Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 39801 - 39820 Napsat příspěvek
Jop - je to jednoduchý film - o tom žádná... ale je zábavný - nehorázně moc zábavný. Hulkovo "puny god" se prostě neohraje, stejně tak jako lokiho "performance issues" :D a u Starkova oblékání si brnění (pád z budovy) mám pokaždé husí kůži... takže opakuji: ano, je to jednoduché, ale děsně zábavné = perfect popcorn.
587683
Jop - je to jednoduchý film - o tom žádná... ale je zábavný - nehorázně moc zábavný. Hulkovo "puny god" se prostě neohraje, stejně tak jako lokiho "performance issues" *:D* a u Starkova oblékání si brnění (pád z budovy) mám pokaždé husí kůži... takže opakuji: ano, je to jednoduché, ale děsně zábavné = perfect popcorn.
0 0
reagovat

Avengers

...je jen další s typickejch Marvelovek, prostě během chvíle vyšumí tak, že si z ní nepamatuješ ani Ň, což je možná důvod, proč Gonzi koukal na Avangers tak často. Návštěvnost byla vysoká, protože komiksovky jsou prostě v kurzu a Marvel si svejma šumákama (Thor,Cpt.America..) přpravoval půdu pod nohama na velký finále, který nalákalo lidi (marketing byl zkrátka lepší než samotné filmy)...8)
587682
...je jen další s typickejch Marvelovek, prostě během chvíle vyšumí tak, že si z ní nepamatuješ ani Ň, což je možná důvod, proč Gonzi koukal na Avangers tak často. Návštěvnost byla vysoká, protože komiksovky jsou prostě v kurzu a Marvel si svejma šumákama (Thor,Cpt.America..) přpravoval půdu pod nohama na velký finále, který nalákalo lidi (marketing byl zkrátka lepší než samotné filmy)...*8)*
Avengers
0 0
reagovat
Co se týče závěrečného běsnění... Nemůžu si pomoci, ale když už si chtěli hrát na nějakou tu emzáckou invazi, tak k tomu měli pustit Baye...

Takové ničení města v Transformers 3 bylo 10x lepší než závěrečná půlhodinka Avengers...
587681
Co se týče závěrečného běsnění... Nemůžu si pomoci, ale když už si chtěli hrát na nějakou tu emzáckou invazi, tak k tomu měli pustit Baye... Takové ničení města v Transformers 3 bylo 10x lepší než závěrečná půlhodinka Avengers...
0 0
reagovat

Avengers

Videno 4x a asi 3x navic poslednich 40 minut :-)
587680
Videno 4x a asi 3x navic poslednich 40 minut :-)
Avengers
0 0
reagovat

Mildík

Nejsi v menšině :D Je nás určitě většina, jenom to všude neventilujeme, páč by se na nás zdejší geekstvo sesypalo... :D

Já bych sice Avengers nehodnotil negativně, nicméně ze sympatickýho Hiddlestona udělal Whedon kašpárka, Downey se už okoukal, resp. pořád předvádí to samý, a místo velkolepýho finále se dostavil klasickej marvelovskej bordel v jednom městě... Taková Battleship ve svý blbosti a naivitě byla daleko zábavnější. Avengers jsou sice neskutečně cheesy, což by bylo normálně fajn, ale tady jsem měl často pocit, že ne úplně chtěně.
587678
Nejsi v menšině *:D* Je nás určitě většina, jenom to všude neventilujeme, páč by se na nás zdejší geekstvo sesypalo... *:D* Já bych sice Avengers nehodnotil negativně, nicméně ze sympatickýho Hiddlestona udělal Whedon kašpárka, Downey se už okoukal, resp. pořád předvádí to samý, a místo velkolepýho finále se dostavil klasickej marvelovskej bordel v jednom městě... Taková Battleship ve svý blbosti a naivitě byla daleko zábavnější. Avengers jsou sice neskutečně cheesy, což by bylo normálně fajn, ale tady jsem měl často pocit, že ne úplně chtěně.
Mildík
0 0
reagovat
Nedá se říci, že bych měl doma maketu Iron Mana v životní velikosti, ale komixy docela můžu... Sice nečtu žádné Spidermany, Batmany, atd (raději Walking dead, The Dark Tower a včera jsem zkoušel Assassin's Creed), ale filmově jsem na tom docela dobře... Viděl jsem všechny filmy, co předcházeli Avengers + skoro všechny zfilmované komixovky...

Navíc jak říká KarelR s ohledem na miliardu a půl a nadšené reakce ze všech koutů světa jsem čekal, že ten film by měl posadit na prdel i víkendového návštěvníka kina...

Je mi jasné, že jsem v menšině, ale ten film mě prostě neoslovil, což mě samotného překvapilo...

Hodnocení 6-7 / 10 ... A to jenom díky Hulkové fyzickému běsnění a Iron-manovu hláškování...
587677
Nedá se říci, že bych měl doma maketu Iron Mana v životní velikosti, ale komixy docela můžu... Sice nečtu žádné Spidermany, Batmany, atd (raději Walking dead, The Dark Tower a včera jsem zkoušel Assassin's Creed), ale filmově jsem na tom docela dobře... Viděl jsem všechny filmy, co předcházeli Avengers + skoro všechny zfilmované komixovky... Navíc jak říká KarelR s ohledem na miliardu a půl a nadšené reakce ze všech koutů světa jsem čekal, že ten film by měl posadit na prdel i víkendového návštěvníka kina... Je mi jasné, že jsem v menšině, ale ten film mě prostě neoslovil, což mě samotného překvapilo... Hodnocení 6-7 / 10 ... A to jenom díky Hulkové fyzickému běsnění a Iron-manovu hláškování...
0 0
reagovat

Snipsley

WTF? Filmy čistě pro comics fans fakt nevydělávaj miliardu a půl :D
587676
WTF? Filmy čistě pro comics fans fakt nevydělávaj miliardu a půl *:D*
Snipsley
0 0
reagovat

Mildík

Ten film je čistě pro comic fans, obyčejný člověk nad ním kroutí hlavou :))
587674
Ten film je čistě pro comic fans, obyčejný člověk nad ním kroutí hlavou *:))*
Mildík
0 0
reagovat

The Avengers

Celej natěšenej jsem si dneska dal tenhle kousek... Zatím jsem v půlce a neuvěřitelně se nudím... :-
587668
Celej natěšenej jsem si dneska dal tenhle kousek... Zatím jsem v půlce a neuvěřitelně se nudím... *:-*
The Avengers
0 0
reagovat

okkac

tohle to vystihuje celkem dobre

My secret interpretation is that the Tales of the Black Freighter was the real story Moore wanted to tell. What I do know for sure is this parallel:

In "regular" Watchmen, an abominable act is performed for the greater good (make a fake monster, kill lots of people for world peace)
In Tales of the Black Freighter, an abominable act is performed for the greater good (make a raft out of dead bodies, get to shore, start killing people in order to save the inhabitants of a village.
Both Ozymandias and the captain kill/use death as an instrument to save others. Tons of questions can be spun: are they both crazy? justified in their acts? etc.
587651
tohle to vystihuje celkem dobre [spoiler]My secret interpretation is that the Tales of the Black Freighter was the real story Moore wanted to tell. What I do know for sure is this parallel: In "regular" Watchmen, an abominable act is performed for the greater good (make a fake monster, kill lots of people for world peace) In Tales of the Black Freighter, an abominable act is performed for the greater good (make a raft out of dead bodies, get to shore, start killing people in order to save the inhabitants of a village. Both Ozymandias and the captain kill/use death as an instrument to save others. Tons of questions can be spun: are they both crazy? justified in their acts? etc.[/spoiler]
okkac
0 0
reagovat
Mne se líbí ten Ultimate Cut, akorát jak se tvrdí, že ta Tale Of The Black Freighter má být nějakou alegorií k hlavnímu příběhu, tka ji tam nevidím. Pokud to někdo pochopil, tak klidně do spoileru. Dík.
587650
Mne se líbí ten Ultimate Cut, akorát jak se tvrdí, že ta Tale Of The Black Freighter má být nějakou alegorií k hlavnímu příběhu, tka ji tam nevidím. Pokud to někdo pochopil, tak klidně do spoileru. Dík.
0 0
reagovat
Dik :)
587646
Dik *:)*
0 0
reagovat

xxendxx

Souhlas.
587645
Souhlas.
xxendxx
0 0
reagovat
Ultimate se mi nelibil, protoze ten kreslenej komiks film dost nasilne rozdeluje, je podle me daleko lepsi mrknout na directors a pak si dat ten komiks zvlast
587644
Ultimate se mi nelibil, protoze ten kreslenej komiks film dost nasilne rozdeluje, je podle me daleko lepsi mrknout na directors a pak si dat ten komiks zvlast
0 0
reagovat

Memphis

Doprdele, takovej trapásek :D
To se mi dlouho nepovedlo...
587643
Doprdele, takovej trapásek *:D* To se mi dlouho nepovedlo...
Memphis
0 0
reagovat
Ultimate Cut ma ve filmu jeste zakombinovany komiks - Tales of the Black Freighter, ktery si cte, ten typek s brylema na stanku. Cili komiks v komiksu, ktery je ovsem kresleny.
587642
Ultimate Cut ma ve filmu jeste zakombinovany komiks - Tales of the Black Freighter, ktery si cte, ten typek s brylema na stanku. Cili komiks v komiksu, ktery je ovsem kresleny.
0 0
reagovat

Watchmen

Aký je rozdiel medzi Director's Cut a Ultimate Cut?

Film som videl pred pár rokmi, ale mmtnálne uvažujem že si pozriem jedno z vyššie spomenutých..
587641
Aký je rozdiel medzi Director's Cut a Ultimate Cut? Film som videl pred pár rokmi, ale mmtnálne uvažujem že si pozriem jedno z vyššie spomenutých..
Watchmen
0 0
reagovat
directors cut nema chybu
587640
directors cut nema chybu
0 0
reagovat

Watchmen Director's Cut

Nemůžu si pomoct, Watchmen zrajou s každým zkouknutím. Neuvěřitelně komplexní film. 10/10
587635
Nemůžu si pomoct, Watchmen zrajou s každým zkouknutím. Neuvěřitelně komplexní film. 10/10
Watchmen Director's Cut
0 0
reagovat

zahron

robocop je ROBOT ke kteremu je pripojena jen lidska hlava a to kvuli mozku. To neni IronMan
587634
robocop je ROBOT ke kteremu je pripojena jen lidska hlava a to kvuli mozku. To neni IronMan
zahron
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se