Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 37181 - 37200 Napsat příspěvek

Spazz

Jo, u té hlášky jsem se na chvíli taky zastavil.
I kdyby to všechno byl výmysl, tak klobouk dolů.
601578
Jo, u té hlášky jsem se na chvíli taky zastavil. I kdyby to všechno byl výmysl, tak klobouk dolů.
Spazz
0 0
reagovat
Plakát skvělej, casting příšernej.
601576
Plakát skvělej, casting příšernej.
0 0
reagovat
601575
[link="https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn2/988676_472234502870960_1606486231_n.jpg"]Justice League fan plakát[/link]
0 0
reagovat

Ex-SOLDIER

"Tag. You're it." mi docela orosilo oci i takhle "na papire". Plus ta scena s manzelkou....


...jojo, tohle by ve filmu fungovalo uplne paradne.. Pri cteni jsem si to predstavoval podobne jako scenu s totalne se premahajicim Supermanem v paprsku z World Enginu... plakal bych, plakal...
601541
"Tag. You're it." mi docela orosilo oci i takhle "na papire". Plus ta scena s manzelkou.... ...jojo, tohle by ve filmu fungovalo uplne paradne.. Pri cteni jsem si to predstavoval podobne jako scenu s totalne se premahajicim Supermanem v paprsku z World Enginu... plakal bych, plakal...
Ex-SOLDIER
0 0
reagovat
tl;dr verze tam není? :D
601562
tl;dr verze tam není? *:D*
0 0
reagovat

Justice League: Mortal

Na 4chanu se objevily informace ze zrušené sólovky DC z roku 2007. Pravé samozřejmě být nemusí, ale je to zajímavé (i to rádoby obsazení O.o) a nebylo by na škodu, kdyby se něco z toho v chystané týmovce neobjevilo. Justice League: Mortal
601551
Na 4chanu se objevily informace ze zrušené sólovky DC z roku 2007. Pravé samozřejmě být nemusí, ale je to zajímavé (i to rádoby obsazení O.o) a nebylo by na škodu, kdyby se něco z toho v chystané týmovce neobjevilo. [link="http://chanarchive.org/4chan/co/44688/here-s-a-few-excerts-of-the-script-of-justice-league-mortal-a-unproduced-live-action-movie-from-2007"]Justice League: Mortal[/link]
Justice League: Mortal
0 0
reagovat

Red Dog

Čekal jsem nějakou blobst ála Beethoven 7: Štěňátka opět v akci. Ale dostal jsem strašně krásnej film, kterej doporučuju všema deseti. Takovou pohodovku už jsem neviděl hodně dlouho. Akorát mi trošku vadilo, že ve dvou scénách vedle mne začly pálit a slzet oči, asi nějaká alergie nebo co...
601542
Čekal jsem nějakou blobst ála Beethoven 7: Štěňátka opět v akci. Ale dostal jsem strašně krásnej film, kterej doporučuju všema deseti. Takovou pohodovku už jsem neviděl hodně dlouho. Akorát mi trošku vadilo, že ve dvou scénách vedle mne začly pálit a slzet oči, asi nějaká alergie nebo co...
Red Dog
0 0
reagovat
ja bych jim takovy hodnoceni dal asi taky. Jen jsem reagoval na jeho "mas pravdu, fock off" argument
601539
ja bych jim takovy hodnoceni dal asi taky. Jen jsem reagoval na jeho "mas pravdu, fock off" argument
0 0
reagovat

xxendxx

Aj keď nemôžem uveriť tomu, že sa zastávam Rainmakera, tak osmičky dám tým filmom v pohode tiež (hoci on tak asi robí podľa iných kritérií). Teda okrem Reunionu, ten som ešte nevidel.
601538
Aj keď nemôžem uveriť tomu, že sa zastávam Rainmakera, tak osmičky dám tým filmom v pohode tiež (hoci on tak asi robí podľa iných kritérií). Teda okrem Reunionu, ten som ešte nevidel.
xxendxx
0 0
reagovat
16 nízkorozpočtákov, ktoré sa stali hitmi a zarobili link
601537
16 nízkorozpočtákov, ktoré sa stali hitmi a zarobili http://www.financnytrh.com/16-nizkorozpoctovych-filmov-ktore-sa-stali-hitmi/2013-07-28/a14989
0 0
reagovat
prave si potvtdil co rikal a dokonale ses ztrapnil... opet... good job
601536
prave si potvtdil co rikal a dokonale ses ztrapnil... opet... good job
0 0
reagovat

American pie 1,2, reunion

hodnotím 8/10,9/10,8/10 takže fock off :-)
601521
hodnotím 8/10,9/10,8/10 takže fock off :-)
American pie 1,2, reunion
0 0
reagovat

popicek

Oprava: RainMakeR a popicek nemôžu dať snímku, kde sú kozy, naliate baby a drogy, menej ako 5*.
601518
Oprava: RainMakeR a popicek nemôžu dať snímku, kde sú kozy, naliate baby a drogy, menej ako 5*.
popicek
0 0
reagovat

Sunshine 2007

Scénar - dobrý
Postavy - tiež dobré
Soundtrack - parádny
Atmosféra - skvelá

.....ale, čo to bola do pekla za kameru a strih na konci? Zlatý Greengrass! Poslednú polhodinu som myslel, že dostanem epileptický záchvat :-
601517
Scénar - dobrý Postavy - tiež dobré Soundtrack - parádny Atmosféra - skvelá .....ale, čo to bola do pekla za kameru a strih na konci? Zlatý Greengrass! Poslednú polhodinu som myslel, že dostanem epileptický záchvat *:-*
Sunshine 2007
0 0
reagovat

popik

to kyller: Ve snímku, kde se objeví kozy, opilý holky, drogy..prostě nemůžeš jít s hodnocením pod 5* :D
601515
to kyller: Ve snímku, kde se objeví kozy, opilý holky, drogy..prostě nemůžeš jít s hodnocením pod 5* *:D*
popik
0 0
reagovat

popicek

Veď ja som to už videl. Teda, videl som toľko, koľko som zvládol. Je to odpad.
601514
Veď ja som to už videl. Teda, videl som toľko, koľko som zvládol. Je to odpad.
popicek
0 0
reagovat

popik

to kyller: Počkej až tam uvidíš Vanessku Hudgens...ta je tam těžce šu*atelná 8):D
601512
to kyller: Počkej až tam uvidíš Vanessku Hudgens...ta je tam těžce šu*atelná *8)**:D*
popik
0 0
reagovat

popicek

"Tož pěkné kozičky tam pobíhajů"

Takéto argumenty v rámci filmovej diskusie sa môžu objaviť fakt len tu :D
601511
"Tož pěkné kozičky tam pobíhajů" Takéto argumenty v rámci filmovej diskusie sa môžu objaviť fakt len tu *:D*
popicek
0 0
reagovat

popicek

b) je správně
601509
b) je správně
popicek
0 0
reagovat

Spring Breakers

Tož pěkné kozičky tam pobíhajů :+ 7*
Može mi někdo vysvětlit ten závěr?
Zabili tu postavu, co hrál Franco, ty buchty? Nebo to prostě jen schytal v přestřelce?
601508
Tož pěkné kozičky tam pobíhajů *:+* 7* Može mi někdo vysvětlit ten závěr? [spoiler]Zabili tu postavu, co hrál Franco, ty buchty? Nebo to prostě jen schytal v přestřelce?[/spoiler]
Spring Breakers
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se