Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 38461 - 38480 Napsat příspěvek
maniak :) slecna vyslovila prani jit na babovresky a ja ji prekecal na maniaka.... ted to budu muset pekne dlouho zehlit, ale stalo to za to :)
594062
maniak :) slecna vyslovila prani jit na babovresky a ja ji prekecal na maniaka.... ted to budu muset pekne dlouho zehlit, ale stalo to za to :)
0 0
reagovat
Pánové, slečna vyslovila přání, že by ráda viděla Sinister... Jelikož jsem tento film viděl 2x v kině cca před 3-mi měsíci, tak se tomu trochu bráním...

Nějaká doporučení na něco podobného, tzn. nějaký úderný, originální horor?
594061
Pánové, slečna vyslovila přání, že by ráda viděla Sinister... Jelikož jsem tento film viděl 2x v kině cca před 3-mi měsíci, tak se tomu trochu bráním... Nějaká doporučení na něco podobného, tzn. nějaký úderný, originální horor?
0 0
reagovat
Memphis
Asi bych to sem vůbec nedával, kdyby to přímo a záměrně nedělal jeden z producentů. To už je myslím i za hranicí Trošky, Magnuska a spol.
594033
[b]Memphis[/b] Asi bych to sem vůbec nedával, kdyby to přímo a záměrně nedělal jeden z producentů. To už je myslím i za hranicí Trošky, Magnuska a spol.
0 0
reagovat

Vincent

Tyhle žabomyší internetový války jsou totálně pod radarem cílový skupiny... (A kdyby to tady Axis nepostoval, tak se vsadím, že i naprostý většiny zdejších štamgastů. Koho vůbec zajímá nějaký fdb?) Ale obecně na tenhle typ filmů choděj lidi, který maximálně zaregistrujou jednu dvě recenze ve velkých novinách a ty internetově vzdělanější ještě hodnocení na čsfd. Tím to končí. Nevim, jak je to v US... A když pak chudák Troška v hlavních zprávách brečí, že by ho Češi nepochválili ani za Oscara, tak s ním běžnej člověk ještě soucítí.
594032
Tyhle žabomyší internetový války jsou totálně pod radarem cílový skupiny... (A kdyby to tady Axis nepostoval, tak se vsadím, že i naprostý většiny zdejších štamgastů. Koho vůbec zajímá nějaký fdb?) Ale obecně na tenhle typ filmů choděj lidi, který maximálně zaregistrujou jednu dvě recenze ve velkých novinách a ty internetově vzdělanější ještě hodnocení na čsfd. Tím to končí. Nevim, jak je to v US... A když pak chudák Troška v hlavních zprávách brečí, že by ho Češi nepochválili ani za Oscara, tak s ním běžnej člověk ještě soucítí.
Vincent
0 0
reagovat
*jakakoliv jina osoba v ocich verejnosti
594029
*jakakoliv jina osoba v ocich verejnosti
0 0
reagovat

Axis, scr00chy: Ad Babovresky

Ja nevim jestli jsem uz za tech par let na druhy strane sveta tak dokonale zpracovanej mistnima vzdelavacima zarizenima co se tyce vyjadrovani se na verejnosti a jinejch slusnosti a zvyku, ale jak si muze "producent" filmu nebo jakakoliv jina dovolit vubec neco takovyho nekam napsat a nema to zadny nasledky na (ne)uspech finalniho produktu nebo znacky?
594028
Ja nevim jestli jsem uz za tech par let na druhy strane sveta tak dokonale zpracovanej mistnima vzdelavacima zarizenima co se tyce vyjadrovani se na verejnosti a jinejch slusnosti a zvyku, ale jak si muze "producent" filmu nebo jakakoliv jina dovolit vubec neco takovyho nekam napsat a nema to zadny nasledky na (ne)uspech finalniho produktu nebo znacky?
Axis, scr00chy: Ad Babovresky
0 0
reagovat

Terapie láskou

Na tyhle filmy jsem nikdy moc nebyl a nebýt tolika nominací, tak bych ho asi i vynechal... Ale nakonec jsem byl příjemně překvapen... Co byla ale naprostá špica, tak byly herecké výkony. V tomhle ohledu jsou ty nominace zasloužené... Bohužel ostatní nominace jsou imho trochu mimo a nemají valnou šanci na úspěch...

30 minut po půlnoci
Huh, no kde začít... Věděl jsem do čeho jdu, znal jsem režisérky předchozí tvorbu, ale i tak jsem doufal, že to bude třeba zábavnější než Hurt Locker (toho Oscara doteď nechápu)... Kdepak... Nechci tu vypisovat klady a zápory, ale koho neoslovil Hurt Locker, tak ať raději dá přednost něčemu jinému ?)... Z nominací na Oscary mě oslovily leda ty zvukové efekty, ale téhle kategorii rozumím jako koza petrželi, takže těžko říct...

A na závěr chci poděkovat MZ (a především Hladovi) za projekci těchto snímků, dobrá práce hoši 8)
593993
Na tyhle filmy jsem nikdy moc nebyl a nebýt tolika nominací, tak bych ho asi i vynechal... Ale nakonec jsem byl příjemně překvapen... Co byla ale naprostá špica, tak byly herecké výkony. V tomhle ohledu jsou ty nominace zasloužené... Bohužel ostatní nominace jsou imho trochu mimo a nemají valnou šanci na úspěch... [b]30 minut po půlnoci[/b] Huh, no kde začít... Věděl jsem do čeho jdu, znal jsem režisérky předchozí tvorbu, ale i tak jsem doufal, že to bude třeba zábavnější než Hurt Locker (toho Oscara doteď nechápu)... Kdepak... Nechci tu vypisovat klady a zápory, ale koho neoslovil Hurt Locker, tak ať raději dá přednost něčemu jinému *?)*... Z nominací na Oscary mě oslovily leda ty zvukové efekty, ale téhle kategorii rozumím jako koza petrželi, takže těžko říct... A na závěr chci poděkovat MZ (a především Hladovi) za projekci těchto snímků, dobrá práce hoši *8)*
Terapie láskou
0 0
reagovat

Axis

Tak to je drsný. Ale nijak mě to nepřekvapuje teda.
593992
Tak to je drsný. Ale nijak mě to nepřekvapuje teda.
Axis
0 0
reagovat
Takhle se dělá producentská práce: Babovřesky a ovlivnění hodnocení
593990
Takhle se dělá producentská práce: [link="http://in-magazin.cz/babovresky-nejvetsi-podvod-v-dejinach-filmu-na-lidi/"]Babovřesky a ovlivnění hodnocení[/link]
0 0
reagovat

verbst

Taky jsem se neskutečně nudil.
593987
Taky jsem se neskutečně nudil.
verbst
0 0
reagovat

The American

To byl ale nekoukatelnej shit. No nic, na takovýhle filmy jsem asi ještě málo dospělej...
1/10
593985
To byl ale nekoukatelnej shit. No nic, na takovýhle filmy jsem asi ještě málo dospělej... 1/10
The American
0 0
reagovat

speedy.mail

Yop, to já nikde nepopírám...
593926
Yop, to já nikde nepopírám...
speedy.mail
0 0
reagovat

speedy.mail

a videl si co sa to vlastne vystrihlo? link
593924
a videl si co sa to vlastne vystrihlo? http://www.youtube.com/watch?v=o-DM9vs60mI
speedy.mail
0 0
reagovat

verbst

-1 tento Spidey byl pěkná nuda, o scénáři ani nemluvě. Sony ve střižně slušně zaúřadovali.
593919
-1 tento Spidey byl pěkná nuda, o scénáři ani nemluvě. Sony ve střižně slušně zaúřadovali.
verbst
0 0
reagovat
Neviem kedy som videl prvy krat Matrix, ale pamatam si ako mi o nom bratranec rozpraval. Scenu po scene, recitoval mi repliky a popisoval akcne sceny a ako sa Trinity naucila pilotovat vrtulnik...proste vsetko. Bol z toho hotovy a u mna to bol nakoniec film o ktorom mozem bezpecne povedat, ze som ho videl najviac krat v zivote :)
593913
Neviem kedy som videl prvy krat Matrix, ale pamatam si ako mi o nom bratranec rozpraval. Scenu po scene, recitoval mi repliky a popisoval akcne sceny a ako sa Trinity naucila pilotovat vrtulnik...proste vsetko. Bol z toho hotovy a u mna to bol nakoniec film o ktorom mozem bezpecne povedat, ze som ho videl najviac krat v zivote *:)*
0 0
reagovat

Matrix

U nás zas ke konci roku, na základce v pátý třídě, že si jako na odpoledce pustíme film a spolužák takhle přinesl zrovna VHSku s „Matrixem“. Nevěděl jsem o tom vůbec nic (leda ten obal - obrázek, znal jsem z reklamy, co byla v pár sešitech od Crwe, když to bylo v kině). Byl to zážitek i na tý starý televizi, co tam tehdy v tý třídě na hudebku byla :)
593908
U nás zas ke konci roku, na základce v pátý třídě, že si jako na odpoledce pustíme film a spolužák takhle přinesl zrovna VHSku s „Matrixem“. Nevěděl jsem o tom vůbec nic (leda ten obal - obrázek, znal jsem z reklamy, co byla v pár sešitech od Crwe, když to bylo v kině). Byl to zážitek i na tý starý televizi, co tam tehdy v tý třídě na hudebku byla *:)*
Matrix
0 0
reagovat
Já si takhle naslepo půjčil na VHS Black Hawk Down a docela mě to smetlo. A když už jsem měl doma DVD přehrávač tak jsem si v oddělení Filmy pro náročné půjčil Catch me if you can a nakonec se z toho stala těžká pohodovka. :D
593905
Já si takhle naslepo půjčil na VHS Black Hawk Down a docela mě to smetlo. A když už jsem měl doma DVD přehrávač tak jsem si v oddělení Filmy pro náročné půjčil Catch me if you can a nakonec se z toho stala těžká pohodovka. *:D*
0 0
reagovat
Já byl na Matrixu v Hradci Králové v kině Centrál jako čerstvej prvák na střední škole v rámci tužení kolektivu a taky jsem o tom filmu nevěděl lautr nic. Dodnes si pamatuju na zvuk hromadně padajících čelistí při prvním užití bullet-time :D
593903
Já byl na Matrixu v Hradci Králové v kině Centrál jako čerstvej prvák na střední škole v rámci tužení kolektivu a taky jsem o tom filmu nevěděl lautr nic. Dodnes si pamatuju na zvuk hromadně padajících čelistí při prvním užití bullet-time *:D*
0 0
reagovat

Matrix

Já to viděl v kině (a nevěděl jsem co od toho čekat) a naprosto si to užil. Ale jako akční film s cool záběry. O asi 2-3 roky později jsem to viděl znovu, z VHS a už jsem to chápal a začal si matně uvědomovat, že jsem to vlastně viděl v kině - já na to zapomněl, zapomněl obsah filmu atd. a uvědomil si to až u finálních akčních scén, které jsem bezpečně poznal :D. Tehdy už jsem to samozřejmě vše chápal a instantně se z toho stal můj nejoblíbenější film.
593901
Já to viděl v kině (a nevěděl jsem co od toho čekat) a naprosto si to užil. Ale jako akční film s cool záběry. O asi 2-3 roky později jsem to viděl znovu, z VHS a už jsem to chápal a začal si matně uvědomovat, že jsem to vlastně viděl v kině - já na to zapomněl, zapomněl obsah filmu atd. a uvědomil si to až u finálních akčních scén, které jsem bezpečně poznal *:D*. Tehdy už jsem to samozřejmě vše chápal a instantně se z toho stal můj nejoblíbenější film.
Matrix
0 0
reagovat
Jojo, promítání VHS... kde jsou ty časy... Matrix jsem si jako malej pouštěl finálovou scénu každé ráno k snídani, sestra mě za to doteď proklíná, na druhou stranu znám scénář lip než Wachovští...

A s VHS mám ještě jeden trapnej okamžik... Jako malej 11-ti letej špunt jsem dostal South Park Peklo na zemi, protože jsem ten seriál tehdy žral (ano, bylo to sprosté a bylo to cool)... Ale koukat se na to s rodičema nebyl nejlepší nápad, obzvláště během scény s klitorisem v nadživotní velikosti :D
593899
Jojo, promítání VHS... kde jsou ty časy... Matrix jsem si jako malej pouštěl finálovou scénu každé ráno k snídani, sestra mě za to doteď proklíná, na druhou stranu znám scénář lip než Wachovští... A s VHS mám ještě jeden trapnej okamžik... Jako malej 11-ti letej špunt jsem dostal South Park Peklo na zemi, protože jsem ten seriál tehdy žral (ano, bylo to sprosté a bylo to cool)... Ale koukat se na to s rodičema nebyl nejlepší nápad, obzvláště během scény s klitorisem v nadživotní velikosti *:D*
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se