Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 37421 - 37440 Napsat příspěvek

KarelR

Tak do kina na jeho filmy nemusím, ale přesto si osobně dám Rampage s větší chutí, než hodně jiných filmů a jako ventil je to super. Každopádně rozhodně má koukatelné filmy (a k tomu mnohem větší množství megaodpadu :-D),které navíc nejsou jen průměrné cosi, ale silně politicky nekorektní věci, čímž je to milé zpestření běžné filmové tvorby.
600316
Tak do kina na jeho filmy nemusím, ale přesto si osobně dám Rampage s větší chutí, než hodně jiných filmů a jako ventil je to super. Každopádně rozhodně má koukatelné filmy (a k tomu mnohem větší množství megaodpadu :-D),které navíc nejsou jen průměrné cosi, ale silně politicky nekorektní věci, čímž je to milé zpestření běžné filmové tvorby.
KarelR
0 0
reagovat

Man of Steel

Viděno a mám k tomu jen jediné... lol

P.S.: Nakonec viděno pouze s otcem, mamču jsme nechali doma... Ale bylo to správné rozhodnutí, za tenhle film by mě stáhla z kůže, opravdu to není film pro maminky :)
600307
Viděno a mám k tomu jen jediné... [link="http://tehnikonline.ro/wp-content/uploads/2012/06/kid.jpg"]lol[/link] P.S.: Nakonec viděno pouze s otcem, mamču jsme nechali doma... Ale bylo to správné rozhodnutí, za tenhle film by mě stáhla z kůže, opravdu to není film pro maminky *:)*
Man of Steel
0 0
reagovat

okkac

No tu svoji reputaci už nezachrání a já se za něj do krve bít nebudu- Jen, že má i záchvat občas udělat alespoň průměrný film. Jinak Darfuru bych dal i klidně až 7-8/10 a stál bych si za tím :)
600302
No tu svoji reputaci už nezachrání a já se za něj do krve bít nebudu- Jen, že má i záchvat občas udělat alespoň průměrný film. Jinak Darfuru bych dal i klidně až 7-8/10 a stál bych si za tím *:)*
okkac
0 0
reagovat

okkac

Těch 6/10 ale stejně chápu jako "ještě 100 filmů a možná natočí něco koukatelnýho..." :D
600299
Těch 6/10 ale stejně chápu jako "ještě 100 filmů a možná natočí něco koukatelnýho..." *:D*
okkac
0 0
reagovat

Assault on Wall Street, r. Uwe Boll

Tak nakonec příjemné překvapení. Potom, co se Boll po náhle zlepšil s filmy jako Tunnel Rats, Rampage, Max Schmeling a Darfur, tak opět skluzl do sraček v případě Final Storm, třetí BloodRayne a hrůzou Blubberella a taky špatným In The Name Of The King 2, že to vypadalo jen na náhodně pomatení smyslů a ejhle. Assault On Wall Street je, co se týče režijní stránky asi nejlepší film vůbec. Kamera už není tak divoká jako v případě asi nejvíce podobného Rampage, střih je taky přehledný a vůbec celkově se to dá označit za uspokojivý film. Zatímco v Rampage je magor, který se rozhodne jen tak vystřílet svoje maloměsto, tady je hlavní hrdina vystaven jednomu kopanci za druhým, s příčinou ve finanční krizi a o tom, jak jsou bankéři nenažraní. Takže ke konci už to nevzdrží a vydá se všechny postřílet. Purcell je sice dřevo, ale tady to odehrál tak, aniž by to vadilo. Škoda jen, že akce je až na konci a všechno předtím je jen to, co k ní vede. Takže po Darfuru, který měl větší emocionální dopad jeho nejlepší film. Snad opět najede na lepší období (i kdzž výhled na In The Name Of The King 3 opět s Purcellem mne naplňuje hrůzou. Boll by se měl vykašlat na adaptace her a fantasy, protože na ně nemá peníze, a točit právě v současnosti něco podobného, jelikož něco tak politicky nekorektního má koule točit pouze on. A v tom je mi alespoň trochu sympatický.) 6/10
600298
Tak nakonec příjemné překvapení. Potom, co se Boll po náhle zlepšil s filmy jako Tunnel Rats, Rampage, Max Schmeling a Darfur, tak opět skluzl do sraček v případě Final Storm, třetí BloodRayne a hrůzou Blubberella a taky špatným In The Name Of The King 2, že to vypadalo jen na náhodně pomatení smyslů a ejhle. Assault On Wall Street je, co se týče režijní stránky asi nejlepší film vůbec. Kamera už není tak divoká jako v případě asi nejvíce podobného Rampage, střih je taky přehledný a vůbec celkově se to dá označit za uspokojivý film. Zatímco v Rampage je magor, který se rozhodne jen tak vystřílet svoje maloměsto, tady je hlavní hrdina vystaven jednomu kopanci za druhým, s příčinou ve finanční krizi a o tom, jak jsou bankéři nenažraní. Takže ke konci už to nevzdrží a vydá se všechny postřílet. Purcell je sice dřevo, ale tady to odehrál tak, aniž by to vadilo. Škoda jen, že akce je až na konci a všechno předtím je jen to, co k ní vede. Takže po Darfuru, který měl větší emocionální dopad jeho nejlepší film. Snad opět najede na lepší období (i kdzž výhled na In The Name Of The King 3 opět s Purcellem mne naplňuje hrůzou. Boll by se měl vykašlat na adaptace her a fantasy, protože na ně nemá peníze, a točit právě v současnosti něco podobného, jelikož něco tak politicky nekorektního má koule točit pouze on. A v tom je mi alespoň trochu sympatický.) 6/10
Assault on Wall Street, r. Uwe Boll
0 0
reagovat
Obidva spomenuté filmy patria k nezaujímavému priemeru.
600285
Obidva spomenuté filmy patria k nezaujímavému priemeru.
0 0
reagovat

Bachy

Zkus, zkus. Opravdu jsem od toho nic neočekával (prostě standard) s ohledem na recenze atd... Možná právě tahle nulová očekávání tomu nasadila pár bodíků navíc, protože mě to fakt příjemně překvapilo...

Podobně jsem na tom byl včera s dalším snímek... Upside Down... Očekávání podle trailerů byla původně ohromná, ale jak sem četl ohlasy atd, tak jsem nakonec ten film "pohřbil" na neurčito... Včera jsem ho vytáhnul a s nulovým očekáváním shlédnul... A opět překvapen příjemně 8)
600281
Zkus, zkus. Opravdu jsem od toho nic neočekával (prostě standard) s ohledem na recenze atd... Možná právě tahle nulová očekávání tomu nasadila pár bodíků navíc, protože mě to fakt příjemně překvapilo... Podobně jsem na tom byl včera s dalším snímek... [b]Upside Down...[/b] Očekávání podle trailerů byla původně ohromná, ale jak sem četl ohlasy atd, tak jsem nakonec ten film "pohřbil" na neurčito... Včera jsem ho vytáhnul a s nulovým očekáváním shlédnul... A opět překvapen příjemně *8)*
Bachy
0 0
reagovat

Mama

Běžela. Já nakonec ucukl a teď trochu lituji. Doplním:+
600273
Běžela. Já nakonec ucukl a teď trochu lituji. Doplním*:+*
Mama
0 0
reagovat

Mama

Nulová očekávání se vyplatila... Velmi svěží horor, který překvapil a doteď mě mrzí, že jsem to propásl v kinech (běžělo to sakra vůbec u nás?)...

Zajímavý vizuál a svěží hororové prvky, za mě velké plus :+

8/10
600264
Nulová očekávání se vyplatila... Velmi svěží horor, který překvapil a doteď mě mrzí, že jsem to propásl v kinech (běžělo to sakra vůbec u nás?)... Zajímavý vizuál a svěží hororové prvky, za mě velké plus *:+* 8/10
Mama
0 0
reagovat

Now You See Me

Parádní filmec a když člověk přistoupí na jeho hru, tak je i zábavný...

Jinak je nutno si přiznat, že trailery navnazovali na něco trochu jiného a že samotná zápletka je více než úsměvná (až hloupá) a po týdnu už člověk nebude ani vědět o co tam šlo...

Tak či onak, už po úvodní scéně bylo jasné, že když člověk přistoupí na pravidla samotného filmu (mimochodem perfektní opening), tak se bude bavit...

7/10, chce to vypnout mozek a moc u toho nepřemýšlet... a to si ani nejsem jistej, jestli mě závěrečné vyvrcholení uspokojilo, či zda jsem ho vůbec pochopil... bylo prostě "divný"...
600263
Parádní filmec a když člověk přistoupí na jeho hru, tak je i zábavný... Jinak je nutno si přiznat, že trailery navnazovali na něco trochu jiného a že samotná zápletka je více než úsměvná (až hloupá) a po týdnu už člověk nebude ani vědět o co tam šlo... Tak či onak, už po úvodní scéně bylo jasné, že když člověk přistoupí na pravidla samotného filmu (mimochodem perfektní opening), tak se bude bavit... 7/10, chce to vypnout mozek a moc u toho nepřemýšlet... a to si ani nejsem jistej, jestli mě závěrečné vyvrcholení uspokojilo, či zda jsem ho vůbec pochopil... bylo prostě "divný"...
Now You See Me
0 0
reagovat
Karel predsa študuje históriu, nie? Tak to sa dá pochopiť.
600258
Karel predsa študuje históriu, nie? Tak to sa dá pochopiť.
0 0
reagovat

KarelR

Hmm, a pak máš stíhat MZ Live... 8):D
600257
Hmm, a pak máš stíhat MZ Live... *8)**:D*
KarelR
0 0
reagovat
Přesně 30, docela známý věci tam jsou, samý pecky :) A další aspoň dvacítku už mám dlouho v hledáčku, ale ještě jsem se k nim nedostal.
600256
Přesně 30, docela známý věci tam jsou, samý pecky :) A další aspoň dvacítku už mám dlouho v hledáčku, ale ještě jsem se k nim nedostal.
0 0
reagovat

Tapped

Ak sú tu nejaký fanúšikovia MMA či iných bojových trapošín, tak niekto sa rozhodol urobiť druhú polovicu Warriora do nízkorozpočtového filmu a prihodil tam k tomu jednu peknú prdelku. link
600254
Ak sú tu nejaký fanúšikovia MMA či iných bojových trapošín, tak niekto sa rozhodol urobiť druhú polovicu Warriora do nízkorozpočtového filmu a prihodil tam k tomu jednu peknú prdelku. http://www.youtube.com/watch?v=bkU7hy1C54o
Tapped
0 0
reagovat

Jason and Argonauts, Citizan Cane, The Gotfather a M*A*S*H

A tím končím. Seznam je to pěkný, ale pokud se někdo dostane nad 15 snímků, tak si myslím, že je to spíše raritka... Doba pokročila a tyhle filmy se fakt už sjíždějí minimálně...

Za nějakých 50 let vydám podobný seznam a švihnu tam Black Swan, King's speech, The Artist, Dark Knight atd... A mládež na to bude nahlížet podobně jako my teď valíme oči na tohle :D
600252
A tím končím. Seznam je to pěkný, ale pokud se někdo dostane nad 15 snímků, tak si myslím, že je to spíše raritka... Doba pokročila a tyhle filmy se fakt už sjíždějí minimálně... Za nějakých 50 let vydám podobný seznam a švihnu tam Black Swan, King's speech, The Artist, Dark Knight atd... A mládež na to bude nahlížet podobně jako my teď valíme oči na tohle *:D*
Jason and Argonauts, Citizan Cane, The Gotfather a M*A*S*H
0 0
reagovat
Myslím, že jeden, ale ani to si nie som istý.
600250
Myslím, že jeden, ale ani to si nie som istý.
0 0
reagovat
Ja ich mam tiez 10, pekna slabota.:D:D
600248
Ja ich mam tiez 10, pekna slabota.*:D**:D*
0 0
reagovat
Já viděl ušmudlaných 10, teď nakoukávám IMDB 250, ale tohle vypadá daleko lííp k nakoukání.
600244
Já viděl ušmudlaných 10, teď nakoukávám IMDB 250, ale tohle vypadá daleko lííp k nakoukání.
0 0
reagovat
Challenge Accepted! :D 8)
600240
Challenge Accepted! *:D* *8)*
0 0
reagovat
Marty odporúča pozrieť následovných 85 snímkov ak sa chcete dozvedieť všetko o filme čo potrebujete vedieť link

Len tak pre zaujímavosť koľko ste z toho videli?

Ja sa chváliť nejdem pretože ja to spočítam na prstoch jedej ruky :o
600239
Marty odporúča pozrieť následovných 85 snímkov ak sa chcete dozvedieť všetko o filme čo potrebujete vedieť http://www.fastcocreate.com/1679472/martin-scorseses-film-school-the-85-films-you-need-to-see-to-know-anything-about-film Len tak pre zaujímavosť koľko ste z toho videli? Ja sa chváliť nejdem pretože ja to spočítam na prstoch jedej ruky *:o*
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se