Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 39281 - 39300 Napsat příspěvek

Luc44

Mne cesky Bane nevadil, vadil mi slovensky Batman.
590081
Mne cesky Bane nevadil, vadil mi slovensky Batman.
Luc44
0 0
reagovat
To mi přijde horší spíš ten Wayne.
590065
To mi přijde horší spíš ten Wayne.
0 0
reagovat
ano uznavam na začiatku mi to hrozne vadilo ale teraz som si na to zvikol a nieje to az tak hrozne :D :D:D:D
590064
ano uznavam na začiatku mi to hrozne vadilo ale teraz som si na to zvikol a nieje to az tak hrozne :D :D*:D**:D*
0 0
reagovat

Bane hlas

Tak jistě Hardy to nikdy nebude, ale přišlo mi to teda o třídu lepší než ten "najlacnejsi vocoder" jak píše Gorecki...
590060
Tak jistě Hardy to nikdy nebude, ale přišlo mi to teda o třídu lepší než ten "najlacnejsi vocoder" jak píše Gorecki...
Bane hlas
0 0
reagovat
bane v cestine je naprosto v pohode
590056
bane v cestine je naprosto v pohode
0 0
reagovat

popik

:D:D:D
590052
*:D**:D**:D*
popik
0 0
reagovat
Moje reakce na Banea v češtině.
590050
Moje [link="http://www.memes.at/faces/kill.gif"]reakce[/link] na Banea v češtině.
0 0
reagovat
Mne ten Baneov dabing tiež nepríde až taký hrozný. Ale na druhej strane v tom hlase stále počujem Scary Movie 4 - "Užij si ohnivý kozy, Tome." link (1:04:55)
590048
Mne ten Baneov dabing tiež nepríde až taký hrozný. Ale na druhej strane v tom hlase stále počujem Scary Movie 4 - "Užij si ohnivý kozy, Tome." http://www.youtube.com/watch?v=YEaHVcA8Or8 (1:04:55)
0 0
reagovat
Mě se nejvíc líbí Bane ve španělštině. Español Badass.
590042
Mě se nejvíc líbí Bane ve španělštině. [link="http://www.youtube.com/watch?v=P82lShLW_vw"]Español[/link] Badass.
0 0
reagovat
Taky mi to nepřijde nijak extra tragický.
590040
Taky mi to nepřijde nijak extra tragický.
0 0
reagovat
Dabingový hysterky strike again :D
590039
Dabingový hysterky strike again *:D*
0 0
reagovat

Dabovanej Bane

Co se čílíte? Mě to přijde celkem v normě, rozhodně žádná katastrofa jako byl třeba ten Joker. Dokonce se celkem snaží i napodobovat Hardyho dikci z originálu. Z těch vašich výkřiků jsem se teda obával něčeho o dost horšího.
590038
Co se čílíte? Mě to přijde celkem v normě, rozhodně žádná katastrofa jako byl třeba ten Joker. Dokonce se celkem snaží i napodobovat Hardyho dikci z originálu. Z těch vašich výkřiků jsem se teda obával něčeho o dost horšího.
Dabovanej Bane
0 0
reagovat

Matrix Reloaded (2003)

Ach jo. Člověk si chce pustit nedoceněný Matrix Reloaded a po hodině to DVD začne tak blbnout, že jsem to otráveně vypnul. Ale aspoň jsem se znovu přesvědčil, že tanečně-erotická scéna má duši. :)
590037
Ach jo. Člověk si chce pustit nedoceněný Matrix Reloaded a po hodině to DVD začne tak blbnout, že jsem to otráveně vypnul. Ale aspoň jsem se znovu přesvědčil, že tanečně-erotická scéna má duši. *:)*
Matrix Reloaded (2003)
0 0
reagovat
ja som si este naschval stiahol cely film a proste hrozne to sa ani neda ake je to hrozne ano slovensky dabing batmana je hrozny ale toto je horsie ako armagedon je viidiet ze sa ten koniec sveta bliži :D :D
590036
ja som si este naschval stiahol cely film a proste hrozne to sa ani neda ake je to hrozne ano slovensky dabing batmana je hrozny ale toto je horsie ako armagedon je viidiet ze sa ten koniec sveta bliži :D :D
0 0
reagovat

Snipsley

Narážal som na českú verziu, tej slovenskej sa radšej zďaleka vyhnem..
590035
Narážal som na českú verziu, tej slovenskej sa radšej zďaleka vyhnem..
Snipsley
0 0
reagovat

Gorecki

Kriste! Celá tá ukážka je zrudnost.
590034
Kriste! Celá tá ukážka je zrudnost.
Gorecki
0 0
reagovat

Snipsley

Pri vsetkej ucte, nemas sajnu co hovoris. Prial by som ti ten dabing pocut v suvislej vete. Rozprava jak preboostrovany Optimus Prime.
590033
Pri vsetkej ucte, nemas sajnu co hovoris. Prial by som ti ten dabing pocut v suvislej vete. Rozprava jak preboostrovany Optimus Prime.
Snipsley
0 0
reagovat

Dabing

Oba dva dabingy (český Bane a slovenský Batman) mi přijdou naprosto v pohodě.. originál je samozřejmě originál (so stop the flame right here) :D
590032
Oba dva dabingy (český Bane a slovenský Batman) mi přijdou naprosto v pohodě.. originál je samozřejmě originál (so stop the flame right here) *:D*
Dabing
0 0
reagovat

kyller

Nasiel som len tento teaser, kde zaznie jedine dvojpismenove slovicko, ale aj z toho urcite pochopis tu zrudnost:
link
590031
Nasiel som len tento teaser, kde zaznie jedine dvojpismenove slovicko, ale aj z toho urcite pochopis tu zrudnost: http://youtu.be/xIzEZTirUE0
kyller
0 0
reagovat
Dabing Banea nemôže byť horší ako Jokerov... tú pachuť som nezmyl doteraz :(
590029
Dabing Banea nemôže byť horší ako Jokerov... tú pachuť som nezmyl doteraz *:(*
0 0
reagovat
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se