Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 39001 - 39020 Napsat příspěvek

popik

to SteKi: ty nemusíš nic, ty seš dobrej :D
591484
to SteKi: ty nemusíš nic, ty seš dobrej *:D*
popik
0 0
reagovat
Project x je super..... ?!? Aha, tak dobre no :D Ako len nechapem preco to tu tak strasne riesite. Mame sa vam ospravedlnit ze sa nam to niektorym pacilo?
591483
Project x je super..... ?!? Aha, tak dobre no *:D* Ako len nechapem preco to tu tak strasne riesite. Mame sa vam ospravedlnit ze sa nam to niektorym pacilo?
0 0
reagovat

popik

Udělám ti to těžší, když řeknu, že mi před 7mi lety bylo 18náct? :D
591482
Udělám ti to těžší, když řeknu, že mi před 7mi lety bylo 18náct? *:D*
popik
0 0
reagovat

Popik

Můžu se zeptat kolik ti je let? Nemá to teď vůbec žádnou relevanci a nechci to vědět z důvodu, abych příští post zahlásil něco ve smyslu "No jó, tak to potom jo..." ale z prosté zvědavosti. Za případnou odpověď (klidně do vzkazníku) díky.
591481
Můžu se zeptat kolik ti je let? Nemá to teď vůbec žádnou relevanci a nechci to vědět z důvodu, abych příští post zahlásil něco ve smyslu "No jó, tak to potom jo..." ale z prosté zvědavosti. Za případnou odpověď (klidně do vzkazníku) díky.
Popik
0 0
reagovat

popik

to RainMakeR: jj, Project-X je super...neřekl bych přelomovej, ale velice pěkná sonda do mokrýho snu nás všech, když nám bylo -náct...
591480
to RainMakeR: jj, Project-X je super...neřekl bych přelomovej, ale velice pěkná sonda do mokrýho snu nás všech, když nám bylo -náct...
popik
0 0
reagovat

popik

to Memphis: spíš patu :+
591479
to Memphis: spíš patu *:+*
popik
0 0
reagovat

Perks of Being a Wallflower

cca před 8-10 ? lety jsem sledoval pravidělně v létě Dawsnuv svět kde tyhle dějové linky byly a ten serial jsem měl moc rad ted už mě toto tema neoslovuje (pořad stejný kliše jak to napsal popicek)
radši napálím 10/10 filmu jako je Projekt-X (ano dnes po druhé a stále bezkonkurenční)

nedávno jsem si pustil Blue Valentine a ten film je skvělej (scena v autobuse něco užasnýho),
popř. mě napada ještě film Klip kterej je daleko lepší a i ten Moonrise kingdom byl originalnější a hezčí
591478
cca před 8-10 ? lety jsem sledoval pravidělně v létě Dawsnuv svět kde tyhle dějové linky byly a ten serial jsem měl moc rad ted už mě toto tema neoslovuje (pořad stejný kliše jak to napsal popicek) radši napálím 10/10 filmu jako je Projekt-X (ano dnes po druhé a stále bezkonkurenční) nedávno jsem si pustil Blue Valentine a ten film je skvělej (scena v autobuse něco užasnýho), popř. mě napada ještě film Klip kterej je daleko lepší a i ten Moonrise kingdom byl originalnější a hezčí
Perks of Being a Wallflower
0 0
reagovat

popik

No vidiš, a hned to má aspoň hlavu a patu... :D:+
591477
No vidiš, a hned to má aspoň hlavu a patu... *:D**:+*
popik
0 0
reagovat

popik

Okej, abych neplival na něco, co jsem ještě neviděl, tak jsem si tenhle podle vás "skvost" stáhnul (Perks of Being a Wallflower) a...?
Je to ještě horší, než jsem čekal!
To myslíte vážně solit "10ky" filmu, kde je ústřední hrdina středoškolskej looser :o, kterej se skamarádí s hochem, kterej jde rád proti proudu...a hele on je to gay :o, kterej má čirou náhodou kamarádku, která je relativně hezká,inteligentní, ale má tak trochu špatnou minulost :o, aby těch "nečekanejch" a totálně "neprovařenejch" klišé nebylo dost...hl.hrdina má taktéž pár tíživých tajemství z dětství :o . Napadá mě High school musical... :D. Ale vážně, tomuhle vy říkáte vyjímečné dílo? Nehledě na to, že je vážně nuda tohle "drama" sledovat. A k tomu směšně vykonstruovanému finále se snad ani nebudu vyjadřovat. 8) to už mě víc nadchl Bridge to Terabithia a taky to není žádná výhra...
591476
Okej, abych neplival na něco, co jsem ještě neviděl, tak jsem si tenhle podle vás "skvost" stáhnul (Perks of Being a Wallflower) a...? Je to ještě horší, než jsem čekal! [spoiler]To myslíte vážně solit "10ky" filmu, kde je ústřední hrdina středoškolskej looser *:o*, kterej se skamarádí s hochem, kterej jde rád proti proudu...a hele on je to gay *:o*, kterej má čirou náhodou kamarádku, která je relativně hezká,inteligentní, ale má tak trochu špatnou minulost *:o*, aby těch "nečekanejch" a totálně "neprovařenejch" klišé nebylo dost...hl.hrdina má taktéž pár tíživých tajemství z dětství *:o* . Napadá mě High school musical... *:D*. Ale vážně, tomuhle vy říkáte vyjímečné dílo? Nehledě na to, že je vážně nuda tohle "drama" sledovat. A k tomu směšně vykonstruovanému finále se snad ani nebudu vyjadřovat. *8)* [/spoiler] to už mě víc nadchl Bridge to Terabithia a taky to není žádná výhra...
popik
0 0
reagovat

Perks of Being a Wallflower ...

... je náhodu výbornej film.
591475
... je náhodu výbornej film.
Perks of Being a Wallflower ...
0 0
reagovat

xxendxx

Pretože ma bavil, ako príbehom tak jednotlivými hláškami a situáciami. A hlavne mi pripomenul jedno krásne obdobie môjho života, kedy som ešte nepoznal internet a nemusel odpovedať na debilné otázky užívateľovi menom xxendxx.
591473
Pretože ma bavil, ako príbehom tak jednotlivými hláškami a situáciami. A hlavne mi pripomenul jedno krásne obdobie môjho života, kedy som ešte nepoznal internet a nemusel odpovedať na debilné otázky užívateľovi menom xxendxx.
xxendxx
0 0
reagovat

xxendxx

V pořádku... Já ho beru jen jako folklór.

A Moonrise Kingdom je samozřejmě super. :))
591474
V pořádku... Já ho beru jen jako folklór. A Moonrise Kingdom je samozřejmě super. *:))*
xxendxx
0 0
reagovat

popik

to Memphis: mám takovou věc, možná jsi o ní slyšel...říká se jí telefon a je mobilní :D
591472
to Memphis: mám takovou věc, možná jsi o ní slyšel...říká se jí telefon a je mobilní *:D*
popik
0 0
reagovat
ne, jen me zajima, proc film, kde se nic nedeje a je dost utahanej je nejlepsi film roku a tady je to jen "zly a nudny" film
591471
ne, jen me zajima, proc film, kde se nic nedeje a je dost utahanej je nejlepsi film roku a tady je to jen "zly a nudny" film
0 0
reagovat

xxendxx

Ta trápna poznámka mala smerovať na mňa? Nabudúce nech to je aspoň trochu vtipné, tak vymeň žervého za pilkyho.
591470
Ta trápna poznámka mala smerovať na mňa? Nabudúce nech to je aspoň trochu vtipné, tak vymeň žervého za pilkyho.
xxendxx
0 0
reagovat

Memphis

On byl pryč? :o:D
591468
On byl pryč? *:o**:D*
Memphis
0 0
reagovat

Memphis

pšššt, nebo budeš moje jednovaječný trojče
591467
pšššt, nebo budeš moje jednovaječný trojče
Memphis
0 0
reagovat

popik

To už si zpátky?
591466
To už si zpátky?
popik
0 0
reagovat

popik

The Joker: ty seš bůh! ty tvoje ironický glosy, kterýma každýho sestřelíš jsou už téměř legendární :D nejseš s xxendxxem nějaká rodina, nebo jednovaječný dvojče....já jen, že máte dost podobnej styl humoru atd.
591463
The Joker: ty seš bůh! ty tvoje ironický glosy, kterýma každýho sestřelíš jsou už téměř legendární *:D* nejseš s xxendxxem nějaká rodina, nebo jednovaječný dvojče....já jen, že máte dost podobnej styl humoru atd.
popik
0 0
reagovat
divim se zes to nenapsal i u moonrise kingdom, tam taky neni žervé...
591462
divim se zes to nenapsal i u moonrise kingdom, tam taky neni žervé...
0 0
reagovat
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se