Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 39481 - 39500 Napsat příspěvek
V tom, že je nejslabší ze série? *trollface*
589292
V tom, že je nejslabší ze série? *trollface*
0 0
reagovat
Indiana Jones a Chrám zkázy nikdy nezklame. :+
589291
Indiana Jones a Chrám zkázy nikdy nezklame. *:+*
0 0
reagovat
589274
[link="http://youtu.be/O9C7yYomVuo"]Tak kdo je nejlepší? 007[/link]
0 0
reagovat
Yep, minimálně druhej film si to zasloužilo.
589264
Yep, minimálně druhej film si to zasloužilo.
0 0
reagovat

Tři dny Kondora (1975)

Další můj rest je splněn. Velká pecka. Sydney Pollack ftv! :+
589263
Další můj rest je splněn. Velká pecka. Sydney Pollack ftv! *:+*
Tři dny Kondora (1975)
0 0
reagovat

Perry-

Jo, taky jsem si to říkal. Ten film je fakt super :)
589262
Jo, taky jsem si to říkal. Ten film je fakt super :)
Perry-
0 0
reagovat
Zrovna dneska jsem si dal TMNT... zajímalo by mě, proč nikdy nevznikl druhý díl.. podle BOM to nebyl úplně propadák při tom rozpočtu.
589261
Zrovna dneska jsem si dal TMNT... zajímalo by mě, proč nikdy nevznikl druhý díl.. podle BOM to nebyl úplně propadák při tom rozpočtu.
0 0
reagovat

Vanilkové nebe

Teprv teď jsem se dostal k tomuhle filmovýmu kousku a výsledek? Pecka! :+8) Totálně mě to smetlo a nechápu, že se film už dávno neřadí do opravdových klasik. Cruise hraje skvěle a Cameron s Penelope mu pěkně přihrávají.
589259
Teprv teď jsem se dostal k tomuhle filmovýmu kousku a výsledek? Pecka! *:+**8)* Totálně mě to smetlo a nechápu, že se film už dávno neřadí do opravdových klasik. Cruise hraje skvěle a Cameron s Penelope mu pěkně přihrávají.
Vanilkové nebe
0 0
reagovat

The Tunnel

Další FF (POV, chcete-li) za mnou a už mně došla slova :D

Snad jen vypíchnu, že tento snímek se snaží prodat spíše ve stylu dokumentu, než ve stylu Found Footage, takže alespoň nějaká změna... Ale jinak to je všechno takové podprůměrné... Ale abych jen neplyval negativní kritiku, tak na nezávislý projekt to je docela slušné...

A palec nahoru za závěrečné titulky, tam je vidět kus poctivé filmařiny :+
589254
Další FF (POV, chcete-li) za mnou a už mně došla slova *:D* Snad jen vypíchnu, že tento snímek se snaží prodat spíše ve stylu dokumentu, než ve stylu Found Footage, takže alespoň nějaká změna... Ale jinak to je všechno takové podprůměrné... Ale abych jen neplyval negativní kritiku, tak na nezávislý projekt to je docela slušné... A palec nahoru za závěrečné titulky, tam je vidět kus poctivé filmařiny *:+*
The Tunnel
0 0
reagovat

verbst

Já taky nechápu proč ho všichni odsuzujou ... jako jo jasně špička ledovce to není, určitě to není dokonalé ale to jen málo hororů v dnešní době ne ?;)
589236
Já taky nechápu proč ho všichni odsuzujou ... jako jo jasně špička ledovce to není, určitě to není dokonalé ale to jen málo hororů v dnešní době ne ?*;)*
verbst
0 0
reagovat
Na prvním Zombieho jsem byl nešťastnou náhodou (nechal jsem se překecat) v kině a byl jsem docela přijemně překvapenej.
589235
Na prvním Zombieho jsem byl nešťastnou náhodou (nechal jsem se překecat) v kině a byl jsem docela přijemně překvapenej.
0 0
reagovat

disk

Dvojku, pak „Halloween: H20“ a neublíží ani ta Zombieho verze (první díl, ne ten druhej :) )
589234
Dvojku, pak „Halloween: H20“ a neublíží ani ta Zombieho verze (první díl, ne ten druhej *:)* )
disk
0 0
reagovat
Departed zbožňuji.

Na Public Enemies prostě nevidím nic. Žádná zajímavá postava, žádná napínavá nebo nějakým způsobem zvláštní scéná, žádná přidaná hodnota. Pouze předlouhá šílenost.
589212
Departed zbožňuji. Na Public Enemies prostě nevidím nic. Žádná zajímavá postava, žádná napínavá nebo nějakým způsobem zvláštní scéná, žádná přidaná hodnota. Pouze předlouhá šílenost.
0 0
reagovat
Když už jsem se tady zmínil o Cacrpenterově Halloweenu, které další díly se vyplatí vidět?
589209
Když už jsem se tady zmínil o Cacrpenterově Halloweenu, které další díly se vyplatí vidět?
0 0
reagovat

departed

já chtěl reagovat taky, ale disk mě předběhl ..

co se týče Departed a Public Enemies - ani z jednoho filmu jsem nebyl něják nadšený, a podle mě je to jediný film za který si marty nezasloužil oscara :D
589205
já chtěl reagovat taky, ale disk mě předběhl .. co se týče Departed a Public Enemies - ani z jednoho filmu jsem nebyl něják nadšený, a podle mě je to jediný film za který si marty nezasloužil oscara *:D*
departed
0 0
reagovat

disk

On mluvi o Veřejných nepřátelích a reagoval na me (departed). :D;)
589198
On mluvi o Veřejných nepřátelích a reagoval na me (departed). *:D**;)*
disk
0 0
reagovat
Bál jsem u filmu z roku 1978. Carpenterův Halloween je opravdu výtečná záležitost. Už chápu, proč se Jamie Lee Curtis přezdívá "královna vřískotu". A Carpeterův ústřední hudební motiv je nezapomenutelný. Ještě dodám, že úvodní pětiminutovka je GENIÁLNÍ.

Bachy
Doporučuju původní hongkongskou Volavku. ;)
589196
Bál jsem u filmu z roku 1978. Carpenterův Halloween je opravdu výtečná záležitost. Už chápu, proč se Jamie Lee Curtis přezdívá "královna vřískotu". A Carpeterův ústřední hudební motiv je nezapomenutelný. Ještě dodám, že úvodní pětiminutovka je GENIÁLNÍ. [b]Bachy[/b] Doporučuju původní hongkongskou Volavku. *;)*
0 0
reagovat
Parádní přestřelky, ve kterých buď nebylo nic vidět (auto honička, scéna před tím), nebo na sebe dvakrát vystřelili a tím to haslo...
Nebo alespoň tak si to pamatuju já - ten film jsem hroooozně prozíval, on nebyl v zásadě štatný, ale prostě takový ten nejšedější průměr, nemasné neslané, jediný provokativní prvek - užití digitálu u dobovky - to prostě nezachrání...
589194
Parádní přestřelky, ve kterých buď nebylo nic vidět (auto honička, scéna před tím), nebo na sebe dvakrát vystřelili a tím to haslo... Nebo alespoň tak si to pamatuju já - ten film jsem hroooozně prozíval, on nebyl v zásadě štatný, ale prostě takový ten nejšedější průměr, nemasné neslané, jediný provokativní prvek - užití digitálu u dobovky - to prostě nezachrání...
0 0
reagovat

bachy

To i ty vsechny paradni prestrelky ti prisly nezazivny? :o
589192
To i ty vsechny paradni prestrelky ti prisly nezazivny? *:o*
bachy
0 0
reagovat

departed

Asi gurmáni....ale byl to suveréně nejhorší film, kterej jsem viděl za poslední měsíce. A souhlasím s tím, že dokoukat to byl zatracenej problém. Takové téma a tak extrémně nezáživně.
589191
Asi gurmáni....ale byl to suveréně nejhorší film, kterej jsem viděl za poslední měsíce. A souhlasím s tím, že dokoukat to byl zatracenej problém. Takové téma a tak extrémně nezáživně.
departed
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se