Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 40081 - 40100 Napsat příspěvek

Gorecki

Přesně nad tímhle jsem v během filmu kroutil hlavou... Neuvěřitelná blbost, řadící tento film na úroveň Twilightu a bál jsem se, že knížka bude převážně o tomhle...

A předpokládám, že druhý díl se nese na podobné notě...
586178
Přesně nad tímhle jsem v během filmu kroutil hlavou... Neuvěřitelná blbost, řadící tento film na úroveň Twilightu a bál jsem se, že knížka bude převážně o tomhle... A předpokládám, že druhý díl se nese na podobné notě...
Gorecki
0 0
reagovat
Ak si chces "zazitok" z filmu doplnit o vnutorne myslienkove pochody hlavnej hrdinky, ktora riesi svoju ne/zamilovanost do hlavneho hrdinu a pendlovanie k zmatenemu vztahu ku kamaratovi tam doma, pusti sa do toho:+
586174
Ak si chces "zazitok" z filmu doplnit o vnutorne myslienkove pochody hlavnej hrdinky, ktora riesi svoju ne/zamilovanost do hlavneho hrdinu a pendlovanie k zmatenemu vztahu ku kamaratovi tam doma, pusti sa do toho*:+*
0 0
reagovat

Gorecki

Takže pokud mě nezaujal film, tak nemá cenu se snažit zachraňovat situaci knihou?

To mi asi stačí... 8) Ono problém nebyl v hercích, nebo něčem podobném. Prostě celkově mně to přišlo šíleně přitažené za vlasy a nezajímavé...
586167
Takže pokud mě nezaujal film, tak nemá cenu se snažit zachraňovat situaci knihou? To mi asi stačí... *8)* Ono problém nebyl v hercích, nebo něčem podobném. Prostě celkově mně to přišlo šíleně přitažené za vlasy a nezajímavé...
Gorecki
0 0
reagovat
Zodpovedne tvrdim, ze kniha je rovnaky shit ako film. Z toho prameni aj tebou vnimany fail, kedze film sa jej priam otrocky drzi, v podstate je to ilustracia pre uspokojenie fanusikov, nie film pre neznalych.
586163
Zodpovedne tvrdim, ze kniha je rovnaky shit ako film. Z toho prameni aj tebou vnimany fail, kedze film sa jej priam otrocky drzi, v podstate je to ilustracia pre uspokojenie fanusikov, nie film pre neznalych.
0 0
reagovat

TedGeorge

Zodpovědně tvrdím, že Hunger Games je skvělá záležitost a na druhý díl se už moc těším.
586162
Zodpovědně tvrdím, že Hunger Games je skvělá záležitost a na druhý díl se už moc těším.
TedGeorge
0 0
reagovat

Mildík

Lidi, o jejichž duševním zdraví nemám důvod pochybovat, mi tvrdí, že knihy sou skvělý.
Možná to bude tím, že to četli najednou s druhým dílem (možná i třetím, byť teď nevím, jestli už vyšel).

A žrouti Twilightu to rozhodně nejsou. Počkal bych si na filmové zpracování druhýho dílu. To naplno ukáže, jestli to byla náhoda, nebo ta předloha prostě nemá co nabídnout.

Výhodou do budoucna je, že Jennifer Lawrence je rozhodně lepší jak teplej pes, Kirsten a Patyzón dohromady.
586158
Lidi, o jejichž duševním zdraví nemám důvod pochybovat, mi tvrdí, že knihy sou skvělý. Možná to bude tím, že to četli najednou s druhým dílem (možná i třetím, byť teď nevím, jestli už vyšel). A žrouti Twilightu to rozhodně nejsou. Počkal bych si na filmové zpracování druhýho dílu. To naplno ukáže, jestli to byla náhoda, nebo ta předloha prostě nemá co nabídnout. Výhodou do budoucna je, že Jennifer Lawrence je rozhodně lepší jak teplej pes, Kirsten a Patyzón dohromady.
Mildík
0 0
reagovat

Hunger games

Včera jsem si dal tento "klenot" a nestačil jsem se divit...

Je tu někdo, kdo četl originál a může se podělit o názor jak moc se film drží originálu? Jelikož při sledování filmu jsem doslova trpěl a nechápal jsem, z jakého úhlu film uchopit, abych to alespoň ty dvě hodiny vydržel...

Nicméně pokud kniha doasahuje stejných kvalit jako film, tak opravdu lituji dnešní děti, kteří jsou masírování knihami typu Twilight a toto... Děkuji za mé mladí, kdy jsem vyrůstal na Hoších od bobří řeky, dalších Foglarovkách a knihách od mistra dobrodružství - Julesa Vernea...

Toto se fakt nedalo :-
586157
Včera jsem si dal tento "klenot" a nestačil jsem se divit... Je tu někdo, kdo četl originál a může se podělit o názor jak moc se film drží originálu? Jelikož při sledování filmu jsem doslova trpěl a nechápal jsem, z jakého úhlu film uchopit, abych to alespoň ty dvě hodiny vydržel... Nicméně pokud kniha doasahuje stejných kvalit jako film, tak opravdu lituji dnešní děti, kteří jsou masírování knihami typu Twilight a toto... Děkuji za mé mladí, kdy jsem vyrůstal na Hoších od bobří řeky, dalších Foglarovkách a knihách od mistra dobrodružství - Julesa Vernea... Toto se fakt nedalo *:-*
Hunger games
0 0
reagovat

kyller

Musím ti částečně oponovat. Když nepočítám Christiana Balea, tak Michael Keaton je nejlepším Batmanem i Brucem Waynem. Batmana navždy jsem neviděl, ale souhlasím s tím, že George Clooney byl absolutním omylem.
Jinak Burtonův první Batman je fajn, ale nic oslnivého a Joker v Nicholsonově podání mi přijde tak akorát jako hodný strejda klaun z cirkusu, ale ne jako zločinec, kterého by se měli všichni bát.
Burtonův druhý Batman je úplně jiná kávička. Krásný vánoční horor, který dlouhá léta strašil děti. :+
Batmana navždy jsem neviděl, ale Batman a Robin je moje ultimátní guilty pleasure, které jsem si užíval. Úvodní titulky se záběry na jisté partie mě poslaly do kolen, rozesmálo mě to stejně jako hokej v muzeu, hádky Batmana a Robina a celkové modrorůžové ladění. :D Jinak strašlivá je Batgirl, nulová, bez charismatu. Linie s Alfredem totálně zbytečná.
586137
Musím ti částečně oponovat. Když nepočítám Christiana Balea, tak Michael Keaton je nejlepším Batmanem i Brucem Waynem. Batmana navždy jsem neviděl, ale souhlasím s tím, že George Clooney byl absolutním omylem. Jinak Burtonův první Batman je fajn, ale nic oslnivého a Joker v Nicholsonově podání mi přijde tak akorát jako hodný strejda klaun z cirkusu, ale ne jako zločinec, kterého by se měli všichni bát. Burtonův druhý Batman je úplně jiná kávička. Krásný vánoční horor, který dlouhá léta strašil děti. *:+* Batmana navždy jsem neviděl, ale Batman a Robin je moje ultimátní guilty pleasure, které jsem si užíval. Úvodní titulky se záběry na jisté partie mě poslaly do kolen, rozesmálo mě to stejně jako hokej v muzeu, hádky Batmana a Robina a celkové modrorůžové ladění. *:D* Jinak strašlivá je Batgirl, nulová, bez charismatu. Linie s Alfredem totálně zbytečná.
kyller
0 0
reagovat
Asi nie je zrovna fér vidieť tieto filmy až po Nolanovej trilógii a potom hodnotiť, ale už je to tak.

Batman
Ak si niekto sťažoval pri TDK, že film sa sústredí hlavne na Jokera a Batmana odsúva na druhú koľaj, tak pri tomto filme musí doslova šalieť! Batman sa tu objaví doslova v pár scénach a nepredvedie zhola nič. Navyše Keaton ako Bruce je úplne lame. Celý film zachraňuje hlavne Joker, ktorý je v niektorých scénach ako vystrihnutý z komiksu. Ale úprimne, radšej by som bol za origin Batmana ako ten Jokerov. To sa zdalo byť naozaj trochu zbytočné. Množstvo nevyužitých a zle obsadených postáv (Dent, Gordon, Alfred). Emócie žiadne. Nicholson to celé ťahá z nezaujímavého priemeru, ale pod 2-hodinovou stopážou to tam drží len tak tak. 6/10

Batman Returns
Penguin je pod Burtonovou réžiou omnoho lepší záporák než Joker. Celkovo sa tu Burton vybláznil viac a je to vidieť aj na kvalite filmu. Jediné, čo mi vadí, je asi názov filmu. Pokiaľ viem, tak Batman nikam neodišiel, aby sa musel vrátiť. A ten zrod Catwoman bol trochu moc mambo jambo na môj vkus. Takisto jej náhle psycho správanie a tá jej nesmrtelnosť mi trošku brnkali na nervy. Ale inak celkom fajn. 8/10

Batman Forever
Schumacher nadviazal na bizarnosť "jednotky" a previedol ju do úplne nového rozmeru. Two Face je v tom filme úplne zbytočne a Carrey ako Riddler to strašne preháňa (akoby sa snažil hrať Jokera) a v tom smiešnom pyžame vyzerá veľmi zaujímavo. 4/10

Batman and Robin
Nemyslel som si, že by to mohlo byť ešte horšie. Úvod ako z nejakej paródie. Obzvlášť nevyhnuteľné zábery na zadky našich hrdinov pri zbrojení ma poslali okamžite do kolien. Clooney sa ukázal ako najhorší možný kandidát na Batmana a tie bradavky na kostýme si akoby za trest zaslúžil. Čo sa týka záporákov - Bane, ten nemá nič spoločné s rovnomennou postavou z komiksov; Ivy - značne nevyužitá postava, aj keď dobre obsadená. Nebyť Schwarzeneggera, ktorý rozdával super hlášky, tak by som to asi nedopozeral. 2/10
586136
Asi nie je zrovna fér vidieť tieto filmy až po Nolanovej trilógii a potom hodnotiť, ale už je to tak. [b]Batman[/b] Ak si niekto sťažoval pri TDK, že film sa sústredí hlavne na Jokera a Batmana odsúva na druhú koľaj, tak pri tomto filme musí doslova šalieť! Batman sa tu objaví doslova v pár scénach a nepredvedie zhola nič. Navyše Keaton ako Bruce je úplne lame. Celý film zachraňuje hlavne Joker, ktorý je v niektorých scénach ako vystrihnutý z komiksu. Ale úprimne, radšej by som bol za origin Batmana ako ten Jokerov. To sa zdalo byť naozaj trochu zbytočné. Množstvo nevyužitých a zle obsadených postáv (Dent, Gordon, Alfred). Emócie žiadne. Nicholson to celé ťahá z nezaujímavého priemeru, ale pod 2-hodinovou stopážou to tam drží len tak tak. 6/10 [b]Batman Returns[/b] Penguin je pod Burtonovou réžiou omnoho lepší záporák než Joker. Celkovo sa tu Burton vybláznil viac a je to vidieť aj na kvalite filmu. Jediné, čo mi vadí, je asi názov filmu. Pokiaľ viem, tak Batman nikam neodišiel, aby sa musel vrátiť. A ten zrod Catwoman bol trochu moc mambo jambo na môj vkus. Takisto jej náhle psycho správanie a tá jej nesmrtelnosť mi trošku brnkali na nervy. Ale inak celkom fajn. 8/10 [b]Batman Forever[/b] Schumacher nadviazal na bizarnosť "jednotky" a previedol ju do úplne nového rozmeru. Two Face je v tom filme úplne zbytočne a Carrey ako Riddler to strašne preháňa (akoby sa snažil hrať Jokera) a v tom smiešnom pyžame vyzerá veľmi zaujímavo. 4/10 [b]Batman and Robin[/b] Nemyslel som si, že by to mohlo byť ešte horšie. Úvod ako z nejakej paródie. Obzvlášť nevyhnuteľné zábery na zadky našich hrdinov pri zbrojení ma poslali okamžite do kolien. Clooney sa ukázal ako najhorší možný kandidát na Batmana a tie bradavky na kostýme si akoby za trest zaslúžil. Čo sa týka záporákov - Bane, ten nemá nič spoločné s rovnomennou postavou z komiksov; Ivy - značne nevyužitá postava, aj keď dobre obsadená. Nebyť Schwarzeneggera, ktorý rozdával super hlášky, tak by som to asi nedopozeral. 2/10
0 0
reagovat

popik

tady je to samej pos*anej hnidopich :D
586093
tady je to samej pos*anej hnidopich *:D*
popik
0 0
reagovat
Rychlostní fail, ale trochu obojí.
Byť se to zrovna tady tolik neprojevilo :)
586090
Rychlostní fail, ale trochu obojí. Byť se to zrovna tady tolik neprojevilo :)
0 0
reagovat
Sarkazmus
586089
Sarkazmus
0 0
reagovat

Cival

Cynismus přišel až s trailerzone, nebo to je tvoje vrozená charakterová ctnost?
586088
Cynismus přišel až s trailerzone, nebo to je tvoje vrozená charakterová ctnost?
Cival
0 0
reagovat
Denied je proste hrozne cool, lip informovanej nez my, ma prehled. Atri dny nechat lezet tenhle skvost je hrich 8)
586087
Denied je proste hrozne cool, lip informovanej nez my, ma prehled. Atri dny nechat lezet tenhle skvost je hrich *8)*
0 0
reagovat
MovieZone už roky bojuje proti tomu, aby se do diskuzí zbytečně nepostovaly věci, o kterejch se očividně bude brzo psát. Ale jak vidno, někteří stále nemohou odolat :) Chápu, když někdo podlehne a musí 10 minut před naběhnutím profilu postnout třeba trailer Bonda. Ale další rodinnou ztrapňovačku s De Nirem...? :D
586072
MovieZone už roky bojuje proti tomu, aby se do diskuzí zbytečně nepostovaly věci, o kterejch se očividně bude brzo psát. Ale jak vidno, někteří stále nemohou odolat *:)* Chápu, když někdo podlehne a musí 10 minut před naběhnutím profilu postnout třeba trailer Bonda. Ale další rodinnou ztrapňovačku s De Nirem...? *:D*
0 0
reagovat
Ok to datum jsem si mohl odpustit. ?)
586071
Ok to datum jsem si mohl odpustit. *?)*
0 0
reagovat
Jaky peklo? Jen jsem poslal trailer na film a uz je na me utok. :D moviezone rocks!
586069
Jaky peklo? Jen jsem poslal trailer na film a uz je na me utok. *:D* moviezone rocks!
0 0
reagovat

Denied

Jakože aby to peklo bylo na dvou místech? Do pár dní v klasickým profilu a navíc tady? V tom případě chápu...
586067
Jakože aby to peklo bylo na dvou místech? Do pár dní v klasickým profilu a navíc tady? V tom případě chápu...
Denied
0 0
reagovat
586066
Trailer ze 31.7. [link="http://www.youtube.com/watch?v=jt9iqJA6RZM"]The Big Wedding Official Trailer [HD]: Robert DeNiro, Diane Keaton & Katherine Heigl[/link]
0 0
reagovat
@Redakce: Nejake zpravy o traileru nebo release date noveho filmu Sofie Coppoly? Dekuju
586048
@Redakce: Nejake zpravy o traileru nebo release date noveho filmu Sofie Coppoly? Dekuju
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se