Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 40121 - 40140 Napsat příspěvek
Splácím velkej filmovej rest, právě pouštím Psí odpoledne.
585866
Splácím velkej filmovej rest, právě pouštím Psí odpoledne.
0 0
reagovat

Spiderman

Chystám se dneska do kina a zajímalo by mě, co by jste doporučili... 3D nebo standart? Zatím se kloním ke standartu, protože nejsem moc velkej fanda dabingu, nicméně jsem už delší dobu neviděl žádný 3D film a pokud to stojí za to, rád si nechám doporučit... Thx
585856
Chystám se dneska do kina a zajímalo by mě, co by jste doporučili... 3D nebo standart? Zatím se kloním ke standartu, protože nejsem moc velkej fanda dabingu, nicméně jsem už delší dobu neviděl žádný 3D film a pokud to stojí za to, rád si nechám doporučit... Thx
Spiderman
0 0
reagovat
Ze by JHR?:D
585825
Ze by JHR?*:D*
0 0
reagovat

WilliamBloody

Soudruhu Hráčku, tebe tu o politice nechci už nikdy vidět mluvit. Jasné? Doufal jsem, že jsi to pochopil posledně a že ti bylo jasný, že tě tu tolerujeme pod novým nickem.
585816
Soudruhu Hráčku, tebe tu o politice nechci už nikdy vidět mluvit. Jasné? Doufal jsem, že jsi to pochopil posledně a že ti bylo jasný, že tě tu tolerujeme pod novým nickem.
WilliamBloody
0 0
reagovat

Vincent

V Americe je v podstatě fašismus. :-
585815
V Americe je v podstatě fašismus. *:-*
Vincent
0 0
reagovat
Dneska me v kine na Batmana zdravila pani policistka s kolegou, prohledavali kazdemu tasky, a dalsi dva policajti hlidkovali primo v sale. Probihalo to ale celkem na pohodu, takze jsem za ne byl i rad - a pak behem promitani byly zavrene vsechny dvere (i bezpecnostni vychody), aby se nemohl nikdo dostat do salu bez policejni kontroly. Za tech par let jsem si celkem uz zvyknul, ze Amerika je policejni stat a pritomnost zakona je videt asi 1000krat vic nez v CR, ale jestli to takhle pujde dal, tak me za chvili urady budou prikrejvat pred spanim.
585814
Dneska me v kine na Batmana zdravila pani policistka s kolegou, prohledavali kazdemu tasky, a dalsi dva policajti hlidkovali primo v sale. Probihalo to ale celkem na pohodu, takze jsem za ne byl i rad - a pak behem promitani byly zavrene vsechny dvere (i bezpecnostni vychody), aby se nemohl nikdo dostat do salu bez policejni kontroly. Za tech par let jsem si celkem uz zvyknul, ze Amerika je policejni stat a pritomnost zakona je videt asi 1000krat vic nez v CR, ale jestli to takhle pujde dal, tak me za chvili urady budou prikrejvat pred spanim.
0 0
reagovat

KARLOS

Jo, to jsem taky viděl, je to hodně dávno a jako malej jsem z toho měl slušný trauma, protože to trhání koňma bylo (nebo mi přišlo) hodně naturalisticky natočený. Taky bych byl rád, kdyby si někdo vzpomněl - pochybuju, že mi bylo víc než deset, takže to rozhodně není starší než 1994 8)
585804
Jo, to jsem taky viděl, je to hodně dávno a jako malej jsem z toho měl slušný trauma, protože to trhání koňma bylo (nebo mi přišlo) hodně naturalisticky natočený. Taky bych byl rád, kdyby si někdo vzpomněl - pochybuju, že mi bylo víc než deset, takže to rozhodně není starší než 1994 *8)*
KARLOS
0 0
reagovat
Rokle: N-e, je to opravdu pohádka a protože jsem to viděl ještě jako dítě, musí to být tak z počátku devadesátých let...
585803
Rokle: N-e, je to opravdu pohádka a protože jsem to viděl ještě jako dítě, musí to být tak z počátku devadesátých let...
0 0
reagovat
První REC je kvalitou daleko lepší než všechny tři díly Paranormal Activity, ty prcíku.
585802
První REC je kvalitou daleko lepší než všechny tři díly Paranormal Activity, ty prcíku.
0 0
reagovat

popik a REC3

Na REC a REC2 jsem nadával, jak moc nelogický/stupidní filmy to jsou a jak moc omezení musej bejt lidi, kterým se něco podobnýho líbí a ještě se za to hrdě bijou do prsou. 3tí pokračování tohodle tzv. "hororového hitu" REC 3: Genesis naštěstí potvrdilo má slova a neomylně nasměrovalo tuhle sérii do oddělení neředěných sraček!
Když bych měl vypíchnout něco, co se mi "zarylo" do paměti...určitě bych zmínil epizodku s rytířskou zbrojí :D.
Ve světle těchto REC záležitostí jsou série jako Paranormal Activity a Saw kandidáti na Oscara za nejlepší film, scénař i efekty.:D
585801
Na REC a REC2 jsem nadával, jak moc nelogický/stupidní filmy to jsou a jak moc omezení musej bejt lidi, kterým se něco podobnýho líbí a ještě se za to hrdě bijou do prsou. 3tí pokračování tohodle tzv. "hororového hitu" REC 3: Genesis naštěstí potvrdilo má slova a neomylně nasměrovalo tuhle sérii do oddělení neředěných sraček! [spoiler]Když bych měl vypíchnout něco, co se mi "zarylo" do paměti...určitě bych zmínil epizodku s rytířskou zbrojí *:D*.[/spoiler] Ve světle těchto REC záležitostí jsou série jako Paranormal Activity a Saw kandidáti na Oscara za nejlepší film, scénař i efekty.*:D*
popik a REC3
0 0
reagovat

KARLOS

585800
[link="http://www.csfd.cz/film/46594-2001-maniaku/"]2001 maniaků?[/link]
KARLOS
0 0
reagovat
Prosím vás, nevíte, co to bylo za pohádku, kde nějakou ženskou přivážou ke třem koním a ti ji pak roztrhají? Myslím, že v tom filmu bylo i něco o jabku ;)...Snad někdo dokáže poradit :)...
585799
Prosím vás, nevíte, co to bylo za pohádku, kde nějakou ženskou přivážou ke třem koním a ti ji pak roztrhají? Myslím, že v tom filmu bylo i něco o jabku ;)...Snad někdo dokáže poradit :)...
0 0
reagovat

okkac

Aj to je možné. Každopádne tak zlý film už nikdy nechcem vidieť.
585780
Aj to je možné. Každopádne tak zlý film už nikdy nechcem vidieť.
okkac
0 0
reagovat

kyller

Já myslím, že to v té TV jsou záběry zvenku toho residenčního sídla, kde už jsou vojáci a další jednotky, kteří to dávají do karantény (když už se policisté a 2 chlápci v oblecích už objevili na pozemku oslavy už na začátku). Nikoliv záběry z Barcelony, tedy toho domu z prvních dvou dílů.
585779
[spoiler]Já myslím, že to v té TV jsou záběry zvenku toho residenčního sídla, kde už jsou vojáci a další jednotky, kteří to dávají do karantény (když už se policisté a 2 chlápci v oblecích už objevili na pozemku oslavy už na začátku). Nikoliv záběry z Barcelony, tedy toho domu z prvních dvou dílů.[/spoiler]
kyller
0 0
reagovat

REC 3

5/10 Naozaj veľké sklamanie. Na zmenu konceptu som bol pripravený. Dokonca aj na to, že film asi o pôvode nákazy nič nepovie, čo sa dalo už tak trochu tušiť z trailerov. Najviac mi na tom vadil ten stupídny scenár, ktorý aj keď mal zopár pekných nápadov (napr. ten dedo s naslúchadlom na konci), tak celkovo príbeh totálne zlyháva. Minimum zombie masakru a napätie nulové. A niekoľko wtf momentov tiež nechýba (napr. keď sa v polovici filmu naši dvaja zamilovaní obídu). Jediné, čo trochu potešilo:
1) Autobus plný detí napadnutý zombie, ale aj tak tento nápad nebol dotiahnutý dokonca a prakticky nič sme z tohto masakru nevideli
2) Prehĺbenie toho náboženského aspektu - spôsob ako zastaviť zombie
3) Aspoň nám ukázali v jednom zábere na telku, že sa tento film odohráva v rovnakej časovej línii ako REC 2
585776
[b]5/10[/b] Naozaj veľké sklamanie. Na zmenu konceptu som bol pripravený. Dokonca aj na to, že film asi o pôvode nákazy nič nepovie, čo sa dalo už tak trochu tušiť z trailerov. Najviac mi na tom vadil ten stupídny scenár, ktorý aj keď mal zopár pekných nápadov (napr. ten dedo s naslúchadlom na konci), tak celkovo príbeh totálne zlyháva. Minimum zombie masakru a napätie nulové. A niekoľko wtf momentov tiež nechýba (napr. keď sa v polovici filmu [spoiler]naši dvaja zamilovaní obídu[/spoiler]). Jediné, čo trochu potešilo: [spoiler]1) Autobus plný detí napadnutý zombie, ale aj tak tento nápad nebol dotiahnutý dokonca a prakticky nič sme z tohto masakru nevideli 2) Prehĺbenie toho náboženského aspektu - spôsob ako zastaviť zombie 3) Aspoň nám ukázali v jednom zábere na telku, že sa tento film odohráva v rovnakej časovej línii ako REC 2[/spoiler]
REC 3
0 0
reagovat

verbst

Áno.
585764
Áno.
verbst
0 0
reagovat

kyller

Nechce se mi googlit, to je novej animák od DC?
585763
Nechce se mi googlit, to je novej animák od DC?
kyller
0 0
reagovat

REC 3

Odklonění od konceptu by mi až tolik nevadilo, to by to ale muselo být víc než naprosto rutinní řezničina s pár fajn gore momenty. Znechucení a držím Balaguérovi palce, ať to solidně ukončí. 4-5/10
585760
Odklonění od konceptu by mi až tolik nevadilo, to by to ale muselo být víc než naprosto rutinní řezničina s pár fajn gore momenty. Znechucení a držím Balaguérovi palce, ať to solidně ukončí. 4-5/10
REC 3
0 0
reagovat
Chystám sa na to v noci. Inak zaujímalo by ma, kedy bude recenzia?
585759
Chystám sa na to v noci. Inak zaujímalo by ma, kedy bude recenzia?
0 0
reagovat

[Rec]3 - Génesis

Ano, je to úplně jiné oproti všem očekáváním. Dle názvu by člověk čekal vysvětlení původu viru/posedlosti, ale toho se tady vůbec nedočkáme. Je to pouze narážka na pasáž z Bible. V úvodu jen jedna osoba prohlásí, že ho pokousal zdánlivě mrtvý pes. Rovněž, kdo čeká ruční kameru, tak po 20 minutách se film přepne do normálního záběrování a širšího formátu (byť nakonec jsem dospěl k poznání, že klidnější kamera oproti roztřesené ruční z úvodu je sice méně intenzivní, ale příjemnější). Rozdělení režiserského dua, kdy si tento díl vybral rozhodně ten slabší z nich asi nebylo ideální. Dle počtu hostů na svatební hostiny to má vypadat na brutální masakr, ale těch záběrů tu až tak moc není a poté to jde vlastně o příběh hledání se dvou milenců, kteří se v pravdě opravdu "romantickém" závěru najdou. ;-) A k tomu si připočtěte spíše komediálnější momenty typu brnění, mixér a chlápek oblečený jako Sponge Bob (teda jako Sponge John, aby nemusel platit za autorská práva) :-D. 6/10. Jsem zvědav jeslti ve čtyřce, kterou bude točit schopnější Balagueró, a která by měla navazovat na první dva díly nějak propojí tento vlastně stand-alone příspěvek do série.
585756
Ano, je to úplně jiné oproti všem očekáváním. Dle názvu by člověk čekal vysvětlení původu viru/posedlosti, ale toho se tady vůbec nedočkáme. Je to pouze narážka na pasáž z Bible. V úvodu jen jedna osoba prohlásí, že ho pokousal zdánlivě mrtvý pes. Rovněž, kdo čeká ruční kameru, tak po 20 minutách se film přepne do normálního záběrování a širšího formátu (byť nakonec jsem dospěl k poznání, že klidnější kamera oproti roztřesené ruční z úvodu je sice méně intenzivní, ale příjemnější). Rozdělení režiserského dua, kdy si tento díl vybral rozhodně ten slabší z nich asi nebylo ideální. Dle počtu hostů na svatební hostiny to má vypadat na brutální masakr, ale těch záběrů tu až tak moc není a poté to jde vlastně o příběh hledání se dvou milenců, kteří se v pravdě opravdu "romantickém" závěru najdou. ;-) A k tomu si připočtěte spíše komediálnější momenty typu brnění, mixér a chlápek oblečený jako Sponge Bob (teda jako Sponge John, aby nemusel platit za autorská práva) :-D. 6/10. Jsem zvědav jeslti ve čtyřce, kterou bude točit schopnější Balagueró, a která by měla navazovat na první dva díly nějak propojí tento vlastně stand-alone příspěvek do série.
[Rec]3 - Génesis
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se