Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 38101 - 38120 Napsat příspěvek

TedGeorge

U filmů se to moc neprosadilo pokud vím, spíš jen jako ukázka zájmu diváků na kterou se pak chytnou větší producenti - s odměnama je to každopádně u každého projektu jinak, u her třeba obvykle máš v základu digitální kopii hry a pak odstupňované přídavky k tomu (soundtrack, krabicovka, plátěná mapa, vlastní npc, mejdan při premiéře, sex s hlavním designerém, etc.).
596533
U filmů se to moc neprosadilo pokud vím, spíš jen jako ukázka zájmu diváků na kterou se pak chytnou větší producenti - s odměnama je to každopádně u každého projektu jinak, u her třeba obvykle máš v základu digitální kopii hry a pak odstupňované přídavky k tomu (soundtrack, krabicovka, plátěná mapa, vlastní npc, mejdan při premiéře, sex s hlavním designerém, etc.).
TedGeorge
0 0
reagovat

TedGeorge

U každého projektu je to jinak. Na pravé straně vidíš sumy a co za ně dostáváš. Tady například za $10k dostaneš hlášku ve filmu. Peníze ti strhnou až po ukončení stanoveného limitu (tady měsíc) trvání Kickstarteru. Když se nenasbírá potřebná suma, tak se nestrhává nic
596532
U každého projektu je to jinak. Na pravé straně vidíš sumy a co za ně dostáváš. Tady například za $10k dostaneš hlášku ve filmu. Peníze ti strhnou až po ukončení stanoveného limitu (tady měsíc) trvání Kickstarteru. Když se nenasbírá potřebná suma, tak se nestrhává nic
TedGeorge
0 0
reagovat
Může mi někdo přesně osvětlit, jak ten Kickstarter funguje?

Chápu to správně, že když člověk přispěje určitý množství peněz, tak dostane třeba za odměnu kopii scénáře a pak případně vstupenku na premiéru, kde je přítomnej herec (režisér?) Viz jak o tom mluví Zach?

Nebo jde spíš o to, že když někdo dá třeba 5 000 dolarů a víc tak může dostat nějaký procentu ze zisků, který taky nemusí být?

Anebo je to u každýho projektu jinak?

Zároveň mám pocit, že ty dva miliony by asi na film nestačili. Je to třeba 20 procent rozpočtu a zbytek potom dá studio nebo někdo?

Díky za vysvětlení, klidně i do PM, ať to tu kvůli mojí nevědomosti příliš nespamujem.
596529
Může mi někdo přesně osvětlit, jak ten Kickstarter funguje? Chápu to správně, že když člověk přispěje určitý množství peněz, tak dostane třeba za odměnu kopii scénáře a pak případně vstupenku na premiéru, kde je přítomnej herec (režisér?) Viz jak o tom mluví Zach? Nebo jde spíš o to, že když někdo dá třeba 5 000 dolarů a víc tak může dostat nějaký procentu ze zisků, který taky nemusí být? Anebo je to u každýho projektu jinak? Zároveň mám pocit, že ty dva miliony by asi na film nestačili. Je to třeba 20 procent rozpočtu a zbytek potom dá studio nebo někdo? Díky za vysvětlení, klidně i do PM, ať to tu kvůli mojí nevědomosti příliš nespamujem.
0 0
reagovat
Zach Braff sbírá prachy na svůj novej film. Pro fanoušky Garden State nutnost. Taky jsem přispěl :)
596528
[link="http://www.kickstarter.com/projects/1869987317/wish-i-was-here-1"]Zach Braff sbírá prachy na svůj novej film[/link]. Pro fanoušky Garden State nutnost. Taky jsem přispěl :)
0 0
reagovat
A když už jsme u dětí: Chcete pořádný lék na depresi? Dejte si School of Rock! Ten film je i po deseti letech pořád boží. A ta geniální rocková muzika. Žeru to plnou měrou. 8)
596501
A když už jsme u dětí: Chcete pořádný lék na depresi? Dejte si School of Rock! Ten film je i po deseti letech pořád boží. A ta geniální rocková muzika. Žeru to plnou měrou. *8)*
0 0
reagovat

popik

to kyller: takže si to asi nechám ujít :+
596479
to kyller: takže si to asi nechám ujít *:+*
popik
0 0
reagovat

popicek

Ak si masochista, tak si ho pozri. Inak doporučujem čsfd komentáre od hellstruck a
Boogeyman. Tí to vystihli. Akurát, že mne tam vadil naviac aj ten chalan v hlavnej úlohe, takže tak...
596464
Ak si masochista, tak si ho pozri. Inak doporučujem čsfd komentáre od hellstruck a Boogeyman. Tí to vystihli. Akurát, že mne tam vadil naviac aj ten chalan v hlavnej úlohe, takže tak...
popicek
0 0
reagovat

popik

Pánové, vy mluvíte o tomhle filmu, že? link
Já doteď mluvil o tomhle filmu link :D a ten teda vyloženě nesnáším. Timyho jsem teda ještě neviděl :D to nasere. Mám popel na hlavě.
596453
Pánové, vy mluvíte o tomhle filmu, že? http://www.csfd.cz/film/293555-neobycejny-zivot-timothyho-greena/ Já doteď mluvil o tomhle filmu http://www.csfd.cz/film/290618-charlieho-mala-tajemstvi/ *:D* a ten teda vyloženě nesnáším. Timyho jsem teda ještě neviděl *:D* to nasere. Mám popel na hlavě.
popik
0 0
reagovat
Takze ked za a. niekto v kratkej vete povie na konkretny film, ze sa mu pacil a za b. druha osoba reaguje stylom, ja som to tu uz hovoril a za c. ked si tretia osoba na tento pobud film pozrie a zaroven v diskusii dvoma slovami uzna, ze mali pravdu, tak toto znamena snazenie sa o "hajpovanie" ?
Ak je to tak, tak tvoj nick ta presne vystihuje a nikdy ho nemen...
596450
Takze ked za a. niekto v kratkej vete povie na konkretny film, ze sa mu pacil a za b. druha osoba reaguje stylom, ja som to tu uz hovoril a za c. ked si tretia osoba na tento pobud film pozrie a zaroven v diskusii dvoma slovami uzna, ze mali pravdu, tak toto znamena snazenie sa o "hajpovanie" ? Ak je to tak, tak tvoj nick ta presne vystihuje a nikdy ho nemen...
0 0
reagovat

popik

:D Vidím, že moje malé popíchnutí :)) sjednotilo přesně tu skupinku lidí, o které je celou dobu řeč. Já věděl, že "kruh důvěry" uzavře Disk, jak symbolické. :D
Každopádně, abych se vrátil k filmu, tak uznávám, že jsem to trochu přehnal. Není to sračka, je to průměrnej film, kterej se jen nějaká skupinka hipíků snaží vyhajpovat do nadprůměru. tečka, ať žije Timothy :D
(...jinak komolením mýho už tak zkomolenýho totálně dementního nicku mě pánové určitě neurazíte :D )
596448
*:D* Vidím, že moje malé popíchnutí *:))* sjednotilo přesně tu skupinku lidí, o které je celou dobu řeč. Já věděl, že "kruh důvěry" uzavře Disk, jak symbolické. *:D* Každopádně, abych se vrátil k filmu, tak uznávám, že jsem to trochu přehnal. Není to sračka, je to průměrnej film, kterej se jen nějaká skupinka hipíků snaží vyhajpovat do nadprůměru. tečka, ať žije Timothy *:D* (...jinak komolením mýho už tak zkomolenýho totálně dementního nicku mě pánové určitě neurazíte *:D* )
popik
0 0
reagovat
Shut up
596447
Shut up
0 0
reagovat
popink
596445
popink
0 0
reagovat

departed

pop pop ?
596444
pop pop ?
departed
0 0
reagovat
Stačí ho nekrmit (ani tím "poPíčku poPíčku...", i přesto, že je to vtipný) a všechno bude v pohodě. ;)
596438
Stačí ho nekrmit (ani tím "poPíčku poPíčku...", i přesto, že je to vtipný) a všechno bude v pohodě. *;)*
0 0
reagovat

Popik

Tak toto nezvladne uz ani moj imaginarny terapeut :D si zabavny
596436
Tak toto nezvladne uz ani moj imaginarny terapeut :D si zabavny
Popik
0 0
reagovat
poPíčku poPíčku...
596435
poPíčku poPíčku...
0 0
reagovat

popik

to SteKi: Ano, dej vědět svým imaginárním kamarátom.
to Tony: opět divnej...
596434
to SteKi: Ano, dej vědět svým imaginárním kamarátom. to Tony: opět divnej...
popik
0 0
reagovat

popicek

Nějak moc ses rozvášnil, nepřeháněj to...
596430
Nějak moc ses rozvášnil, nepřeháněj to...
popicek
0 0
reagovat
Musim dat vediet teda kamaratom, ze uz nemozem pit pivo a musim uz chodit do kina zasadne sam, pretoze som cely cas zil v omyle a ze popikova predstava a psychologicky posudok ma priviedol na spravnu cestu.
596425
Musim dat vediet teda kamaratom, ze uz nemozem pit pivo a musim uz chodit do kina zasadne sam, pretoze som cely cas zil v omyle a ze popikova predstava a psychologicky posudok ma priviedol na spravnu cestu.
0 0
reagovat

popik

to killer: Máš pravdu. Je to srajda pro hipíky a podobný podvratný živly, pro lidi, co vysedávaj v prázdným kině 4té cenové a koukaj na ty tzv. ''osobni'' filmy, aby pak mohli napsat někam do diskuze ostatnim, ze jsou ko*ti bez úrovně, kdyz se jim film nelíbí. My normální lidi si s kamošama nad pivkem zanadáváme, jakej slzopudnej shit o nástrahách života chudáčka Timyho, že jsem to vlastně viděli a tím to hasne. Mezi tím už hipíci míří znovu na nějakou ''pecku'' a jdou jako vždy úplně sami.
596421
to killer: Máš pravdu. Je to srajda pro hipíky a podobný podvratný živly, pro lidi, co vysedávaj v prázdným kině 4té cenové a koukaj na ty tzv. ''osobni'' filmy, aby pak mohli napsat někam do diskuze ostatnim, ze jsou ko*ti bez úrovně, kdyz se jim film nelíbí. My normální lidi si s kamošama nad pivkem zanadáváme, jakej slzopudnej shit o nástrahách života chudáčka Timyho, že jsem to vlastně viděli a tím to hasne. Mezi tím už hipíci míří znovu na nějakou ''pecku'' a jdou jako vždy úplně sami.
popik
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se