Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 38601 - 38620 Napsat příspěvek

poslední tři kusy

Městečko Pleasantville
Líbilo. Milé, nápadité. 8/10

Skyfall
Nejsem bondovkář a bohužel to nezměnil ani můj oblíbenec Mendes a druhý oblíbenec Bardem. 5/10

Ghost Dog
Tady trefa do černého! Absolutní špica. 10/10

593336
[b]Městečko Pleasantville[/b] Líbilo. Milé, nápadité. 8/10 [b]Skyfall[/b] Nejsem bondovkář a bohužel to nezměnil ani můj oblíbenec Mendes a druhý oblíbenec Bardem. 5/10 [b]Ghost Dog[/b] Tady trefa do černého! Absolutní špica. 10/10
poslední tři kusy
0 0
reagovat

Silver Linings Playbook

Tak som to nevydrzal a stiahol som si to :o To je tak uprimne natoceny a zahrany a sibnuty film, ze si pojdem aspon kupit listok do kina aby som sa necitil previnilo. Ja to ani teraz nebudem hodnotit lebo by som tomu vpalil za 10 ;) Inak konecne som videl Jennifer v normalnom filme a je v tom uzasna. Nedokazem si predstavit, ze by tam hrala Anne Hathaway ako bolo povodne v plane.
593303
Tak som to nevydrzal a stiahol som si to *:o* To je tak uprimne natoceny a zahrany a sibnuty film, ze si pojdem aspon kupit listok do kina aby som sa necitil previnilo. Ja to ani teraz nebudem hodnotit lebo by som tomu vpalil za 10 *;)* Inak konecne som videl Jennifer v normalnom filme a je v tom uzasna. Nedokazem si predstavit, ze by tam hrala Anne Hathaway ako bolo povodne v plane.
Silver Linings Playbook
0 0
reagovat

ad J.J. & Star Wars

Tohle by byl mazec! :D
I když, osobně bych bral víc, kdyby tam byl R5-D4 nebo HK-47 - to byli teprve BAD ROBOTs :D ;)
593204
[link="https://www.facebook.com/photo.php?fbid=459803560735394&set=a.151064324942654.24294.127968837252203&type=1&theater"]Tohle by byl mazec![/link] *:D* I když, osobně bych bral víc, kdyby tam byl R5-D4 nebo HK-47 - to byli teprve BAD ROBOTs *:D* *;)*
ad J.J. & Star Wars
0 0
reagovat
Když jste u těch SW tak tohle sem nemůžu nedat link
593202
Když jste u těch SW tak tohle sem nemůžu nedat [link="http://sphotos-d.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/391189_488695534499904_2133344757_n.jpg"]link[/link]
0 0
reagovat

Mildík

:+

Tony
:D

dreamy
Prozatím. Zřejmě si to chtěj pošetřit pro lepší příležitost. Asi si řekli, že po sedmičce to vydělá víc...
593197
*:+* [b]Tony[/b] *:D* [b]dreamy[/b] Prozatím. Zřejmě si to chtěj pošetřit pro lepší příležitost. Asi si řekli, že po sedmičce to vydělá víc...
Mildík
0 0
reagovat
A hlavně stará jako Hvězdný války samy... ;)
593192
A hlavně stará jako Hvězdný války samy... *;)*
0 0
reagovat
Tohle je každopádně zásadnější informace ze světa Hvězdných válek link
593189
Tohle je každopádně zásadnější informace ze světa Hvězdných válek http://i.crackedcdn.com/phpimages/photoshop/8/8/8/164888_slide.jpg?v=1
0 0
reagovat
Tak na pěst... Ta kvalita re-releasu byla celkem mizerná resp. s prakticky nulovou přidanou hodnotou. Já vycházel z kina hodně zaražen a soudě podle ohlasů jsem nebyl sám. Tam je potřeba tu politiku trošku víc dopracovat a domyslet. Nejsem si jistej, jestli to značce úplně pomohlo. Re-Lví Král vydělal sakra větší peníze a byl i o moc povedenější ve 3D. Ale zase oproti tomu Nemo, Příšerky a Kráska a zvíře celkem pohořeli, tak si teď dávaj většího majzla asi.
593188
Tak na pěst... Ta kvalita re-releasu byla celkem mizerná resp. s prakticky nulovou přidanou hodnotou. Já vycházel z kina hodně zaražen a soudě podle ohlasů jsem nebyl sám. Tam je potřeba tu politiku trošku víc dopracovat a domyslet. Nejsem si jistej, jestli to značce úplně pomohlo. Re-Lví Král vydělal sakra větší peníze a byl i o moc povedenější ve 3D. Ale zase oproti tomu Nemo, Příšerky a Kráska a zvíře celkem pohořeli, tak si teď dávaj většího majzla asi.
0 0
reagovat
disney zatrhl re-release SW filmu, coz je na pest.. ne ze bych stal o to nulove 3decko ale prvni epizodu sem si znovu v kine dal bez vahani, tesil jsem se hlavne ze si prvne uziju starou trilogii na platne...
593187
disney zatrhl re-release SW filmu, coz je na pest.. ne ze bych stal o to nulove 3decko ale prvni epizodu sem si znovu v kine dal bez vahani, tesil jsem se hlavne ze si prvne uziju starou trilogii na platne...
0 0
reagovat

The Dark Knight returns (1)

Tak jsem si to střihnul a očekávání byla hodně velká, ale to byla bohužel asi chyba... Film je to bez pochyby parádní, nicméně po výroku, že to překonává Nolanovu trilogii jsem asi bohužel očekával až moc...

Co se týče hudby, tak jsem tam úplně slyšel Zimmera a jeho Batman songy... 8)
593185
Tak jsem si to střihnul a očekávání byla hodně velká, ale to byla bohužel asi chyba... Film je to bez pochyby parádní, nicméně po výroku, že to překonává Nolanovu trilogii jsem asi bohužel očekával až moc... Co se týče hudby, tak jsem tam úplně slyšel Zimmera a jeho Batman songy... *8)*
The Dark Knight returns (1)
0 0
reagovat

Argo

Nemůžu si pomoct, ale naprostá paráda... Poprvé jsem sice u filmu usnul (spíše únava a stres) a musel jsem to odložit na jindy, nicméně podruhé jsem byl totálně unešen... Celá druhá polovina filmu je tak našlapaná, že nenechá člověka ani vydechnout... První polovina má pár slepých míst, ale jako celekm naprostá paráda...

Hodnocení 8,5/10... A tady na MZ zaokrouhlím nahoru 8)

Ben Affleck potvrdil svůj post jako režisér a i když můžu mít výhrady proti faktu, že režisér zároveň hraje hlavní roli, tak tady nemůžu najít argumenty proč ne...
593184
Nemůžu si pomoct, ale naprostá paráda... Poprvé jsem sice u filmu usnul (spíše únava a stres) a musel jsem to odložit na jindy, nicméně podruhé jsem byl totálně unešen... Celá druhá polovina filmu je tak našlapaná, že nenechá člověka ani vydechnout... První polovina má pár slepých míst, ale jako celekm naprostá paráda... Hodnocení [b]8,5/10[/b]... A tady na MZ zaokrouhlím nahoru *8)* Ben Affleck potvrdil svůj post jako režisér a i když můžu mít výhrady proti faktu, že režisér zároveň hraje hlavní roli, tak tady nemůžu najít argumenty proč ne...
Argo
0 0
reagovat
Ještě bych k DC animákům přidal The Batman vs. Dracula link . Není to špatné a rozhodně ne brakovité, jak se podle názvu může zdát.
593164
Ještě bych k DC animákům přidal The Batman vs. Dracula http://www.imdb.com/title/tt0472219/ . Není to špatné a rozhodně ne brakovité, jak se podle názvu může zdát.
0 0
reagovat
nenapadlo me ze do toho nekdo pocita i 10-20 let stary kreslouny z telky podle coveru k Return of the joker se ani nedivim ze jsem to nevidel, tohohle divnyho batmana jsem nemel nikdy rad. Ze serialu jsem se velmi bavil u Batman: Brave and Bold, ktery se vubec nebere vazne...:)


viz. me hodnoceni kdysi na CSFD


Hodnocení po 2 epizodách: Jednoznačné překvapení. Narazil jsem na to pouhou náhodou, a čekal jsem nějakou slaboduchou variaci na batmana... omyl... vše je tu bráno s nadhledem, a je to, i přes batmanovské téma, vtipné. Sice né "inteligentni humor na urovni" vtipné, ale spíš "čum na to, to je ale debil" vtipné.... styl nemusí sednout každému, ale mě se to po 2 dílech pozdává.... vemte batmana, udělejte obrázek-karikaturu, udělejte z toho kreslený seriál, do každé epizody mu dejte nějakého podivného poskoka... a vyjde vám BTBATB... Kde jinde uvidíte chlápka, co se změní v lopatu, aby zůstal nezpozorován, načež přijde opice, vezme si ho do rukou a začne s ním uklízet dinosauří výkaly? :D Zatím 7,5/10

593157
nenapadlo me ze do toho nekdo pocita i 10-20 let stary kreslouny z telky podle coveru k Return of the joker se ani nedivim ze jsem to nevidel, tohohle divnyho batmana jsem nemel nikdy rad. Ze serialu jsem se velmi bavil u Batman: Brave and Bold, ktery se vubec nebere vazne...:) viz. me hodnoceni kdysi na CSFD Hodnocení po 2 epizodách: Jednoznačné překvapení. Narazil jsem na to pouhou náhodou, a čekal jsem nějakou slaboduchou variaci na batmana... omyl... vše je tu bráno s nadhledem, a je to, i přes batmanovské téma, vtipné. Sice né "inteligentni humor na urovni" vtipné, ale spíš "čum na to, to je ale debil" vtipné.... styl nemusí sednout každému, ale mě se to po 2 dílech pozdává.... vemte batmana, udělejte obrázek-karikaturu, udělejte z toho kreslený seriál, do každé epizody mu dejte nějakého podivného poskoka... a vyjde vám BTBATB... Kde jinde uvidíte chlápka, co se změní v lopatu, aby zůstal nezpozorován, načež přijde opice, vezme si ho do rukou a začne s ním uklízet dinosauří výkaly? :D Zatím 7,5/10
0 0
reagovat

Rouder

593149
On asi bral [link="http://en.wikipedia.org/wiki/DC_Universe_Animated_Original_Movies"]DC Universe Animated Original Movies[/link], kdežto ty mluvíš o [link="http://en.wikipedia.org/wiki/DC_animated_universe"]DC animated universe[/link] *;)*
Rouder
0 0
reagovat
Díky za doporučení. Nakonec jsem si vybral Threads/ Vlákna. :+ Celou noc jsem nespal, klepal jsem se jako ratlík, 2x jsem se pomočil hrůzou a bojím se jít mezi lidi. :D
593148
Díky za doporučení. Nakonec jsem si vybral Threads/ Vlákna. *:+* Celou noc jsem nespal, klepal jsem se jako ratlík, 2x jsem se pomočil hrůzou a bojím se jít mezi lidi. *:D*
0 0
reagovat
kopiroval jsem to z wikiny, nepamatuju si jak jdou za sebou... to co pises ty jsem ani nevidel
593147
kopiroval jsem to z wikiny, nepamatuju si jak jdou za sebou... to co pises ty jsem ani nevidel
0 0
reagovat
xxendxx-ovi tam (možná úmyslně) chybí DCAU filmy, z kterých rozhodně stojí za pozornost Batman: Mask of the Phantasm a Batman Beyond: Return of the Joker. U Návratu doporučuji dát si pozor a sehnat si uncut verzy, která je znatelně lepší (hlavně flashback z Robinem má větší grády).

593144
xxendxx-ovi tam (možná úmyslně) chybí DCAU filmy, z kterých rozhodně stojí za pozornost Batman: Mask of the Phantasm a Batman Beyond: Return of the Joker. U Návratu doporučuji dát si pozor a sehnat si uncut verzy, která je znatelně lepší (hlavně flashback z Robinem má větší grády).
0 0
reagovat

Tony

Neuvěřitelná cesta s Michaelem J Foxem....
593141
Neuvěřitelná cesta s Michaelem J Foxem....
Tony
0 0
reagovat

kyller

Já vím. Pro Tonyho všechno nejlepší. :)
593139
Já vím. Pro Tonyho všechno nejlepší. *:)*
kyller
0 0
reagovat

Disketa

On chcel film na zlepšenie nálady.
593137
On chcel film na zlepšenie nálady.
Disketa
0 0
reagovat
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se