Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 39921 - 39940 Napsat příspěvek

Carngage

Naprosto geniální záležitost. Nečekal jsem, že by mě konverzačka v jednom pokoji mohla tak bavit. Bude to asi těma skvělejma hercama.
Škoda, že to nemá žádnej konec.
9/10
586989
Naprosto geniální záležitost. Nečekal jsem, že by mě konverzačka v jednom pokoji mohla tak bavit. Bude to asi těma skvělejma hercama. Škoda, že to nemá žádnej konec. 9/10
Carngage
0 0
reagovat
Hej, tiez som pozeral ako puk, ked som sa to dozvedel.:D
586951
Hej, tiez som pozeral ako puk, ked som sa to dozvedel.*:D*
0 0
reagovat

TedGeorge

I did not know that.
586948
I did not know that.
TedGeorge
0 0
reagovat
Polovině lidí známá trivia. Michael Sheen je bývalý manžel Kate Beckinsale. TedGeorge out
586946
Polovině lidí známá trivia. Michael Sheen je bývalý manžel Kate Beckinsale. TedGeorge out
0 0
reagovat
Jelikož mám dneska volno, tak jsem si dneska dal sérii Underworld.
První dva jsem viděl snad jen v kině a druhý dva vůbec. Nakonec to dopadlo tak, že ty první dva hrozně zestárly a vlastně jsou takový zbytečně zdlouhavý. Speedman je tragickej. A o nějakým jiskření mezi ním a Kate (HOT!) si můžem nechat zdát.
Ovšem trojka je asi nejlepší z těch čtyř. Možná je to prostředím, více Sheena a Nighyho.
Čtverka je o hodně krvavější, a akčnější. Minimum dialogů, maximum akce. A akce docela obstojně zvládnuté. Určitě nejlepší z těch čtyř.

6/10 | 6/10 | 8/10 | 7/10
586944
Jelikož mám dneska volno, tak jsem si dneska dal sérii [b]Underworld[/b]. První dva jsem viděl snad jen v kině a druhý dva vůbec. Nakonec to dopadlo tak, že ty první dva hrozně zestárly a vlastně jsou takový zbytečně zdlouhavý. Speedman je tragickej. A o nějakým jiskření mezi ním a Kate (HOT!) si můžem nechat zdát. Ovšem trojka je asi nejlepší z těch čtyř. Možná je to prostředím, více Sheena a Nighyho. Čtverka je o hodně krvavější, a akčnější. Minimum dialogů, maximum akce. A akce docela obstojně zvládnuté. Určitě nejlepší z těch čtyř. 6/10 | 6/10 | 8/10 | 7/10
0 0
reagovat
nejočekávanější filmy příštího roku budou v září a říjnu :-) hned po sobě
George Lucas nezklamal :-)
586926
nejočekávanější filmy příštího roku budou v září a říjnu :-) hned po sobě George Lucas nezklamal :-)
0 0
reagovat

Trója - režisérská verze

Bohužel ani přidané scény (40 minut!) nevyvrátí fakt, že Petersenův film má hrozný scénář. Mohl bych Davidu Benioffovi (Hra o trůny) odpustit, že je to jeho první počin, ale některé sekvence kvůli americkému publiku mu odpustit nelze. Celá linie mezi Achilleem a Bríseovnou je tu navíc, Achilleus a Patroklos jsou bratranci, aby nikdo nebyl pohoršen, trójská válka trvá snad měsíc namísto deseti let a Achilleus neměl umírat na trójské půdě. Jinak je to hodně výpravné, hodně dlouhé (195 min), přičemž to dost rychle odsýpá a jediný velký klad oproti kinoverzi je ten, že DC má mnohem lepší hudební doprovod, který mnohým scénám přidává na atmosféře a v závěru není tak patetický jako v původním filmu. 7/10
586918
Bohužel ani přidané scény (40 minut!) nevyvrátí fakt, že Petersenův film má hrozný scénář. Mohl bych Davidu Benioffovi (Hra o trůny) odpustit, že je to jeho první počin, ale některé sekvence kvůli americkému publiku mu odpustit nelze. Celá linie mezi Achilleem a Bríseovnou je tu navíc, Achilleus a Patroklos jsou bratranci, aby nikdo nebyl pohoršen, trójská válka trvá snad měsíc namísto deseti let a [spoiler]Achilleus neměl umírat na trójské půdě.[/spoiler] Jinak je to hodně výpravné, hodně dlouhé (195 min), přičemž to dost rychle odsýpá a jediný velký klad oproti kinoverzi je ten, že DC má mnohem lepší hudební doprovod, který mnohým scénám přidává na atmosféře a v závěru není tak patetický jako v původním filmu. 7/10
Trója - režisérská verze
0 0
reagovat

Disketa

ja treba zadny jiny, nez tenhle, neznam ;) rok 1994, TV NoHa zacina vysilat a v prvnim tydnu dava Obecnou skolu, Krotitele duchu a Star Wars s timto dabingem, ja v prvni tride -> zacinam milovat filmy.
586913
ja treba zadny jiny, nez tenhle, neznam *;)* rok 1994, TV NoHa zacina vysilat a v prvnim tydnu dava Obecnou skolu, Krotitele duchu a Star Wars s timto dabingem, ja v prvni tride -> zacinam milovat filmy.
Disketa
0 0
reagovat

Star Wars - Epizoda IV

První kinodabing (vznikl těsně po revoluci) je vskutku, ehm, zvláštní. Ona slavná "hláška" není žádný mýtus, fakt tam zazněla. :D
586908
První kinodabing (vznikl těsně po revoluci) je vskutku, ehm, zvláštní. Ona slavná [link="http://www.youtube.com/watch?v=dRn4iSKcfY0&feature=share&list=UUGRiG79avXVi6a-_xAker3A"]"hláška"[/link] není žádný mýtus, fakt tam zazněla. *:D*
Star Wars - Epizoda IV
0 0
reagovat
Hm, Premium Rush si na rottenech vede dobře, to mám radost... :+
586863
Hm, Premium Rush si na rottenech vede dobře, to mám radost... *:+*
0 0
reagovat
Dneska jsem dal v kine prednost Hit & Run pred Expendables a dost jsem si to pochvaloval. Krasne zabavna pohodovka, a dojde i na par moc peknejch honicek v autech :)
586860
Dneska jsem dal v kine prednost [b]Hit & Run[/b] pred Expendables a dost jsem si to pochvaloval. Krasne zabavna pohodovka, a dojde i na par moc peknejch honicek v autech :)
0 0
reagovat
Jo, Avengers Assemble je britskej název, aby se to odlišilo od britskýho seriálu The Avengers z 1961.
586848
Jo, Avengers Assemble je britskej název, aby se to odlišilo od britskýho seriálu The Avengers z 1961.
0 0
reagovat

verbst

Avengers assemble je britský názov, pokiaľ viem.
586847
Avengers assemble je britský názov, pokiaľ viem.
verbst
0 0
reagovat
Dotaz. Kolik názvů maj Avengers a kterej je ten hlavní správnej? Na coveru k soundtracku je Avengers Assemble, na coveru k blůčku je Avengers...
586846
Dotaz. Kolik názvů maj Avengers a kterej je ten hlavní správnej? Na coveru k soundtracku je Avengers Assemble, na coveru k blůčku je Avengers...
0 0
reagovat

okkac

Nechápu, co je vše možné v dnešní době natočit...
586833
Nechápu, co je vše možné v dnešní době natočit...
okkac
0 0
reagovat

Oko (verze bratrů Pangových)

Sice jsem se nebál, jak bych očekával (ale těch pár lekaček bylo excelentních), ale rozhodně jde o velmi napínavou záležitost. Představitelka hlavní role byla absolutně věrohodná. Takhle si představuji skvělou duchařinu. Asijci zkrátka umí. :)
586824
Sice jsem se nebál, jak bych očekával (ale těch pár lekaček bylo excelentních), ale rozhodně jde o velmi napínavou záležitost. Představitelka hlavní role byla absolutně věrohodná. Takhle si představuji skvělou duchařinu. Asijci zkrátka umí. *:)*
Oko (verze bratrů Pangových)
0 0
reagovat

okkac

Vypadá to zajímavě. :+
586822
Vypadá to zajímavě. *:+*
okkac
0 0
reagovat
586819
[link="http://www.youtube.com/watch?v=S1lq9XlH3Qg"]Trailer na filipínský horor o vraždící ledničce[/link] Nuff said!
0 0
reagovat
Smutný začátek týdne... :-
586748
Smutný začátek týdne... *:-*
0 0
reagovat

Gonzi

586746
http://www.youtube.com/watch?v=2GhKwoWjAVk
Gonzi
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se