Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 39781 - 39800 Napsat příspěvek
Jo, Avengers jsou klasická marvelovka. A něčeho "víců se od nich ani nikdy nedočkáme. A souhlasím s tím DC/UC Watchmen, i když obsazení Goodeho je pořád strašnej fail (jako Farrell v Alexanderovi).
587754
Jo, Avengers jsou klasická marvelovka. A něčeho "víců se od nich ani nikdy nedočkáme. A souhlasím s tím DC/UC Watchmen, i když obsazení Goodeho je pořád strašnej fail (jako Farrell v Alexanderovi).
0 0
reagovat
Včera jsem byl v kině na Premium Rush, a nebylo to vůbec špatný. Svěží režie, originální nápady, velkej drajv, geniální Shannon a jako vždy skvělej Levitt. V jádru je to samozřejmě dost hloupoučký, ale i tak doporučuju! :+
587745
Včera jsem byl v kině na Premium Rush, a nebylo to vůbec špatný. Svěží režie, originální nápady, velkej drajv, geniální Shannon a jako vždy skvělej Levitt. V jádru je to samozřejmě dost hloupoučký, ale i tak doporučuju! *:+*
0 0
reagovat
Další covery BD Promethea...
link
link
Edice Prometheus+Alien anthology
link
link
U mě stejně pořád vítězí ta s Tvůrcem
link
Jsem zvědal, která verze dorazí do čech, jisté je ale to, že bude holá 2D BD a pak trojdisk 2D BD, 3D BD a bonus BD (pravděpodobně s cz podporou) v plné palbě a navíc ve výběru buď steelbook, nebo edice s bookletem (není jisté, jestli to bude "knížečka", digibook, nebo jen plast v návleku)...
587729
Další covery BD Promethea... http://images3.static-bluray.com/movies/covers/39474_large.jpg http://25.media.tumblr.com/tumblr_m9a7hvdfGu1rrn3x9o1_400.jpg Edice Prometheus+Alien anthology http://www.discshop.se/img/filmer_foton/mini_101697_15.jpg http://i.imgur.com/mCgFU.jpg U mě stejně pořád vítězí ta s Tvůrcem http://images4.static-bluray.com/movies/covers/39475_large.jpg Jsem zvědal, která verze dorazí do čech, jisté je ale to, že bude holá 2D BD a pak trojdisk 2D BD, 3D BD a bonus BD (pravděpodobně s cz podporou) v plné palbě a navíc ve výběru buď steelbook, nebo edice s bookletem (není jisté, jestli to bude "knížečka", digibook, nebo jen plast v návleku)...
0 0
reagovat
Tak o tom žádná. Ale na dvojku fakt po těch letech pořád nic nemá.
587726
Tak o tom žádná. Ale na dvojku fakt po těch letech pořád nic nemá.
0 0
reagovat
prvni trida ftw
587723
prvni trida ftw
0 0
reagovat

Macejko

:+
587717
*:+*
Macejko
0 0
reagovat

Disketa

Ja nadviažem - prví X-Men neuveriteľne zostarli a znova by som si ich už asi nepozrel.
587711
Ja nadviažem - prví X-Men neuveriteľne zostarli a znova by som si ich už asi nepozrel.
Disketa
0 0
reagovat

Mildík

Jo a tím jsem zabil celou tuhle diskuzi. 8)
587710
Jo a tím jsem zabil celou tuhle diskuzi. *8)*
Mildík
0 0
reagovat

Disketa

Celkově X-Men je nejlepší komixovka od Marvelu...
587709
Celkově X-Men je nejlepší komixovka od Marvelu...
Disketa
0 0
reagovat
Nejlepší okostýmovanou komiksovkou jsou dvojdílní Singerovi X-Meni. ?)
587708
Nejlepší okostýmovanou komiksovkou jsou dvojdílní Singerovi X-Meni. *?)*
0 0
reagovat
Pánové udělali jste mi radost. :D Fakt jsem si po shlédnutí připadal jako z jiného vesmíru, jelikož mé okolí (hlavně v UK z toho byl každej paf a já jsem to tam kvůli zkouškovému nedal v kině) z toho bylo úplně posazeno na prdel...

Tak jsem se těšil a ono prd. Neříkám, že to je špatný film, ale na to jaké okolo toho bylo hogo-fogo jsem čekal úplně něco jiného... 8)
587705
Pánové udělali jste mi radost. *:D* Fakt jsem si po shlédnutí připadal jako z jiného vesmíru, jelikož mé okolí (hlavně v UK z toho byl každej paf a já jsem to tam kvůli zkouškovému nedal v kině) z toho bylo úplně posazeno na prdel... Tak jsem se těšil a ono prd. Neříkám, že to je špatný film, ale na to jaké okolo toho bylo hogo-fogo jsem čekal úplně něco jiného... *8)*
0 0
reagovat

KarelR

Překrucuješ to :D comic fans jsem měl na mysli prostě lidi, kterým se líbily ty filmy s Hulkem, Iron Manem a těmi ostatními. Což je zhruba asi většina, ale já jsem prostě pro surověji podané filmy, takže třeba druhý Batman byl samozřejmě awesome.
587704
Překrucuješ to *:D* comic fans jsem měl na mysli prostě lidi, kterým se líbily ty filmy s Hulkem, Iron Manem a těmi ostatními. Což je zhruba asi většina, ale já jsem prostě pro surověji podané filmy, takže třeba druhý Batman byl samozřejmě awesome.
KarelR
0 0
reagovat

Snipsley

Čímž chceš teda říct, že se sólovky nelíbily nikomu mimo comicsovejch fandů? Uf... tohle už snad ani nemáš čím trumfnout. Ledaže by v tvojí alternativní realitě lidi nenáviděli i Nolanovy Batmany, Občana Kanea a Shawshank :D
587702
Čímž chceš teda říct, že se sólovky nelíbily nikomu mimo comicsovejch fandů? Uf... tohle už snad ani nemáš čím trumfnout. Ledaže by v tvojí alternativní realitě lidi nenáviděli i Nolanovy Batmany, Občana Kanea a Shawshank *:D*
Snipsley
0 0
reagovat

Bachy

právě že ne, a to jsem myslel svým předchozím komentem :D
587701
právě že ne, a to jsem myslel svým předchozím komentem *:D*
Bachy
0 0
reagovat

Avengers 3inOne

587699
[link="https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc7/419323_10151232473644804_1334776995_n.jpg"]link[/link]
Avengers 3inOne
0 0
reagovat

Bachy

Tónově je to pořád to samý, takže pokud tě to doteď míjelo, dost pochybuju.
587688
Tónově je to pořád to samý, takže pokud tě to doteď míjelo, dost pochybuju.
Bachy
0 0
reagovat
Je možné, že by mě to mohlo bavit, když mě nebavila ani jedna z těch předchozích "sólovek"?
587687
Je možné, že by mě to mohlo bavit, když mě nebavila ani jedna z těch předchozích "sólovek"?
0 0
reagovat
Avengers sú geniálny film na nedeľňajšie popoludnie.
587686
Avengers sú geniálny film na nedeľňajšie popoludnie.
0 0
reagovat

Mildík

Poslednú vetu podpíšem aj vlastnou krvou.
587685
Poslednú vetu podpíšem aj vlastnou krvou.
Mildík
0 0
reagovat
Já ten film nechci nějak extra bránit, sám ho považuju za mírný zklamání a "jenom" hodně fajnovej nadprůměr. Ale tepat zrovna Avengers za to, že nějak celoplošně nenaplnili očekávání velkýho zábavnýho blockbusteru, mi přijde lehce mimózní. I ty nejhorší reakce jenom výjimečně zabrousej pod koukatelnejch 6/10 a marketing mi teda nepřišel nijak přepálenej, matoucí nebo něco takovýho. Valná většina lidí ti imho řekne, že ve finále dostali přesně to, co slibovaly trailery.
587684
Já ten film nechci nějak extra bránit, sám ho považuju za mírný zklamání a "jenom" hodně fajnovej nadprůměr. Ale tepat zrovna Avengers za to, že nějak celoplošně nenaplnili očekávání velkýho zábavnýho blockbusteru, mi přijde lehce mimózní. I ty nejhorší reakce jenom výjimečně zabrousej pod koukatelnejch 6/10 a marketing mi teda nepřišel nijak přepálenej, matoucí nebo něco takovýho. Valná většina lidí ti imho řekne, že ve finále dostali přesně to, co slibovaly trailery.
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se