Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 3781 - 3800 Napsat příspěvek
reaguje na: speedy.mail
Těším se na Kravena....
886894
Těším se na Kravena....
886888
2 -2
reagovat

Madame Web trailer

886888
https://www.youtube.com/watch?v=g_DC6Xsr6Zc
Madame Web trailer
0 -2
reagují: (=LIFTY=)
reagovat
reaguje na: esmo
Takže mám ještě šanci vyhrát?
886885
Takže mám ještě šanci vyhrát?
886875
2 0
reagovat
Kazmův sračkofilm od dnešního dne na Netflixu.
"POUZE V KINECH ... "
886875
Kazmův sračkofilm od dnešního dne na Netflixu. [url=https://scontent.fprg5-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/362925935_839523714196347_3005460071974142056_n.jpg?_nc_cat=105&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_ohc=a0E5KtvCwaAAX9vMDFZ&_nc_ht=scontent.fprg5-1.fna&oh=00_AfAjLfSXHXNMfrZPyvrtcIrrIEJdWJXMbu7ZKgjoByHJHQ&oe=65590C50]"POUZE V KINECH ... "[/url]
7 0
reagují: Memphis
reagovat
reaguje na: Leefko
I na podzim je ta krajina krásná, když tama občas projíždím. Ale na jaře je to jiná liga. :+
886874
I na podzim je ta krajina krásná, když tama občas projíždím. Ale na jaře je to jiná liga. *:+*
886873
2 0
reagovat
reaguje na: Cinefil
To mi povídej, já už se tu v tom půl hodiny nimrám, a mám strašnou chuť si to tam jít prohlédnout:D
886873
To mi povídej, já už se tu v tom půl hodiny nimrám, a mám strašnou chuť si to tam jít prohlédnout*:D*
886872
3 0
reagují: Cinefil
reagovat
reaguje na: Gonzi
Turistická mapa pak tuto oblast dnes pojmenovává jako Rybník. Takže by to mohlo být ono. Navíc jde o poměrně velkou rovnou plochu, která v oblasti není obvyklá. 

Až jsem z toho dostal chuť se tam po filmu vydat. :D
886872
Turistická mapa pak tuto oblast dnes pojmenovává jako Rybník. Takže by to mohlo být ono. Navíc jde o poměrně velkou rovnou plochu, která v oblasti není obvyklá.  Až jsem z toho dostal chuť se tam po filmu vydat. *:D*
886862
3 0
reagují: Leefko
reagovat
reaguje na: Leefko
Tak Měnínský rybník byl údajně "zlikvidován" ještě dříve, sotva dekádu po bitvě...
886870
Tak Měnínský rybník byl údajně "zlikvidován" ještě dříve, sotva dekádu po bitvě...
886860
1 0
reagovat
reaguje na: Gonzi
Bydlím pár kilometrů od toho a docela se stydím, že o tom vůbec nic nevím ... :-:D
886869
Bydlím pár kilometrů od toho a docela se stydím, že o tom vůbec nic nevím ... *:-**:D*
886862
1 0
reagují: speta.jr
reagovat
reaguje na: okkac
"Za ribniky" takže asi jen vypustili link
886862
"Za ribniky" takže asi jen vypustili https://mapy.cz/19stoleti?source=muni&id=5768&x=16.7308185&y=49.1379491&z=15
886854
2 0
reagují: Cinefil, esmo
reagovat
reaguje na: okkac
Po chvilce googlení jsem našel, že Žatčanský rybník vypustili asi třicet let po bitvě, ten druhý, Měnínský, se mi nepodařilo dohledat, ale nepřekvapilo by mě, kdyby dopadl stejně...
886860
Po chvilce googlení jsem našel, že Žatčanský rybník vypustili asi třicet let po bitvě, ten druhý, Měnínský, se mi nepodařilo dohledat, ale nepřekvapilo by mě, kdyby dopadl stejně...
886854
1 0
reagují: Leefko
reagovat
reaguje na: okkac
Nejsem erudovaný historik ale pocházím z blízkého okolí a ta scéna je docela hovadina (přehnané) Ty rybníky už tam nejsou... 18 / Slavná kaple a legenda o rybnících | Morava Napoleonská (morava-napoleonska.cz)
886858
Nejsem erudovaný historik ale pocházím z blízkého okolí a ta scéna je docela hovadina (přehnané) Ty rybníky už tam nejsou... [url=https://www.morava-napoleonska.cz/cz/pamatky-na-morave/slavna-kaple-a-legenda-o-rybnicich/]18 / Slavná kaple a legenda o rybnících | Morava Napoleonská (morava-napoleonska.cz)[/url]
886854
2 0
reagují: duro
reagovat
Trošku hnidopišsky mne zajíma, kde je ta vodní plocha, co je v ukázce. Kolem Slavkova moc vodních ploch není. Na Wiki ohledně bitvy je tato mapa link ,kde jsou vyznačené vodní plochy, ale když se dívám na mapy.cz tak to nemůžu dohledat. Je možném že už zanikla.

Kdyby tu byl nějaký erudovaný historik, tak by mne to zajímalo. :)
886854
Trošku hnidopišsky mne zajíma, kde je ta vodní plocha, co je v ukázce. Kolem Slavkova moc vodních ploch není. Na Wiki ohledně bitvy je tato mapa https://en.wikipedia.org/wiki/Battle_of_Austerlitz#/media/File:Battle_of_Austerlitz,_Situation_at_1800,_1_December_1805.png ,kde jsou vyznačené vodní plochy, ale když se dívám na mapy.cz tak to nemůžu dohledat. Je možném že už zanikla. Kdyby tu byl nějaký erudovaný historik, tak by mne to zajímalo. *:)*
1 0
reagují: Gonzi, Leefko, Muf
reagovat

Napoleon

link
Dvouminutovej klip bitvy u Slavkova...
886823
[url=https://youtube.com/watch?v=X45DbrvWCyc&si=-Jwy_PUxPSeNB_0N]link[/url] Dvouminutovej klip bitvy u Slavkova...
Napoleon
1 -1
reagovat
reaguje na: do_Od
Z mého pohledu tomu seriálova podoba může ublížit. Jako film to šlape skvěle. Zatím ho mám v Top 5 za tento rok. 
886822
Z mého pohledu tomu seriálova podoba může ublížit. Jako film to šlape skvěle. Zatím ho mám v Top 5 za tento rok. 
886766
0 0
reagovat

Napoleon

Skončilo embargo na sociální sítě a recenze, na RT zatím velice pěkných 82% :+
886791
Skončilo embargo na sociální sítě a recenze, na RT zatím velice pěkných 82% *:+*
Napoleon
10 0
reagovat

Someone To Watch Over Me (1987)

Nejméně známý Ridleyho film. Nehrají tu žádní slavní herci a víceméně by se dal genericky zaměnit s plno dalšíma filmama. Takový neo noir o detektivovi a femme fatale, kterých je plno. 5/10. Ale poslední film, který jsem musel vidět, abych měl Ridleyho kompletního.

Nicméně ještě sjedu Black Rain, Thelma & Luise, 1492: Conquest Of Paradise, White Squall a G.I. Jane. Ty filmy jsem viděl velmi dávno v TV nebo VHS (20 a více let zpět). Od Gladiátora mám pak už všechny jeho filmy celkem dost v paměti.
886790
Nejméně známý Ridleyho film. Nehrají tu žádní slavní herci a víceméně by se dal genericky zaměnit s plno dalšíma filmama. Takový neo noir o detektivovi a femme fatale, kterých je plno. 5/10. Ale poslední film, který jsem musel vidět, abych měl Ridleyho kompletního. Nicméně ještě sjedu Black Rain, Thelma & Luise, 1492: Conquest Of Paradise, White Squall a G.I. Jane. Ty filmy jsem viděl velmi dávno v TV nebo VHS (20 a více let zpět). Od Gladiátora mám pak už všechny jeho filmy celkem dost v paměti.
Someone To Watch Over Me (1987)
3 0
reagovat

Legend (1985)

Hodně starý komentář na ČSFD, kdy jsem viděl film ještě někdy v 90. letech a ani nevím, kterou verzi:

Zajímavá pohádka odehrávající se v takovém neurčitém zasněném světě. Ridley si po Blade Runner asi potřeboval od sci-fi odpočinout, tak skočil do opačného žánrufantasy. Poprvé a zatím naposledy. Trochu mi vadí mladý Cruise, ale
bohatě to vynahrazuje Tim Curry jako stále nejlepší ďábel, co kdy byl na
plátně. Ta maska je perfektní a jeho při jeho zjevení, když jsem film
viděl poprvé tak v 6 letech, jsem se málem opravdu posral strachy a jeho
podoba mne strašila ještě několik dnů :-)

UPDATE 2023: Na Blu-Ray a 65" OLED TV to vypadá nádherně. Pustil jsem si jako první US verzi která má 89 minut a hudbu dělali Tangerine Dream. Je to takové přímočařejší a akčnější s důrazem na vztah Jacka a Lily. Tangerine Dream mám dost rád a hudba, kterou dělali dost narychlo tam sedí a pomáhá vytvářet tu snovou atmosféru. Director's cut vrací zpět hudbu Goldsmithe. Ta je v pohodě,
ale není nijak zapomatelná, takže v tomto směru u mne spíše vyhrává
Tangerine Dream. Ale jinak vše ostatní je k dobru. Vztah Jacka a Lily je
více platonický a hlavně Darkness se ukáže až po půlce filmu výstupem
ze zrcadla a má to mnohem větší dopad, než , když ho vidíme hned na
začátku v US verzi (nějak nepochopitelně v modré místo červené kůži, se
zelenýma očima a nehtama). Těch více než 20 minut navíc jsou přidané
záběry skoro v každé scéně. Není tu žádná scéna, která by byla kompletně
přidaná. V US verzi je naopak navíc scéna útoku nemrtvých, která je ale
dlouhá ani ne půl minuty. 7/10
886789
Hodně starý komentář na ČSFD, kdy jsem viděl film ještě někdy v 90. letech a ani nevím, kterou verzi: Zajímavá pohádka odehrávající se v takovém neurčitém zasněném světě. Ridley si po Blade Runner asi potřeboval od sci-fi odpočinout, tak skočil do opačného žánrufantasy. Poprvé a zatím naposledy. Trochu mi vadí mladý Cruise, ale bohatě to vynahrazuje Tim Curry jako stále nejlepší ďábel, co kdy byl na plátně. Ta maska je perfektní a jeho při jeho zjevení, když jsem film viděl poprvé tak v 6 letech, jsem se málem opravdu posral strachy a jeho podoba mne strašila ještě několik dnů :-) UPDATE 2023: Na Blu-Ray a 65" OLED TV to vypadá nádherně. Pustil jsem si jako první US verzi která má 89 minut a hudbu dělali Tangerine Dream. Je to takové přímočařejší a akčnější s důrazem na vztah Jacka a Lily. Tangerine Dream mám dost rád a hudba, kterou dělali dost narychlo tam sedí a pomáhá vytvářet tu snovou atmosféru. Director's cut vrací zpět hudbu Goldsmithe. Ta je v pohodě, ale není nijak zapomatelná, takže v tomto směru u mne spíše vyhrává Tangerine Dream. Ale jinak vše ostatní je k dobru. Vztah Jacka a Lily je více platonický a hlavně Darkness se ukáže až po půlce filmu výstupem ze zrcadla a má to mnohem větší dopad, než , když ho vidíme hned na začátku v US verzi (nějak nepochopitelně v modré místo červené kůži, se zelenýma očima a nehtama). Těch více než 20 minut navíc jsou přidané záběry skoro v každé scéně. Není tu žádná scéna, která by byla kompletně přidaná. V US verzi je naopak navíc scéna útoku nemrtvých, která je ale dlouhá ani ne půl minuty. 7/10
Legend (1985)
5 0
reagovat

#annaismissing

Na Voyo je to ve formě seriálu, vůbec nevím, jestli to zahrnuje víc děje nebo čeho, vím že ten původní martyisdead byl seriálovej, ale tohle fungovalo výborně i jako film, takže bych asi primárně doporučoval najít/vidět to tak.
886766
Na Voyo je to ve formě seriálu, vůbec nevím, jestli to zahrnuje víc děje nebo čeho, vím že ten původní martyisdead byl seriálovej, ale tohle fungovalo výborně i jako film, takže bych asi primárně doporučoval najít/vidět to tak.
#annaismissing
1 0
reagují: hroubek
reagovat
#annaismissing se dá legálně i nelegálně sehnat. Určitě si dejte tento nejlepší český film tohoto roku.
886762
#annaismissing se dá legálně i nelegálně sehnat. Určitě si dejte tento nejlepší český film tohoto roku.
2 -1
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se