Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 37861 - 37880 Napsat příspěvek

REC 4

Motion teaser poster link
597709
Motion teaser poster http://www.aullidos.com/leer_noticias.asp?id_noticia=18510
REC 4
0 0
reagovat

Interstellar

Zahrá si tu aj Jessica Chastain a Nolan si vybral ako nového kameramana Hoytema (Tinker Tailer Soldier Spy). A znova sa bude točiť aj na IMAX.
597706
Zahrá si tu aj Jessica Chastain a Nolan si vybral ako nového kameramana Hoytema (Tinker Tailer Soldier Spy). A znova sa bude točiť aj na IMAX.
Interstellar
0 0
reagovat

Clerks III

Z FB stránky Kevina Smithe (tepovka na 180 a stoupá):
IT IS ACCOMPLISHED! CLERKS III, FIRST DRAFT!
At 137 pages, it plays like THE EMPIRE STRIKES BACK of what's now become the Clerks Trilogy. And I am SO in love with it. Pictured is the script with the clapboard we used on the original CLERKS. Both the old clapboard and the old filmmaker are ready to go back to Jersey for the last time...
Plus první klapka
597684
Z FB stránky Kevina Smithe (tepovka na 180 a stoupá): IT IS ACCOMPLISHED! CLERKS III, FIRST DRAFT! At 137 pages, it plays like THE EMPIRE STRIKES BACK of what's now become the Clerks Trilogy. And I am SO in love with it. Pictured is the script with the clapboard we used on the original CLERKS. Both the old clapboard and the old filmmaker are ready to go back to Jersey for the last time... [link="https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/941926_10151369133561930_272498664_n.jpg"]Plus první klapka[/link]
Clerks III
0 0
reagovat

The Call (2013)

Tak jsem se právě vrátil z kina a docela spokojenost... ;)

Není to sice žádná pecka, ale po delší době docela slušný psychologický thriller...

Kdo ještě neviděl trailery, tak doporučuji nekoukat, protože vyzradí až zbytečně moc :- A palec dolů taky za konec, který byl fakt docela velkej průser...

Celkově 7/10
597659
Tak jsem se právě vrátil z kina a docela spokojenost... *;)* Není to sice žádná pecka, ale po delší době docela slušný psychologický thriller... Kdo ještě neviděl trailery, tak doporučuji nekoukat, protože vyzradí až zbytečně moc *:-* A palec dolů taky za konec, který byl fakt docela velkej průser... Celkově [b]7/10[/b]
The Call (2013)
0 0
reagovat
Jak jsem říkal, jedná se spíš o osobní feeling, nepochybuji o jeho kvalitách, ale já bych mu to prostě ASI nevěřil... 8)
597658
Jak jsem říkal, jedná se spíš o osobní feeling, nepochybuji o jeho kvalitách, ale já bych mu to prostě ASI nevěřil... *8)*
0 0
reagovat

Mildík

Viděl jsem 2 filmy, kde zahrál psychopata na jedničku z hvězdičkou. ;)
597648
Viděl jsem 2 filmy, kde zahrál psychopata na jedničku z hvězdičkou. *;)*
Mildík
0 0
reagovat
Williams si toho Jokera naopak docela zasloužil nebo jakéhokoliv jiného arch enemy. Utáhl to v klidu v One Hour Photo, zvládl by to i tady. Ačkoliv ne, že bych byl s výsledkem nespokojen. Navíc si myslím, že Williams se dočká.
597644
Williams si toho Jokera naopak docela zasloužil nebo jakéhokoliv jiného arch enemy. Utáhl to v klidu v One Hour Photo, zvládl by to i tady. Ačkoliv ne, že bych byl s výsledkem nespokojen. Navíc si myslím, že Williams se dočká.
0 0
reagovat
Já bych měl problém s Williemsem kvůli tomu, že bych mu toho psychopata prostě nevěřil... Ale je to spíš osobní feeling... Stejně jako jsem měl s tímhle strašnej problém u Insomnie... Já mu tu roli prostě nevěřil...
597642
Já bych měl problém s Williemsem kvůli tomu, že bych mu toho psychopata prostě nevěřil... Ale je to spíš osobní feeling... Stejně jako jsem měl s tímhle strašnej problém u Insomnie... Já mu tu roli prostě nevěřil...
0 0
reagovat
Tak Gyllenhaal byl jeden asi z 20 herců, které si u WB pozvali. Mezi dalšími byl i Freddie Prinze Jr. A u Jokera byl od počátku jedinou volbou Heath Ledger. Robina k tomu nahodila jen média... Stejně jako Jolie ke Catwoman.
597641
Tak Gyllenhaal byl jeden asi z 20 herců, které si u WB pozvali. Mezi dalšími byl i Freddie Prinze Jr. A u Jokera byl od počátku jedinou volbou Heath Ledger. Robina k tomu nahodila jen média... Stejně jako Jolie ke Catwoman.
0 0
reagovat
Williams by byl geniální. A o Cruiseovi se mluvilo hodně dlouho.
597640
Williams by byl geniální. A o Cruiseovi se mluvilo hodně dlouho.
0 0
reagovat

Tony

Já si zase nedovedu představit Cruise jako Iron Mana a Williamse jako Jokera...

S Gylenhaalem jako Batmanem bych asi až tak velkej problém neměl :+
597639
Já si zase nedovedu představit Cruise jako Iron Mana a Williamse jako Jokera... S Gylenhaalem jako Batmanem bych asi až tak velkej problém neměl *:+*
Tony
0 0
reagovat
alternativní casting


Nevěděl jsem cca 2 a musím říct že až na Gylenhaala super volby. :+
597635
[link="http://d24w6bsrhbeh9d.cloudfront.net/photo/a3PVrX5_700b.jpg"]alternativní casting[/link] Nevěděl jsem cca 2 a musím říct že až na Gylenhaala super volby. *:+*
0 0
reagovat
Průběžně jsem si dojel ty DC animáky a mezi 7/10+ bych zařadil (k tomu vrcholu v podobě Superman Doomsday a The Dark Knight Returns 2) i Wonder Woman, Batman Year One a JLA: The New Frontier. Doporučuji.
597610
Průběžně jsem si dojel ty DC animáky a mezi 7/10+ bych zařadil (k tomu vrcholu v podobě Superman Doomsday a The Dark Knight Returns 2) i Wonder Woman, Batman Year One a JLA: The New Frontier. Doporučuji.
0 0
reagovat

Ryan Gosling

tak už mě chybí jen cca 4 filmy, Lars a jeho vážná známost, vzorec pro vraždu, za borovicovým hájem a okamžik zlomu (ten asi ještě dnes popř. zítra)
jinak teda Ryan točí snad 90 procent samý psycho mysteriozní dramata (ted jsem dokoukal V lepší společnosti z toho filmu se vyklubal docela zajímavej thriler podobnej Zodiacovi a Dívce s dračím tetováním)). Akorat ve filmech vzpomínka na titány a bláznivá zatracená láska hral "normální" postavu :-)
docela bych ho rad viděl v nějaké další dobré komedii popř. nějaké akční komedii popř. i fantasy :-)
nějak se mě zdá zaškatulkovanej , ovšem to nemění fakt že to je aktuálně jeden z nejlepších herců současnosti
597541
tak už mě chybí jen cca 4 filmy, Lars a jeho vážná známost, vzorec pro vraždu, za borovicovým hájem a okamžik zlomu (ten asi ještě dnes popř. zítra) jinak teda Ryan točí snad 90 procent samý psycho mysteriozní dramata (ted jsem dokoukal V lepší společnosti z toho filmu se vyklubal docela zajímavej thriler podobnej Zodiacovi a Dívce s dračím tetováním)). Akorat ve filmech vzpomínka na titány a bláznivá zatracená láska hral "normální" postavu :-) docela bych ho rad viděl v nějaké další dobré komedii popř. nějaké akční komedii popř. i fantasy :-) nějak se mě zdá zaškatulkovanej , ovšem to nemění fakt že to je aktuálně jeden z nejlepších herců současnosti
Ryan Gosling
0 0
reagovat
Kdyby jen Singerovo... :D
597500
Kdyby jen Singerovo... *:D*
0 0
reagovat

scroochy

Obvyklý podezřelý mám rád, ale fandou bych se rozhodně nenazýval... 8)

/Dammit. :D
597497
Obvyklý podezřelý mám rád, ale fandou bych se rozhodně nenazýval... *8)* /Dammit. *:D*
scroochy
0 0
reagovat

Memphis

Docela ironie, když to říká člověk, co zkomolí Singerovo jméno :D
597496
Docela ironie, když to říká člověk, co zkomolí Singerovo jméno :D
Memphis
0 0
reagovat

Disk

A to si říkáš fanda Briana Singera? ?)
597495
A to si říkáš fanda Briana Singera? *?)*
Disk
0 0
reagovat

Memphis

A co je na té fotce zajímavého?
597492
A co je na té fotce zajímavého?
Memphis
0 0
reagovat
597491
[link="https://twitter.com/BryanSinger/status/332604663545344000/photo/1"]James MayAvoy[/link] *:D*
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se