Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 38141 - 38160 Napsat příspěvek

Jurský Park 3D

Film vznikol v roku keď som sa narodil, takže po prvý krát som ho videl na plátne. A je to paráda. Aj s pôvodným českým dabingom (v slovenskom kine). čo sa týka 3D, je fakt vymazlené, a v porovnaní s hnusným Star Trek trailerom sú to nebe a dudy. imf ale v článku zabudol spomenúť, že napriek tomu, že je kvalitne urobené, vôbec nie je využité a vyznelo by to rovnako aj v 2D. Zaujímavé bolo mať vedĺa seba malé decká, ktoré to videli prvý krát a takmer sa posrali strachom.
596315
Film vznikol v roku keď som sa narodil, takže po prvý krát som ho videl na plátne. A je to paráda. Aj s pôvodným českým dabingom (v slovenskom kine). čo sa týka 3D, je fakt vymazlené, a v porovnaní s hnusným Star Trek trailerom sú to nebe a dudy. imf ale v článku zabudol spomenúť, že napriek tomu, že je kvalitne urobené, vôbec nie je využité a vyznelo by to rovnako aj v 2D. Zaujímavé bolo mať vedĺa seba malé decká, ktoré to videli prvý krát a takmer sa posrali strachom.
Jurský Park 3D
0 0
reagovat

The Odd Life of Timothy Green

:) :+ dik za tip. Moc prijemny film :)
596313
*:)* *:+* dik za tip. Moc prijemny film *:)*
The Odd Life of Timothy Green
0 0
reagovat
Před časem jsem to tu bez odezvy doporučoval, ona je to defacto pohádka, ale pěkná. :+
596297
Před časem jsem to tu bez odezvy doporučoval, ona je to defacto pohádka, ale pěkná. *:+*
0 0
reagovat

The Odd Life of Timothy Green

Takovýhle feel-good filmy by se měly točit mnohem víc. Ani nedokážu popsat, proč se mi to tak líbilo. 9/10
596294
Takovýhle feel-good filmy by se měly točit mnohem víc. Ani nedokážu popsat, proč se mi to tak líbilo. 9/10
The Odd Life of Timothy Green
0 0
reagovat

When Harry Met Sally

:D :+ prave som nasiel definitivnu odpoved na otazku: ktora je tvoja oblubena romanticka komedia :+
596273
*:D* *:+* prave som nasiel definitivnu odpoved na otazku: ktora je tvoja oblubena romanticka komedia *:+*
When Harry Met Sally
0 0
reagovat

SteKi

Může jen potvrdit.. super film
596265
Může jen potvrdit.. super film
SteKi
0 0
reagovat

Thirteenth Floor

Pamatam si ked som to videl prvy krat na HBO nevediec o deji absolutne nic. No nech som mal 15 rokov a ten film ma v tej dobe totalne dostal. Od vtedy az do teraz som to nevidel, pretoze to uz nemalo zmysel pozerat s vedomim o com ten film je. No ani po desiatich rokoch clovek nezabudne, ale aj tak som si to pozrel a mozem k tomu povedat len to, ze kto nevidel nech si pozrie :) A lepsie bude ked si nebudete citat o com to je :))
596264
Pamatam si ked som to videl prvy krat na HBO nevediec o deji absolutne nic. No nech som mal 15 rokov a ten film ma v tej dobe totalne dostal. Od vtedy az do teraz som to nevidel, pretoze to uz nemalo zmysel pozerat s vedomim o com ten film je. No ani po desiatich rokoch clovek nezabudne, ale aj tak som si to pozrel a mozem k tomu povedat len to, ze kto nevidel nech si pozrie *:)* A lepsie bude ked si nebudete citat o com to je *:))*
Thirteenth Floor
0 0
reagovat
Hmm, tak tady někdo udělal za 187 Kč sakra dobrej kup... link

To je skoro až neuvěřitelný, kam ty obyč DVD, které nejsou v papírovejch pošestkách, klesaj...
596251
Hmm, tak tady někdo udělal za 187 Kč sakra dobrej kup... http://www.filmarena.cz/dvd-300-bitva-u-thermopyl-limitovana-sberatelska-edice-3dvd To je skoro až neuvěřitelný, kam ty obyč DVD, které nejsou v papírovejch pošestkách, klesaj...
0 0
reagovat
To blůčko mám, zavidím akorát bonusovej disk. Některý ty dokumenty v DVD edici nebyly :))
596234
To blůčko mám, zavidím akorát bonusovej disk. Některý ty dokumenty v DVD edici nebyly *:))*
0 0
reagovat
Tak jsem dal Abramsův Star Trek na Blu-rayi a hrozná pecka. Dosud jsem to viděl jen v kině a na DVD, teď je tu HD. A ze všech lens flarů jsem málem oslepl. Karle, záviď. 8)
596233
Tak jsem dal Abramsův Star Trek na Blu-rayi a hrozná pecka. Dosud jsem to viděl jen v kině a na DVD, teď je tu HD. A ze všech lens flarů jsem málem oslepl. Karle, záviď. *8)*
0 0
reagovat
SteKi: Diskovi ani nikomu jinému, samozřejmě, zdravotní problémy nepřeju, ale tohle se fakt povedlo! :D:D
596210
SteKi: Diskovi ani nikomu jinému, samozřejmě, zdravotní problémy nepřeju, ale tohle se fakt povedlo! *:D**:D*
0 0
reagovat

Vincent

596197
http://i1.sndcdn.com/artworks-000035080003-idqbw4-original.jpg?ca77017 *:D*
Vincent
0 0
reagovat

KarelR

Zakrvácíš ještě víc, až ti řeknu, že ta dvoudiskovka Star Treku stála tři stovky. 8)
596192
Zakrvácíš ještě víc, až ti řeknu, že ta dvoudiskovka Star Treku stála tři stovky. *8)*
KarelR
0 0
reagovat
Je tohle diskuze o filmech nebo "snazime se aby se Vincent pocural smichy?" Keep going.. :D
596191
Je tohle diskuze o filmech nebo "snazime se aby se Vincent pocural smichy?" Keep going.. *:D*
0 0
reagovat

Metro (2013)

Je to hrozná sračka, ale zamiloval jsem se tam...slaďoučká Káťa link jen kvůli ní jsem to dokoukal ?)
596188
Je to hrozná sračka, ale zamiloval jsem se tam...slaďoučká Káťa http://xn--80aaaspbj1atgu9cxa.xn--p1ai/wp-content/uploads/2013/03/film-metro-2012-premjera-katerina-spica-1.jpg jen kvůli ní jsem to dokoukal *?)*
Metro (2013)
0 0
reagovat
Extended LOTR na blůčku za 1050 Kč a tuna pecek za 250. Enjoy, já zakrvácel solidně 8) link
596184
Extended LOTR na blůčku za 1050 Kč a tuna pecek za 250. Enjoy, já zakrvácel solidně *8)* http://www.filmarena.cz/multibuy
0 0
reagovat
Jsou bez brýlí.
596183
Jsou bez brýlí.
0 0
reagovat
Vsadím se, že ty ženský maj taky brejle. Sluneční.
596168
Vsadím se, že ty ženský maj taky brejle. Sluneční.
0 0
reagovat
Pořád vidím dobře a ženské na mě s těmito brýlemi letí. O tom si popink může nechat jen zdát. 8)
596174
Pořád vidím dobře a ženské na mě s těmito brýlemi letí. O tom si popink může nechat jen zdát. *8)*
0 0
reagovat
kdyby mel Clark Kent 19 dioptrii, tak ho nikdy nikdo nepozna, ale kdyz je to hipster bez skel, rika si o prusvih :)
596172
kdyby mel Clark Kent 19 dioptrii, tak ho nikdy nikdo nepozna, ale kdyz je to hipster bez skel, rika si o prusvih :)
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se