Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 37461 - 37480 Napsat příspěvek

TKDR

Ta závěrečná koláž je něco nepopsatelnýho... :+:+
Ano, z kina jsem před rokem odcházel poněkud zklamán. Ne, není to o nic horší film než TDK. Je to prostě jenom jiný zvíře...
600109
Ta závěrečná koláž je něco nepopsatelnýho... *:+**:+* Ano, z kina jsem před rokem odcházel poněkud zklamán. Ne, není to o nic horší film než TDK. Je to prostě jenom jiný zvíře...
TKDR
0 0
reagovat

Superman (1978)

Neveril som, ze ma to bude bavit a mylil som sa. Ono je to vlastne fakt dobre natocne. Z detstva si pamatam len, ze sa mi to pacilo a niektore sceny mi boli povedome (tocenie okolo zeme, scena s vlakom...) Technicky na tu dobu fakt slusne. Herecky v podstate vyborne. A az teraz som si naplno uvedomil, ako velmi na toto odkazoval Singerov Superman.
600105
Neveril som, ze ma to bude bavit a mylil som sa. Ono je to vlastne fakt dobre natocne. Z detstva si pamatam len, ze sa mi to pacilo a niektore sceny mi boli povedome (tocenie okolo zeme, scena s vlakom...) Technicky na tu dobu fakt slusne. Herecky v podstate vyborne. A az teraz som si naplno uvedomil, ako velmi na toto odkazoval Singerov Superman.
Superman (1978)
0 0
reagovat

kubqo

Zaujalo :+
600104
Zaujalo *:+*
kubqo
0 0
reagovat
Trailer na Big Bad Wolves
V živote by som nepovedal, že ma bude zaujímať Izraelská nezávislárna ale toto vyzerá parádne. Atmosféra ako z Refnových ukážok na Only God Forgives. Hodne zaujímavá a hutná téma. checkujte to.
600100
[link="http://www.youtube.com/watch?v=GsfzhiW5l8c"]Trailer na Big Bad Wolves[/link] V živote by som nepovedal, že ma bude zaujímať Izraelská nezávislárna ale toto vyzerá parádne. Atmosféra ako z Refnových ukážok na Only God Forgives. Hodne zaujímavá a hutná téma. checkujte to.
0 0
reagovat

TedGeorge

Jsem si celkem jistej, že Star Trek 8 v Číně ani neběžel...
600065
Jsem si celkem jistej, že Star Trek 8 v Číně ani neběžel...
TedGeorge
0 0
reagovat

Lono / Womb

zbytočná a nudná bergmanovská póza, ktorá spoľahlivo zabíja úžasný námet a pripomína mi, prečo opovrhujem artfilmami.p.s. bergmana mám rád p.s.2 tento film je zdraviu škodlivý - vyfajčil som pri ňom asi krabičku cigariet.3/10
600073
zbytočná a nudná bergmanovská póza, ktorá spoľahlivo zabíja úžasný námet a pripomína mi, prečo opovrhujem artfilmami.p.s. bergmana mám rád p.s.2 tento film je zdraviu škodlivý - vyfajčil som pri ňom asi krabičku cigariet.3/10
Lono / Womb
0 0
reagovat

Rokle

Ty si to precti jeste jednou a popremyslej, jak sem to myslel. Jokerovy se neomluvim ani na smrtelny posteli. To by musel Star Trek 8 propadnout v Cine.
600066
Ty si to precti jeste jednou a popremyslej, jak sem to myslel. Jokerovy se neomluvim ani na smrtelny posteli. To by musel Star Trek 8 propadnout v Cine.
Rokle
0 0
reagovat

TedGeorge

Přečti si to ještě jednou a pak se Jokerovi omluv ;)
600050
Přečti si to ještě jednou a pak se Jokerovi omluv *;)*
TedGeorge
0 0
reagovat
Marketa Lazarová Blu-ray truly is a masterpiece with perfect scores all around making it a contender for best Blu-ray ever. :):+
600007
Marketa Lazarová [link="http://www.blu-ray.com/movies/Marketa-Lazarova-Blu-ray/68386/#Overview"]Blu-ray[/link] truly is a masterpiece with perfect scores all around making it a contender for best Blu-ray ever. *:)**:+*
0 0
reagovat

Gonzi

ja netvrdím tak ani onak, nerobím závery, len vravím nech sa ľudia nenechajú ošáliť podobne ako pri MoS
600003
ja netvrdím tak ani onak, nerobím závery, len vravím nech sa ľudia nenechajú ošáliť podobne ako pri MoS
Gonzi
0 0
reagovat

kubqo

nevím, z čeho tak usuzuješ, ale to v traileru vypadalo líp, než cokoli jiného (včetně MoS traileru). Tím myslím řádově líp. Protože většina scén (těch hlavních) bude kompletně digitální a ve virtuálním prostoru se pak točí na 2 kamery že... a zároveň dění toho filmu je ideální na ždímání hloubky scény.
Záběrů, které by mohly sloužit jako piedestal 3D formátu tam bude jak nasráno. - Gonzi, 19. června 2013
600000
nevím, z čeho tak usuzuješ, ale to v traileru vypadalo líp, než cokoli jiného (včetně MoS traileru). Tím myslím řádově líp. Protože většina scén (těch hlavních) bude kompletně digitální a ve virtuálním prostoru se pak točí na 2 kamery že... a zároveň dění toho filmu je ideální na ždímání hloubky scény. [b]Záběrů, které by mohly sloužit jako piedestal 3D formátu tam bude jak nasráno.[/b] - Gonzi, 19. června 2013
kubqo
0 0
reagovat

Joker

TedGeorge + Mattew Lilard spolu nehráli v Summer Catch, ale ve Wicker Parku... To si pleteš. Omluv se a zemři pomalou bolestivou smrtí.
599986
TedGeorge + Mattew Lilard spolu nehráli v Summer Catch, ale ve Wicker Parku... To si pleteš. Omluv se a zemři pomalou bolestivou smrtí.
Joker
0 0
reagovat
Here on Earth - Klasická TV romance z přelomu tisíciletí. 6/10
O - Docela fajn moderní adaptace Othella. 6.5/10
Summer Catch - TedGeorge + Matthew Lilard nikdy nezklamou. :) 8/10
599985
[b]Here on Earth[/b] - Klasická TV romance z přelomu tisíciletí. 6/10 [b]O[/b] - Docela fajn moderní adaptace Othella. 6.5/10 [b]Summer Catch[/b] - TedGeorge + Matthew Lilard nikdy nezklamou. :) 8/10
0 0
reagovat

Dobrý ročník

Nejvíc feel good film i po sto páté. :+
599984
Nejvíc feel good film i po sto páté. *:+*
Dobrý ročník
0 0
reagovat

Iron Sky DC

Heh, tak Iron Sky bude mit director´s cut. Pribyde 20 minut a dle trailaru ne jen dialogovych scen, ale i par akcnich, na ktere asi nezbyly pri produkci penize, tak je dodelal az z trzeb :-) link
599982
Heh, tak Iron Sky bude mit director´s cut. Pribyde 20 minut a dle trailaru ne jen dialogovych scen, ale i par akcnich, na ktere asi nezbyly pri produkci penize, tak je dodelal az z trzeb :-) http://www.youtube.com/watch?v=TbSFSjQ3omY
Iron Sky DC
0 0
reagovat
ku 3D pri Pacific Rim....bude to to isté ako s MoS, v trailerech super ale vo filme bieda, obzvlášť ak sa väčšina bude odohráva´t v noci
599981
ku 3D pri Pacific Rim....bude to to isté ako s MoS, v trailerech super ale vo filme bieda, obzvlášť ak sa väčšina bude odohráva´t v noci
0 0
reagovat
Já ho neměl vůbec... Stačilo by mi i 2D, na tom plátně to musí být masakr jako prase ;) Škoda, že se vysílá většinou ve 3D, dal bych si Star Trek, Muže z oceli i Pacific Rim ve 2D v IMAXu...
599969
Já ho neměl vůbec... Stačilo by mi i 2D, na tom plátně to musí být masakr jako prase *;)* Škoda, že se vysílá většinou ve 3D, dal bych si Star Trek, Muže z oceli i Pacific Rim ve 2D v IMAXu...
0 0
reagovat

Pacific Rim v IMAXu

Já ho pře Star Trekem měl, ale byl v 2D a byl to ten úplně první trailer.
599966
Já ho pře Star Trekem měl, ale byl v 2D a byl to ten úplně první trailer.
Pacific Rim v IMAXu
0 0
reagovat
A je trailer na Pacific Rim v IMAXu? Před Star Trekem nebylo nic a já bych docela na nějaký mrkl ;)
599963
A je trailer na Pacific Rim v IMAXu? Před Star Trekem nebylo nic a já bych docela na nějaký mrkl *;)*
0 0
reagovat
Gonzi: Yop, 3D mi přijde vhodné jen a pouze pro greenscreenové záležitosti.
599962
Gonzi: Yop, 3D mi přijde vhodné jen a pouze pro greenscreenové záležitosti.
0 0
reagovat
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se