Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 37381 - 37400 Napsat příspěvek

Space battleship Yamato

film z r. 2010 je neuvěřitelná sračka a znásilnění předlohy.
Space battleship Yamato 2199 - Zato ten seriál, resp. remake (a původní neznám) je celkem zábavná podívaná, hlavně co se děje a postav týče. Dost to připomíná BSG.
600685
film z r. 2010 je neuvěřitelná sračka a znásilnění předlohy. [b]Space battleship Yamato 2199[/b] - Zato ten seriál, resp. remake (a původní neznám) je celkem zábavná podívaná, hlavně co se děje a postav týče. Dost to připomíná BSG.
Space battleship Yamato
0 0
reagovat

departed

;)
600670
*;)*
departed
0 0
reagovat

Fichtner

On je parádní všude, věřím že v Želvách Ninja bude skvělej záporák. :)
600666
On je parádní všude, věřím že v Želvách Ninja bude skvělej záporák. *:)*
Fichtner
0 0
reagovat
Já jenom díky Amber Heard.
600665
Já jenom díky Amber Heard.
0 0
reagovat

Drive Angry

Ani nevím jak jsem se k tomuhle pekelnému béčku s Nickem Cagem dostal .. ale co mě dostalo byl William Fichtner a jeho nástup s cisternou (a pak následný cool výstup z ní) .. ten týpek je fakticky boží snad v každým filmu. Jenom díky němu jsem to dokoukal 8)
600664
Ani nevím jak jsem se k tomuhle pekelnému béčku s Nickem Cagem dostal .. ale co mě dostalo byl William Fichtner a jeho nástup s cisternou (a pak následný cool výstup z ní) .. ten týpek je fakticky boží snad v každým filmu. Jenom díky němu jsem to dokoukal *8)*
Drive Angry
0 0
reagovat
Divím se tomu, ale mám na ten film stejný názor :o8)
600661
Divím se tomu, ale mám na ten film stejný názor *:o**8)*
0 0
reagovat

Europa Report

Typická nízkorozpočtovka, na kterou jsem koukl jen proto, že tam měl "hrát" můj oblíbenec Sharlto Copley. Bohužel se ukázalo, že tam má jen pár štěků a nejspíš je tam jen z nějakého toho kamarádšoftu. Nicméně film je tak na 6-7*/10* aneb dá se na to podívát, ale nijak to nepřekvapí 8)
600657
Typická nízkorozpočtovka, na kterou jsem koukl jen proto, že tam měl "hrát" můj oblíbenec Sharlto Copley. Bohužel se ukázalo, že tam má jen pár štěků a nejspíš je tam jen z nějakého toho kamarádšoftu. Nicméně film je tak na 6-7*/10* aneb dá se na to podívát, ale nijak to nepřekvapí *8)*
Europa Report
0 0
reagovat
Tak to je snad povinnost, ne? 8) ?) :D
600656
Tak to je snad povinnost, ne? *8)* *?)* *:D*
0 0
reagovat
Dává tam dneska taky někdo Den nezávislosti? :)
600654
Dává tam dneska taky někdo Den nezávislosti? *:)*
0 0
reagovat

speedy.mail

tohle dat jako prvni trailer tak si cvrknu do trenek
600624
tohle dat jako prvni trailer tak si cvrknu do trenek
speedy.mail
0 0
reagovat

Pacific Rim final trailer

600622
http://www.youtube.com/watch?v=C5fyl7AzU68
Pacific Rim final trailer
0 0
reagovat

Matrix

600586
[link="http://d24w6bsrhbeh9d.cloudfront.net/photo/aZPWWnz_460sa.gif"]link[/link]
Matrix
0 0
reagovat

TonyClifton

:+

Nabídka filmů menší, ale je to začátek 8)
600570
*:+* Nabídka filmů menší, ale je to začátek *8)*
TonyClifton
0 0
reagovat
link

Docela dobrá věc tohle. Nedávno se tu mluvilo o tom, že se nedá legálně zaplatit za některá díla a tady jsem je našel. :-)
600569
http://www.aerovod.cz/katalog/ Docela dobrá věc tohle. Nedávno se tu mluvilo o tom, že se nedá legálně zaplatit za některá díla a tady jsem je našel. :-)
0 0
reagovat

trailery

Ride Along
Tak žeby konečne nejaká ozaj vtipná komédia? Zrovna od týchto černochov by som to nečakal. Trailer s krátkou stopážou ale funguje perfektne a je super vtipný.
Passion
Typický príklad ako sa v posledných rokoch dosral filmový marketing. Hneď 3 úplne obrovské spoileri evidentne z pozdnej fázy filmu. Evidentne sú to ale tie spoileri čo majú nalákať a popravde aj sa im to darí. Ale aj tak zaltý dobrý Soderbeergh a jeho Side effects...
Still Mine
To James Cromwell si na staré kolená točí nezávislý filmík na farme a kritizuje v ňom právny systém. No čo, dovoliť si to už rozhodne mäže.
600566
[link="http://www.youtube.com/watch?v=pXJDIheyXfQ"][b]Ride Along[/b][/link] Tak žeby konečne nejaká ozaj vtipná komédia? Zrovna od týchto černochov by som to nečakal. Trailer s krátkou stopážou ale funguje perfektne a je super vtipný. [link="http://www.youtube.com/watch?v=-YhHeO1BuAI"][b]Passion[/b][/link] Typický príklad ako sa v posledných rokoch dosral filmový marketing. Hneď 3 úplne obrovské spoileri evidentne z pozdnej fázy filmu. Evidentne sú to ale tie spoileri čo majú nalákať a popravde aj sa im to darí. Ale aj tak zaltý dobrý Soderbeergh a jeho Side effects... [link="http://www.youtube.com/watch?v=lprJUgwNWwo"][b]Still Mine[/b][/link] To James Cromwell si na staré kolená točí nezávislý filmík na farme a kritizuje v ňom právny systém. No čo, dovoliť si to už rozhodne mäže.
trailery
0 0
reagovat
film je to fajn, ale je to skor kombinacia tychto dvoch faktorov.
600559
film je to fajn, ale je to skor kombinacia tychto dvoch faktorov.
0 0
reagovat
To druhý.
600554
To druhý.
0 0
reagovat
Kompletní offtopic a takovej výkřik do tmy, ale právě mě úplně odrovnalo, že Knight & Day je tři roky starej film. Měl jsem pocit, že jsem na tom byl v kině loni... :D Tak nevím, jestli je to tak fajn film, že to ve mě zůstalo, anebo jestli ten čas tak kurva letí... :D
600553
Kompletní offtopic a takovej výkřik do tmy, ale právě mě úplně odrovnalo, že [b]Knight & Day[/b] je tři roky starej film. Měl jsem pocit, že jsem na tom byl v kině loni... *:D* Tak nevím, jestli je to tak fajn film, že to ve mě zůstalo, anebo jestli ten čas tak kurva letí... *:D*
0 0
reagovat

The Joker

Vražedná hra... to akože Alex Cross za 5/10???? :o
600522
Vražedná hra... to akože Alex Cross za 5/10???? *:o*
The Joker
0 0
reagovat
Mark Strong by hlavně zasloužil nějakou hlavní roli. Nebo roli záporáka v další bondovce. Ou jé.
600521
Mark Strong by hlavně zasloužil nějakou hlavní roli. Nebo roli záporáka v další bondovce. Ou jé.
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se