Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 38921 - 38940 Napsat příspěvek
Pro všechny, dko hatují Hobita... Tohle na vás... A povinně... :D
591635
Pro všechny, dko hatují Hobita... [link="https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=6m0l3Yr1B50"]Tohle na vás... A povinně...[/link] *:D*
0 0
reagovat
Alebo si pozrite Glee 2x05 :D
591631
Alebo si pozrite Glee 2x05 *:D*
0 0
reagovat
Ještě k The Perks of Being a Wallflower: Pokud jste předtím neviděli slavný muzikál Rocky Horror Picture Show, učiňte tak, budete lépe chápat některé postavy.
591625
Ještě k The Perks of Being a Wallflower: Pokud jste předtím neviděli slavný muzikál Rocky Horror Picture Show, učiňte tak, budete lépe chápat některé postavy.
0 0
reagovat

Perks of Being a Wallflower

Ok, místy trochu (hodně) zbytečnýho klišé, ale Ezra Miller perfektní, stejně tak Emma Watson (wow), a konec, kterej to celý ještě o stupeň zvedá. No a samozřejmě parádní soundtrack. Váhám mezi osmi a devíti...
591618
Ok, místy trochu (hodně) zbytečnýho klišé, ale Ezra Miller perfektní, stejně tak Emma Watson (wow), a konec, kterej to celý ještě o stupeň zvedá. No a samozřejmě parádní soundtrack. Váhám mezi osmi a devíti...
Perks of Being a Wallflower
0 0
reagovat
"I was at a restaurant in New York when Bill Murray walked up to my table, took one of my french fries and ate it. But before he left he leaned towards me and said "No one will ever believe you.""
591615
"I was at a restaurant in New York when Bill Murray walked up to my table, took one of my french fries and ate it. But before he left he leaned towards me and said "No one will ever believe you.""
0 0
reagovat

Merlin

Nejde mi o reálie, ale spíš o tu snahu co nejvíc ty příběhy provázat do jednoho, a různě na Pána prstenů odkazovat - i přesto že je Hobit stylově a atmosféricky někde úlně jinde, v jiném žánru takřka. A taky s dost jiným vizuálním ztvárněním - LotR dost připomíná špinavý středověk, Hobit je... rozkošně barevná a vyžehlená pohádka.
591609
Nejde mi o reálie, ale spíš o tu snahu co nejvíc ty příběhy provázat do jednoho, a různě na Pána prstenů odkazovat - i přesto že je Hobit stylově a atmosféricky někde úlně jinde, v jiném žánru takřka. A taky s dost jiným vizuálním ztvárněním - LotR dost připomíná špinavý středověk, Hobit je... rozkošně barevná a vyžehlená pohádka.
Merlin
0 0
reagovat

Mildík

Jestli má knižní Hobit nějakou výhodu oproti LOTRovi, tak je to ta, že je jednodušší a přímočařejší. Film se ale snaží být o dost komplexnější, takže odkazů na LOTRa je tam dost, ale neřekl bych, že žádný, který by nezasvěcenému divákovi nějak znemožnil si film užít.

Akorát pak možná člověku nebude úplně jasné, o co jde s Prstenem, či si může zdát trochu divné, že si Gandalf hraje s nějakou můrou a pak najednou přiletí orlové, zachraní je, odnesou a uletí...hmm, ale na druhou stranu tuhle podivnost asi nevysvětlili ani v LOTRovi:-)
591608
Jestli má knižní Hobit nějakou výhodu oproti LOTRovi, tak je to ta, že je jednodušší a přímočařejší. Film se ale snaží být o dost komplexnější, takže odkazů na LOTRa je tam dost, ale neřekl bych, že žádný, který by nezasvěcenému divákovi nějak znemožnil si film užít. Akorát pak možná člověku nebude úplně jasné, o co jde s Prstenem, či si může zdát trochu divné, že si Gandalf hraje s nějakou můrou a pak najednou přiletí orlové, zachraní je, odnesou a uletí...hmm, ale na druhou stranu tuhle podivnost asi nevysvětlili ani v LOTRovi:-)
Mildík
0 0
reagovat

xxendxx

Máš malej lembas a vůbec tomu nerozumíš... :D
591605
Máš malej lembas a vůbec tomu nerozumíš... *:D*
xxendxx
0 0
reagovat

Mildík

Odkdy je začátek spoileroidní? :D
591602
Odkdy je začátek spoileroidní? *:D*
Mildík
0 0
reagovat

Disketa

Spoiler Alert ;)

Jinak teda, když už se to nakouslo... Rodiče neviděli ani jednoho LOTRa (kousky max), ale napadlo mě, že je to fajnový rodinný film, na terý bych je mohl vzít... Takže žádné extra odkazy na LOTRa tam nejsou, maximálně ten Diskův spoileroidní začátek:))?
591601
Spoiler Alert *;)* Jinak teda, když už se to nakouslo... Rodiče neviděli ani jednoho LOTRa (kousky max), ale napadlo mě, že je to fajnový rodinný film, na terý bych je mohl vzít... Takže žádné extra odkazy na LOTRa tam nejsou, maximálně ten Diskův spoileroidní začátek*:))*?
Disketa
0 0
reagovat

Merlin

Absolutně s tebou souhlasím, to provázání s LOTRem funguje úžasně. Na začátku máme sekvence těsně před velkou Bilbovou 111. narozeninovou oslavou a hned následuje jeden velký flashback - Hobit. Na mě to fungovalo úžasně. Ten film je vypravěčsky dokonale promyšlený. :)
591599
Absolutně s tebou souhlasím, to provázání s LOTRem funguje úžasně. Na začátku máme sekvence těsně před velkou Bilbovou 111. narozeninovou oslavou a hned následuje jeden velký flashback - Hobit. Na mě to fungovalo úžasně. Ten film je vypravěčsky dokonale promyšlený. *:)*
Merlin
0 0
reagovat

HAL

A já bych zase řekl, a myslím že nejsem sám, že dokonalá stylová návaznost na LOTRa je jednou z největších výher filmu. Jaký by mělo smysl vzít tak výrazný svět, který Jackson vytvořil (a všem divákům tenkrát spadla brada) a tu představu rozbít? Mě by absolutně znechutilo, kdybych se musel dívat na nějakou úplně jinak vypadající Středozem, jiné kostýmy, či dokonce najít třeba Elronda, jak sedí v nějaké úplně jiné Roklince.
591598
A já bych zase řekl, a myslím že nejsem sám, že dokonalá stylová návaznost na LOTRa je jednou z největších výher filmu. Jaký by mělo smysl vzít tak výrazný svět, který Jackson vytvořil (a všem divákům tenkrát spadla brada) a tu představu rozbít? Mě by absolutně znechutilo, kdybych se musel dívat na nějakou úplně jinak vypadající Středozem, jiné kostýmy, či dokonce najít třeba Elronda, jak sedí v nějaké úplně jiné Roklince.
HAL
0 0
reagovat
ja uz LOTRa nechci nikdy videt a z Hobbita jsem nadsenej :)
591596
ja uz LOTRa nechci nikdy videt a z Hobbita jsem nadsenej :)
0 0
reagovat
Já si dal LOTRa až potom a spokojenost :)
591595
Já si dal LOTRa až potom a spokojenost *:)*
0 0
reagovat

HAL

Dlouho jsem po rozporuplných reakcích přemýšlel jestli si mám sjet původní trilogii před návštěvou kina, nebo jestli raději ne... Chápu, že udělám lépe, když si střihnu LOTRa až potom...?)
591594
Dlouho jsem po rozporuplných reakcích přemýšlel jestli si mám sjet původní trilogii před návštěvou kina, nebo jestli raději ne... Chápu, že udělám lépe, když si střihnu LOTRa až potom...*?)*
HAL
0 0
reagovat
Čerstvě po LotR maratonu... a Hobit (zatím 2x ve 2D) je ve srovnání s tímhle úplně zoufalej.
A nic na tom nemění ani fakt že se poslední hodina Návratu Krále táhne jak sračky.


Teď zpětně mě fakt mrzí že to přecejen celé nestihl netočit del Toro - ještě víc by to stylem odtáhl od Pána prstenů a nesnažil se o nějaký hybrid, byl by to víc samostatně fungující film... a bylo by to celkově imho lepší.
Minimálně v tom že on má paradoxně k tý smpatický syrovosti a hmatatelnosti starých Jacksonových béček mnohem blíž než současný Jackson. Který se v King Kongovi prostě zvrhnul.
591593
Čerstvě po LotR maratonu... a Hobit (zatím 2x ve 2D) je ve srovnání s tímhle úplně zoufalej. A nic na tom nemění ani fakt že se poslední hodina Návratu Krále táhne jak sračky. Teď zpětně mě fakt mrzí že to přecejen celé nestihl netočit del Toro - ještě víc by to stylem odtáhl od Pána prstenů a nesnažil se o nějaký hybrid, byl by to víc samostatně fungující film... a bylo by to celkově imho lepší. Minimálně v tom že on má paradoxně k tý smpatický syrovosti a hmatatelnosti starých Jacksonových béček mnohem blíž než současný Jackson. Který se v King Kongovi prostě zvrhnul.
0 0
reagovat
Konečně jsem po x letech dokoukal tyto dva filmy: Hokejový zázrak a Před soumrakem. Oba velice slušné (8/10) a snad Gavin O'Connor už rozjede nějakej další pojekt.
591591
Konečně jsem po x letech dokoukal tyto dva filmy: Hokejový zázrak a Před soumrakem. Oba velice slušné (8/10) a snad Gavin O'Connor už rozjede nějakej další pojekt.
0 0
reagovat
"Grammar nazi facepalm"
591590
"Grammar nazi facepalm"
0 0
reagovat

TonyClifton

Dělá to už dlouho a jen tak nezkončí :)
591589
Dělá to už dlouho a jen tak nezkončí *:)*
TonyClifton
0 0
reagovat

poPeake

fakt tě to tam baví pořád psát?
591588
fakt tě to tam baví pořád psát?
poPeake
0 0
reagovat
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se