Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 3841 - 3860 Napsat příspěvek
reaguje na: naigoto
Fincher bohuzel potvrzuje svuj streamovaci upadek (samozrejne v kontextu jednoho z top reziseru historie). On tu producentskou tvrdou ruku potrebuje jako prase drbani. Od Zmizele je uz to 10 let a ze svoje nejlepsi leta venoval Mankovi se Zabijakem je vylozene smutny. Skoro bych rekl, ze je takovy novy Burton jede si to svoje. Styl ma vybrouseny, tym okolo slape, ale tak nejak to stoji na miste a o vyslednym filmu rozhoduje scenar, ktery posledni dva filmy byl fakt chatrny. Zklamani 6/10
886419
Fincher bohuzel potvrzuje svuj streamovaci upadek (samozrejne v kontextu jednoho z top reziseru historie). On tu producentskou tvrdou ruku potrebuje jako prase drbani. Od Zmizele je uz to 10 let a ze svoje nejlepsi leta venoval Mankovi se Zabijakem je vylozene smutny. Skoro bych rekl, ze je takovy novy Burton jede si to svoje. Styl ma vybrouseny, tym okolo slape, ale tak nejak to stoji na miste a o vyslednym filmu rozhoduje scenar, ktery posledni dva filmy byl fakt chatrny. Zklamani 6/10
886403
11 -3
reagovat
reaguje na: verbst
Bohužel mne zná automorekce až moc dobře. :D
886414
Bohužel mne zná automorekce až moc dobře. *:D*
886407
1 0
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
Coming out of ale by mohl bejt dobrej námět pro nějakej film o začínajícím pivařovi z maloměsta, co se snaží prorazit na globálním trhu. :D8)
886407
[i]Coming out of ale[/i] by mohl bejt dobrej námět pro nějakej film o začínajícím pivařovi z maloměsta, co se snaží prorazit na globálním trhu. *:D**8)*
886405
5 0
reagují: AndyKaufman
reagovat

Filmová výzva - Sidney Hall (2017)

Děkuji PetaBlackovi za doporučení filmu. :+ Hodně zajímavá směsice žánrů s výborně zahranou ústřední dvojkou v podobě Lehrmana a Fanning. V podstatě je to kombinace mysteriozního drama a comming out of ale. A obojí to umí. 
Jen bych si to přes zjevné kvalita asi víc užil před lety, kdy jsem tyto filmy vyloženě vyhledával. Teď bych si to asi nebýt výzvy nepustil, což je super že tak zafungovalo, protože jsem si to užil. 7,5/10
886405
Děkuji PetaBlackovi za doporučení filmu. *:+* Hodně zajímavá směsice žánrů s výborně zahranou ústřední dvojkou v podobě Lehrmana a Fanning. V podstatě je to kombinace mysteriozního drama a comming out of ale. A obojí to umí.  Jen bych si to přes zjevné kvalita asi víc užil před lety, kdy jsem tyto filmy vyloženě vyhledával. Teď bych si to asi nebýt výzvy nepustil, což je super že tak zafungovalo, protože jsem si to užil. 7,5/10
Filmová výzva - Sidney Hall (2017)
3 0
reagují: verbst
reagovat

Killer

Udrželo si to moji pozornost po celý film a ani na chvíli jsem se nenudil, což vzhledem k filmům posledních let automaticky nastavuje startovní hodnocení na plný počet. Ale zápory:

Až moc jednoduché a přímočaré. Nevím jestli jsem to dobře pochopil (asi ne), ale fakt to mělo být nelítostný sociopatický zabiják bez emocí (který má přítelkyni, lol) se po následcích jeho chyby postupně stane dobrým člověkem, happy end?

Bitka kvalitní, ale zas z těch zvukových efektů dupání do dřevěné podlahy moc nestříkejme. To platí i o všech sebedelších bezmluvných pohledech Fassenberga, moc k hraní tu nemá.

Bezpointová koláž zbytečných scén, 6/10.
886403
Udrželo si to moji pozornost po celý film a ani na chvíli jsem se nenudil, což vzhledem k filmům posledních let automaticky nastavuje startovní hodnocení na plný počet. Ale zápory: Až moc jednoduché a přímočaré. Nevím jestli jsem to dobře pochopil (asi ne), ale fakt to mělo být [spoiler]nelítostný sociopatický zabiják bez emocí (který má přítelkyni, lol) se po následcích jeho chyby postupně stane dobrým člověkem, happy end?[/spoiler] Bitka kvalitní, ale zas z těch zvukových efektů dupání do dřevěné podlahy moc nestříkejme. To platí i o všech sebedelších bezmluvných pohledech Fassenberga, moc k hraní tu nemá. Bezpointová koláž zbytečných scén, 6/10.
Killer
8 -4
reagují: MeaCulpa
reagovat

Malý princ (2015)

V podstatě dokonalá adaptace libovolné legendární Latk. V žádném případě to není další zpracování tradičního příběhu
, ale něco mezi pokračováním a poctou dá se říct dokonalou formou, kde se střídá vizuálně opojny art s tradičním zábavným aninakem pro děti. A Mark Osbourne je záhada. Jenom 2 filmy, vynikající King Fu Panda a tohle. Navíc bylo poznat že to pro něj je srdeční záležitost. 9/10
886395
V podstatě dokonalá adaptace libovolné legendární Latk. V žádném případě to není další zpracování tradičního příběhu , ale něco mezi pokračováním a poctou dá se říct dokonalou formou, kde se střídá vizuálně opojny art s tradičním zábavným aninakem pro děti. A Mark Osbourne je záhada. Jenom 2 filmy, vynikající King Fu Panda a tohle. Navíc bylo poznat že to pro něj je srdeční záležitost. 9/10
Malý princ (2015)
10 -1
reagovat

The Killer 2023

Velká pecka. Herecký koncert Fassebendera, který si to dává na pána a je v této roli skvělý. Fincherova režie mi moc sedla, bavilo mě jak je to chladné, odměřené, a jak je to vystavěné a vygradované. Nejlepší scéna je bitka, která sice vypadá jako z jiného filmu, ale já si u  ní neustále říkal - no do pyče, to je tak luxusní, prostě bitka roku - sorry Ethane a pane Wicku. Tempo je pomalejší, ale to mi vůbec nevadilo, dialogy mají svou váhu a jsou úderné. Za mě spokojenost a mám chuť si to pustit znovu. 8-8,5/10
886378
Velká pecka. Herecký koncert Fassebendera, který si to dává na pána a je v této roli skvělý. Fincherova režie mi moc sedla, bavilo mě jak je to chladné, odměřené, a jak je to vystavěné a vygradované. Nejlepší scéna je bitka, která sice vypadá jako z jiného filmu, ale já si u  ní neustále říkal - no do pyče, to je tak luxusní, prostě bitka roku - sorry Ethane a pane Wicku. Tempo je pomalejší, ale to mi vůbec nevadilo, dialogy mají svou váhu a jsou úderné. Za mě spokojenost a mám chuť si to pustit znovu. [b]8-8,5/10[/b]
The Killer 2023
4 -1
reagovat
reaguje na: The Joker
Absolutní nádhera! :o V tom nejlepším slova smyslu. :+
886377
Absolutní nádhera! *:o* V tom nejlepším slova smyslu. *:+*
886369
2 -4
reagovat

Flora a syn

Povedený feel good film co mi zvedl náladu. Super soundtrack, dobří herci -Levitt je ultimátní sympaťák, neokoukaný Dublin a srdíčko. Není to dokonale, ale když máte náladu na tento typ filmů, tak vám to udělá radost. 7/10
886376
Povedený feel good film co mi zvedl náladu. Super soundtrack, dobří herci -Levitt je ultimátní sympaťák, neokoukaný Dublin a srdíčko. Není to dokonale, ale když máte náladu na tento typ filmů, tak vám to udělá radost. [b]7/10[/b]
Flora a syn
0 0
reagovat
reaguje na: The Joker
Je to skvělý. Já pořád doufám, že retro Supermana někdo natočí. V podstatě mám dva sny, meziválečného Supermana a regulérní sequel Reevesova Supermana. 
886372
Je to skvělý. Já pořád doufám, že retro Supermana někdo natočí. V podstatě mám dva sny, meziválečného Supermana a regulérní sequel Reevesova Supermana. 
886369
3 0
reagovat
reaguje na: The Joker
Nedivim se, že se na to vysral.
886370
Nedivim se, že se na to vysral.
886369
2 -2
reagovat
Konecne je venku, po 20-ti letech, fotka Hartnetta jako Ratnerova Supermana. Docela hledim, ze sli timhle retro smerem. Kdyz mel stejny scenar tocit McG, tak mu lidi z Matrixu vyrobili de facto metalickou zbroj.
886369
Konecne je venku, po 20-ti letech, fotka [url=https://comicbook.com/movies/news/superman-flyby-photo-shows-josh-hartnett-in-costume-for-brett-ratner-movie/]Hartnetta jako Ratnerova Supermana[/url]. Docela hledim, ze sli timhle retro smerem. Kdyz mel stejny scenar tocit McG, tak mu lidi z Matrixu vyrobili de facto metalickou zbroj.
3 -1
reagovat
Ještě Killer (dobrý film se pozná tak, že o něm člověk přemýšlí i další dny)
V jeden moment jsem si myslel, že do role "klienta" obsadil Fincher sám sebe a chtěl z toho udělat jak se teď říká: "meta dílo"
886363
Ještě Killer (dobrý film se pozná tak, že o něm člověk přemýšlí i další dny) V jeden moment jsem si myslel, [spoiler]že do role "klienta" obsadil Fincher sám sebe a chtěl z toho udělat jak se teď říká: "meta dílo"[/spoiler]
2 0
reagovat

Killer

Je to jednohubka, docela nedivacka a prisahal bych, ze to zas tocil Soderbergh na iPhone. Strasne mi to pripomina nektere ty jeho pociny z minulych let. CSFD hodnocenim 3* z 5* a myslim ze je to tam do tydne v modrym.
886362
Je to jednohubka, docela nedivacka a prisahal bych, ze to zas tocil Soderbergh na iPhone. Strasne mi to pripomina nektere ty jeho pociny z minulych let. CSFD hodnocenim 3* z 5* a myslim ze je to tam do tydne v modrym.
Killer
7 -7
reagovat
The Witcher: Sirens of The Deep Trailer

Mám z toho pocit, že Netflix gonna Netflix, ale je super zase slyšet Douga jako Geralta.:+
(i když mi tu trochu zněl jako Hayterův Solid Snake)
886361
[url=https://www.youtube.com/watch?v=Y7ZgJCl62sA]The Witcher: Sirens of The Deep Trailer [/url] Mám z toho pocit, že Netflix gonna Netflix, ale je super zase slyšet Douga jako Geralta.*:+* (i když mi tu trochu zněl jako Hayterův Solid Snake)
1 0
reagovat
Nevím jestli je to film nebo seriál, ale vypadá to fajn.  Masters of the Universe: Revolution
886360
Nevím jestli je to film nebo seriál, ale vypadá to fajn.  [url=https://youtu.be/6ucJLmGdHVg?si=qL99xLE3sm19Saqx]Masters of the Universe: Revolution[/url]
2 0
reagovat

the killer

Ehm muzete mi nekdo vysvetlit, proc je tam Tilde Swinton... upravovany ksicht pomoci cgi? To bylo, ehm, moc divne
886359
Ehm muzete mi nekdo vysvetlit, proc je tam Tilde Swinton... upravovany ksicht pomoci cgi? To bylo, ehm, moc divne
the killer
0 0
reagovat
reaguje na: gaboo
Jo, tá bitka je v tom úžasná! :+
886358
Jo, tá bitka je v tom úžasná! *:+*
886355
1 0
reagovat

The Equalizer 3 (8/10)

Dokonalý feel good film - jakkoli to může znít divně, tak na mě trojka působí. Objektivně je těch 8/10 přestřelených, jenže Danzel to neskutečně táhne, Scodellaro je nádherná - a vidět ty hajzly mafiánský zlikvidované tak krásně nehezkými způsoby jednoho prostě nemůže nepotěšit.
886356
Dokonalý feel good film - jakkoli to může znít divně, tak na mě trojka působí. Objektivně je těch 8/10 přestřelených, jenže Danzel to neskutečně táhne, Scodellaro je nádherná - a vidět ty hajzly mafiánský zlikvidované tak krásně nehezkými způsoby jednoho prostě nemůže nepotěšit.
The Equalizer 3 (8/10)
5 0
reagovat

Killer

musí sa mi to uložiť aby som to zhodnotil, ale tá bitka čo sa tu spomína :+ 
886355
musí sa mi to uložiť aby som to zhodnotil, ale tá bitka čo sa tu spomína *:+* 
Killer
1 0
reagují: Muel
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se