Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 37141 - 37160 Napsat příspěvek
ad Tinker, tailor... ja som sa nevedel prekusnúť cez prvých 15 minút
601736
ad Tinker, tailor... ja som sa nevedel prekusnúť cez prvých 15 minút
0 0
reagovat

The Go-getter

Možno sa vám už stalo, že ste išli do nejakého filmu s tým, že ste o ňom absolútne nič nevedeli a nakoniec vám odpálil mozog. Pre MZ komunitu to je možno Man from Earth, ale Go-Getter pre mňa je ešte o hoodne ďalej. Ten film ma proste zrazil na kolená. Dokonalá esencia všetkého čo človek miluje na indie filoch. Zaujímavé a civilne originálne charaktery v podaní neskutočne sympatických hercov, výborne zoskladaný "pesničkový" soundtrack, vtip, emócie, dráma...
Je to proste milý, komplexný a zároveň i odľahčený road movie. A dokonca sa mu podarilo aj to čo sa nepodarilo ani 500 days of Summer či Perks of being a wallflower, že jakmile sa ženská protagonistka (do ktorej je hrdina zaľúbený) objaví na scéne, film sa až magicky rozžiari rovnako ako aj úsmev diváka.
9/10
601734
Možno sa vám už stalo, že ste išli do nejakého filmu s tým, že ste o ňom absolútne nič nevedeli a nakoniec vám odpálil mozog. Pre MZ komunitu to je možno Man from Earth, ale [link="http://www.csfd.cz/film/227799-go-getter-the/"]Go-Getter[/link] pre mňa je ešte o hoodne ďalej. Ten film ma proste zrazil na kolená. Dokonalá esencia všetkého čo človek miluje na indie filoch. Zaujímavé a civilne originálne charaktery v podaní neskutočne sympatických hercov, výborne zoskladaný "pesničkový" soundtrack, vtip, emócie, dráma... Je to proste milý, komplexný a zároveň i odľahčený road movie. A dokonca sa mu podarilo aj to čo sa nepodarilo ani 500 days of Summer či Perks of being a wallflower, že jakmile sa ženská protagonistka (do ktorej je hrdina zaľúbený) objaví na scéne, film sa až magicky rozžiari rovnako ako aj úsmev diváka. 9/10
The Go-getter
0 0
reagovat
Souhlas s Tinker Tailorem. Bavilo i na druhý zkouknutí.
601732
Souhlas s Tinker Tailorem. Bavilo i na druhý zkouknutí.
0 0
reagovat

departed

Film pro mě tak za 7/10, ale jen kvůli týhle písni bych byl ochotnej i hvězdu přidat. :+

The Last Stand by se v souvislosti se zbytkem série neměl ani zmiňovat. :-

A abych přidal něco vlastního, dneska jsem si úplnou náhodou opět pustil Tinker Tailor Soldier Spy, a ten film je tááááááááááááááákhle dokonalej. Jedna z nejlepších věcí, co jsem za posledních několik let viděl. :+
601729
Film pro mě tak za 7/10, ale jen kvůli týhle písni bych byl ochotnej i hvězdu přidat. *:+* The Last Stand by se v souvislosti se zbytkem série neměl ani zmiňovat. *:-* A abych přidal něco vlastního, dneska jsem si úplnou náhodou opět pustil Tinker Tailor Soldier Spy, a ten film je tááááááááááááááákhle dokonalej. Jedna z nejlepších věcí, co jsem za posledních několik let viděl. *:+*
departed
0 0
reagovat

The Last Stand

U mě má tenhle film zajímavej efekt, že se mi vždy po pár dnech úplně vykouří z hlavy. Viděl jsem to už asi 3x a už zase vůbec nevím, o čem to vlastně bylo. Za mě zkrátka ostuda celé série.
601728
U mě má tenhle film zajímavej efekt, že se mi vždy po pár dnech úplně vykouří z hlavy. Viděl jsem to už asi 3x a už zase vůbec nevím, o čem to vlastně bylo. Za mě zkrátka ostuda celé série.
The Last Stand
0 0
reagovat
Včera jsem si to pustil, moc mě to sice nebavilo, ale ta závěrečná skladba mě okamžitě probudila a teď na ní ujíždím 24/7.Opravdu boží.
601726
Včera jsem si to pustil, moc mě to sice nebavilo, ale ta závěrečná skladba mě okamžitě probudila a teď na ní ujíždím 24/7.[link="http://www.youtube.com/watch?v=pdjHZkOEjPc"]Opravdu boží.[/link]
0 0
reagovat

X-Men

Tak jsem strávil celej den ve společnosti mutantů. Díky Bohu za prázdniny! Chronologicky jsem to projel od:
First Class - Hodně šlape na paty dvojce. McAvoy a Fassbender byly neskuteční. Mutanti dobře různorodí. Perfektní znělka a ucházející hudba. Go fuck yourselves ruluje furt. A ty hlášky narážející na jejich "budoucnost"... Retro taky parádní. 9/10

Přes Origins - Kupodivu není tak špatný jako Japonsko. Ale tak nějak mi to z toho celýho vesmíru nejvíc hapruje. Spousta věcí nesedí a dělali si s tím co chtěli. 5/10

"Poté" (jel jsem chronologicky dějově) převzal žezlo Singer s X-Men jedničkou, která je i po letech zábava. Viděl jsem to snad nejmíňkrát krom Wolvieho ale šlo to. No nevím, co bych ještě psal, snad jen, že se bral ten film tak nějak vážně... 8/10

Ovšem X2 je něco neskutečnýho. Genialita a naprostá bezchybnost v každým záběru. 10/10

The Last Stand byl jako studená sprcha, nebo facka, nebo kopnutí do koulí. A konečně jsem zjistil proč - ze všech těch filmů je nejvíc blockbusterovej. Tam kde dvojka měla v podstatě komorní hodinový finále, tady se to zvládlo za slabou půlhodinku a ještě to bylo šíleně šablonovitý. Angel úplně k ničemu. A taky mi vadilo to lehkovážný zacházení s charakterama, který se budovaly po dva filmy (potažmo víc, že...). No, a Powell zaválel neskutečně. Takže zůstávám na 6/10

Jedno maj ty filmy společný - bezchybnej casting, kterej narušila až poslední ceta do Japonska.


Takže: Mutant and Proud
601724
Tak jsem strávil celej den ve společnosti mutantů. Díky Bohu za prázdniny! Chronologicky jsem to projel od: [b]First Class[/b] - Hodně šlape na paty dvojce. McAvoy a Fassbender byly neskuteční. Mutanti dobře různorodí. Perfektní znělka a ucházející hudba. Go fuck yourselves ruluje furt. A ty hlášky narážející na jejich "budoucnost"... Retro taky parádní. 9/10 Přes [b]Origins[/b] - Kupodivu není tak špatný jako Japonsko. Ale tak nějak mi to z toho celýho vesmíru nejvíc hapruje. Spousta věcí nesedí a dělali si s tím co chtěli. 5/10 "Poté" (jel jsem chronologicky dějově) převzal žezlo Singer s [b]X-Men[/b] jedničkou, která je i po letech zábava. Viděl jsem to snad nejmíňkrát krom Wolvieho ale šlo to. No nevím, co bych ještě psal, snad jen, že se bral ten film tak nějak vážně... 8/10 Ovšem [b]X2[/b] je něco neskutečnýho. Genialita a naprostá bezchybnost v každým záběru. 10/10 [b]The Last Stand[/b] byl jako studená sprcha, nebo facka, nebo kopnutí do koulí. A konečně jsem zjistil proč - ze všech těch filmů je nejvíc blockbusterovej. Tam kde dvojka měla v podstatě komorní hodinový finále, tady se to zvládlo za slabou půlhodinku a ještě to bylo šíleně šablonovitý. Angel úplně k ničemu. A taky mi vadilo to lehkovážný zacházení s charakterama, který se budovaly po dva filmy (potažmo víc, že...). No, a Powell zaválel neskutečně. Takže zůstávám na 6/10 Jedno maj ty filmy společný - bezchybnej casting, kterej narušila až poslední ceta do Japonska. Takže: [b]Mutant and Proud[/b]
X-Men
0 0
reagovat

Syrup 2013

Kdyby tam nehrála Amber Heard, tak to vypnu po 10ti minutách, ale ona je tam tak strašně HOT (podobně jako v rumovým deníku), že jsem to prostě musel dokoukat...i přesto, že je to totální sračka! :D
601723
Kdyby tam nehrála Amber Heard, tak to vypnu po 10ti minutách, ale ona je tam tak strašně HOT (podobně jako v rumovým deníku), že jsem to prostě musel dokoukat...i přesto, že je to totální sračka! *:D*
Syrup 2013
0 0
reagovat
Fowl práveže nie je úplne tradičný "rodinný" materiál... ;)
601722
Fowl práveže nie je úplne tradičný "rodinný" materiál... *;)*
0 0
reagovat
Koukám, že už je dokonce 8 dílů... Jak říkám, přestal sem po 4-tém (doma mám přitom až do pátého dílu CZ a AJ).

První díl jsem koupil, když to frčelo přímo v Anglii a docela se mi to líbilo (sympatická angličtina), ale pak to nějako ztratilo kouzlo ;)

Ale jako rodiný film by o mohlo fungovat 8)
601719
Koukám, že už je dokonce 8 dílů... Jak říkám, přestal sem po 4-tém (doma mám přitom až do pátého dílu CZ a AJ). První díl jsem koupil, když to frčelo přímo v Anglii a docela se mi to líbilo (sympatická angličtina), ale pak to nějako ztratilo kouzlo *;)* Ale jako rodiný film by o mohlo fungovat *8)*
0 0
reagovat

Mildík

Som na tom rovnako. Prvé tri diely však, ak sa dobre pamätám, fungujú ako perfektná, uzavretá trilógia.
601716
Som na tom rovnako. Prvé tri diely však, ak sa dobre pamätám, fungujú ako perfektná, uzavretá trilógia.
Mildík
0 0
reagovat

Macejko

Četl jsem cca první 4 díly, ale pak mi to přišlo tak dětinské, že jsem musel přestat...

Ale pokud to někdo vhodně uchopí, může z toho být zajímavý rodinný film...
601714
Četl jsem cca první 4 díly, ale pak mi to přišlo tak dětinské, že jsem musel přestat... Ale pokud to někdo vhodně uchopí, může z toho být zajímavý rodinný film...
Macejko
0 0
reagovat
Možno o tom bude novinka, možno nie, ale knižná séria "Artemis Fowl" sa konečne dočká filmovej adaptácie :+
601708
Možno o tom bude novinka, možno nie, ale knižná séria "Artemis Fowl" sa konečne dočká filmovej adaptácie *:+*
0 0
reagovat

Joker

jj to jsem viděl, 2 z toho na tvůj popud. Pěkný filmy. :+
601689
jj to jsem viděl, 2 z toho na tvůj popud. Pěkný filmy. *:+*
Joker
0 0
reagovat

Bad Grandpa

Takový Borat na prášcích na Alzheimera.
601688
Takový Borat na prášcích na Alzheimera.
Bad Grandpa
0 0
reagovat

Elysium Extended Trailer

potvrzuje můj nejočekávanější film tohoto léta a potažmo i roku. link A Copley je těžký bad ass motherf*cker.
601687
potvrzuje můj nejočekávanější film tohoto léta a potažmo i roku. http://www.youtube.com/watch?v=TAtxDkWi1Ys A Copley je těžký bad ass motherf*cker.
Elysium Extended Trailer
0 0
reagovat
vyzerá to parádne i keď im aj tak nežerem, že to nie je pripravené, ale neviem sa rozhodnúť či okopírovanie podľa mňa jednej z najvtipnejších filmových scén histórie z Little Miss Sunshine ma serie alebo to milujem :))
601685
vyzerá to parádne i keď im aj tak nežerem, že to nie je pripravené, ale neviem sa rozhodnúť či okopírovanie podľa mňa jednej z najvtipnejších filmových scén histórie z Little Miss Sunshine ma serie alebo to milujem *:))*
0 0
reagovat

jackass Bad Grandpa is Here

link

brečím smíchy ... to bude fakt neskutečná nálož smíchu !
601683
http://www.comingsoon.net/news/movienews.php?id=107218 brečím smíchy ... to bude fakt neskutečná nálož smíchu !
jackass Bad Grandpa is Here
0 0
reagovat
Tony: A co třeba: Má mě rád, nemá mě rád / Umění zapadnout / Zábavný park / Určitě, možná / Sexy 40? Dál než se zdálo a Co ty jsi za číslo? jsem ti již, myslím, doporučoval.
601669
Tony: A co třeba: Má mě rád, nemá mě rád / Umění zapadnout / Zábavný park / Určitě, možná / Sexy 40? Dál než se zdálo a Co ty jsi za číslo? jsem ti již, myslím, doporučoval.
0 0
reagovat
trailer na american hustle vyšiel a vyzerá parádnr :+
601665
trailer na american hustle vyšiel a vyzerá parádnr *:+*
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se