Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 39401 - 39420 Napsat příspěvek
Madagaskar a najlepší diel? Obidva tie filmy sú na rovnakej kvalitatívnej úrovni a to je nezaujímavý priemer. Aj seriál Penguins of Madagascar je na tom o triedu lepšie.
589638
Madagaskar a najlepší diel? Obidva tie filmy sú na rovnakej kvalitatívnej úrovni a to je nezaujímavý priemer. Aj seriál Penguins of Madagascar je na tom o triedu lepšie.
0 0
reagovat
Madagaskar chápu, to byl opravdu nejlepší díl... ale Doba ledová byla děsná, nudná, příliš pro děti, mnohem horší jak vtipná dvojka a super trojka :) A ještě oba srovnáš a dáš oboum 8/10 ? :D Nechápu...
589637
Madagaskar chápu, to byl opravdu nejlepší díl... ale Doba ledová byla děsná, nudná, příliš pro děti, mnohem horší jak vtipná dvojka a super trojka :) A ještě oba srovnáš a dáš oboum 8/10 ? :D Nechápu...
0 0
reagovat
What?
Jako koukám na to hodnocení všude kolem a nejsem sám... Navíc jsem ty předchozí zas až tak nepřechvaloval. (Snad kromě Madagascaru 1, kterej po infantilních pixarovkách přišel jako ztřeštěná jízda)
589631
What? Jako koukám na to hodnocení všude kolem a nejsem sám... Navíc jsem ty předchozí zas až tak nepřechvaloval. (Snad kromě Madagascaru 1, kterej po infantilních pixarovkách přišel jako ztřeštěná jízda)
0 0
reagovat
Že by narážky na tvůj, řekněme trošku specifický vkus? :D
589630
Že by narážky na tvůj, řekněme trošku specifický vkus? *:D*
0 0
reagovat

Bachy

589629
[link="http://media.tumblr.com/tumblr_lwpb7nyv441qeobo3.gif"]???[/link]
Bachy
0 0
reagovat
Tak už to chápu
589627
Tak už to chápu
0 0
reagovat
Tak jsem si včera večer dolnil resty za léto. Madagascar 3 & Ice Age 4.
No, myslím, že můžu s klidem prohlásit, že se jedná o nejlepší díly obou sérií.
Madagascar jako by dostal nějakej impulz, a já se řezal od začítku až do konce. Medvědice, lachtan (nebo co to bylo) FTW! Prostě neskutečná jízda. :D 8/10
Ice Age, no nevím jak to popsat, ale dvojka s trojkou splývaj hrozně dohromady a tenhle díl byl takovej, no víc nápaditej, lepší narážky... Zábava, čistá zábava 8/10
589624
Tak jsem si včera večer dolnil resty za léto. [b]Madagascar 3 & Ice Age 4[/b]. No, myslím, že můžu s klidem prohlásit, že se jedná o nejlepší díly obou sérií. Madagascar jako by dostal nějakej impulz, a já se řezal od začítku až do konce. Medvědice, lachtan (nebo co to bylo) FTW! Prostě neskutečná jízda. *:D* 8/10 Ice Age, no nevím jak to popsat, ale dvojka s trojkou splývaj hrozně dohromady a tenhle díl byl takovej, no víc nápaditej, lepší narážky... Zábava, čistá zábava 8/10
0 0
reagovat

kedlik

To jsou opravdu silné momenty, nicméně od okamžiku, kdy kluk spadne do ledové vody, tak zcela se změnila atmosféra filmu a začaly se násilně dolovat emoce. Naštěstí konec nepřebije předchozí hodinu a čtyřicet, která byla bez debat parádní. Hodně mě potěšil casting. Marion byla skvělá, ale hlavně mě dostal perfektní Matthiasův herecký výkon, měl svoje kouzlo. :+
589603
To jsou opravdu silné momenty, nicméně [spoiler]od okamžiku, kdy kluk spadne do ledové vody,[/spoiler] tak zcela se změnila atmosféra filmu a začaly se násilně dolovat emoce. Naštěstí konec nepřebije předchozí hodinu a čtyřicet, která byla bez debat parádní. Hodně mě potěšil casting. Marion byla skvělá, ale hlavně mě dostal perfektní Matthiasův herecký výkon, měl svoje kouzlo. *:+*
kedlik
0 0
reagovat

Disk

Nejsilnější ozamžilk, ale stejně byl když Marion ujistila, že přišla o nohy a to, jak se do sebe uzavřela + rozbíjení ledu
589596
Nejsilnější ozamžilk, ale stejně byl [spoiler]když Marion ujistila, že přišla o nohy a to, jak se do sebe uzavřela + rozbíjení ledu [/spoiler]
Disk
0 0
reagovat

Sinister

Tak jsem si střihnul tento snímek podruhé v kině a naprostá spokojenost... Ten film funguje i na druhé shlédnutí. Lekačky jsou příjemné, i když s člověkem, co má něco málo nakoukáno to moc nehne, ale dne reakcí ostatních návštěvníků kina to má ty správné grády... A atmosféra by se dala v některých scénkách krájet :+

Za mě 9/10, i když jsem si vědom, že možná trochu přestřeluji, ale jsem rád, že po delší době se do kin dostal horor, který má nějakou tu hutnější atmosféru a dává i trochu smysl... 8)

P.S.: Na první rande ten film funguje (viz nedávná debata v Kecárně) :D
589595
Tak jsem si střihnul tento snímek podruhé v kině a naprostá spokojenost... Ten film funguje i na druhé shlédnutí. Lekačky jsou příjemné, i když s člověkem, co má něco málo nakoukáno to moc nehne, ale dne reakcí ostatních návštěvníků kina to má ty správné grády... A atmosféra by se dala v některých scénkách krájet *:+* Za mě [b]9/10[/b], i když jsem si vědom, že možná trochu přestřeluji, ale jsem rád, že po delší době se do kin dostal horor, který má nějakou tu hutnější atmosféru a dává i trochu smysl... *8)* P.S.: Na první rande ten film funguje (viz nedávná debata v Kecárně) *:D*
Sinister
0 0
reagovat

kedlik

Trailer jsem neviděl, šel jsem do toho filmu prakticky naslepo (četl jsem pouze synopsi, která mi přišla lehce spoileroidní), takže jsem nic neočekával. A nakonec to bylo velmi milé a neslzopudné. Tlačit na pilu se začalo až v závěru a bohužel to nevyznělo příliš přesvědčivě. Prostě poctivých 7/10.
589594
Trailer jsem neviděl, šel jsem do toho filmu prakticky naslepo (četl jsem pouze synopsi, která mi přišla lehce spoileroidní), takže jsem nic neočekával. A nakonec to bylo velmi milé a neslzopudné. Tlačit na pilu se začalo až v závěru a bohužel to nevyznělo příliš přesvědčivě. Prostě poctivých 7/10.
kedlik
0 0
reagovat

Disk

máš pravdu ,ale podle traileru jsem čekal vetší emocioní vydíračku. Jinak Marion a Matthias a hudba pecka!!
589593
máš pravdu ,ale podle traileru jsem čekal vetší emocioní vydíračku. Jinak Marion a Matthias a hudba pecka!!
Disk
0 0
reagovat

Rust and Bones (2012)

Hodně příjemná záležitost, výborné drama. A Marion je tady jednoduše kouzelně oduševnělá. :):+
589592
Hodně příjemná záležitost, výborné drama. A Marion je tady jednoduše kouzelně oduševnělá. *:)**:+*
Rust and Bones (2012)
0 0
reagovat

Kill Bill

Po letech jsem se rozhodl pustit si tyhle tarantinovky ještě jednou - na základě Hanebných panchartů, kteří mě moc neoslovili, ale po opakovaném zhlédnutí ve mě dozráli a moc jsem si je oblíbil. A stalo se to samé - oba Kill Bill filmy, které jsem po prvním zhlédnutí považoval za nepodařený, do sebe zahleděný úlet, se mi najednou strašně líbí:). A když pominu vypravování jako takové, tak je v nich pořádný kus nápadité a precizní filmařiny.:+ Nevím, čím to je, ale poslední tarantinovky ve mě nějak časem zrají jako víno.
589582
Po letech jsem se rozhodl pustit si tyhle tarantinovky ještě jednou - na základě Hanebných panchartů, kteří mě moc neoslovili, ale po opakovaném zhlédnutí ve mě dozráli a moc jsem si je oblíbil. A stalo se to samé - oba Kill Bill filmy, které jsem po prvním zhlédnutí považoval za nepodařený, do sebe zahleděný úlet, se mi najednou strašně líbí*:)*. A když pominu vypravování jako takové, tak je v nich pořádný kus nápadité a precizní filmařiny.*:+* Nevím, čím to je, ale poslední tarantinovky ve mě nějak časem zrají jako víno.
Kill Bill
0 0
reagovat
tak ja se taky pridam, vetsinou jsem tu rebel, ale u tohodle to fakt nejde 8)
589577
tak ja se taky pridam, vetsinou jsem tu rebel, ale u tohodle to fakt nejde *8)*
0 0
reagovat

popik

souhlasím s verbstem...Moonrise Kingdom je ku*evská nuda.?)
589576
souhlasím s verbstem...Moonrise Kingdom je ku*evská nuda.*?)*
popik
0 0
reagovat
Moonrise Kingdom je jeden z najlepších filmov roka. Nejakého toho Oscara by som mu veľmi želal.
589572
Moonrise Kingdom je jeden z najlepších filmov roka. Nejakého toho Oscara by som mu veľmi želal.
0 0
reagovat

verbst

Wtf? Přeskoč na finále a dej tomu ještě šanci... :D
589571
Wtf? Přeskoč na finále a dej tomu ještě šanci... *:D*
verbst
0 0
reagovat
S tím se to nedá ani omylem kvalitativně srovnávat.
589567
S tím se to nedá ani omylem kvalitativně srovnávat.
0 0
reagovat
A já bych mu nejraději udělil Oskara. Nejlepší film od dob....Života pod vodou?
589566
A já bych mu nejraději udělil Oskara. Nejlepší film od dob....Života pod vodou?
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se