Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 37821 - 37840 Napsat příspěvek
598195
http://cdn.memegenerator.net/instances/400x/37954309.jpg
0 0
reagovat

Inception

Nikdy jsem si toho nevšiml, jestli to je starý, tak sorry, ale...

link
598193
Nikdy jsem si toho nevšiml, jestli to je starý, tak sorry, ale... [link="http://d24w6bsrhbeh9d.cloudfront.net/photo/aZbAVPV_460s_v1.jpg"]link[/link]
Inception
0 0
reagovat
Původně to tak bylo, z nějakého zvláštního důvodu se rozhodli pro kinodistribuci..
598188
Původně to tak bylo, z nějakého zvláštního důvodu se rozhodli pro kinodistribuci..
0 0
reagovat
Vypadá to božsky a kouzelně :D

Jen teda nevím proč, ale měl jsem za to, že ten film už dávno je hotovka jako Direct to DVD...
598185
Vypadá to božsky a kouzelně *:D* Jen teda nevím proč, ale měl jsem za to, že ten film už dávno je hotovka jako Direct to DVD...
0 0
reagovat
Bejt mi deset, tak je to dokonalý must-see... :D
598183
Bejt mi deset, tak je to dokonalý must-see... *:D*
0 0
reagovat

Macejko

Práve som videl celý film, dík :D
598182
Práve som videl celý film, dík *:D*
Macejko
0 0
reagovat
"Lietadlá" budú stopercentne spotrebná kravina, ale hudbu budú mať zrejme parádnu. Mark Mancina je opäť v hre. link
598181
"Lietadlá" budú stopercentne spotrebná kravina, ale hudbu budú mať zrejme parádnu. Mark Mancina je opäť v hre. http://www.youtube.com/watch?v=HjcPOZ_z3Ts
0 0
reagovat

Sam.Vimes

Bruggy jsou super, ale urcite bych tam uz nejel. Asi i diky filmu jsou Bruggy naprosto precpany hlavne asijskymi a americkymi turisty:)
598168
Bruggy jsou super, ale urcite bych tam uz nejel. Asi i diky filmu jsou Bruggy naprosto precpany hlavne asijskymi a americkymi turisty*:)*
Sam.Vimes
0 0
reagovat
Proč? Nehodlám nikoho urážet. Opravdu mě zajímají argumenty.
598150
Proč? Nehodlám nikoho urážet. Opravdu mě zajímají argumenty.
0 0
reagovat

Disku

Přátelská rada. Nepokračuj v téhle diskuzi.
598149
Přátelská rada. Nepokračuj v téhle diskuzi.
Disku
0 0
reagovat

verbst

V čem je Milk prvoplánová agitka?
598148
V čem je Milk prvoplánová agitka?
verbst
0 0
reagovat

Mnichov (2005)

S některým vážnějším spielbergem mám problém, ani nevím proč jsem se na to nepodíval dřív. Neumím to popsat jinak než slovem ABSOLUTORIUM.
Bana životní výkon, Bonda měl dostat on. 8)
598147
S některým vážnějším spielbergem mám problém, ani nevím proč jsem se na to nepodíval dřív. Neumím to popsat jinak než slovem ABSOLUTORIUM. Bana životní výkon, Bonda měl dostat on. *8)*
Mnichov (2005)
0 0
reagovat

otázka jestli má Tony Stark po IM3 ještě nějaké obleky a zda se vrátí v A2 ?

link
odpověd je jasná 8)
598145
http://www.comingsoon.net/news/movienews.php?id=104443 odpověd je jasná *8)*
otázka jestli má Tony Stark po IM3 ještě nějaké obleky a zda se vrátí v A2 ?
0 0
reagovat
Bruggy jsou geniální.

Milk je prvoplánová agitka se skvělým Pennem. Nic víc.
598137
Bruggy jsou geniální. Milk je prvoplánová agitka se skvělým Pennem. Nic víc.
0 0
reagovat

Milk (2008)

Včera 17. května byl Mezinárodní den proti homofobii. Při této příležitosti jsem si po čase znovu pustil tento Van Santův výborný film a pořád je úžasné sledovat soustředěný herecký výkon Seana Penna, který bez teatrálních gest sehrává svou životní roli. Platí stále to, co jsem k tomuto filmu napsal na ČSFD před dvěma lety. Oscar pro Penna je naprosto zasloužený navzdory všem haterům.
598135
Včera 17. května byl Mezinárodní den proti homofobii. Při této příležitosti jsem si po čase znovu pustil tento Van Santův výborný film a pořád je úžasné sledovat soustředěný herecký výkon Seana Penna, který bez teatrálních gest sehrává svou životní roli. Platí stále to, co jsem k tomuto filmu napsal na ČSFD před dvěma lety. Oscar pro Penna je naprosto zasloužený navzdory všem haterům.
Milk (2008)
0 0
reagovat

V Bruggách

Po vynikajících doporučeních ze všech stran jsem se konečně podíval na Bruggy... a bylo to parádní! Dostal jsem všechno co slibovalo VIM :+
A i přes neustálé nadávání na "zasrané Bruggy" to ve mně samozřejmě vyvolalo pocit, že se tam jednou musím podívat :) (ideálně o Vánocích... s nějakou roztomilou blondýnkou :))
598133
Po vynikajících doporučeních ze všech stran jsem se konečně podíval na Bruggy... a bylo to parádní! Dostal jsem všechno co slibovalo VIM *:+* A i přes neustálé nadávání na "zasrané Bruggy" to ve mně samozřejmě vyvolalo pocit, že se tam jednou [b]musím[/b] podívat *:)* (ideálně o Vánocích... s nějakou roztomilou blondýnkou *:)*)
V Bruggách
0 0
reagovat
Ten Gatsbyho soundtrack je naprosto špičková záležitost.
598096
Ten [b]Gatsby[/b]ho soundtrack je naprosto špičková záležitost.
0 0
reagovat

Godzilla

fotky a video z natáčania + poster link
598077
fotky a video z natáčania + poster http://collider.com/godzilla-set-photos-video-aaron-taylor-johnson/
Godzilla
0 0
reagovat
Tygra a draka miluju a davam si ho aspon jednou za rok, ale tomuhle neverim...
598029
Tygra a draka miluju a davam si ho aspon jednou za rok, ale tomuhle neverim...
0 0
reagovat
Tygr a drak 2.
598011
[b]Tygr a drak[/b] [link="http://www.comingsoon.net/news/movienews.php?id=104398"]2[/link].
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se