Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 39041 - 39060 Napsat příspěvek

TedGeorge

To je pan Anderson, která natočil Hříšné boogie, Magnolii, Opilé láskou, Až na krev a Mistra (to je tebou zmíněný film o scientolozích ;)).
591431
To je pan Anderson, která natočil Hříšné boogie, Magnolii, Opilé láskou, Až na krev a Mistra (to je tebou zmíněný film o scientolozích *;)*).
TedGeorge
0 0
reagovat
Taky to měl být fór, ale zapomněl sem tam smajlík.

To je mimochodem ten Aderson co teď točil o Scientolozích, nebo ten pan Anderson, jehož poslední dobrej film byl Resident Evil 3?

A BTW link
Tak kdo bude ten první kazišuk? :D
591430
Taky to měl být fór, ale zapomněl sem tam smajlík. To je mimochodem ten Aderson co teď točil o Scientolozích, nebo ten pan Anderson, jehož poslední dobrej film byl Resident Evil 3? A BTW http://www.csfd.cz/film/289999-terapie-laskou/ Tak kdo bude ten první kazišuk? :D
0 0
reagovat

TedGeorge

To je ještě absurdnější volba než ten Nolan...
591429
To je ještě absurdnější volba než ten Nolan...
TedGeorge
0 0
reagovat
Paul Thomas Anderson
591428
Paul Thomas Anderson
0 0
reagovat
hlavne ne Favreau... to uz radsi ten Shawn Lewy
591427
hlavne ne Favreau... to uz radsi ten Shawn Lewy
0 0
reagovat
Já si sázím na to, že to bohužel dostane Kosinski....
591426
Já si sázím na to, že to bohužel dostane Kosinski....
0 0
reagovat
A čo Joe Johnston ?
591424
A čo Joe Johnston ?
0 0
reagovat
Karlos ma pravdu, bude to volba ala Marvel. A ten Favreau se tam pry dost tlaci a celkem bych i veril, ze si nakonec placnou. Pro me by to sice byl konec zajmu o EVII...
591420
Karlos ma pravdu, bude to volba ala Marvel. A ten Favreau se tam pry dost tlaci a celkem bych i veril, ze si nakonec placnou. Pro me by to sice byl konec zajmu o EVII...
0 0
reagovat

RainMakeR

Aby Nolan dělal SW? To je absurdní. Jeho filmy mam rád ale kdyby dělal SW ztratil by svoje kouzlo.
591408
Aby Nolan dělal SW? To je absurdní. Jeho filmy mam rád ale kdyby dělal SW ztratil by svoje kouzlo.
RainMakeR
0 0
reagovat

RainMakeR

Prečo by Nolan nič nemal. Má rozum 8)
591407
Prečo by Nolan nič nemal. Má rozum *8)*
RainMakeR
0 0
reagovat

KARLOS

Kde je nějaka zminka že Vaughn odmítnul ?
no a pak tu je ale furt volnej Nolan. Ten nic nemá ?Bay se za chvíli pustí do preprodukce TF4

ono je to docela těžký vzít takovejhle mega projekt každej z těch režiseru hvězdný války viděl a inspiroval se o tom není pochyb.Někteří jsou i H/C fans jako J.J. nebo Steven nebo Kevin proto ani neuvažují že by do projektu zasahovali

až se objeví to jméno režisera tak se svět rozděli na 2 tábory Jedi vs Sith :-D
591406
Kde je nějaka zminka že Vaughn odmítnul ? no a pak tu je ale furt volnej Nolan. Ten nic nemá ?Bay se za chvíli pustí do preprodukce TF4 ono je to docela těžký vzít takovejhle mega projekt každej z těch režiseru hvězdný války viděl a inspiroval se o tom není pochyb.Někteří jsou i H/C fans jako J.J. nebo Steven nebo Kevin proto ani neuvažují že by do projektu zasahovali až se objeví to jméno režisera tak se svět rozděli na 2 tábory Jedi vs Sith :-D
KARLOS
0 0
reagovat

okkac

:+
591400
*:+*
okkac
0 0
reagovat
Brad Bird odmítnul (točí scifárnu)...
Del Toro nebyl v uvažovaných seznamech, v hledáčku studia pravděpodobně není a beztak se pustí do dvojky PR, nebo do jednoho z dalších deseti projektů, co má rozjeto...
Alex Proyas má rozjety dva další projekty v pokročilé pre-produkci, do 2014 určitě nebude mít čas...
Spielberg je moc velké jméno, má moc blízko k Lucasovi a má opět přespříliš rozjetých projektů (scifárna s brzkou produkcí; post producenta u druhého Tintina...)
Vaughn odmítnul...
Peter Jackson má do roku 2015 co dělat...
Neříkám, že uvedené důvody nelze přeskočit, ale to, že vyberou nějakou malou rybu, které můžou dejchat na záda a hodně do toho mluvit, je nejpravděpodobnější konec těchto spekulací...
591397
Brad Bird odmítnul (točí scifárnu)... Del Toro nebyl v uvažovaných seznamech, v hledáčku studia pravděpodobně není a beztak se pustí do dvojky PR, nebo do jednoho z dalších deseti projektů, co má rozjeto... Alex Proyas má rozjety dva další projekty v pokročilé pre-produkci, do 2014 určitě nebude mít čas... Spielberg je moc velké jméno, má moc blízko k Lucasovi a má opět přespříliš rozjetých projektů (scifárna s brzkou produkcí; post producenta u druhého Tintina...) Vaughn odmítnul... Peter Jackson má do roku 2015 co dělat... Neříkám, že uvedené důvody nelze přeskočit, ale to, že vyberou nějakou malou rybu, které můžou dejchat na záda a hodně do toho mluvit, je nejpravděpodobnější konec těchto spekulací...
0 0
reagovat
Sice to je hodne vzdaleno vanocnimu filmu, ale jsem zvedav na posledniho Univerzalniho vojaka, bo ohlasy jsou celkem zajimave a navic je to mnohem brutalnejsi, nez treba Dredd a to jsem puvodne nahledl do eRkove verze, ale zjistil jsem ze jeste existuje NC-17 verze, kterou se mi prave podarilo dohledat. (Trochu spoileroidni) srovnani obou verzi: link
591396
Sice to je hodne vzdaleno vanocnimu filmu, ale jsem zvedav na posledniho Univerzalniho vojaka, bo ohlasy jsou celkem zajimave a navic je to mnohem brutalnejsi, nez treba Dredd a to jsem puvodne nahledl do eRkove verze, ale zjistil jsem ze jeste existuje NC-17 verze, kterou se mi prave podarilo dohledat. (Trochu spoileroidni) srovnani obou verzi: http://www.movie-censorship.com/report.php?ID=583749
0 0
reagovat
Brad Bird, Guillermo del Toro, Alex Proyas, Spielberg, Vaughn, Peter Jackson.

Prosím ať je to jeden z nich!!!!

A ještě bych rád viděl Bonda v rukou Tarantina a Loba u Kevina Smithe. áááááá mokré prostěradlo
591393
Brad Bird, Guillermo del Toro, Alex Proyas, Spielberg, Vaughn, Peter Jackson. Prosím ať je to jeden z nich!!!! A ještě bych rád viděl Bonda v rukou Tarantina a Loba u Kevina Smithe. áááááá mokré prostěradlo
0 0
reagovat

Memphis

myslim ze to oficialne poprel pres Millara
591392
myslim ze to oficialne poprel pres Millara
Memphis
0 0
reagovat
Na druhou stranu, vypadalo by to jako další Star Trek. Abramsův režijní styl je sice neodolatelnej, ale všechny jeho filmy vypadaj v podstatě stejně, a Star Wars chce asi trochu něco jinýho. Toho Vaughna bych si tam pořád dokázal představit. Pokud vím, tak to ještě oficiálně nepopřel, ne?
591386
Na druhou stranu, vypadalo by to jako další Star Trek. Abramsův režijní styl je sice neodolatelnej, ale všechny jeho filmy vypadaj v podstatě stejně, a Star Wars chce asi trochu něco jinýho. Toho Vaughna bych si tam pořád dokázal představit. Pokud vím, tak to ještě oficiálně nepopřel, ne?
0 0
reagovat
Tak to je smůla, Abrams by z toho udělal parádní jízdu. RainMakeRovu škodolibost nechápu.
591385
Tak to je smůla, Abrams by z toho udělal parádní jízdu. RainMakeRovu škodolibost nechápu.
0 0
reagovat
aaano, rezignace kvalitnich reziseru vzdy potesi, nakonec to dostane nejakej packal jako je Shawn Levy a bude z toho stejna sracka jako z Epizody I. Co vic si prat.
591384
aaano, rezignace kvalitnich reziseru vzdy potesi, nakonec to dostane nejakej packal jako je Shawn Levy a bude z toho stejna sracka jako z Epizody I. Co vic si prat.
0 0
reagovat
super zprava J.J nebude točit Star Wars :-)
jeho vyjadření k cele věci mě velmi potěšilo.
591382
super zprava J.J nebude točit Star Wars :-) jeho vyjadření k cele věci mě velmi potěšilo.
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se