš!!! *8)*
Verbinski
0 0
reagovat

Kostěj

Shodou okolností jsem Verbinského Kruh viděl nedávno také (poprvé) - na originál se nechytá, a už ten mezi horory nepatří zrovna na špičku.
585256
Shodou okolností jsem Verbinského Kruh viděl nedávno také (poprvé) - na originál se nechytá, a už ten mezi horory nepatří zrovna na špičku.
Kostěj
0 0
reagovat

Alexej Petrovič Maresjev

Přál bych si, aby nějakej opravdu schopnej filmař znovu převyprávěl jeho příběh ?), protože to byl opravdovej hrdina!8)
585255
Přál bych si, aby nějakej opravdu schopnej filmař znovu převyprávěl jeho příběh *?)*, protože to byl opravdovej hrdina!*8)*
Alexej Petrovič Maresjev
0 0
reagovat

okkac

Přesně! :+
585253
Přesně! *:+*
okkac
0 0
reagovat

Red Tails

Tak na to, jak dlouho to údajně byl vysnívaný Lucasův projekt, tak jeho produkce asi vznikala ve velkých bolestech, když co si pomatuji, že byly v TV zprávy o jeho natáčení v Čechách, tak to bylo už skoro více jak 2 roky zpátky, aby se pak najednou objevil skoro hned na Blu-ray a to téměř bez jakéhokoliv povšimnutí. Ale byla by škoda ho úplně minout, pokud vám už dlouho chyběl letecký film z WWII. Sice rálné letadla se pohybují tak maximálně po letišti a zbytek veškeré akce ve vzduchu je kompletní CGI, které vypadá sice nevypadá špatně, ale je to na tom poznat (ale dnes by i už nikdo nechtěl dělat potíže natáčením ve vzduchu jako třeba u Tmavomodrého světa), nicméně ty bitvy jsou parádní a nadšence potěší tuším vlastně první filmový souboj s typem prvního proudového bojového letounu Messerschmitt Me 262. Jenže mezi lítáním ve vzduchu musíte trochu přetrpět bandu černochů, která jen neustále mluví a mluví, často v klišovitých větách s neustálým řešením rasových předsudků. 6/10 a přirovnal bych to k opravdu velmi, po mnoha stránkách, podobným Rytířům nebes z WWI. P.S. Když naskočily úvodní titulky s tím svým fontem, tak jsem měl pocit, že jsem si musel pustit něco z osmdesátek :-/
585251
Tak na to, jak dlouho to údajně byl vysnívaný Lucasův projekt, tak jeho produkce asi vznikala ve velkých bolestech, když co si pomatuji, že byly v TV zprávy o jeho natáčení v Čechách, tak to bylo už skoro více jak 2 roky zpátky, aby se pak najednou objevil skoro hned na Blu-ray a to téměř bez jakéhokoliv povšimnutí. Ale byla by škoda ho úplně minout, pokud vám už dlouho chyběl letecký film z WWII. Sice rálné letadla se pohybují tak maximálně po letišti a zbytek veškeré akce ve vzduchu je kompletní CGI, které vypadá sice nevypadá špatně, ale je to na tom poznat (ale dnes by i už nikdo nechtěl dělat potíže natáčením ve vzduchu jako třeba u Tmavomodrého světa), nicméně ty bitvy jsou parádní a nadšence potěší tuším vlastně první filmový souboj s typem prvního proudového bojového letounu Messerschmitt Me 262. Jenže mezi lítáním ve vzduchu musíte trochu přetrpět bandu černochů, která jen neustále mluví a mluví, často v klišovitých větách s neustálým řešením rasových předsudků. 6/10 a přirovnal bych to k opravdu velmi, po mnoha stránkách, podobným Rytířům nebes z WWI. P.S. Když naskočily úvodní titulky s tím svým fontem, tak jsem měl pocit, že jsem si musel pustit něco z osmdesátek :-/
Red Tails
0 0
reagovat
Tak jsem po letech (dlouhejch) zase jednou zkoukl Kruh (ten od Verbinského). Nemyslím, že jsem za tu dobu viděl něco atmosféričtějšího. Škoda, že se Gore pak na x let zasekal u těch debilních Pirátů, a že Lone Ranger smrdí Pirátama na divokým západě :(. Hrozně rád bych od něj viděl něco podobně ponurýho, hnusnýho a depresivního.
585249
Tak jsem po letech (dlouhejch) zase jednou zkoukl Kruh (ten od Verbinského). Nemyslím, že jsem za tu dobu viděl něco atmosféričtějšího. Škoda, že se Gore pak na x let zasekal u těch debilních Pirátů, a že Lone Ranger smrdí Pirátama na divokým západě *:(*. Hrozně rád bych od něj viděl něco podobně ponurýho, hnusnýho a depresivního.
0 0
reagovat
585248
[link="http://www.youtube.com/watch?v=AFgqu50Dk0I"]SILVER LININGS PLAYBOOK - Official Trailer (2012) [HD] [/link]
0 0
reagovat

Ridley - Prometheus

je to dávno žažitá debata a už to asi nikoho moc nezajímá, ale tady je vidět že Ridley měl k dispozici asi až moc materiálu a prostě to prostříhal tak, že to vlastně nedávalo smysl ... link
585247
je to dávno žažitá debata a už to asi nikoho moc nezajímá, ale tady je vidět že Ridley měl k dispozici asi až moc materiálu a prostě to prostříhal tak, že to vlastně nedávalo smysl ... [link="http://www.prometheusforum.net/discussion/2524"]link[/link]
Ridley - Prometheus
0 0
reagovat

verbst

Tupost lidí mě v takovejch filmech vždy pobaví, ale to hold k tomu patří :-)viz. drtička
585186
Tupost lidí mě v takovejch filmech vždy pobaví, ale to hold k tomu patří :-)[spoiler]viz. drtička[/spoiler]
verbst
0 0
reagovat

Tucker & Dale vs. Evil

:D Skoro bych až řekl, že to nemělo chybu! Skvělá hlavní protagonisti, perfektně si to dělalo srandu z toho danýho žánru (teen-vyvražďovačka/horror). A záchvaty smíchu chodily jeden za druhým. Akorát to ke konci bylo hrozně zpomalený a už-ne-tak-vtipně-předvídatelný.. Mohli to utnout tak po pětašedesáti minutách a bylo by. Takhle 7/10
585185
*:D* Skoro bych až řekl, že to nemělo chybu! Skvělá hlavní protagonisti, perfektně si to dělalo srandu z toho danýho žánru (teen-vyvražďovačka/horror). A záchvaty smíchu chodily jeden za druhým. Akorát to ke konci bylo hrozně zpomalený a už-ne-tak-vtipně-předvídatelný.. Mohli to utnout tak po pětašedesáti minutách a bylo by. Takhle 7/10
Tucker & Dale vs. Evil
0 0
reagovat
Jsem rád, že Verhoeven je zpátky, ale trailer zatím na mne bohužel až tak moc nezapůsobil. Hlavně vizuálně je to dost levné, když si vzpomenu, co Verhoeven točil předtím. Ale poslední snímek s kudlou do břicha těhotné ženské naznačuje, že Verhoeven od své pověsti neodstoupil.
585112
Jsem rád, že Verhoeven je zpátky, ale trailer zatím na mne bohužel až tak moc nezapůsobil. Hlavně vizuálně je to dost levné, když si vzpomenu, co Verhoeven točil předtím. Ale poslední snímek s kudlou do břicha těhotné ženské naznačuje, že Verhoeven od své pověsti neodstoupil.
0 0
reagovat

Tricked (2013)

Aby těch trailerů dnes nebylo málo, tady je trailer na nový film Paula Verhoevena Tricked. :+
585111
Aby těch trailerů dnes nebylo málo, [link="http://mubi.com/notebook/posts/video-of-the-day-trailer-for-paul-verhoevens-tricked"]tady[/link] je trailer na nový film Paula Verhoevena Tricked. *:+*
Tricked (2013)
0 0
reagovat
Aha, díky za info. No, jsem tedy hodně zvědavý.
585107
Aha, díky za info. No, jsem tedy hodně zvědavý.
0 0
reagovat
Toren: Tak pokud se bude dodržovat studiová značka, tak největší WB release před tím je Batman, takže TDKR je dost reálné. Navíc tam bude nalepenej i teaser na Supermana a pár dalších věcí. :+
585106
Toren: Tak pokud se bude dodržovat studiová značka, tak největší WB release před tím je Batman, takže TDKR je dost reálné. Navíc tam bude nalepenej i teaser na Supermana a pár dalších věcí. *:+*
0 0
reagovat

2 dotazy

Jelikož se Cloud Atlas objeví v Americe již letošní říjen, nevíte, kdy bude alespoň nějaký teaser? Ono se to nezdá, ale je to za dveřma :D
A druhej dotaz bych mířil na Kung fu Pandu... dvojka sice v americe neměla tak ohromující tržby ale celosvětově se vydrápala výš, než jednička. Nevíte, proč Dreamworks stále mlčí s třetím dílem? Snad to neodpískali? Co si pamatuju, původně se plánovalo hned 6 dílů. A ať si říká kdo chce co chce... já trojku chci! :D
585105
Jelikož se Cloud Atlas objeví v Americe již letošní říjen, nevíte, kdy bude alespoň nějaký teaser? Ono se to nezdá, ale je to za dveřma :D A druhej dotaz bych mířil na Kung fu Pandu... dvojka sice v americe neměla tak ohromující tržby ale celosvětově se vydrápala výš, než jednička. Nevíte, proč Dreamworks stále mlčí s třetím dílem? Snad to neodpískali? Co si pamatuju, původně se plánovalo hned 6 dílů. A ať si říká kdo chce co chce... já trojku chci! :D
2 dotazy
0 0
reagovat

verbst

Až se na ty dvě, které si neviděl, podíváš tak dej vědět, která se ti líbila víc.
585104
Až se na ty dvě, které si neviděl, podíváš tak dej vědět, která se ti líbila víc.
verbst
0 0
reagovat
Tak všechny jmenované komedie jsem viděl, kromě TiMER a Poject X. Tak díky :)):+
585100
Tak všechny jmenované komedie jsem viděl, kromě TiMER a Poject X. Tak díky *:))**:+*
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se