Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 39501 - 39520 Napsat příspěvek

bachy

To i ty vsechny paradni prestrelky ti prisly nezazivny? :o
589192
To i ty vsechny paradni prestrelky ti prisly nezazivny? *:o*
bachy
0 0
reagovat

departed

Asi gurmáni....ale byl to suveréně nejhorší film, kterej jsem viděl za poslední měsíce. A souhlasím s tím, že dokoukat to byl zatracenej problém. Takové téma a tak extrémně nezáživně.
589191
Asi gurmáni....ale byl to suveréně nejhorší film, kterej jsem viděl za poslední měsíce. A souhlasím s tím, že dokoukat to byl zatracenej problém. Takové téma a tak extrémně nezáživně.
departed
0 0
reagovat

popicek

Nejlepší je trojka! ;)
589188
Nejlepší je trojka! *;)*
popicek
0 0
reagovat

bachy, verbst, snipsley

Ten film se doceni az casem. Snad. Nechapu, ze to nekoho mohlo tak nudit, ze to sotva dokoukal. Profi filmovy gurmani asi. ?)
589178
Ten film se doceni az casem. Snad. Nechapu, ze to nekoho mohlo tak nudit, ze to sotva dokoukal. Profi filmovy gurmani asi. *?)*
bachy, verbst, snipsley
0 0
reagovat

popik

Mission Impossible 2
Říkejte si co chcete, ale tohle je jednoznačně nejlepší díl z celé série! Dneska jsem to sjel v HDčku a ikdyž je to občas přitažené za vlasy, tak celá kostra filmu má v sobě tak neuvěřitelnou kinetiku a osudovost, že těch pár drobnůstek se ztratí. Navíc naprosto famózní hudba a...a...a Tom Cruise v té nejlepší formě!8)
589176
Mission Impossible 2 Říkejte si co chcete, ale tohle je jednoznačně nejlepší díl z celé série! Dneska jsem to sjel v HDčku a ikdyž je to občas přitažené za vlasy, tak celá kostra filmu má v sobě tak neuvěřitelnou kinetiku a osudovost, že těch pár drobnůstek se ztratí. Navíc naprosto famózní hudba a...a...a Tom Cruise v té nejlepší formě!*8)*
popik
0 0
reagovat

Despicable Me 2

589168
[link="http://url_odkazu"] http://www.youtube.com/watch?v=9t6NiqKuhSY&feature=g-all-u [/link]
Despicable Me 2
0 0
reagovat

Snipsley

Hell yeah! :D
589156
Hell yeah! *:D*
Snipsley
0 0
reagovat

verbst

Sám určitě ne :D to ani nešlo dokoukat.
589154
Sám určitě ne *:D* to ani nešlo dokoukat.
verbst
0 0
reagovat

Bachy

Public Enemies
Díky, koneně nejsem sám!
589149
Public Enemies Díky, koneně nejsem sám!
Bachy
0 0
reagovat

2 filmy

Krysař (1985)
Hnusné, špinavé a silné. Rozhodně plný počet hvězd, bodů i palců, ale stejně bych Bártu zabil, za to, co dělá těm krysám. Kaiser s Lábusem neuvěřitelní.

Veřejní nepřátelé
WTF? Tohle ne. Extrémně tupá nuda.

589143
Krysař (1985) Hnusné, špinavé a silné. Rozhodně plný počet hvězd, bodů i palců, ale stejně bych Bártu zabil, za to, co dělá těm krysám. Kaiser s Lábusem neuvěřitelní. Veřejní nepřátelé WTF? Tohle ne. Extrémně tupá nuda.
2 filmy
0 0
reagovat
Mňo. Jo. :D:+
Každopádně, třeba to se změnou majitele dostane do rukou někdo schopnej a já si k SW ještě na starý kolena najdu cestu.
589139
Mňo. Jo. *:D**:+* Každopádně, třeba to se změnou majitele dostane do rukou někdo schopnej a já si k SW ještě na starý kolena najdu cestu.
0 0
reagovat

Kostěj

Internet disagrees :D
589138
Internet disagrees *:D*
Kostěj
0 0
reagovat
And not a single fuck was given that day...?)
589137
And not a single fuck was given that day...*?)*
0 0
reagovat

kyller

:D:+
589135
*:D**:+*
kyller
0 0
reagovat
Tak teraz naozaj pevne dúfam, že ten koniec sveta bude.
589127
Tak teraz naozaj pevne dúfam, že ten koniec sveta bude.
0 0
reagovat
ty vole tak tohle je dneska asi den kterej vejde do historie a mužeme se těšit na rok 2015 jako nikdy předtím, a nebo opravdu bude konec světa, MZ podle mě za chvíli a internet je toho plnej
WOW
ať nás provází síla
589125
ty vole tak tohle je dneska asi den kterej vejde do historie a mužeme se těšit na rok 2015 jako nikdy předtím, a nebo opravdu bude konec světa, MZ podle mě za chvíli a internet je toho plnej WOW ať nás provází síla
0 0
reagovat

Mildii

Zkus tohle, je to sice amaterske a z Moravy, ale me se to treba libilo vic jak nejake Paranormal activity ;) a ma to je pul hodky.



Bez cíle
589118
Zkus tohle, je to sice amaterske a z Moravy, ale me se to treba libilo vic jak nejake Paranormal activity *;)* a ma to je pul hodky. [link="http://www.youtube.com/watch?v=XbH-2PSC420&feature=share"]Bez cíle[/link]
Mildii
0 0
reagovat

kyller

Já stále věřím, že najdu něco, co budu moci s čistým svědomím doporučit tady na MZ... A čas na to nemám, ale někdo se musí obětovat :D Třeba to přinese své plody...
589116
Já stále věřím, že najdu něco, co budu moci s čistým svědomím doporučit tady na MZ... A čas na to nemám, ale někdo se musí obětovat *:D* Třeba to přinese své plody...
kyller
0 0
reagovat

Mildík

Ja sa ti teda divím, že máš na to čas. Viac vyložene parádnych vecí už v tom žánri nenájdeš. Väčšina sú to aj tak direct-to-dvd hlúposti. Ale ak si veľký fanúšik FF hororov, tak samozrejme pokračuj. ;)
589112
Ja sa ti teda divím, že máš na to čas. Viac vyložene parádnych vecí už v tom žánri nenájdeš. Väčšina sú to aj tak direct-to-dvd hlúposti. Ale ak si veľký fanúšik FF hororov, tak samozrejme pokračuj. *;)*
Mildík
0 0
reagovat

Apollo 18

Moje putování za skvosty FF filmů pokračuje a stále ne a ne najít snímek, který by mě posadil na prdel, jako to onehdá udělalo třeba REC a Cloverfield...

Apollo 18 je jenom jeden z mnoha, nic nového nepřináší, nenadchne, ale zase na druhou stranu neurazí... Jako plus můžeme brát, že po těch všech temných lesech, psychiatrických léčebnách, duchách, zombie atd přichází s relativně originálním konceptem vesmírného FF... :+

Jako další snímek na mě čeká The Tunnel a na víkend mám někdy na brzké hodiny k ránu naplánovaný japonský horor Noroi 8) Tak snad se už zadaří...
589110
Moje putování za skvosty FF filmů pokračuje a stále ne a ne najít snímek, který by mě posadil na prdel, jako to onehdá udělalo třeba REC a Cloverfield... Apollo 18 je jenom jeden z mnoha, nic nového nepřináší, nenadchne, ale zase na druhou stranu neurazí... Jako plus můžeme brát, že po těch všech temných lesech, psychiatrických léčebnách, duchách, zombie atd přichází s relativně originálním konceptem vesmírného FF... *:+* Jako další snímek na mě čeká [b]The Tunnel[/b] a na víkend mám někdy na brzké hodiny k ránu naplánovaný japonský horor [b]Noroi[/b] *8)* Tak snad se už zadaří...
Apollo 18
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se