Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 38901 - 38920 Napsat příspěvek
Ale houbelec, je to fakt pěkná dívčina, kterou bys stejně neodmítnul. ?)
591670
Ale houbelec, je to fakt pěkná dívčina, kterou bys stejně neodmítnul. *?)*
0 0
reagovat
Jo... že vypadá jako chlap...
591669
Jo... že vypadá jako chlap...
0 0
reagovat
Hele, hoši, když já řeknu, že je nějaká herečka fakt pěkná, tak to už něco znamená. 8):D
591668
Hele, hoši, když já řeknu, že je nějaká herečka fakt pěkná, tak to už něco znamená. *8)**:D*
0 0
reagovat
Jennifer je učebnicový exemplář toho, jak z tuctový holky udělaj pěkný kozy sexbombu. 8)
591667
Jennifer je učebnicový exemplář toho, jak z tuctový holky udělaj pěkný kozy sexbombu. *8)*
0 0
reagovat
Se mi libi, jak tu nekdo ohrnuje nos na tou a tou hereckou a pritom, kdyby ho vrhla do postele a skocila na nej, tak urcite by protestovali :D BTW Jennifer se pekna ;)
591666
Se mi libi, jak tu nekdo ohrnuje nos na tou a tou hereckou a pritom, kdyby ho vrhla do postele a skocila na nej, tak urcite by protestovali *:D* BTW Jennifer se pekna *;)*
0 0
reagovat

Disketa

Ty si ako vždy zase mimo. :D Prečítaj si celú diskusiu ešte raz.
591663
Ty si ako vždy zase mimo. *:D* Prečítaj si celú diskusiu ešte raz.
Disketa
0 0
reagovat

Pain & Gain

Po včerajších Bad Boys II sa začínam tešiť na novú nerebotskú Bayovku Pain & Gain (povinnosť pre všetkých fitneskáčov z fitiek, kde si dávajú do tela). A dúfam, Michael, že po 4. plecháčoch sa vrhneš konečne na Bad Boys III. Pain & Gain naznačí koľko si stratil zo svojho šarmu a skvelých dialógov, ktoré ma tak berú. Ja tajne dúfam, že nič ;)
591662
Po včerajších Bad Boys II sa začínam tešiť na novú nerebotskú Bayovku Pain & Gain (povinnosť pre všetkých fitneskáčov z fitiek, kde si dávajú do tela). A dúfam, Michael, že po 4. plecháčoch sa vrhneš konečne na Bad Boys III. Pain & Gain naznačí koľko si stratil zo svojho šarmu a skvelých dialógov, ktoré ma tak berú. Ja tajne dúfam, že nič ;)
Pain & Gain
0 0
reagovat

kyller

Vždyť jsem napsal, že Jenn je opravdu pěkná. Čti prosím. ;)
591661
Vždyť jsem napsal, že Jenn je opravdu pěkná. Čti prosím. *;)*
kyller
0 0
reagovat

Jennifer Lawrence

Já taky nevim co na ní vidíte, je spousta hezčích hereček.
591660
Já taky nevim co na ní vidíte, je spousta hezčích hereček.
Jennifer Lawrence
0 0
reagovat

SteKi

Nemusíš si ho predstavovať. Existuje minimálne jeden.
591659
Nemusíš si ho predstavovať. Existuje minimálne jeden.
SteKi
0 0
reagovat
Musím zase souhlasit s Diskem...
591658
Musím zase souhlasit s Diskem...
0 0
reagovat
Jeden úspěšný flák za druhým, vážně hrůza :D
591657
Jeden úspěšný flák za druhým, vážně hrůza *:D*
0 0
reagovat
Což o to, Jenn je opravdu pěkná, ale ty výběry rolí... meh.
591654
Což o to, Jenn je opravdu pěkná, ale ty výběry rolí... meh.
0 0
reagovat
Ja si vobec neviem predstavit cloveka, muza, heterosexualneho, ktoremu sa nepaci Jenn. Ona bude jediny dovod ked si pozriem Hry o zivot :))
591653
Ja si vobec neviem predstavit cloveka, muza, heterosexualneho, ktoremu sa nepaci Jenn. Ona bude jediny dovod ked si pozriem Hry o zivot *:))*
0 0
reagovat

popicek

A predstav si, aká sračka to bola pre človeka, ktorý Jenn moc nemusí. Čisté peklo.
591651
A predstav si, aká sračka to bola pre človeka, ktorý Jenn moc nemusí. Čisté peklo.
popicek
0 0
reagovat

Most přes řeku Kwai (1957)

Viděl jsem tuhle dokonalost na velkém plátně, teď jsem to viděl na modré placce a pořád je to genialita. Málokdo vás vezme do exotických končin tak dechberoucím způsobem jako Sir David Lean. :+
591647
Viděl jsem tuhle dokonalost na velkém plátně, teď jsem to viděl na modré placce a pořád je to genialita. Málokdo vás vezme do exotických končin tak dechberoucím způsobem jako Sir David Lean. *:+*
Most přes řeku Kwai (1957)
0 0
reagovat

Jack Reacher

Nepoznam predlohu ale ja som dostal presne to co som cakal. Jednoduchy prijemny priemer. Nahodou to pekne vyplnilo tento inak nudny den. Je sice pravda, ze uz si to nikdy viac nepozriem, no neurazilo. Slaba sedmicka. Dal by som 6, ale nechce sa mi.
591646
Nepoznam predlohu ale ja som dostal presne to co som cakal. Jednoduchy prijemny priemer. Nahodou to pekne vyplnilo tento inak nudny den. Je sice pravda, ze uz si to nikdy viac nepozriem, no neurazilo. Slaba sedmicka. Dal by som 6, ale nechce sa mi.
Jack Reacher
0 0
reagovat
Tak na to byl, myslím, založen celý marketing toho filmu :)
591644
Tak na to byl, myslím, založen celý marketing toho filmu *:)*
0 0
reagovat

popik a House At The End Of The Street

Chci jen předem říct, že film samotnej je srágora, ale jednu velice pěknou věc přeci jen přináší.
A to smyslně zpocenou Jennifer Lawrence v upnutém tílku...a že má Jenn co nabídnout!:+ Naposledy mě takhle uhranula Elisha Cuthbert v House of Wax a to už je přiznejme si nějakej ten pátek.
Takže, kdo přemýšlí, že by tenhle film snad zkouknul, tak jedině kvůli Jenn 8)
591643
Chci jen předem říct, že film samotnej je srágora, ale jednu velice pěknou věc přeci jen přináší. A to smyslně zpocenou Jennifer Lawrence v upnutém tílku...a že má Jenn co nabídnout!*:+* Naposledy mě takhle uhranula Elisha Cuthbert v House of Wax a to už je přiznejme si nějakej ten pátek. Takže, kdo přemýšlí, že by tenhle film snad zkouknul, tak jedině kvůli Jenn *8)*
popik a House At The End Of The Street
0 0
reagovat

Mildík

Panenko skákavá to se nedá :D
591641
Panenko skákavá to se nedá *:D*
Mildík
0 0
reagovat
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se