Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 38741 - 38760 Napsat příspěvek

kedlik

Uff, no taky na to zrovna koukám... kritika 33%, od TOP kritiků dokonce 14% :o...

Jediné, co nás může uklidnit je 77% za "standartku"... Tak to bude hold oddechová gangsterka... I když sem se teda taky těšil na vymazlené mafiánské drama... :(
592301
Uff, no taky na to zrovna koukám... kritika 33%, od TOP kritiků dokonce 14% *:o*... Jediné, co nás může uklidnit je 77% za "standartku"... Tak to bude hold oddechová gangsterka... I když sem se teda taky těšil na vymazlené mafiánské drama... *:(*
kedlik
0 0
reagovat

Gangster Squad

dostává na rajčatech pěkně do těla :-
592298
dostává na rajčatech pěkně do těla *:-*
Gangster Squad
0 0
reagovat

21 Jump Street

Scena kdyz jsou "high" nema chybu :D
592290
Scena kdyz jsou "high" nema chybu *:D*
21 Jump Street
0 0
reagovat

Armageddon

je skvělý film, plný monumentálně vtipných momentů, které jsou proložené pořád nadupanými triky.
"chtěl jsem cítit tu sílu mezi nohama" :+
592267
je skvělý film, plný monumentálně vtipných momentů, které jsou proložené pořád nadupanými triky. "chtěl jsem cítit tu sílu mezi nohama" *:+*
Armageddon
0 0
reagovat

Armageddon

Já se na ten film nechci znova dívat z toho důvodu, že bych s váma musel souhlasit. Pro mě stejnej případ jako Godzilla, ale ještě o fous lepší. :D
592265
Já se na ten film nechci znova dívat z toho důvodu, že bych s váma musel souhlasit. Pro mě stejnej případ jako Godzilla, ale ještě o fous lepší. *:D*
Armageddon
0 0
reagovat
Za Armageddon :+

Ten film zraje, spolu se Skálou nejlepší počin od Baye.
592264
Za Armageddon *:+* Ten film zraje, spolu se Skálou nejlepší počin od Baye.
0 0
reagovat

Armageddon

Tak to já se klidně odvážim a kdykoliv tomu napálim 10/10. Líbilo se mi to když mi bylo 10 let i když mi bylo 20. :D:D
592260
Tak to já se klidně odvážim a kdykoliv tomu napálim 10/10. Líbilo se mi to když mi bylo 10 let i když mi bylo 20. *:D**:D*
Armageddon
0 0
reagovat

v poslednej dobe

Dneska som videl Scarface. Teda ja neviem, ale ten soudtrack je tak otrasny, ze prvy krat sa mi stalo aby mi hudba kazila zazitok z filmu . Ani neviem ako to mam ohodnotit...

21 Jump street
Sice nepoznam serial, ale na filme som sa celkom slusne parkrat zasmial. Taka prijemna komedia, ktora vobec neurazi. Silna sedmicka, nejak sa mi zdalo moc dat tomu 8. Mozno zmenim nazor ked si to pozriem v originale nakolko som bol donuteny to teraz vidiet s dabingom :-


LOTR 1/2
Konecne som mal cas si pozriet predlzene verzie. Len ten treti som zatial nestihol. A este som to dobrych 5 rokov nevidel. Skvely zazitok. 10/10 bez debaty. A prekvapilo ma ako som prezival v Spolocenstve cast ked Arwen zachranuje Froda. Btw. Liv Tyler nemusim, ale ako elfka sa mi fakt paci :D

Armagedon
:D to je tak EPICKY film! Tak strasne dlho som to nevidel.... Bay je boh. Ten film po technickej stranke vobec nezostarol. A fakt ma prekvapilo ked som videl v titulkoch meno JJ Abrams. Toto sa neodvazujem hodnotit, ale pozrel by som si to kedykolvek znova :))
592259
Dneska som videl [b]Scarface[/b]. Teda ja neviem, ale ten soudtrack je tak otrasny, ze prvy krat sa mi stalo aby mi hudba kazila zazitok z filmu . Ani neviem ako to mam ohodnotit... [b]21 Jump street[/b] Sice nepoznam serial, ale na filme som sa celkom slusne parkrat zasmial. Taka prijemna komedia, ktora vobec neurazi. Silna sedmicka, nejak sa mi zdalo moc dat tomu 8. Mozno zmenim nazor ked si to pozriem v originale nakolko som bol donuteny to teraz vidiet s dabingom *:-* [b]LOTR 1/2[/b] Konecne som mal cas si pozriet predlzene verzie. Len ten treti som zatial nestihol. A este som to dobrych 5 rokov nevidel. Skvely zazitok. 10/10 bez debaty. A prekvapilo ma ako som prezival v Spolocenstve cast ked Arwen zachranuje Froda. Btw. Liv Tyler nemusim, ale ako elfka sa mi fakt paci *:D* [b]Armagedon[/b] *:D* to je tak EPICKY film! Tak strasne dlho som to nevidel.... Bay je boh. Ten film po technickej stranke vobec nezostarol. A fakt ma prekvapilo ked som videl v titulkoch meno JJ Abrams. Toto sa neodvazujem hodnotit, ale pozrel by som si to kedykolvek znova *:))*
v poslednej dobe
0 0
reagovat
Tak se ještě vrátím k tomu King Kongovi (a pravděpodobně né naposled)...
Došly DVDčka, zhruba jsem je všechny spočítal na celkovou stopáž - kolem dvanácti hodin (!!!) ve třech vydáních a to (zatím) nemám americké vydání, kde jsou ještě nějaké poslední dropty v podobě PiPka ;)...
Jestli se ptáte, jestli se to nějak supluje, tak až na totožnou trailerovou galerii nikoli. Produkční deníky sem měl projety už dřív, post-produkční sem jenom letmo projel dneska (zhruba sem vybral oblasti, které mě z fleku nadchly) - jsou hodně technického rázu, předpokládám, že se tu najdou lidi, co to sledovali ještě v době, kdy to bylo online... Samotná tahle nálož by u mnohého vydání stačila na naprosto ohromující pohled za kulisy a vysloužila by si v recenzích plnou palbu za kvalitativní přínos...
Co se ovšem děje na té rozšířené třídiskovce, z toho padá čelist... Cca hodina vystřižených scén je popravdě hodně fajn, ovšem raději je nedoporučuji lidem, kteří umírali nudou už u základní verze filmu...
Na třetím disku nacházející se dokument Recreating the Eight Wonder: The Making of King Kong ovšem doporučuju úplně každému, kdo si liboval u dokumentů k EE verzi LOTRa, u Alieních dokumentů, prostě u každého hlubšího pohledu za kulisy. Stopl sem to ve třetině, mám za sebou hodinu a mám dojem, že se ze mě stává chodící encyklopedie na přerostlou opici s příjemným bonusem o vědění každého kroku filmařů během natáčení... To bude dloooouhý, ale výživný týden :D8)...
592149
Tak se ještě vrátím k tomu King Kongovi (a pravděpodobně né naposled)... Došly DVDčka, zhruba jsem je všechny spočítal na celkovou stopáž - kolem dvanácti hodin (!!!) ve třech vydáních a to (zatím) nemám americké vydání, kde jsou ještě nějaké poslední dropty v podobě PiPka ;)... Jestli se ptáte, jestli se to nějak supluje, tak až na totožnou trailerovou galerii nikoli. Produkční deníky sem měl projety už dřív, post-produkční sem jenom letmo projel dneska (zhruba sem vybral oblasti, které mě z fleku nadchly) - jsou hodně technického rázu, předpokládám, že se tu najdou lidi, co to sledovali ještě v době, kdy to bylo online... Samotná tahle nálož by u mnohého vydání stačila na naprosto ohromující pohled za kulisy a vysloužila by si v recenzích plnou palbu za kvalitativní přínos... Co se ovšem děje na té rozšířené třídiskovce, z toho padá čelist... Cca hodina vystřižených scén je popravdě hodně fajn, ovšem raději je nedoporučuji lidem, kteří umírali nudou už u základní verze filmu... Na třetím disku nacházející se dokument Recreating the Eight Wonder: The Making of King Kong ovšem doporučuju úplně každému, kdo si liboval u dokumentů k EE verzi LOTRa, u Alieních dokumentů, prostě u každého hlubšího pohledu za kulisy. Stopl sem to ve třetině, mám za sebou hodinu a mám dojem, že se ze mě stává chodící encyklopedie na přerostlou opici s příjemným bonusem o vědění každého kroku filmařů během natáčení... To bude dloooouhý, ale výživný týden *:D**8)*...
0 0
reagovat

Faunuv Labyrint

sympatický film (but thats about it), kažodpádně už chápu, proč se tak vychvaluje del toro za triky/loutky/masky :+
592119
sympatický film (but thats about it), kažodpádně už chápu, proč se tak vychvaluje del toro za triky/loutky/masky *:+*
Faunuv Labyrint
0 0
reagovat
Yeah!
592110
Yeah!
0 0
reagovat
Do you like putting fishsticks in your mouth?
592109
Do you like putting fishsticks in your mouth?
0 0
reagovat

Disketa

Fish sticks.
592108
Fish sticks.
Disketa
0 0
reagovat

Tony

Kde? :D
592107
Kde? *:D*
Tony
0 0
reagovat

popik

Flight s Denzlem je vybornej!!! (Do letadla už nevkrocim)
592106
Flight s Denzlem je vybornej!!! (Do letadla už nevkrocim)
popik
0 0
reagovat
Horny. 8)
592104
Horny. *8)*
0 0
reagovat

fotka z natáčení Maleficent s Angelinou

592101
http://www.usmagazine.com/uploads/assets/articles/53548-see-angelina-jolie-in-full-maleficent-costume/1340204554_angelina-jolie-zoom.jpg
fotka z natáčení Maleficent s Angelinou
0 0
reagovat
Tony: Já vím. 8)
592096
Tony: Já vím. *8)*
0 0
reagovat
Lawrence byl rošťácky charismatický.
592094
Lawrence byl rošťácky charismatický.
0 0
reagovat

Lawrence z Arábie (1962)

Celé deštivé odpoledne jsem věnoval tomuhl filmu na Blučku. Měl jsem tu čest vidět jej dvakrát na velkém plátně (Karlovy Vary, Uherské Hradiště) a ani domácí projekce nezklamala. A nejlepší soundtrack všech dob má na svědomí Maurice Jarré. :+
592083
Celé deštivé odpoledne jsem věnoval tomuhl filmu na Blučku. Měl jsem tu čest vidět jej dvakrát na velkém plátně (Karlovy Vary, Uherské Hradiště) a ani domácí projekce nezklamala. A nejlepší soundtrack všech dob má na svědomí Maurice Jarré. *:+*
Lawrence z Arábie (1962)
0 0
reagovat
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se