Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 37801 - 37820 Napsat příspěvek

Snipsley

To byl takovej humáč, že mě na konverzi už do kina nikdo nikdy nedostane.

A taky budu příště vypisovat maily, ať jsou půlnočky ve 2D... ?)8)
598236
To byl takovej humáč, že mě na konverzi už do kina nikdo nikdy nedostane. A taky budu příště vypisovat maily, ať jsou půlnočky ve 2D... *?)**8)*
Snipsley
0 0
reagovat

Snipsley

Byl jsem na 3D v IMAXu a byl to hnus. Vyhni se u IM3 3D obloukem. :-
598235
Byl jsem na 3D v IMAXu a byl to hnus. Vyhni se u IM3 3D obloukem. *:-*
Snipsley
0 0
reagovat

Snipsley

Jak říkám, osobně jsem nebyl, tak nedovedu posoudit, ale určitě se tu najde někdo, kdo na tom byl, tak se snad dočkáš odpovědi.. Já jen můžu soudit podle toho, jak ten film vypadal ve 2D a prostě poslední půl hodinku si ve 3D moc nedovedu představit... 8)
598234
Jak říkám, osobně jsem nebyl, tak nedovedu posoudit, ale určitě se tu najde někdo, kdo na tom byl, tak se snad dočkáš odpovědi.. Já jen můžu soudit podle toho, jak ten film vypadal ve 2D a prostě poslední půl hodinku si ve 3D moc nedovedu představit... *8)*
Snipsley
0 0
reagovat

Mildík

2D bylo samozřjemě původně v plánu, ale nakonec to nevyjde. Proto se ptám čistě ze zvědavosti na to 3D :) na Gatsbyho už 2D jdu. Vizuál vypadá moc dobře na to, aby se ztmavoval a prznil třetím rozměrem.
598232
2D bylo samozřjemě původně v plánu, ale nakonec to nevyjde. Proto se ptám čistě ze zvědavosti na to 3D *:)* na Gatsbyho už 2D jdu. Vizuál vypadá moc dobře na to, aby se ztmavoval a prznil třetím rozměrem.
Mildík
0 0
reagovat

speta.jr

je to Baz Luhrman.... Může to bejt všelijaký, ale tuším že to 3D byl jeho tvůrčí záměr, ne producentský post-shooting praso more money please fuck the real deal mrvení. Takže mě jeho "záměr" zajímá v plné kráse a nahotě. :))
598231
je to Baz Luhrman.... Může to bejt všelijaký, ale tuším že to 3D byl jeho tvůrčí záměr, ne producentský post-shooting praso more money please fuck the real deal mrvení. Takže mě jeho "záměr" zajímá v plné kráse a nahotě. *:))*
speta.jr
0 0
reagovat
neblbni na konverzacku ve 3D? :D
598230
neblbni na konverzacku ve 3D? *:D*
0 0
reagovat

Sarger

Kino, ale bez velkejch očekávání. A skoro bych šel i na 3D. A vlastně i půjdu ;)
598229
Kino, ale bez velkejch očekávání. A skoro bych šel i na 3D. A vlastně i půjdu *;)*
Sarger
0 0
reagovat

The Great Gatsby

Kino alebo vynechať?

Prípadne keby bude recenzia? :)
598228
Kino alebo vynechať? Prípadne keby bude recenzia? *:)*
The Great Gatsby
0 0
reagovat

Snipsley

Iron Mana jsem ve 3D neviděl, ale pokud si správně pamatuju ohlasy, tak spáš zajdi na 2D... Navíc poslední scény jsou ve tmě a 3D tomu rozhodně nepřidá...
598227
Iron Mana jsem ve 3D neviděl, ale pokud si správně pamatuju ohlasy, tak spáš zajdi na 2D... Navíc poslední scény jsou ve tmě a 3D tomu rozhodně nepřidá...
Snipsley
0 0
reagovat

Iron Man - jaké je 3D

Poslední dobou se to tu těžce rozjelo a nějak nemám čas to tu pročítat všechno, tak snad se to tu neřešilo.
Prosím zdejší fajnšmekry o základní informace, jak se u třetího Iron Mana dělalo 3D. Chci na to zajít dnes do kina. Je to zprasené 3D, nebo dobré 3D? :) (Sál KinoSvět v Hodoníně, jestli má někdo zkušenost.)
598224
Poslední dobou se to tu těžce rozjelo a nějak nemám čas to tu pročítat všechno, tak snad se to tu neřešilo. Prosím zdejší fajnšmekry o základní informace, jak se u třetího Iron Mana dělalo 3D. Chci na to zajít dnes do kina. Je to zprasené 3D, nebo dobré 3D? *:)* (Sál KinoSvět v Hodoníně, jestli má někdo zkušenost.)
Iron Man - jaké je 3D
0 0
reagovat
Na druhé pozretie je mimochodom Side Effects ešte lepší. Vidno na postavách/hercoch ako si to vychutnávajú a divák si celú tú zápletku ešte viac užije. :)
598222
Na druhé pozretie je mimochodom Side Effects ešte lepší. Vidno na postavách/hercoch ako si to vychutnávajú a divák si celú tú zápletku ešte viac užije. *:)*
0 0
reagovat

Side Effects

Pro mne první půlka za 9/10ti, ale druhá jen tak tak, že za 3/10ti. Uměle zašmodrchaná zamotanice, kdy jsem z těžce vydupanejch emocí dostal průměrnou až podprůměrnou záplotku plno opic.
598221
Pro mne první půlka za 9/10ti, ale druhá jen tak tak, že za 3/10ti. Uměle zašmodrchaná zamotanice, kdy jsem z těžce vydupanejch emocí dostal průměrnou až podprůměrnou záplotku plno opic.
Side Effects
0 0
reagovat

Side Effects

Kvitujem 10/10. Obzvlášť pre fanúšika Soderbergha je to dokonalý film.
598220
Kvitujem 10/10. Obzvlášť pre fanúšika Soderbergha je to dokonalý film.
Side Effects
0 0
reagovat
bol :D a strašne sa teším na RED 2 už len minimálne kvôli nemu 8)
598219
bol :D a strašne sa teším na RED 2 už len minimálne kvôli nemu *8)*
0 0
reagovat
Přitom škoda. U toho jednoho vtipného dialogu s brokolicí si to evidentně užíval až jsem měl pocit že hraje Pascala Sauvage. :)
598218
Přitom škoda. U toho jednoho vtipného dialogu s brokolicí si to evidentně užíval až jsem měl pocit že hraje Pascala Sauvage. *:)*
0 0
reagovat

Tony

"Jen tomu chybí víc prostorů a dialogů pro Malkoviche."

to som presne včera napísal do čsfd komentu :D
598217
"Jen tomu chybí víc prostorů a dialogů pro Malkoviche." to som presne včera napísal do čsfd komentu :D
Tony
0 0
reagovat
Warm Bodies strašná pohodovka. Jen tomu chybí víc prostorů a dialogů pro Malkoviche. :+ Ale bavil jsme se moc. Při scéně s balkonem jsem se nasmál jak nikdy. Tak debilní námět asi nešel zpracovat lépe. :)
598216
Warm Bodies strašná pohodovka. Jen tomu chybí víc prostorů a dialogů pro Malkoviche. *:+* Ale bavil jsme se moc. Při scéně s balkonem jsem se nasmál jak nikdy. Tak debilní námět asi nešel zpracovat lépe. *:)*
0 0
reagovat
ja som si včera pozrel Warm Bodies a celkom som sa zabavil
8/10
598213
ja som si včera pozrel Warm Bodies a celkom som sa zabavil 8/10
0 0
reagovat

Parker

Hrozná absurdita. To, čo tu prežije Statham a ide ďalej do boja, je až komické :D Akcia je však až nezvyčajne dobre natočená na béčkovú stathamovku, takže taký priemer. 5-6/10

Side Effects
Vážny kandidát na film roka 2013. Ten film ma, ako sa hovorí, posadil na zadok. 10/10
598211
Hrozná absurdita. To, čo tu prežije Statham a ide ďalej do boja, je až komické *:D* Akcia je však až nezvyčajne dobre natočená na béčkovú stathamovku, takže taký priemer. 5-6/10 [b]Side Effects[/b] Vážny kandidát na film roka 2013. Ten film ma, ako sa hovorí, posadil na zadok. 10/10
Parker
0 0
reagovat

TonyClifton

Nice! Podepisuju.


Mildík
Prostě Inception :D
598203
Nice! Podepisuju. [b]Mildík[/b] Prostě [link="http://www.troll.me/images/ancient-aliens-guy/inception-is-just-another-way-to-say-mindfuck.jpg"]Inception[/link] *:D*
TonyClifton
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se