Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 38581 - 38600 Napsat příspěvek

Perks

A ještě jsem blbec:D Bavil mne samozřejmě Ezra ne Lerman. Toho bych taky střelil.
593464
A ještě jsem blbec:D Bavil mne samozřejmě Ezra ne Lerman. Toho bych taky střelil.
Perks
0 0
reagovat

Sunset Blvd.

O víkendu jsem byl ve Světozoru na tomhle filmovém skvostu. A... jsem unešen. Pověsti nelhaly. :-) Takhle krásný a poctivý kus filmového řemesla se jentak nevidí. :-) Nehodnotitelné. Moc mne to uhranulo. A ta remasterovaná kvalita na vysoký úrovni. Vůbec z toho nebylo poznat stáří a čekal jsem kdy se tam objeví černobílý George Clooney. Myslím že to tam dávají ještě dnes. Tak rozhodně doporučuji. :-)
593446
O víkendu jsem byl ve Světozoru na tomhle filmovém skvostu. A... jsem unešen. Pověsti nelhaly. :-) Takhle krásný a poctivý kus filmového řemesla se jentak nevidí. :-) Nehodnotitelné. Moc mne to uhranulo. A ta remasterovaná kvalita na vysoký úrovni. Vůbec z toho nebylo poznat stáří a čekal jsem kdy se tam objeví černobílý George Clooney. Myslím že to tam dávají ještě dnes. Tak rozhodně doporučuji. :-)
Sunset Blvd.
0 0
reagovat

Gangster squad

Tak špatně natočená gangsterka s tak skvělým obsazením, to se jen tak nevidí. 8)
593419
Tak špatně natočená gangsterka s tak skvělým obsazením, to se jen tak nevidí. *8)*
Gangster squad
0 0
reagovat

verbst

Hipsterovskou debatu rozebírat nebudu. Miluju Andersona, miluju Gondryho a festival Primavera je pro mě hudební blaho. Ale tohle bylo přehnaně povrchní.
593399
Hipsterovskou debatu rozebírat nebudu. Miluju Andersona, miluju Gondryho a festival Primavera je pro mě hudební blaho. Ale tohle bylo přehnaně povrchní.
verbst
0 0
reagovat

Bachy

Same here. Včera jsem to viděl a jako docela WTF... :D
Asi to bude tím, že bytostně nesnáším hipstery... 8)
593393
Same here. Včera jsem to viděl a jako docela WTF... *:D* Asi to bude tím, že bytostně nesnáším hipstery... *8)*
Bachy
0 0
reagovat

Bachy

Bol som rovnako naštvaný. Podľa ostatných vraj kvôli tomu, že mi tam chýbal žervé. Tebe tam chýbal kto?
593391
Bol som rovnako naštvaný. Podľa ostatných vraj kvôli tomu, že mi tam chýbal žervé. Tebe tam chýbal kto?
Bachy
0 0
reagovat
dnes/zítra bude superbowl spot na rychle a zběsile 6 -)
593390
dnes/zítra bude superbowl spot na rychle a zběsile 6 -)
0 0
reagovat
Memphis: Náhodou super! :))
593389
Memphis: Náhodou super! *:))*
0 0
reagovat

Perks

Do toho jsem vlítnul plný nadšení po zdejších reakcích a skončil jsem totálně naštvanej, jelikož jsem je chtěl vyjma Lermana všechny postřílet. 6/10
593388
Do toho jsem vlítnul plný nadšení po zdejších reakcích a skončil jsem totálně naštvanej, jelikož jsem je chtěl vyjma Lermana všechny postřílet. 6/10
Perks
0 0
reagovat
Tak zápletka pro Fast Six je snad ještě blbější, než jsme doufali... :D
593387
Tak zápletka pro Fast Six je snad ještě blbější, než jsme doufali... *:D*
0 0
reagovat

Jardus

Díky, zase se cejtím o trochu hůř, že jsem pořád ještě nevyprodukoval recenzi :D
593386
Díky, zase se cejtím o trochu hůř, že jsem pořád ještě nevyprodukoval recenzi *:D*
Jardus
0 0
reagovat

The Perks of Being a Wallflower

Tak tohle mě rozsekalo jako málo který film... Několikrát během filmu slzy na krajíčku. Herci na oscara. 10/10
593385
Tak tohle mě rozsekalo jako málo který film... Několikrát během filmu slzy na krajíčku. Herci na oscara. 10/10
The Perks of Being a Wallflower
0 0
reagovat

Bachy

Ghost Dog je geniální, i po snad patnácti letech letech co jsem ho náhodou viděl poprvé pořád má nejoblíbenější gangsterka :)
593379
Ghost Dog je geniální, i po snad patnácti letech letech co jsem ho náhodou viděl poprvé pořád má nejoblíbenější gangsterka :)
Bachy
0 0
reagovat

ad Burtonův Superman:

Díky toho dokumentu se teď dostalo ven zase pár nových fotek a jedna z verzí scénáře, kterou už neměl na svědomí Smith a kdy s tím byl Burton, podle reportů, asi nejspokojenější. A něco z toho je fakt brutální... :D


INT. SKULL SHIP - SAME TIME
Luthor teases his hair into a Don King 'do, and crows:

LUTHOR
You loved The Thrilla In Manilla!
You dug The Rumble In the Jungle!
Tonight, Brainy and I bring you:
The Superman-Stoppa In Metroppa!

A Superman v souboji s Doomsdayem: "C'mon! It's me you want ... You fat ugly brainless ... fur-bag."

Skvělý rozměr to nabírá s těma citacema z Wiki: Peters felt Cage could "convince audiences he [Superman] came from outer space." Burton explained Cage's casting would be "the first time you would believe that nobody could recognize Clark Kent as Superman, he [Cage] could physically change his persona."
593375
Díky toho dokumentu se teď dostalo ven zase pár nových fotek a jedna z verzí scénáře, kterou už neměl na svědomí Smith a kdy s tím byl Burton, podle reportů, asi nejspokojenější. A něco z toho je fakt brutální... *:D* INT. SKULL SHIP - SAME TIME Luthor teases his hair into a Don King 'do, and crows: LUTHOR You loved The Thrilla In Manilla! You dug The Rumble In the Jungle! Tonight, Brainy and I bring you: The Superman-Stoppa In Metroppa! A Superman v souboji s Doomsdayem: "C'mon! It's me you want ... You fat ugly brainless ... fur-bag." Skvělý rozměr to nabírá s těma citacema z Wiki: Peters felt Cage could "convince audiences he [Superman] came from outer space." Burton explained Cage's casting would be "the first time you would believe that nobody could recognize Clark Kent as Superman, he [Cage] could physically change his persona."
ad Burtonův Superman:
0 0
reagovat
jj Spielbergovo taken, kdysi to bezelo na CT, jinak to obnazovani mi zrovna u ni porad nejde do hlavy, uz u te holciny s Rady Nestastnych Prihod (take super film) sem si rikal ze to svlikani zavani pedofilii a tady uz je to oficialni..


O pekari sem nemel sajn, o to vic si ted jeho vykonu vazim
593358
jj Spielbergovo taken, kdysi to bezelo na CT, jinak to obnazovani mi zrovna u ni porad nejde do hlavy, uz u te holciny s Rady Nestastnych Prihod (take super film) sem si rikal ze to svlikani zavani pedofilii a tady uz je to oficialni.. O pekari sem nemel sajn, o to vic si ted jeho vykonu vazim
0 0
reagovat
a čo sa týka naked sceny asi myslí link
593357
a čo sa týka naked sceny asi myslí http://worstpreviews.com/headline.php?id=27370&count=0
0 0
reagovat

scroochy

Asi myslí seriál Taken.
593355
Asi myslí seriál Taken.
scroochy
0 0
reagovat

dreamy

Beasts jsou super. Věděl jsi, že ten, co hrál tátu je ve skutečnosti pekař a tohle byla jeho první filmová role? Jinak, tuhle větu nějak nechápu: "Tu malou bych rad jeste nekde videl, naposledy me takhle dostala v Taken Dakota, ktera se nemuze dockat sve prvni naked scene.. me poser na hola zada". Ty asi myslíš Man on Fire, co? :)
593350
Beasts jsou super. Věděl jsi, že ten, co hrál tátu je ve skutečnosti pekař a tohle byla jeho první filmová role? Jinak, tuhle větu nějak nechápu: "Tu malou bych rad jeste nekde videl, naposledy me takhle dostala v Taken Dakota, ktera se nemuze dockat sve prvni naked scene.. me poser na hola zada". Ty asi myslíš Man on Fire, co? :)
dreamy
0 0
reagovat

Beasts of the Southern Wild

Krasnej film, uzasna hudba, otec a hlavne prcek oba paradni vykon... vzdy kdyz "to" takhle ve filmu bastim noname herci tak si vzpomenu na lol v podobe Deppa a jeho vejplatnici za trapne saskovani... Tu malou bych rad jeste nekde videl, naposledy me takhle dostala v Taken Dakota, ktera se nemuze dockat sve prvni naked scene.. me poser na hola zada
593344
Krasnej film, uzasna hudba, otec a hlavne prcek oba paradni vykon... vzdy kdyz "to" takhle ve filmu bastim noname herci tak si vzpomenu na lol v podobe Deppa a jeho vejplatnici za trapne saskovani... Tu malou bych rad jeste nekde videl, naposledy me takhle dostala v Taken Dakota, ktera se nemuze dockat sve prvni naked scene.. me poser na hola zada
Beasts of the Southern Wild
0 0
reagovat

poslední tři kusy

Městečko Pleasantville
Líbilo. Milé, nápadité. 8/10

Skyfall
Nejsem bondovkář a bohužel to nezměnil ani můj oblíbenec Mendes a druhý oblíbenec Bardem. 5/10

Ghost Dog
Tady trefa do černého! Absolutní špica. 10/10

593336
[b]Městečko Pleasantville[/b] Líbilo. Milé, nápadité. 8/10 [b]Skyfall[/b] Nejsem bondovkář a bohužel to nezměnil ani můj oblíbenec Mendes a druhý oblíbenec Bardem. 5/10 [b]Ghost Dog[/b] Tady trefa do černého! Absolutní špica. 10/10
poslední tři kusy
0 0
reagovat
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se