Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 38421 - 38440 Napsat příspěvek

kubgo

Já si zase myslím, že ty se klameš sám :D
594390
Já si zase myslím, že ty se klameš sám *:D*
kubgo
0 0
reagovat

SteKi

Já neviděl Posledního skauta vůbec ;)
594388
Já neviděl Posledního skauta vůbec *;)*
SteKi
0 0
reagovat

Rokle

Ja na dabing nekoukam asi od roku 1999 8)
594384
Ja na dabing nekoukam asi od roku 1999 *8)*
Rokle
0 0
reagovat
Tak isto som ja nikdy nevidel v originale Posledneho skauta a vobec mi to nechyba ;)
594381
Tak isto som ja nikdy nevidel v originale Posledneho skauta a vobec mi to nechyba *;)*
0 0
reagovat
Se7en v originále je jeden z mých největších restů, tady mi teda dabing nikdy nevadil... :)
594380
Se7en v originále je jeden z mých největších restů, tady mi teda dabing nikdy nevadil... *:)*
0 0
reagovat

speta.jr

Tys to viděl poprvé? Dabing už je legendární :) Normálně bych nikdy Pavla Pípala na Spaceyho nechtěl (dvorní dabér Aleš Procházka se hodí víc), ale tady už to mám tak spojený, že mi to vůbec neva. Naopak, Pípal Spaceyho posouvá ještě do většího sviňáka než je v originále 8) A to jsem velkým zastáncem originálů obecně....
594379
Tys to viděl poprvé? Dabing už je legendární *:)* Normálně bych nikdy Pavla Pípala na Spaceyho nechtěl (dvorní dabér Aleš Procházka se hodí víc), ale tady už to mám tak spojený, že mi to vůbec neva. Naopak, Pípal Spaceyho posouvá ještě do většího sviňáka než je v originále *8)* A to jsem velkým zastáncem originálů obecně....
speta.jr
0 0
reagovat

Silver Linings

Hmm, tak bohužel.....Když mi nesednou postavy, těžko se do nich vžívá. 6/10
594378
Hmm, tak bohužel.....Když mi nesednou postavy, těžko se do nich vžívá. 6/10
Silver Linings
0 0
reagovat

The Hobbit: Unexpected Journey 5/10

Tak takúto vysokorozpočtovú veľkolepú nudu len tak nenájdete. Podľa mňa sa ten film dá zhrnúť do jedného slova - nuda. Balenie vaty na vatu, absolútne hrozný pacing a rozťahané scény. Prvý Hobbit nie je nič viac než len akčný výplach štýlu Transformers a Battleship, a kto tvrdí opak, klame sám seba. Čo by ale vôbec nebolo zlé, keby sa nehral na viac a nemal 3 hodiny. Absolútne žiadne vzťahy medzi postavami, ktorých aj tak veľa a sú mi všetci okrem Freemana ukradnutí až nesympatickí. Po polovici som sa už pri stretnutí sa družiny s novým problémom len tupo rehotal nad tým, že oproti tomuto je aj scenár Zombielandu majstrovské dielo.Bohužiaľ, veľké sklamanie a pre mňa to je rovnako nezaslúžená miliarda ako u štvrtých Pirátov.
594358
Tak takúto vysokorozpočtovú veľkolepú nudu len tak nenájdete. Podľa mňa sa ten film dá zhrnúť do jedného slova - nuda. Balenie vaty na vatu, absolútne hrozný pacing a rozťahané scény. Prvý Hobbit nie je nič viac než len akčný výplach štýlu Transformers a Battleship, a kto tvrdí opak, klame sám seba. Čo by ale vôbec nebolo zlé, keby sa nehral na viac a nemal 3 hodiny. Absolútne žiadne vzťahy medzi postavami, ktorých aj tak veľa a sú mi všetci okrem Freemana ukradnutí až nesympatickí. Po polovici som sa už pri stretnutí sa družiny s novým problémom len tupo rehotal nad tým, že oproti tomuto je aj scenár Zombielandu majstrovské dielo.Bohužiaľ, veľké sklamanie a pre mňa to je rovnako nezaslúžená miliarda ako u štvrtých Pirátov.
The Hobbit: Unexpected Journey 5/10
0 0
reagovat
ty kokso, tak slyset Kevina Spaceyho v dabingu Se7en je teda hodne bizardni zazitek :D
594357
ty kokso, tak slyset Kevina Spaceyho v dabingu Se7en je teda hodne bizardni zazitek *:D*
0 0
reagovat

Mildik

cemu si nerozumel? vzdyt vic polopaticky to natocit uz neslo
594323
cemu si nerozumel? vzdyt vic polopaticky to natocit uz neslo
Mildik
0 0
reagovat

Rokle

Ja som práve včera pozeral Mistra. Celý čas ťa neľútostne ťahá za ruku rýchlosťou akou chce a s originálnymi postavami a retro atmosférou o akej sa Argovi môže len snívať. Nemám moc rád takéto artové (cháp snobské) filmy ale Master ma dostal.
594320
Ja som práve včera pozeral Mistra. Celý čas ťa neľútostne ťahá za ruku rýchlosťou akou chce a s originálnymi postavami a retro atmosférou o akej sa Argovi môže len snívať. Nemám moc rád takéto artové (cháp snobské) filmy ale Master ma dostal.
Rokle
0 0
reagovat

TPB AFK

Velmi zajímavý snímek... nicméně jelikož se v těhlech věcech moc neorientuju, tak jsem dobré 1/3 moc nerozumněl... Každopádně stojí za shlédnutí i tak... 8)

594318
Velmi zajímavý snímek... nicméně jelikož se v těhlech věcech moc neorientuju, tak jsem dobré 1/3 moc nerozumněl... Každopádně stojí za shlédnutí i tak... *8)*
TPB AFK
0 0
reagovat

zahron

Buď v klidu.... mě třeba naprosto zklamal Mistr od Andersona. Všichni to vychvalujou do nebes... a já zírám na dva super herce, kteří účinkujou ve filmu, který mě uspává k smrti... přitom Až na krev je naprosto výborný...:)

Prostě tak to máš... někomu se holt líbí, někomu ne...

P.S. Sweeney je poctivý britský akční krimi... s dokonalým Winstonem... i když, kdyby mě nabralo auto, tak jako jednoho z hrdinů... tak mám hnáty přelámaný vejpůl :D
594317
Buď v klidu.... mě třeba naprosto zklamal Mistr od Andersona. Všichni to vychvalujou do nebes... a já zírám na dva super herce, kteří účinkujou ve filmu, který mě uspává k smrti... přitom Až na krev je naprosto výborný...*:)* Prostě tak to máš... někomu se holt líbí, někomu ne... P.S. Sweeney je poctivý britský akční krimi... s dokonalým Winstonem... i když, kdyby mě nabralo auto, tak jako jednoho z hrdinů... tak mám hnáty přelámaný vejpůl *:D*
zahron
0 0
reagovat
Nevíte co je dobrý 8)
594296
Nevíte co je dobrý *8)*
0 0
reagovat
Jste rozmazlený... Je to poctivá britská kriminálka s přidanou hodnotou v podobě Raye Winstonea.
594294
Jste rozmazlený... Je to poctivá britská kriminálka s přidanou hodnotou v podobě Raye Winstonea.
0 0
reagovat
jedine pozeratelne na tom filme je nepouzita automobilova nahanacka z produkcie Top Gearu
594292
jedine pozeratelne na tom filme je nepouzita automobilova nahanacka z produkcie Top Gearu
0 0
reagovat

zahron

Je to blbosť jak táčky, ako sa ľudovo hovorí. Ale počkaj, duro ti za chvíľu napíše, že si sedliak z lazov bez vkusu ako ja, lebo sa ti nepodlamujú kolená, keď vidíš "drsoňa" Winstona. ;)
594282
Je to blbosť jak táčky, ako sa ľudovo hovorí. Ale počkaj, duro ti za chvíľu napíše, že si sedliak z lazov bez vkusu ako ja, lebo sa ti nepodlamujú kolená, keď vidíš "drsoňa" Winstona. *;)*
zahron
0 0
reagovat

Sweeney

CO TO DOPR ... ? Já nestačím žasnout ... všichni si to tady vychvalujete a já jsem prostě nestíhal pobírat to co jsem viděl a slyšel. Já jako chápu že to mělo rozpočet třeba jen 10mega a ztoho 2 mega stál ten jaguár na konci, ale tohle je na mě moc. Umělé, nelogické, a co to byl za scénář - to určitě dostalo BAFTU ne ?

Scéna kdy tým pronásleduje zločince přes celej trafáč square : Pašík se prostě rozhodne ignorovat šéfa a střílí si jak šílenej hlava nehlava, ikdyž pašík jasně viděl že mu sejmuli člena. Scéna v knihovně kdy dva lupiči evidentně nemají problém s tím zastřelit nevinného knihovníka, ale policajtovi to prostě naperou do vesty ? Navazující scéna - ve které postava která má ve filmu celkem asi 4 řádky (ztoho jsou 3 prasečinky o panu pašíkovi) leží na zemi a lupič jí střelí a zabije ? To mám jako chápat že vesty pro ženský jim došly ?
594272
CO TO DOPR ... ? Já nestačím žasnout ... všichni si to tady vychvalujete a já jsem prostě nestíhal pobírat to co jsem viděl a slyšel. Já jako chápu že to mělo rozpočet třeba jen 10mega a ztoho 2 mega stál ten jaguár na konci, ale tohle je na mě moc. Umělé, nelogické, a co to byl za scénář - to určitě dostalo BAFTU ne ? [spoiler]Scéna kdy tým pronásleduje zločince přes celej trafáč square : Pašík se prostě rozhodne ignorovat šéfa a střílí si jak šílenej hlava nehlava, ikdyž pašík jasně viděl že mu sejmuli člena. Scéna v knihovně kdy dva lupiči evidentně nemají problém s tím zastřelit nevinného knihovníka, ale policajtovi to prostě naperou do vesty ? Navazující scéna - ve které postava která má ve filmu celkem asi 4 řádky (ztoho jsou 3 prasečinky o panu pašíkovi) leží na zemi a lupič jí střelí a zabije ? To mám jako chápat že vesty pro ženský jim došly ?[/spoiler]
Sweeney
0 0
reagovat

Macejko

Číňani nebo Korejci, to je snad jedno. To je jak kdybys nadával, že Češi hrajou Slováky a naopak... :D Ale jo, Peck je hroznej. Jenže sorry, že to zase semka tahám, ani všemi milovanej Arnold neumí hrát. To prostě podle mě k těmto filmům patří.

popicek
No vidíš, já zase málem nedokoukal filmy jako Ruby Sparks, Perks of being a Wallflower.
Jak jsem psal, já jsem ten film chtěl vidět, ale ty hodnocení kolem, mě šíleně odrazovaly. Nakonec jsem tomu dal šanci, s tím, že jdu do hrozný sračky a voila - normální výplachovej film. Nemusíš přemejšlet, a jen se smát americkýmu patriotismu (kterej tady byl imo MNOHEM MÍŇ než v Transformers, nebo Battleship...)
594247
Číňani nebo Korejci, to je snad jedno. To je jak kdybys nadával, že Češi hrajou Slováky a naopak... *:D* Ale jo, Peck je hroznej. Jenže sorry, že to zase semka tahám, ani všemi milovanej Arnold neumí hrát. To prostě podle mě k těmto filmům patří. [b]popicek[/b] No vidíš, já zase málem nedokoukal filmy jako Ruby Sparks, Perks of being a Wallflower. Jak jsem psal, já jsem ten film chtěl vidět, ale ty hodnocení kolem, mě šíleně odrazovaly. Nakonec jsem tomu dal šanci, s tím, že jdu do hrozný sračky a voila - normální výplachovej film. Nemusíš přemejšlet, a jen se smát americkýmu patriotismu (kterej tady byl imo MNOHEM MÍŇ než v Transformers, nebo Battleship...)
Macejko
0 0
reagovat

verbst

Za poslednú vetu :+, ale zvyšok... Tu je môj názor:
"Pew pew pew, this is 'Merica." Nudné, blbé a podpriemerne natočené béčko. Číňania sa hrajú na Kórejcov a vôbec im to nejde, neustále sa trápne hrá na patriotistickú strunu a čo sa týka hercov, tak buď je Red Dawn prvým komerčným filmom, ktorý do jednej z hlavných úloh obsadil šušľavého chovanca z nejakého treťotriedneho zariadenia pre mentálne retardovaných, alebo je Josh Peck najhoršie herecké poleno, aké som mal možnosť vidieť za posledné roky. Jediné, čo stojí za pochvalu, je Chris Hemsworth a jeho nezlyhávajúca charizma, a tiež ako tradične parádny Ramin Djawadi, ktorý si dal na svojom heroickom soundtracku záležať oveľa viac, než si to táto kravina zaslúžila. 4/10
594246
Za poslednú vetu *:+*, ale zvyšok... Tu je môj názor: "Pew pew pew, this is 'Merica." Nudné, blbé a podpriemerne natočené béčko. Číňania sa hrajú na Kórejcov a vôbec im to nejde, neustále sa trápne hrá na patriotistickú strunu a čo sa týka hercov, tak buď je Red Dawn prvým komerčným filmom, ktorý do jednej z hlavných úloh obsadil šušľavého chovanca z nejakého treťotriedneho zariadenia pre mentálne retardovaných, alebo je Josh Peck najhoršie herecké poleno, aké som mal možnosť vidieť za posledné roky. Jediné, čo stojí za pochvalu, je Chris Hemsworth a jeho nezlyhávajúca charizma, a tiež ako tradične parádny Ramin Djawadi, ktorý si dal na svojom heroickom soundtracku záležať oveľa viac, než si to táto kravina zaslúžila. [b]4/10[/b]
verbst
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se