Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 38041 - 38060 Napsat příspěvek

TedGeorge

Jaké Karlosovy díky - vždyť nikomu neděkoval ( :D:D:D )
596803
Jaké Karlosovy díky - vždyť nikomu neděkoval ( *:D**:D**:D* )
TedGeorge
0 0
reagovat
Hmm, na otázku odpovězeno Karlosem, netřeba dál reagovat, Karlosovy díky :)
596802
Hmm, na otázku odpovězeno Karlosem, netřeba dál reagovat, Karlosovy díky :)
0 0
reagovat
nepřijde
596801
nepřijde
0 0
reagovat

popik

já myslel, že máš rád pejsky a zrovna jsem narazil na tohodle šikovnýho :D
596800
já myslel, že máš rád pejsky a zrovna jsem narazil na tohodle šikovnýho *:D*
popik
0 0
reagovat
Popicek se snaží být vtipný a už třetím rokem selhává. Jednou to přijde.
596798
Popicek se snaží být vtipný a už třetím rokem selhává. Jednou to přijde.
0 0
reagovat

popicek

Připadáš si cool? :-
596797
Připadáš si cool? *:-*
popicek
0 0
reagovat

popik

to Teddy: link
596796
to Teddy: http://www.break.com/index/dog-has-mastered-the-toilet-2438686
popik
0 0
reagovat

Dotaz na toho, kdo to tu vede

Měl bych dotaz ohledně blogů. Jak to s nimi teďka vypadá? Snažil jsem se teď založit si blog a něco cvičně napsat. Nejsem si moc jistej, jestli to je ještě podporováno, případně jak na to. Kdyžtak díky za info, klidně do PM.
596794
Měl bych dotaz ohledně blogů. Jak to s nimi teďka vypadá? Snažil jsem se teď založit si blog a něco cvičně napsat. Nejsem si moc jistej, jestli to je ještě podporováno, případně jak na to. Kdyžtak díky za info, klidně do PM.
Dotaz na toho, kdo to tu vede
0 0
reagovat

Superman: Unbound

Už je "venku" fullHD. Je to rozhodně koukatelné, ale něco tomu chybí. Má to možná až příliš jednoduchý příběh s docela pasivním záporákem/Brainiacem, který se mi zdál zbytečně roztáhnutý na délku hodiny a čtvrt. Jde to málo do hloubky a vůbec to vypadá spíš jak epizoda nějakého seriálu s Monster-of-the-Week. Při porovnání například se Superman vs. The Elite to jasně prohrává. Ale je to Kal-El, je to krátké a drtí se tam stovky robotů, takže must-see.
596766
Už je "venku" fullHD. Je to rozhodně koukatelné, ale něco tomu chybí. Má to možná až příliš jednoduchý příběh s docela pasivním záporákem/Brainiacem, který se mi zdál zbytečně roztáhnutý na délku hodiny a čtvrt. Jde to málo do hloubky a vůbec to vypadá spíš jak epizoda nějakého seriálu s Monster-of-the-Week. Při porovnání například se Superman vs. The Elite to jasně prohrává. Ale je to Kal-El, je to krátké a drtí se tam stovky robotů, takže must-see.
Superman: Unbound
0 0
reagovat

TonyClifton

To je ten s tím skvělým dabingovým obsazením? Ten ještě není venku, nebo jo?
596757
To je ten s tím skvělým dabingovým obsazením? Ten ještě není venku, nebo jo?
TonyClifton
0 0
reagovat
Viděl někdo nový Superman Unbound ? Celkem ty komiksové animáky žeru a tohle vypadá od pohledu fajnově. :)
596754
Viděl někdo nový Superman Unbound ? Celkem ty komiksové animáky žeru a tohle vypadá od pohledu fajnově. *:)*
0 0
reagovat

FaF6

ten finální trailer je fakt krutej :-D mám za prdelí tank, udělejte sakra něco :-D
596745
ten finální trailer je fakt krutej :-D mám za prdelí tank, udělejte sakra něco :-D
FaF6
0 0
reagovat

Imaginaerum

Jelikoz jsem vedel jake produkcni zmeny v prubehu procesu vzniku vznikly (zdrojova hudba byla na takto komorni film prilis epicka, proto byla remixovana do ambientni podoby), tak me hudba zas az tak moc nechybela. Musim podotknout ze od vydani alba prakticky do konce minuleho roku se mi kazdy tyden nekolikrat protocilo v prehravaci, takze nejsem zrovna objektivni divak. Bylo to skvele, me ocekavani se naplnila. Nejvic bych ocenil kameru, ta byla naprosto skvela. Dale jsem rad, ze nejlepsi skladba alba Scaretale se dockala nejlepsi sceny filmu z cirkusu. Emocni dopad to melo taky, snad delka by se dala o par minut zkratit. Davam nekritickych 9/10, protoze tvurci si to zaslouzi, platili skoro z vlastni kapsy a pro jejich ucetni to bude nocni mura jeste hodne dlouho.
596712
Jelikoz jsem vedel jake produkcni zmeny v prubehu procesu vzniku vznikly (zdrojova hudba byla na takto komorni film prilis epicka, proto byla remixovana do ambientni podoby), tak me hudba zas az tak moc nechybela. Musim podotknout ze od vydani alba prakticky do konce minuleho roku se mi kazdy tyden nekolikrat protocilo v prehravaci, takze nejsem zrovna objektivni divak. Bylo to skvele, me ocekavani se naplnila. Nejvic bych ocenil kameru, ta byla naprosto skvela. Dale jsem rad, ze nejlepsi skladba alba Scaretale se dockala nejlepsi sceny filmu z cirkusu. Emocni dopad to melo taky, snad delka by se dala o par minut zkratit. Davam nekritickych 9/10, protoze tvurci si to zaslouzi, platili skoro z vlastni kapsy a pro jejich ucetni to bude nocni mura jeste hodne dlouho.
Imaginaerum
0 0
reagovat

Imaginaerum

Vizuálně velmi povedené, ale v zásadě je to natažený videoklip a ani ta hudba není zrovna dechberoucí (krom některých momentů). Většinu stopáže tam je skoro ticho, nebo tam atmosféricky brnká jeden, dva nástroje, teprve u některých vizuálních koláží se rozjede naplno nějaká pořádná hudební mela - pak je to celkem obstojné. Jako celý film je to ale strašně jednoduché. Děj stopáž neutáhne, vizuál stopáž neutáhne a hudba stopáž neutáhne. Ghosts od Jacksona jsou někde úplně jinde (nejen mnohem vhodnější, 40ti minutovou stopáží).
596708
Vizuálně velmi povedené, ale v zásadě je to natažený videoklip a ani ta hudba není zrovna dechberoucí (krom některých momentů). Většinu stopáže tam je skoro ticho, nebo tam atmosféricky brnká jeden, dva nástroje, teprve u některých vizuálních koláží se rozjede naplno nějaká pořádná hudební mela - pak je to celkem obstojné. Jako celý film je to ale strašně jednoduché. Děj stopáž neutáhne, vizuál stopáž neutáhne a hudba stopáž neutáhne. Ghosts od Jacksona jsou někde úplně jinde (nejen mnohem vhodnější, 40ti minutovou stopáží).
Imaginaerum
0 0
reagovat

Maceko

Dík za připomenutí 8)
596706
Dík za připomenutí *8)*
Maceko
0 0
reagovat

Imaginaerum (by Nightwish)

Bál som sa, že to bude neznesiteľný a nepochopiteľný artfilm, ktorý v žiadnom prípade nebude hodný toho byť spájaný s mojimi zbožňovanými Nightwish. A ono nie. Príbeh to má naopak jednoduchý a priamočiary a so svojou symbolikou pekne zrozumiteľný aj pre takého antilyrického barbara, ako som ja. Tým pádom - keďže sa nemusíme zaoberať myšlienkami na to, či čerň oblohy znázorňuje autorovu frustráciu zo stratených slipov alebo utrpenie detí v Ugande - mal film vlastne spolovice vyhraté a ostávalo mu splniť už len jediné: strhujúcim spôsobom skĺbiť oku lahodiaci vizuál s geniálnym soundtrackom. Podarilo sa mu to. Režisér Harju sa do toho obul a vytvoril hneď niekoľko extatických montáží, v ktorých je zladenie obrazu s hudbou dotiahnuté takmer až na prah dokonalosti. V kombinácii s výbornými hereckými výkonmi tým z Imaginaeria vznikol skutočne unikátny fantasy-muzikálový zážitok, ktorý do vás emócie napumpuje predovšetkým formálnou stránkou. Popravde si nemyslím, že by sa to dalo natočiť ešte lepšie. :+
(8/10)
596692
Bál som sa, že to bude neznesiteľný a nepochopiteľný artfilm, ktorý v žiadnom prípade nebude hodný toho byť spájaný s mojimi zbožňovanými Nightwish. A ono nie. Príbeh to má naopak jednoduchý a priamočiary a so svojou symbolikou pekne zrozumiteľný aj pre takého antilyrického barbara, ako som ja. Tým pádom - keďže sa nemusíme zaoberať myšlienkami na to, či čerň oblohy znázorňuje autorovu frustráciu zo stratených slipov alebo utrpenie detí v Ugande - mal film vlastne spolovice vyhraté a ostávalo mu splniť už len jediné: strhujúcim spôsobom skĺbiť oku lahodiaci vizuál s geniálnym soundtrackom. Podarilo sa mu to. Režisér Harju sa do toho obul a vytvoril hneď niekoľko extatických montáží, v ktorých je zladenie obrazu s hudbou dotiahnuté takmer až na prah dokonalosti. V kombinácii s výbornými hereckými výkonmi tým z Imaginaeria vznikol skutočne unikátny fantasy-muzikálový zážitok, ktorý do vás emócie napumpuje predovšetkým formálnou stránkou. Popravde si nemyslím, že by sa to dalo natočiť ešte lepšie. *:+* [b](8/10)[/b]
Imaginaerum (by Nightwish)
0 0
reagovat
Tak Zach Braff právě překonal 2M a ještě mu zbývá 27 dní. Celkovej rozpočet filmu má být kolem 5M.
596696
Tak Zach Braff právě překonal 2M a ještě mu zbývá 27 dní. Celkovej rozpočet filmu má být kolem 5M.
0 0
reagovat

SteKi

Přehrávač, nastavení, ... ?

Já jsem onehdy řešil poměrně zajímavý problém, že se mi některé filmy v některých scénách mírně trhaly a po sáhodlouhém zkoumání jsem zjistil, že problém nějak souvisel s bitstreamovaným zvukem u MPC-HC.
596666
Přehrávač, nastavení, ... ? Já jsem onehdy řešil poměrně zajímavý problém, že se mi [b]některé[/b] filmy v [b]některých[/b] scénách mírně trhaly a po sáhodlouhém zkoumání jsem zjistil, že problém nějak souvisel s bitstreamovaným zvukem u MPC-HC.
SteKi
0 0
reagovat

SteKi

Já mám Thunderbird s cca 12 aktivníma schránkama a šlape to v pohodě. :-)


Jinak trailer těžká pecka, nepamatuju se kdy jsem se naposledy u ukázky takhle nasmál. Jinak Helen Mirren mi tam přijde víc hot jak Catherine Zeta Jones? WTF? :o
596657
Já mám Thunderbird s cca 12 aktivníma schránkama a šlape to v pohodě. :-) Jinak trailer těžká pecka, nepamatuju se kdy jsem se naposledy u ukázky takhle nasmál. Jinak Helen Mirren mi tam přijde víc hot jak Catherine Zeta Jones? WTF? *:o*
SteKi
0 0
reagovat
Mna to nielenze rusi ale aj pekne sere :( Najhorsie je, ze 10 sekund to ide normalne a v dalsom zabere sa to seka. Proste co strih to zmena. Ak to tak ma byt, tak to ani nemienim pozerat. Ked tak este skusim iny rip
596656
Mna to nielenze rusi ale aj pekne sere *:(* Najhorsie je, ze 10 sekund to ide normalne a v dalsom zabere sa to seka. Proste co strih to zmena. Ak to tak ma byt, tak to ani nemienim pozerat. Ked tak este skusim iny rip
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se