Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 39521 - 39540 Napsat příspěvek

Grave Encounters

Po velkém zklamání z V/H/S jsem snad ani nic od dalšího FF filmu nic nečekal a docela se vyplatilo...

Není to žádná pecka, ale má to v sobě něco, co ten film řadí alespoň do té kategorie, že je sranda se na to koukat. Pomalejší rozjezd, ale pak je to ucházející... Filmu se samozřejmě musí pomoci (tma, samota, sluchátka a trochu vyšší volume) a pak to má ty správné grády a člověk se i baví :+

Uvidíme, co na to druhý díl...
589086
Po velkém zklamání z V/H/S jsem snad ani nic od dalšího FF filmu nic nečekal a docela se vyplatilo... Není to žádná pecka, ale má to v sobě něco, co ten film řadí alespoň do té kategorie, že je sranda se na to koukat. Pomalejší rozjezd, ale pak je to ucházející... Filmu se samozřejmě musí pomoci (tma, samota, sluchátka a trochu vyšší volume) a pak to má ty správné grády a člověk se i baví *:+* Uvidíme, co na to druhý díl...
Grave Encounters
0 0
reagovat

Jin

Som rád, že sa páčilo :+
589046
Som rád, že sa páčilo *:+*
Jin
0 0
reagovat

Macejko

patří ti můj velký dík. Na tvůj popud jsem se podíval na KoKuhaku a naprostá pecka. Něco tak skvělého jsem už dlouho neviděl. Ta poetika, kterou je to vyprávěné mě chytla od začátku až do konce. A ten, kdo tam dělal kameru, je taky borec. Jak to bylo nasvícené a naaranžované, no prostě lahoda. :+
589045
patří ti můj velký dík. Na tvůj popud jsem se podíval na [b]KoKuhaku[/b] a naprostá pecka. Něco tak skvělého jsem už dlouho neviděl. Ta poetika, kterou je to vyprávěné mě chytla od začátku až do konce. A ten, kdo tam dělal kameru, je taky borec. Jak to bylo nasvícené a naaranžované, no prostě lahoda. *:+*
Macejko
0 0
reagovat

V/H/S

No... Kde začít... Trailer mě navnadil a i dle různých reakcí se mělo jednat o relativně slušný POV film... Ale kdepak, je to srajda... Po nudném úvodu následuje relativně solidní "povídka" u které se i dostavily zimomriavky (nevím jestli se to takhle píše, ale musel jsem :D), ale pak to jde jen a jen dolů... Nemá to hlavu ani patu, žádnou návaznost, děj, prostě nic... Možná ještě čtvrtá "povídka" na někoho může zapůsobit, i když se jedná relativně o ohrané téma...

Každopádně zabitej čas, čekal jsem úplně něco jiného... :-

No a zejtra další POV snímek Grave Encounters, tak snad si zlepším náladu
589040
No... Kde začít... Trailer mě navnadil a i dle různých reakcí se mělo jednat o relativně slušný POV film... Ale kdepak, je to srajda... Po nudném úvodu následuje relativně solidní "povídka" u které se i dostavily zimomriavky (nevím jestli se to takhle píše, ale musel jsem *:D*), ale pak to jde jen a jen dolů... Nemá to hlavu ani patu, žádnou návaznost, děj, prostě nic... Možná ještě čtvrtá "povídka" na někoho může zapůsobit, i když se jedná relativně o ohrané téma... Každopádně zabitej čas, čekal jsem úplně něco jiného... *:-* No a zejtra další POV snímek [b]Grave Encounters[/b], tak snad si zlepším náladu
V/H/S
0 0
reagovat

HAL

Tak pokud se nepletu, tak

tu zprávu co obdrželi, tak tu předtím neměli... Proto ho i vyzbrojili tou zbraní atd... Sice to všechno vypadá, jakoby se nevytvořila nová budoucnost, ale tou zprávou Willis něco změnil... Tu zprávu předtím neměli, měli jenom tu zprávu od té ženské (funny zpráva)...
589024
Tak pokud se nepletu, tak [spoiler] tu zprávu co obdrželi, tak tu předtím neměli... Proto ho i vyzbrojili tou zbraní atd... Sice to všechno vypadá, jakoby se nevytvořila nová budoucnost, ale tou zprávou Willis něco změnil... Tu zprávu předtím neměli, měli jenom tu zprávu od té ženské (funny zpráva)... [/spoiler]
HAL
0 0
reagovat

Mildík

Jaká nová budoucnost se tím tvořila?
589018
Jaká nová budoucnost se tím tvořila?
Mildík
0 0
reagovat

Merlin

Jenže problém je, že Willis

se tam pak nakonec stejně dovolal a nechal tam nový vzkaz... Kterým se nenaplňovala budoucnost, ale tvořila se budoucnost nová...
589016
Jenže problém je, že Willis [spoiler] se tam pak nakonec stejně dovolal a nechal tam nový vzkaz... Kterým se nenaplňovala budoucnost, ale tvořila se budoucnost nová...[/spoiler]
Merlin
0 0
reagovat

Mildík

Na Opice bych se musel znovu podívat, z voleje si nevybavuji jak to bylo. Měl jsem dojem, že

Willis zkoušel dvakrát volat do čistírny, jednou byl ve špatným roce a podruhý to bylo bez odezvy, ale ten telefonát známý z budoucnosti tam zanechala jeho holka, dělala si legraci, ale ve skutečnosti naplňovala budoucnost.
589009
Na Opice bych se musel znovu podívat, z voleje si nevybavuji jak to bylo. Měl jsem dojem, že [spoiler] Willis zkoušel dvakrát volat do čistírny, jednou byl ve špatným roce a podruhý to bylo bez odezvy, ale ten telefonát známý z budoucnosti tam zanechala jeho holka, dělala si legraci, ale ve skutečnosti naplňovala budoucnost.[/spoiler]
Mildík
0 0
reagovat

Ruby Sparks 95%

Režisérske duo Little Miss Sunshine si vybralo na spracovanie ďalší skvelý scenár a ešte lepšie ho obsadili. Skvelá (scifi/fantasy?) rom/com. Tento rok je indie žáner naozaj bohatý na skvelé filmy. O to viac človeka zamrzí, že zrovna tieto pecky bežný divák asi nikdy neuvidí. No, každopádne môj top 10 rebríček roka sa pomaly, ale isto plní. :+
589008
Režisérske duo Little Miss Sunshine si vybralo na spracovanie ďalší skvelý scenár a ešte lepšie ho obsadili. Skvelá (scifi/fantasy?) rom/com. Tento rok je indie žáner naozaj bohatý na skvelé filmy. O to viac človeka zamrzí, že zrovna tieto pecky bežný divák asi nikdy neuvidí. No, každopádne môj top 10 rebríček roka sa pomaly, ale isto plní. *:+*
Ruby Sparks 95%
0 0
reagovat

KarelR

Nejsem bohužel kompetentní k vedení této diskuze. Já jsem jen obyčejný filmový fanda, takže v tomhle máte asi pravdu... 8)

Jen si to prostě nedokážu představit chrlení pořád stejných Marvelovek... Už teď se mi to docela okoukalo a Avengers pro mě byli zklamáním...

Co se týče argumentů, " kolik ročně přistane v kinech dramat, komedií, akčňáků, romantickejch filmů", tak rozdíl je v tom, že ony dramata (atd) jsou pokaždé uchopeny trochu jinak... Zatímco Marvelovky jsou na jedno "brdo"... A už to přestává být zábavné...
589002
Nejsem bohužel kompetentní k vedení této diskuze. Já jsem jen obyčejný filmový fanda, takže v tomhle máte asi pravdu... *8)* Jen si to prostě nedokážu představit chrlení pořád stejných Marvelovek... Už teď se mi to docela okoukalo a Avengers pro mě byli zklamáním... Co se týče argumentů, " kolik ročně přistane v kinech dramat, komedií, akčňáků, romantickejch filmů", tak rozdíl je v tom, že ony dramata (atd) jsou pokaždé uchopeny trochu jinak... Zatímco Marvelovky jsou na jedno "brdo"... A už to přestává být zábavné...
KarelR
0 0
reagovat

KarelR

:+
588999
*:+*
KarelR
0 0
reagovat
A kolik ročně přistane v kinech dramat, komedií, akčňáků, romantickejch filmů nebo sci-fi, který si jsou podobný? Hádám, že výrazně víc než 2 - 3, takže mi pořád uniká, co je na tom špatnýho. Jasně, pokud člověk pravidelně sleduje jenom tu cca dvacítku úplně nejdražších blockbusterů, dostane slušnou dávku comicsů. Tak proč... nezkusit taky zbytek nabídky? :)
589001
A kolik ročně přistane v kinech dramat, komedií, akčňáků, romantickejch filmů nebo sci-fi, který si jsou podobný? Hádám, že výrazně víc než 2 - 3, takže mi pořád uniká, co je na tom špatnýho. Jasně, pokud člověk pravidelně sleduje jenom tu cca dvacítku úplně nejdražších blockbusterů, dostane slušnou dávku comicsů. Tak proč... nezkusit taky zbytek nabídky? :)
0 0
reagovat

Mildík

2-3 komixovky ročne? Myslíš marvelovky, nie?
588998
2-3 komixovky ročne? Myslíš marvelovky, nie?
Mildík
0 0
reagovat
No jo no, tak jsem trochu přestřelil... Ale přiznám se, že nejsem nadšený z toho, že každej rok v kinech přistanou 2-3 komixovky 8)

(jinak ten můj příspěvek o opicích? Nobody?)
588995
No jo no, tak jsem trochu přestřelil... Ale přiznám se, že nejsem nadšený z toho, že každej rok v kinech přistanou 2-3 komixovky *8)* (jinak ten můj příspěvek o opicích? Nobody?)
0 0
reagovat
Stačí se podívat na vývoj Batmana napříč televizními obrazovkami a filmovými plátny. Témata v komiksech budou jsou v zásadě univerzální a budou vždycky relevantní, jen se musí upravit pro potřeby daný doby.
588994
Stačí se podívat na vývoj Batmana napříč televizními obrazovkami a filmovými plátny. Témata v komiksech budou jsou v zásadě univerzální a budou vždycky relevantní, jen se musí upravit pro potřeby daný doby.
0 0
reagovat

Mildík

Počkej, proč by comicsový filmy nemohly "jít s časem" stejně jako Bond? To si myslíš, že jde natočit dvacet variací filmu o tom, jak fešnej tajnej agent zachraňuje svět, ale nemůžeš vytřískat evoluci u milionu různejch příběhů s milionem postav jenom proto, že maj comicsovou předlohu? :D
588991
Počkej, proč by comicsový filmy nemohly "jít s časem" stejně jako Bond? To si myslíš, že jde natočit dvacet variací filmu o tom, jak fešnej tajnej agent zachraňuje svět, ale nemůžeš vytřískat evoluci u milionu různejch příběhů s milionem postav jenom proto, že maj comicsovou předlohu? *:D*
Mildík
0 0
reagovat

Mildík

Skôr by som tipoval, že ako pôjde cena CGI výrazne dole, tak za tých 10-20 rokov ešte len začne poriadny komixový ošiaľ aj na televíznej obrazovke.
588989
Skôr by som tipoval, že ako pôjde cena CGI výrazne dole, tak za tých 10-20 rokov ešte len začne poriadny komixový ošiaľ aj na televíznej obrazovke.
Mildík
0 0
reagovat

Madly

Ježiši, nestraš... :o

Komixovky jsou sice fajn popcornová oddechovka, ale je to spíš trend současné doby... Teď se to na nás chrlí ze všech stran, ale obávám se, že za takových 10 let zase pofrčí něco jinýho... Marvel to teďka ždíme, co to dá, ale sami moc dobře vědí, že to nepůjde do nekonečna...

A srovnání s Bondem... Stačí se jen podívat jak často vychází Bond a jak často komixárna... Navíc Bond má tu výhodu, že "dokáže jít s časem"... U komixů bychom se něčeho takového horko těžko dočkali...
588988
Ježiši, nestraš... *:o* Komixovky jsou sice fajn popcornová oddechovka, ale je to spíš trend současné doby... Teď se to na nás chrlí ze všech stran, ale obávám se, že za takových 10 let zase pofrčí něco jinýho... Marvel to teďka ždíme, co to dá, ale sami moc dobře vědí, že to nepůjde do nekonečna... A srovnání s Bondem... Stačí se jen podívat jak často vychází Bond a jak často komixárna... Navíc Bond má tu výhodu, že "dokáže jít s časem"... U komixů bychom se něčeho takového horko těžko dočkali...
Madly
0 0
reagovat

Marvel

Kdyz tady byla ta diskuze na Marvelovky, tak mam takovej dotaz jestli jsou nejaky informace jak by chteli pokracovat v tech hrdinech. Me napadlo, ze by bylo docela fajn udelat to asi jako Bondovky, ze by mohli vlastne pokracovat v tech pribezich s jinymi herci, ale nemuseli by to byt nutne restarty.
588987
Kdyz tady byla ta diskuze na Marvelovky, tak mam takovej dotaz jestli jsou nejaky informace jak by chteli pokracovat v tech hrdinech. Me napadlo, ze by bylo docela fajn udelat to asi jako Bondovky, ze by mohli vlastne pokracovat v tech pribezich s jinymi herci, ale nemuseli by to byt nutne restarty.
Marvel
0 0
reagovat

12 Monkeys

Nerad ruším rozvášněnou debatu nad příštím rokem, ale právě jsem si doplnil jeden z restíků a o něčem bych se rád poradil... 8)

Filmy s cestováním časem jsou to pravé ořechové pro mě. Bohužel jich není moc a když už jsou, tak tam najdu nějakou tu scénáristickou ďouru a celej zážitek je tatam... 12 opic je po každé stránce masterpiece a rochnil sem si u toho jak prase v žitě, nicméně na konci jsem byl mírně nesvůj, jelikož mi jedna věc nesedí...

Film vychází z toho, že prostě časový tok je nějakým způsobem dán a i když se v budoucnosti snaží něco změnit, jenom tím naplňují s čím se již počítá... Tady se všichni shodneme... Věc, na které to celé naráží je onen druhý telefonát Willise do čistírny koberců, kde varuje všechny o původu viru atd atd... Tenhle druhý telefonát tak vůbec nepatří a nakopává, jinak perfektní, scénář do zadku...


Někdo nějaké nápady jak osprvedlnit toto?
588984
Nerad ruším rozvášněnou debatu nad příštím rokem, ale právě jsem si doplnil jeden z restíků a o něčem bych se rád poradil... *8)* Filmy s cestováním časem jsou to pravé ořechové pro mě. Bohužel jich není moc a když už jsou, tak tam najdu nějakou tu scénáristickou ďouru a celej zážitek je tatam... 12 opic je po každé stránce masterpiece a rochnil sem si u toho jak prase v žitě, nicméně na konci jsem byl mírně nesvůj, jelikož mi jedna věc nesedí... [spoiler] Film vychází z toho, že prostě časový tok je nějakým způsobem dán a i když se v budoucnosti snaží něco změnit, jenom tím naplňují s čím se již počítá... Tady se všichni shodneme... Věc, na které to celé naráží je onen druhý telefonát Willise do čistírny koberců, kde varuje všechny o původu viru atd atd... Tenhle druhý telefonát tak vůbec nepatří a nakopává, jinak perfektní, scénář do zadku... [/spoiler] Někdo nějaké nápady jak osprvedlnit toto?
12 Monkeys
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se