Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 38781 - 38800 Napsat příspěvek

Lemony

Heh, ja som na tento filmik natrafil vdaka Craigovi Fergusonovi :) Cesty filmove su nevyspytatelne ..
592013
Heh, ja som na tento filmik natrafil vdaka Craigovi Fergusonovi :) Cesty filmove su nevyspytatelne ..
Lemony
0 0
reagovat

Magnólia (1999)

Jak to PTA dělá, že se mu ten film vůbec nerozpadl (ani Boogie Nights)? Je to génius. Říkám si, že čím víc jsem starší, tím víc mi jeho filmy sednou. A asi opravdu budu nejvíc "zázračné dítě" Donnie Smith...:))
592010
Jak to PTA dělá, že se mu ten film vůbec nerozpadl (ani Boogie Nights)? Je to génius. Říkám si, že čím víc jsem starší, tím víc mi jeho filmy sednou. A asi opravdu budu nejvíc "zázračné dítě" Donnie Smith...*:))*
Magnólia (1999)
0 0
reagovat

Lemony Snicket

DÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍKY CHLAPI
jsem to kdysi viděl v tv... po tůře na horách, jen chvíli, než jsme šli zas z ubytování... mno dost mě to zaujalo, ale protože jsem byl na slovensku, ještě bez netu na mobilu a šel na pivo a celkově byl na dovolené, tak jsem na to zapomněl... každopádně asi 30 minut jsem viděl a vyloženě mně to vtáhlo... když jsem si na to pak v ČR vzpomenul, tak jsem nevěděl kdy přesně to hrálo (tzn jsem si to nemohl dohledat v tv programu) a obecně jsem si nepamatoval nic stěžejního (krom dvou sirotků) tak jsem se ani nesnažil dohledávat/doptávat, co by to mohlo být za film... a teď, o asi 3 roky později... out of the blue sky... DÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍK
592009
[b]DÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍKY CHLAPI[/b] jsem to kdysi viděl v tv... po tůře na horách, jen chvíli, než jsme šli zas z ubytování... mno dost mě to zaujalo, ale protože jsem byl na slovensku, ještě bez netu na mobilu a šel na pivo a celkově byl na dovolené, tak jsem na to zapomněl... každopádně asi 30 minut jsem viděl a vyloženě mně to vtáhlo... když jsem si na to pak v ČR vzpomenul, tak jsem nevěděl kdy přesně to hrálo (tzn jsem si to nemohl dohledat v tv programu) a obecně jsem si nepamatoval nic stěžejního (krom dvou sirotků) tak jsem se ani nesnažil dohledávat/doptávat, co by to mohlo být za film... a teď, o asi 3 roky později... out of the blue sky... DÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍK
Lemony Snicket
0 0
reagovat

Bídníci

Celou první půlhodinu jsem si v hlavě sumíroval vady, proč ten film nefunguje. Byly totožné s Civalovou recenzí a viděl jsem to taky na 5/10.
Při závěrečných titulcích z toho už ale bylo 9/10 :-)

- Film je ze začátku neuvěřitelně zkratkovitý a řekl bych i se špatným střihem, přechody mezi scénami jsou občas jako nečekaná facka. Důležitá a zajímavá část s farářovou štědrostí, Valjeanovou krádeží, zatčením a farářovou neočekávanou dobrotou se stihne za minutu, Valjeanova cesta do soudní síně a přiznání tak za dvacet vteřin. Film jsou jen ilustrativní obrázky k příběhu, kdo děj Bídníků nezná, ten se podle mě bude v mnoha místech ztrácet. K mnoha postavám si člověk nemůže vytvořit žádný vztah, protože se s nimi prostě nestačí seznámit. Vytáhnout hned srdceryvnou písničku nestačí.
Vše výše zmíněné je ale podle mě problémem pouze první uspěchané poloviny filmu. V momentě, kdy se začnou chystat barikády, film zvolní a začne konečně vyprávět. Člověk se sžije i s těmi pár revolucionáři, dostaví se i emoce (Javertova medaile). Druhá polovina filmu byla podle mě skutečně výýrazně lepší, divím se, že to nikdo nezmínil.

- Dvouminutové detailní záběry s nízkou hloubkou ostrosti na zbědované zpívající ksichty a zpívání naživo: To celé bylo dosti netradiční a u mě fungovaly přesně tak jak měly - dodávaly intimitu i emoce (říkejte si co chcete - Dream v podání Anne Hathaway byl neskutečně silný zážitek)
- Dlouhé smutné zpívání po celý film (hádám, že nejvýše tak 15 vět/slov z celého filmu není zpívaných) mě překvapivě neuspávalo.
- Pěkná kamera se zajímavými kompozicemi (řekl tu někdo Králova řeč?)
- Thenardiérových taškařic mohlo být klidně mnohem víc, těžkotonážně smutný film doslova projasňovaly a celé kino se docela slušně chlámalo.
- Všichni herci/zpěváci byli beze zbytku skvělí, Crowe možná nemá takové pěvecké schopnosti, ale má překvapivě příjemný hlas.

No, prostě jsem odcházel z kina dost nadšený.
592008
Celou první půlhodinu jsem si v hlavě sumíroval vady, proč ten film nefunguje. Byly totožné s Civalovou recenzí a viděl jsem to taky na 5/10. Při závěrečných titulcích z toho už ale bylo 9/10 :-) - Film je ze začátku neuvěřitelně zkratkovitý a řekl bych i se špatným střihem, přechody mezi scénami jsou občas jako nečekaná facka. Důležitá a zajímavá část s farářovou štědrostí, Valjeanovou krádeží, zatčením a farářovou neočekávanou dobrotou se stihne za minutu, Valjeanova cesta do soudní síně a přiznání tak za dvacet vteřin. Film jsou jen ilustrativní obrázky k příběhu, kdo děj Bídníků nezná, ten se podle mě bude v mnoha místech ztrácet. K mnoha postavám si člověk nemůže vytvořit žádný vztah, protože se s nimi prostě nestačí seznámit. Vytáhnout hned srdceryvnou písničku nestačí. Vše výše zmíněné je ale podle mě problémem pouze první uspěchané poloviny filmu. V momentě, kdy se začnou chystat barikády, film zvolní a začne konečně vyprávět. Člověk se sžije i s těmi pár revolucionáři, dostaví se i emoce (Javertova medaile). Druhá polovina filmu byla podle mě skutečně výýrazně lepší, divím se, že to nikdo nezmínil. - Dvouminutové detailní záběry s nízkou hloubkou ostrosti na zbědované zpívající ksichty a zpívání naživo: To celé bylo dosti netradiční a u mě fungovaly přesně tak jak měly - dodávaly intimitu i emoce (říkejte si co chcete - Dream v podání Anne Hathaway byl neskutečně silný zážitek) - Dlouhé smutné zpívání po celý film (hádám, že nejvýše tak 15 vět/slov z celého filmu není zpívaných) mě překvapivě neuspávalo. - Pěkná kamera se zajímavými kompozicemi (řekl tu někdo Králova řeč?) - Thenardiérových taškařic mohlo být klidně mnohem víc, těžkotonážně smutný film doslova projasňovaly a celé kino se docela slušně chlámalo. - Všichni herci/zpěváci byli beze zbytku skvělí, Crowe možná nemá takové pěvecké schopnosti, ale má překvapivě příjemný hlas. No, prostě jsem odcházel z kina dost nadšený.
Bídníci
0 0
reagovat

Lemony Snicket & King kong

Na ty filmy se také dívám opakovaně a oba jsou lepší a lepší...
592007
Na ty filmy se také dívám opakovaně a oba jsou lepší a lepší...
Lemony Snicket & King kong
0 0
reagovat

King Kong

Znova na to koukám, a ten film se mi líbí čím dál tím víc. Žeru všechny ty barvičky a pořád se u toho tak nějak přiblble tlemim...

Řada nešťastných příhod je samozřejmě pecka.
592005
Znova na to koukám, a ten film se mi líbí čím dál tím víc. Žeru všechny ty barvičky a pořád se u toho tak nějak přiblble tlemim... [b]Řada nešťastných příhod[/b] je samozřejmě pecka.
King Kong
0 0
reagovat
jj, dnes se tomu nebojím napálit plný počet 8):+
592001
jj, dnes se tomu nebojím napálit plný počet *8)**:+*
0 0
reagovat

Lemony Snicket: Séria nešťastných príbehov (2004)

Po dlhých rokoch som si to pustil znova a z toho, čo predtým bolo fajn temnou rozprávkou, sa vykľul absolútny skvost.
591999
Po dlhých rokoch som si to pustil znova a z toho, čo predtým bolo fajn temnou rozprávkou, sa vykľul absolútny skvost.
Lemony Snicket: Séria nešťastných príbehov (2004)
0 0
reagovat
Přesně za hodinu to začíná u nás v kině a já se nemůžu rozhodnout, jestli na to vyrazit či ne:-)
591990
Přesně za hodinu to začíná u nás v kině a já se nemůžu rozhodnout, jestli na to vyrazit či ne:-)
0 0
reagovat
Samozřejmě, kdo čeká klasický muzikál s muzikálovými čísly u toho nutně musí umřít, aranžované muzikálové číslo které by stálo za zmínku je tam tak... jedno.
591987
Samozřejmě, kdo čeká klasický muzikál s muzikálovými čísly u toho nutně musí umřít, aranžované muzikálové číslo které by stálo za zmínku je tam tak... jedno.
0 0
reagovat
Bídníci jsou výborný film, jeden z nejlepších muzikálů posledních deseti let.

A to video není trailer ani náhodou, jen halabala naskládaný sled výstřižků z písní. Které jsou tedy většinou výborné - obzvlášť ty sborově zpíávané z konce klipu, ale v téhle smrsknuté podobě (či z části soundtracku co se dá najít na netu) nemají šanci jakkoli pořádně vyznět.
591986
Bídníci jsou výborný film, jeden z nejlepších muzikálů posledních deseti let. A to video není trailer ani náhodou, jen halabala naskládaný sled výstřižků z písní. Které jsou tedy většinou výborné - obzvlášť ty sborově zpíávané z konce klipu, ale v téhle smrsknuté podobě (či z části soundtracku co se dá najít na netu) nemají šanci jakkoli pořádně vyznět.
0 0
reagovat

speta.jr

Proč to nechceš nikdy vidět? Mě se to zdá docela dobrý?
591981
Proč to nechceš nikdy vidět? Mě se to zdá docela dobrý?
speta.jr
0 0
reagovat

Merlin

Diky za tenhle trailer, netrailer, po nadseni z traileru vim, ze to nechci nikdy videt :D
591977
Diky za tenhle trailer, netrailer, po nadseni z traileru vim, ze to nechci nikdy videt *:D*
Merlin
0 0
reagovat
591976
[link="http://www.youtube.com/watch?v=0r8F3_Pvw3g"]Čtyřminutový trailer[/link] na Bídníky.
0 0
reagovat
TG: terminy premier - z me korespondence s Bontonem mam pocit, ze centrala urcuje jen velke filmy. Napriklad premiera Flight je tady ciste z hlavy mistniho distributora.
591958
TG: terminy premier - z me korespondence s Bontonem mam pocit, ze centrala urcuje jen velke filmy. Napriklad premiera Flight je tady ciste z hlavy mistniho distributora.
0 0
reagovat

Joker

O tom ale nerozhodují naši distributoři, tyhle termíny pro svět v těhle případech určujou zámořská studia. Takže jedinej efekt bude, že na ten film nepřijde 40 000 lidí ale jenom 20, a studia nás už odepíšou úplně, protože ty směšné zisky jim za to ani nestojí. Což nic nemění na tom, že ten screener si stejně jako většina uživatelů okolo stáhnu taky, protože bych to prostě těch x měsíců nevydržel. Obhájím si to tak, že jim ty peníze narvu do chřtánu jinak.

Já s tímhle fakt problém nemám, ale nestěžoval bych si pak, že se distributor vůbec nesnaží dostat k nám třeba Silver linings playbook. To, že pak utratíme plno pěnez za vstupenky na jiný filmy nebo za nějaký nosiče si už vůbec nepřebere.

Zelená, Jagermeister, Velenský pivo a tequila, kdyby se někdo ptal.
591954
O tom ale nerozhodují naši distributoři, tyhle termíny pro svět v těhle případech určujou zámořská studia. Takže jedinej efekt bude, že na ten film nepřijde 40 000 lidí ale jenom 20, a studia nás už odepíšou úplně, protože ty směšné zisky jim za to ani nestojí. Což nic nemění na tom, že ten screener si stejně jako většina uživatelů okolo stáhnu taky, protože bych to prostě těch x měsíců nevydržel. Obhájím si to tak, že jim ty peníze narvu do chřtánu jinak. Já s tímhle fakt problém nemám, ale nestěžoval bych si pak, že se distributor vůbec nesnaží dostat k nám třeba Silver linings playbook. To, že pak utratíme plno pěnez za vstupenky na jiný filmy nebo za nějaký nosiče si už vůbec nepřebere. Zelená, Jagermeister, Velenský pivo a tequila, kdyby se někdo ptal.
Joker
0 0
reagovat

popik

Verbal o Murphyho nove komedii Tisic slov:

verbal
*
všechny komentáře uživatele

Eddie zažívá veliký návrat!! Po trapných, fekálních sračkách totiž konečně zavadil o sračku, která je jen kýčovitá, patetická a opravdu jenom trošičku (asi tak 108 minut) kopíruje další gumovou držku z filmu Lhář, lhář. A tak tu máme jen další slovní průjem dávno mrtvého negroameričana s poselstvím, které zajisté donutí nejednu slaboduchou pipku hlasitě potahovat u žehlení, spoustu hošanů rozmazat si růžovým kapesníčkem oční stíny a verbalovi perfektně naředí stolici. A teď mě omluvte, musím si jít "přepudrovat nos".

:D:D:D:D:D:D:D
591952
Verbal o Murphyho nove komedii Tisic slov: verbal * všechny komentáře uživatele Eddie zažívá veliký návrat!! Po trapných, fekálních sračkách totiž konečně zavadil o sračku, která je jen kýčovitá, patetická a opravdu jenom trošičku (asi tak 108 minut) kopíruje další gumovou držku z filmu Lhář, lhář. A tak tu máme jen další slovní průjem dávno mrtvého negroameričana s poselstvím, které zajisté donutí nejednu slaboduchou pipku hlasitě potahovat u žehlení, spoustu hošanů rozmazat si růžovým kapesníčkem oční stíny a verbalovi perfektně naředí stolici. A teď mě omluvte, musím si jít "přepudrovat nos". *:D**:D**:D**:D**:D**:D**:D*
popik
0 0
reagovat
scroochy: Souhlas, já jsem za ty screenery rád. Nemám zájem pouštět 150 za to, že CineStar v dubnu na týden nahodí 5 měsíců starý film a ještě v nějakém p*čoidním čase. Pokud vůbec... Tyhle "strategie" opravdu podporovat nehodlám.
591950
scroochy: Souhlas, já jsem za ty screenery rád. Nemám zájem pouštět 150 za to, že CineStar v dubnu na týden nahodí 5 měsíců starý film a ještě v nějakém p*čoidním čase. Pokud vůbec... Tyhle "strategie" opravdu podporovat nehodlám.
0 0
reagovat
Tak to bude teda ne dvoudiskovka, ale asi sesetidiskovka ;)...
591948
Tak to bude teda ne dvoudiskovka, ale asi sesetidiskovka ;)...
0 0
reagovat

Ad DVD

Kousek od Václaváku ve Vodičkově ulici u Světozoru (Např Terryho ponožky) je takovej nenápadnej stánek s DVD. Většinu kousků tam mají za desetikačku, když se tam člověk pohrabe, tak se tam dají najít celkem skvosty. Já tam minule nechal asi tisícovku a padalo mi to z rukou, když jsem odcházel. :D
591947
Kousek od Václaváku ve Vodičkově ulici u Světozoru (Např Terryho ponožky) je takovej nenápadnej stánek s DVD. Většinu kousků tam mají za desetikačku, když se tam člověk pohrabe, tak se tam dají najít celkem skvosty. Já tam minule nechal asi tisícovku a padalo mi to z rukou, když jsem odcházel. *:D*
Ad DVD
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se