Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 39441 - 39460 Napsat příspěvek

Rozdvojená duše (1945)

Dokonalost. Čirá genialita. Černobílá léčba. To je Rozdvojená duše Alfreda Hitchcocka, kterou jsem měl tu čest právě vidět na ČT2. Intenzivní zážitek, ze kterého se budu vzpamatovávat hodně dlouho. :o
589516
Dokonalost. Čirá genialita. Černobílá léčba. To je Rozdvojená duše Alfreda Hitchcocka, kterou jsem měl tu čest právě vidět na ČT2. Intenzivní zážitek, ze kterého se budu vzpamatovávat hodně dlouho. *:o*
Rozdvojená duše (1945)
0 0
reagovat

Kotoko (2011)

Čo do p...?! Aby mi z filmu bolo až fyzicky nepríjemne, to sa mi snáď ešte nestalo. Majstrovsky natočený a zahraný psychologický art horor. Ak by bol scenár zrozumiteľnejší (ako napríklad "Prečo sa úspešný spisovateľ dobrovoľne rozhodne žiť so sebadeštruktívnou psychopatkou?"), vpálim plnú pálku.
(8/10)
589514
Čo do p...?! Aby mi z filmu bolo až fyzicky nepríjemne, to sa mi snáď ešte nestalo. Majstrovsky natočený a zahraný psychologický art horor. Ak by bol scenár zrozumiteľnejší (ako napríklad "Prečo sa úspešný spisovateľ dobrovoľne rozhodne žiť so sebadeštruktívnou psychopatkou?"), vpálim plnú pálku. [b](8/10)[/b]
Kotoko (2011)
0 0
reagovat

World War Z

Trailer vypadá mizerně. Na digitální zombies se do kina zlákat nenechám :-
589465
Trailer vypadá mizerně. Na digitální zombies se do kina zlákat nenechám *:-*
World War Z
0 0
reagovat
Proč by se k nám proboha nedostal? Pokud bude release celoplošný, není problému, distribuce se klasice většinou nebrání... To, že nebyl v loňském releasetu a další obnovené pecky se k nám nedostaly bylo hlavně tím, že šlo vždy o limitovanou (ať už časovou, tak množstevní) obnovenou premiéru...
589455
Proč by se k nám proboha nedostal? Pokud bude release celoplošný, není problému, distribuce se klasice většinou nebrání... To, že nebyl v loňském releasetu a další obnovené pecky se k nám nedostaly bylo hlavně tím, že šlo vždy o limitovanou (ať už časovou, tak množstevní) obnovenou premiéru...
0 0
reagovat
Já teda fakt doufám, že Jurskej park v kině konečně uvidím...
589453
Já teda fakt doufám, že Jurskej park v kině konečně uvidím...
0 0
reagovat
Beztak se ten film k nám nedostane, takže je to fuk. I na stařičkém DVD to vypadalo dobře a to říkám jako zapálený blučkař. :)
589449
Beztak se ten film k nám nedostane, takže je to fuk. I na stařičkém DVD to vypadalo dobře a to říkám jako zapálený blučkař. *:)*
0 0
reagovat

Disketa

mohls počkat na duben příštího roku
trailer je nejvíc nejlepší :-)

589448
mohls počkat na duben příštího roku trailer je nejvíc nejlepší :-)
Disketa
0 0
reagovat

Jurský park (1993)

Po letech jsem si tenhle film pustil znovu a mile mě překvapilo, jak ten film málo zestárnul. Obzvlášť potěšující je to, že se Steven Spielberg a Stan Winston ve spoustě záběrů rozhodli použít klasické animatronické loutky a nespoléhali jenom na CGI. :+
589388
Po letech jsem si tenhle film pustil znovu a mile mě překvapilo, jak ten film málo zestárnul. Obzvlášť potěšující je to, že se Steven Spielberg a Stan Winston ve spoustě záběrů rozhodli použít klasické animatronické loutky a nespoléhali jenom na CGI. *:+*
Jurský park (1993)
0 0
reagovat

popicek

Taky bych tu trávu rád ochutnal. 8)
589371
Taky bych tu trávu rád ochutnal. *8)*
popicek
0 0
reagovat

popik

to Pe7er: já jsem místní filmovej guru, mě věřej absolutně všecijk! :D
589369
to Pe7er: já jsem místní filmovej guru, mě věřej absolutně všecijk! *:D*
popik
0 0
reagovat

popicek

a kto už len bude veriť tebe :D
589368
a kto už len bude veriť tebe *:D*
popicek
0 0
reagovat

Chyťte zloděje (1955)

Pecka s výtečnou pointou. Cary Grant šarmantní, Grace Kelly okouzlující a k tomu hromada zadní projekce. :))
589357
Pecka s výtečnou pointou. Cary Grant šarmantní, Grace Kelly okouzlující a k tomu hromada zadní projekce. *:))*
Chyťte zloděje (1955)
0 0
reagovat

Sousedská hlídka

Mazec:+ takhle jsem se dlouho nezasmál!:D Nevěřtě CSFD a koukněte na to, páč Stiller a Vaughn na to pořád mají!8)
589355
Mazec*:+* takhle jsem se dlouho nezasmál!*:D* Nevěřtě CSFD a koukněte na to, páč Stiller a Vaughn na to pořád mají!*8)*
Sousedská hlídka
0 0
reagovat
Jelikož jsem se pustil do čtení předlohy, tak se docela začínám těšit na film
589350
Jelikož jsem se pustil do čtení předlohy, tak se docela [link="http://4.bp.blogspot.com/-7W6Jo3ilyY8/UEC_6lk2yZI/AAAAAAAAEwc/Pqzy27nH_fU/s1600/carrie01.jpg"]začínám těšit na film[/link]
0 0
reagovat

okkac

Tak jsem si tě pamatoval dobře. Co dodat... Prostě fajnšmekr. :D
589335
Tak jsem si tě pamatoval dobře. Co dodat... Prostě fajnšmekr. *:D*
okkac
0 0
reagovat

okkac

Jednička Ve jménu krále s Jasonem se nedala dokoukat a dvojka, že je horší? :D
589334
Jednička Ve jménu krále s Jasonem se nedala dokoukat a dvojka, že je horší? *:D*
okkac
0 0
reagovat

Memphis

No od Bolla jsem nedavno videl In The name Of The King 2 s Lundgrenem. A....peklo. Jeste mi zbyva Max Schmeling a od roku 2000 mam Bolla pokryteho celeho. Ted jen cekat na dalsi pecky :D
589333
No od Bolla jsem nedavno videl In The name Of The King 2 s Lundgrenem. A....peklo. Jeste mi zbyva Max Schmeling a od roku 2000 mam Bolla pokryteho celeho. Ted jen cekat na dalsi pecky *:D*
Memphis
0 0
reagovat

Mildík

"Tudy ne, přátelé, tudy cesta nevede." :D

Připomíná mi to dávnou okkacovu odysseu filmografií Uweho Bolla...
589331
"Tudy ne, přátelé, tudy cesta nevede." *:D* Připomíná mi to dávnou okkacovu odysseu filmografií Uweho Bolla...
Mildík
0 0
reagovat
A my sa o kus ďalej smejeme, lebo vieme, že tam žiadne zlato nenájdeš ;)
589330
A my sa o kus ďalej smejeme, lebo vieme, že tam žiadne zlato nenájdeš *;)*
0 0
reagovat
To dělám pro vás, pánové :D Topím se ve sra*kách a snažím se najít kus zlata :D
589329
To dělám pro vás, pánové *:D* Topím se ve sra*kách a snažím se najít kus zlata *:D*
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se