Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 3741 - 3760 Napsat příspěvek
reaguje na: Memphis
Mám to podobně. Vím, že Game of Thrones, Arcane nebo The Batman jsou pecky. Stejně tak vím, že nemá smysl to nikomu doporučovat. Naopak třeba Marriage Story lze doporučit skoro komukoli.
Běžná populace nekouká na scifi. Začíná věcmi ze života (Marriage Story, Ulice) a pohádkami (ať už klasické, nebo třeba telenovely), pak možná i něčím historickým, pak možná i fantasy. SciFi stojí vyloženě bokem.

Disk to vykopl Dunou: Já si třeba nedovedu moc představit, že se to bude líbit někomu, kdo to doteď neviděl.?)
887426
Mám to podobně. Vím, že Game of Thrones, Arcane nebo The Batman jsou pecky. Stejně tak vím, že nemá smysl to nikomu doporučovat. Naopak třeba Marriage Story lze doporučit skoro komukoli. Běžná populace nekouká na scifi. Začíná věcmi ze života (Marriage Story, Ulice) a pohádkami (ať už klasické, nebo třeba telenovely), pak možná i něčím historickým, pak možná i fantasy. SciFi stojí vyloženě bokem. Disk to vykopl Dunou: Já si třeba nedovedu moc představit, že se to bude líbit někomu, kdo to doteď neviděl.*?)*
887419
5 -1
reagovat
Měl jsem trošku obavy, když sem našim pouštěl Černou labuť, ale nebyli zklamaní a chválili. Naopak u Paříže, miluji tě se nepokrytě smáli u upíra (jestli si to pamatuju dobře, že tam byl).
Celkově jsou rodiče dost neodhadnutelní. U maminy třeba vím, že fakt nemusí styl Baze Luhrmanna - moc "umělecké", moc stylizované. Elvise si vyžádala a po upozornění, kdo to točil, do toho šla se slovy "možná se mi tam bude líbit aspoň něco" a tak to i dopadlo.
Naopak tátovi bych v životě nepustil akčňák, fantasy, nebo scifi. I Gravity považoval za zbytečně nadsazenou. Usnul u Pokání, což jsem považoval za tutovku. Ale říkal, že to nebylo špatné, jen mu to prostě nesedlo.
887422
Měl jsem trošku obavy, když sem našim pouštěl Černou labuť, ale nebyli zklamaní a chválili. Naopak u Paříže, miluji tě se nepokrytě smáli u upíra (jestli si to pamatuju dobře, že tam byl). Celkově jsou rodiče dost neodhadnutelní. U maminy třeba vím, že fakt nemusí styl Baze Luhrmanna - moc "umělecké", moc stylizované. Elvise si vyžádala a po upozornění, kdo to točil, do toho šla se slovy "možná se mi tam bude líbit aspoň něco" a tak to i dopadlo. Naopak tátovi bych v životě nepustil akčňák, fantasy, nebo scifi. I Gravity považoval za zbytečně nadsazenou. Usnul u Pokání, což jsem považoval za tutovku. Ale říkal, že to nebylo špatné, jen mu to prostě nesedlo.
2 0
reagovat
reaguje na: Memphis
To já taky, ale já měl za to, že Mluv se mnou bude docela příjemná zábava jako předchozí práce bratří Phillippouových. No, nebyla, a vyžral jsem si to :D...

Naštěstí jsem mámu potom vzal právě na toho Oppenheimera, což byl risk, protože Nolana celkově moc nemusí, ale to se jí ,díky bohu, líbilo, takže v závěti snad pořád jsem:D...
887420
To já taky, ale já měl za to, že Mluv se mnou bude docela příjemná zábava jako předchozí práce bratří Phillippouových. No, nebyla, a vyžral jsem si to *:D*... Naštěstí jsem mámu potom vzal právě na toho Oppenheimera, což byl risk, protože Nolana celkově moc nemusí, ale to se jí ,díky bohu, líbilo, takže v závěti snad pořád jsem*:D*...
887419
1 -1
reagovat
reaguje na: Leefko
Obecně mám docela odhad v tom, co komu pustit nebo na co koho vzít do kina. Takže nějakou vyloženě negativní reakci si teď nevybavím.

Ale otec chtěl v létě strašně moc vidět Oppenheimera, aby pak půlku filmu prospal.

"Asi to nebylo špatný, ale bylo to moc ukecaný." :D
887419
Obecně mám docela odhad v tom, co komu pustit nebo na co koho vzít do kina. Takže nějakou vyloženě negativní reakci si teď nevybavím. Ale otec chtěl v létě strašně moc vidět Oppenheimera, aby pak půlku filmu prospal. "Asi to nebylo špatný, ale bylo to moc ukecaný." *:D*
887417
1 0
reagují: Gonzi, Leefko
reagovat
reaguje na: Disketa1
Maminku jsem nedávno vytáhl na Mluv se mnou, nesedlo to, a slyšel jsem o tom další dva měsíce...

Otcovi jsem v dobré vůli pustil Pána prstenů, a po půl hodině odešel s konstatováním, že je to "pěkná pičovina"...
887417
Maminku jsem nedávno vytáhl na Mluv se mnou, nesedlo to, a slyšel jsem o tom další dva měsíce... Otcovi jsem v dobré vůli pustil Pána prstenů, a po půl hodině odešel s konstatováním, že je to "pěkná [spoiler]pičovina[/spoiler]"...
887396
0 0
reagují: Memphis
reagovat
reaguje na: Disketa1
Otec v roce 2005 nerozdýchal Sin City, jeli jsme z Čáslavi do Pardubic do kina, a já pak celou zpět poslouchal, co se mi na tom mohlo líbit. Já jsem z toho v té době byl unešený. 

Mamka dala půlku Djanga, Osmi hrozných, ale třeba Gaunery dala celé. 

Ale to těch filmu se který mě poslali do háje bylo více. 

Na druhou stranu hodně moc jsem byl překvapený jak tátu bavil Batman začíná a Věčný svit neposkvrněné mysli.
887414
Otec v roce 2005 nerozdýchal Sin City, jeli jsme z Čáslavi do Pardubic do kina, a já pak celou zpět poslouchal, co se mi na tom mohlo líbit. Já jsem z toho v té době byl unešený.  Mamka dala půlku Djanga, Osmi hrozných, ale třeba Gaunery dala celé.  Ale to těch filmu se který mě poslali do háje bylo více.  Na druhou stranu hodně moc jsem byl překvapený jak tátu bavil Batman začíná a Věčný svit neposkvrněné mysli.
887396
2 0
reagovat
reaguje na: Disketa1
Mad Max" Fury Road. Mamka odišla asi po 15 minútach. Otec to dopozeral ale po konci povedal, že to bola blbosť. 
887411
Mad Max" Fury Road. Mamka odišla asi po 15 minútach. Otec to dopozeral ale po konci povedal, že to bola blbosť. 
887396
7 0
reagovat
reaguje na: Disketa1
From Dusk Till Dawn. Ze začátku dobrý. Jak se objevili upíři, tak to dopadlo stejně jako u departed. :)
887406
From Dusk Till Dawn. Ze začátku dobrý. Jak se objevili upíři, tak to dopadlo stejně jako u departed. :)
887396
1 0
reagovat
reaguje na: Disketa1
Kick-Ass. Mě to tenkrát přišlo skvělý (bylo mi 17), ale táta po zkouknutí otevřel dveře do pokoje a prohlásil ,,No... to byla ale píčovina:D
887400
Kick-Ass. Mě to tenkrát přišlo skvělý (bylo mi 17), ale táta po zkouknutí otevřel dveře do pokoje a prohlásil ,,No... to byla ale [spoiler]píčovina[/spoiler]" *:D*
887396
3 0
reagovat
reaguje na: Disketa1
Věc 
887399
Věc 
887396
3 0
reagovat
Pustil jsem mamce Dunu (2021) s Timothéem. Nebyl to úplně nejlepší nápad...

Jaký film jste pustili svým rodičům a ti vás za to zrovna nepochválili? 
887396
Pustil jsem mamce Dunu (2021) s Timothéem. Nebyl to úplně nejlepší nápad... Jaký film jste pustili svým rodičům a ti vás za to zrovna nepochválili? 
2 0
reagovat

Banger

Na iVysílání :+
887390
Na iVysílání *:+*
Banger
0 -1
reagovat
Jako Exodus ani Transformeři to nebude, protože tady chybí John Torturro - ten byl v těch dvou filmech velký highlight... v Exodu v hodně hodně špatném. 

A u Napoleona furt nevím jestli radši nepočkat da tu delší verzi. Ale zas kino, no. 
887379
Jako Exodus ani Transformeři to nebude, protože tady chybí John Torturro - ten byl v těch dvou filmech velký highlight... v Exodu v hodně hodně špatném.  A u Napoleona furt nevím jestli radši nepočkat da tu delší verzi. Ale zas kino, no. 
4 0
reagovat
Mě vůbec nevadí, když si film s historickými fakty vytírá, pokud to prospívá příběhu, nebo aspoň spektáklu. Tak snad to dopadne líp, než Exodus, kterej si vytřel jak teoriema historiků, tak náboženskou předlohou, ve prospěch nudné přihlouplé šedi.
887376
Mě vůbec nevadí, když si film s historickými fakty vytírá, pokud to prospívá příběhu, nebo aspoň spektáklu. Tak snad to dopadne líp, než Exodus, kterej si vytřel jak teoriema historiků, tak náboženskou předlohou, ve prospěch nudné přihlouplé šedi.
2 -2
reagovat
Ridley nekecal, když říkal, že sere na nějakou historickou akurátnost. :))
887374
Ridley nekecal, když říkal, že [url=https://twitter.com/SixoTF/status/1726525094376472703]sere[/url] na nějakou historickou akurátnost. *:))*
18 0
reagovat
reaguje na: SeldomSeen
Nevadí :D
887325
Nevadí :D
887314
0 0
reagovat
reaguje na: TedGeorge
Jojo, říkal jsem si, jestli odsud vítr fouká...:D I když mě tedy, přiznám se, malinko překvapuje, že ti nevadí, že ta zrzka je tam zrzkou pouze v těch inscenovaných pasážích ze sedmdesátých let, díky přiznané paruce, a jde tedy i v realitě toho filmu toliko o iluzi, jakkoliv pochopitelně krásnou... 8)
887314
Jojo, říkal jsem si, jestli odsud vítr fouká...*:D* I když mě tedy, přiznám se, malinko překvapuje, že ti nevadí, že ta zrzka je tam zrzkou pouze v těch inscenovaných pasážích ze sedmdesátých let, díky přiznané paruce, a jde tedy i v realitě toho filmu toliko o iluzi, jakkoliv pochopitelně krásnou... *8)*
887310
0 0
reagují: TedGeorge
reagovat
reaguje na: SeldomSeen
A ta zrzka...
887310
A ta zrzka...
887308
2 0
reagují: SeldomSeen
reagovat

Filmová výzva - La Belle Époque/Tenkrát podruhé (2019)

Victor se už dávno přestal snažit byť i jen předstírat, že drží prst na tepu doby. Když dostane šanci přenést se s pomocí firmy na "imersivní zážitky" do libovolného období, není ani moc divu, že zvolí vlastní mládí a specificky první setkání s osudovou ženou svého života. Dá se v lásce vstoupit dvakrát do jedné řeky? Jak dalece si můžeme zahrávat s něčími city, včetně těch vlastních? A proč jsem vlastně francouzskou kinematografii posledních více než deset let zcela ignoroval?

TedGeorge, který mi snímek zadal, ví, že mi jisté sklony k nostalgii a staromilectví nejsou cizí (jakkoliv tedy také souzním s názorem, že "nostalgia isn't what it used to be" ;)) - možná jen netuší, jak moc, jinak by si snad ani nebyl troufl, tohle totiž bylo v mnoha ohledech přímo na komoru... 8) Zároveň však věřím, že tenhle film má co nabídnout nejen beznadějným nostalgikům: poslouží například jako znamenitá ukázka toho, jak se dá film s takhle netriviální zápletkou a konstrukcí (v angličtině pro to mají výraz "high concept") natočit zároveň velmi divácky přístupným způsobem - je to střídavě dojemné i vtipné a pokud si potrpíte na klišé typu "francouzský šarm", klidně si ho tam přihoďte také (a rovnou koňskou dávku). Užil jsem si dále také to, jak s obsahem korespondovala i forma, kdy po nepochybně záměrně poněkud hektickém úvodu, kdy jsem jen s vypětím sil držel krok, přesně jako hlavní hrdina, následoval přesun do pohodového prostředí onoho fantazijního světa, který vypadal přesně tak, jak si snad většina z nás má tendenci idealizovat příjemné zážitky ze své minulosti... 

Takže ano, pochutnal jsem si - díky moc, Tede! :+
887308
Victor se už dávno přestal snažit byť i jen předstírat, že drží prst na tepu doby. Když dostane šanci přenést se s pomocí firmy na "imersivní zážitky" do libovolného období, není ani moc divu, že zvolí vlastní mládí a specificky první setkání s osudovou ženou svého života. Dá se v lásce vstoupit dvakrát do jedné řeky? Jak dalece si můžeme zahrávat s něčími city, včetně těch vlastních? A proč jsem vlastně francouzskou kinematografii posledních více než deset let zcela ignoroval? TedGeorge, který mi snímek zadal, ví, že mi jisté sklony k nostalgii a staromilectví nejsou cizí (jakkoliv tedy také souzním s názorem, že "nostalgia isn't what it used to be" *;)*) - možná jen netuší, jak moc, jinak by si snad ani nebyl troufl, tohle totiž bylo v mnoha ohledech přímo na komoru... *8)* Zároveň však věřím, že tenhle film má co nabídnout nejen beznadějným nostalgikům: poslouží například jako znamenitá ukázka toho, jak se dá film s takhle netriviální zápletkou a konstrukcí (v angličtině pro to mají výraz "high concept") natočit zároveň velmi divácky přístupným způsobem - je to střídavě dojemné i vtipné a pokud si potrpíte na klišé typu "francouzský šarm", klidně si ho tam přihoďte také (a rovnou koňskou dávku). Užil jsem si dále také to, jak s obsahem korespondovala i forma, kdy po nepochybně záměrně poněkud hektickém úvodu, kdy jsem jen s vypětím sil držel krok, přesně jako hlavní hrdina, následoval přesun do pohodového prostředí onoho fantazijního světa, který vypadal přesně tak, jak si snad většina z nás má tendenci idealizovat příjemné zážitky ze své minulosti...  Takže ano, pochutnal jsem si - díky moc, Tede! *:+*
Filmová výzva - La Belle Époque/Tenkrát podruhé (2019)
5 0
reagují: TedGeorge
reagovat
The Marvels měly o víkendu v US kinech propad o 79 procent. Auvajs:D
887283
The Marvels měly o víkendu v US kinech propad o 79 procent. Auvajs*:D*
15 -1
reagovat
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se