Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 38401 - 38420 Napsat příspěvek

wolfpack is back !

594529
http://youtu.be/NKE-RXR_XIs
wolfpack is back !
0 0
reagovat

Superman Lives dokument

Zafinancováno: link

:+
594492
Zafinancováno: http://www.kickstarter.com/projects/1270411036/the-death-of-superman-lives-what-happened *:+*
Superman Lives dokument
0 0
reagovat

Kon-Tiki

Ve znamení Kon-Tiki jsem jako malý přelouskával pod peřinou s baterkou na chatě, dokonce to vyústilo ve stavbu napodobeniny voru. :) Pod stavidlama nám plaval dvoumetrovej sumec (prý), tak jsem měl v plánu ho ulovit. Bylo mi 12 no. :)
594490
Ve znamení Kon-Tiki jsem jako malý přelouskával pod peřinou s baterkou na chatě, dokonce to vyústilo ve stavbu napodobeniny voru. :) Pod stavidlama nám plaval dvoumetrovej sumec (prý), tak jsem měl v plánu ho ulovit. Bylo mi 12 no. :)
Kon-Tiki
0 0
reagovat
Leia se vráti :-)
594482
Leia se vráti :-)
0 0
reagovat

:-) True...

:-) Ja psal, že jen doufám ... Ale máš nejspíš recht ;)
594471
:-) Ja psal, že jen doufám ... Ale máš nejspíš recht *;)*
:-) True...
0 0
reagovat
v kinech? spis v 1 hodinu rano na CT2, obavam se.
594464
v kinech? spis v 1 hodinu rano na CT2, obavam se.
0 0
reagovat

Emperor

V premierach tady na mzone to 8. Brezna napsane neni, ale v USA to jako limited release bude startovat... :) Website link
Jako historik se tesim a doufam, ze to bude i u nas v kinech - zajimave tema, konec valky v Japonsku a snaha o stabilizaci a vlastne rozhodnuti o osudu Japonska po WWII. T. L. Jones jako gen. MacArthur, M. Fox jako Gen. Fellers ...
Kdyztak mne opravte pokud se limited release do premier nepise ...

Wallpaper
594461
V premierach tady na mzone to 8. Brezna napsane neni, ale v USA to jako limited release bude startovat... *:)* [link="http://www.emperor-themovie.com/"]Website http://www.emperor-themovie.com/[/link] Jako historik se tesim a doufam, ze to bude i u nas v kinech - zajimave tema, konec valky v Japonsku a snaha o stabilizaci a vlastne rozhodnuti o osudu Japonska po WWII. T. L. Jones jako gen. MacArthur, M. Fox jako Gen. Fellers ... Kdyztak mne opravte pokud se limited release do premier nepise ... [link="http://www.emperor-themovie.com/wallpapers/EMP_wp1_2560.html"]Wallpaper[/link]
Emperor
0 0
reagovat

popik a Kon-Tiki

Něco neuvěřitelného tento film 8) :+ Výborně zvolení herci, nádherná kamera i triky a přitom film tak úžasně pozvolna plyne, postavy se zbytečně nepitvoří a všude kam jen dohlédneš...moře. Pro milovníka modrých hlubin jako jsem já prostě povinnost.
594448
Něco neuvěřitelného tento film *8)* *:+* Výborně zvolení herci, nádherná kamera i triky a přitom film tak úžasně pozvolna plyne, postavy se zbytečně nepitvoří a všude kam jen dohlédneš...moře. Pro milovníka modrých hlubin jako jsem já prostě povinnost.
popik a Kon-Tiki
0 0
reagovat

Flight - druhy pokus

Nedalo mi to, musel som to vidiet znova a je to PECKA.
594446
Nedalo mi to, musel som to vidiet znova a je to PECKA.
Flight - druhy pokus
0 0
reagovat
pařba ve Vegas, pařba v Bangkoku, pařba na třetí:D
594439
pařba ve Vegas, pařba v Bangkoku, pařba na třetí*:D*
0 0
reagovat
ouch, veľmi vtipné...
594431
ouch, veľmi vtipné...
0 0
reagovat

kyller

Dáváš si pauzu od Pilkingtona?
594426
Dáváš si pauzu od Pilkingtona?
kyller
0 0
reagovat

TonyClifton

Ja som nič také hrozne nesympatické dlho nevidel pred ani po tomto filme.
594425
Ja som nič také hrozne nesympatické dlho nevidel pred ani po tomto filme.
TonyClifton
0 0
reagovat

Neobyčejný život Timothyho Greena

Chtěl bych doporučit film Neobyčejný život Timothyho Greena. Je to pohádková americká limonádička, ale moc kouzelná. :+ Má to hrozně fajn obsazení v sympatický ústřední dvojici Joel Edgerton a Jennifer Garner s mrakem zajímavých herců ve vedlejších postavách. Je to film typu August Rush, který už jsem tu jednou doporučoval. ;)
594424
Chtěl bych doporučit film Neobyčejný život Timothyho Greena. Je to pohádková americká limonádička, ale moc kouzelná. *:+* Má to hrozně fajn obsazení v sympatický ústřední dvojici Joel Edgerton a Jennifer Garner s mrakem zajímavých herců ve vedlejších postavách. Je to film typu August Rush, který už jsem tu jednou doporučoval. *;)*
Neobyčejný život Timothyho Greena
0 0
reagovat

KARLOS

Tak ten 99. byl takovy preklenovaci, ale nemyslim si, ze v roce 2000 bych byl DVD pioný.r Navic nechci kecat ale nejak v tom 99., nebo hned na zacatku 2000 jsem si pekne na mem pretaktovanem celeronu 500MHz@566MHz uzival DVDrip Payback v DivXu! V nepretaktovanem stavu mi to nejelo. Mimochodem, posledni film, co jsem dobrovolne videl v dabingu byla EpII od te doby na ciste dabovane do kina bud nejdu, nebo si radsi zajedu do Vidne a zenska co neumi cist titulky mi nesmi do baraku :D
594408
Tak ten 99. byl takovy preklenovaci, ale nemyslim si, ze v roce 2000 bych byl DVD pioný.r Navic nechci kecat ale nejak v tom 99., nebo hned na zacatku 2000 jsem si pekne na mem pretaktovanem celeronu 500MHz@566MHz uzival DVDrip Payback v DivXu! V nepretaktovanem stavu mi to nejelo. Mimochodem, posledni film, co jsem dobrovolne videl v dabingu byla EpII od te doby na ciste dabovane do kina bud nejdu, nebo si radsi zajedu do Vidne a zenska co neumi cist titulky mi nesmi do baraku *:D*
KARLOS
0 0
reagovat
popik: Klasik Disney dabing, nic horšího sem neočekával. Na druhou stranu, Disneyovky jsou pověstné kvalitou dabingů, na které dohlíží i studio...
speta.jr: Gratuluji, že si měl takovou kliku, že si buď za a) Měl známé, co posílali vhsky do čech z Anglie, popřípaadě už si byl uživatelem e-shopu, nebo za b) že si byl jedním z DVD pionýrů... Jako v 99 sem ještě neměl nárok cokoli chtít v originále, to až dva roky potom s prvními vysokorychlostními vysokoškolskými netovými linkami známých ;)...
594406
popik: Klasik Disney dabing, nic horšího sem neočekával. Na druhou stranu, Disneyovky jsou pověstné kvalitou dabingů, na které dohlíží i studio... speta.jr: Gratuluji, že si měl takovou kliku, že si buď za a) Měl známé, co posílali vhsky do čech z Anglie, popřípaadě už si byl uživatelem e-shopu, nebo za b) že si byl jedním z DVD pionýrů... Jako v 99 sem ještě neměl nárok cokoli chtít v originále, to až dva roky potom s prvními vysokorychlostními vysokoškolskými netovými linkami známých ;)...
0 0
reagovat

Ravenhorn

Ne, proste ne a hotovo.
594402
Ne, proste ne a hotovo.
Ravenhorn
0 0
reagovat

Ted

S tím by ses asi neměl chlubit. :D
594401
S tím by ses asi neměl chlubit. *:D*
Ted
0 0
reagovat

popik

btw, co rikate na dabing Raubire Ralfa? Za me rikam PARADA! 8)
594394
btw, co rikate na dabing Raubire Ralfa? Za me rikam PARADA! *8)*
popik
0 0
reagovat

TedGeorge

VRAHU !
594393
VRAHU !
TedGeorge
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se