Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 37101 - 37120 Napsat příspěvek
Šmoulové sice vypadají na 27-30 mega (podle zdroje) OS, což je propad oproti 35 mil otvíráku jedničky, ale vypadá, že pojedou daleko silněji WW. Jednička vydělala 3/4 zisku právě v zahraničí, takže to tady asi taky nebude zas tak zlé. Druhá věc je, že Sony narvali do propagace opravdu hodně peněz.
601815
Šmoulové sice vypadají na 27-30 mega (podle zdroje) OS, což je propad oproti 35 mil otvíráku jedničky, ale vypadá, že pojedou daleko silněji WW. Jednička vydělala 3/4 zisku právě v zahraničí, takže to tady asi taky nebude zas tak zlé. Druhá věc je, že Sony narvali do propagace opravdu hodně peněz.
0 0
reagovat
Jo, WB z Číny nakonec nepřiteče víc jak 20M... Spíš si po těch všech letošních propadácích snaží zachovat tvář. PacRim má teď navíc i větší propady než Cowboys & Aliens ve stejným týdnu, takže i tu americkou stovku si Warneři budou muset cucat z prstu.

A také tento víkend dostávají studia další a další facky:
- Šmoulové otevírají VÝRAZNĚ pod prvním dílem
- Denzel si po čtyřech letech zkusil otevřít v letní sezóne, na pomoc má Markyho Marka a nakonec je z toho stejně jen ten jeho klasickej OW (
- Wolverine po tom nízkým otvíráku klesá podobně jako X3 a Origins, takže hodně přes 60%
- Grown Ups teď trošku zpomalilo, ale i tak tenhle sequel uvidí o nějakých 20-22% méně lidí než GU1
- a také Red skončí aspoň 25% pod originálem

Teď už toho v letošním létě moc nezbývá a Elysium (na Rottenech zatím v zeleném) to jistě nevytrhne. Snad si z toho studia něco vezmou.
601814
Jo, WB z Číny nakonec nepřiteče víc jak 20M... Spíš si po těch všech letošních propadácích snaží zachovat tvář. PacRim má teď navíc i větší propady než Cowboys & Aliens ve stejným týdnu, takže i tu americkou stovku si Warneři budou muset cucat z prstu. A také tento víkend dostávají studia další a další facky: - Šmoulové otevírají VÝRAZNĚ pod prvním dílem - Denzel si po čtyřech letech zkusil otevřít v letní sezóne, na pomoc má Markyho Marka a nakonec je z toho stejně jen ten jeho klasickej OW ( - Wolverine po tom nízkým otvíráku klesá podobně jako X3 a Origins, takže hodně přes 60% - Grown Ups teď trošku zpomalilo, ale i tak tenhle sequel uvidí o nějakých 20-22% méně lidí než GU1 - a také Red skončí aspoň 25% pod originálem Teď už toho v letošním létě moc nezbývá a Elysium (na Rottenech zatím v zeleném) to jistě nevytrhne. Snad si z toho studia něco vezmou.
0 0
reagovat
601813
[link="http://www.theguardian.com/film/filmblog/2013/jul/30/hollywood-studios-owed-china"]link[/link] [link="http://usa.chinadaily.com.cn/epaper/2013-08/01/content_16861542.htm"]link[/link]
0 0
reagovat
Přesně tak, je úplně jedno, kolik peněz v Číně to vydělá. Budou rádi, když z každého dolaru uvidí 15 centů... a to jsem ještě docela optimista.
601811
Přesně tak, je úplně jedno, kolik peněz v Číně to vydělá. Budou rádi, když z každého dolaru uvidí 15 centů... a to jsem ještě docela optimista.
0 0
reagovat
Produkční rozpočet 190 mega, a Warneři nampumpovali pořádný balík ještě do reklamy. Ten film by musel vydělat kolem půl miliardy, aby se zaplatil. Články od marketingového oddělení WB je třeba brát s rezervou, Čína jim většinu těch peněz ani nedá.?)
601810
Produkční rozpočet 190 mega, a Warneři nampumpovali pořádný balík ještě do reklamy. Ten film by musel vydělat kolem půl miliardy, aby se zaplatil. Články od marketingového oddělení WB je třeba brát s rezervou, Čína jim většinu těch peněz ani nedá.*?)*
0 0
reagovat
tvl mne nejde o to, to mi je jasné, že to je pravda, že to zarobilo 9 miliónov, ale mne sa to zdá ako banalita na to aby sa dalo špekulovať o sequeli
601809
tvl mne nejde o to, to mi je jasné, že to je pravda, že to zarobilo 9 miliónov, ale mne sa to zdá ako banalita na to aby sa dalo špekulovať o sequeli
0 0
reagovat

kubqo

Psali to na snad na všech zahraničních filmových serverech. Je to legit.
601808
Psali to na snad na všech zahraničních filmových serverech. Je to legit.
kubqo
0 0
reagovat

TG

to ale stále nevysvetľuje či som taký neznalý alebo je to fakt blbost
601806
to ale stále nevysvetľuje či som taký neznalý alebo je to fakt blbost
TG
0 0
reagovat

kubqo

Psal to Duro. Ten tomu rozumí míň jak já... ;)
601805
Psal to Duro. Ten tomu rozumí míň jak já... *;)*
kubqo
0 0
reagovat

popik

to Spazz : fuck :D, ale zní to přesvědčivě...
601801
to Spazz : fuck *:D*, ale zní to přesvědčivě...
popik
0 0
reagovat

Popik

Ze je to fake je napsane primo na te strance:-)
601799
Ze je to fake je napsane primo na te strance:-)
Popik
0 0
reagovat
lol tá správa na čsfd: "Čína obstará pokračování Pacific Rim"
...len na základe toho, že za prvý deň tam zarobil 9 miliónov dolárov?
601797
lol tá správa na čsfd: "Čína obstará pokračování Pacific Rim" ...len na základe toho, že za prvý deň tam zarobil 9 miliónov dolárov?
0 0
reagovat
Jestliže pro roli Batmana hledají nějakého staršího herce napadají mě například Anthony Head, Ralph Fiennes ale dokázal bych si v ní představit i třeba Michaela C. Halla.
601796
Jestliže pro roli Batmana hledají nějakého staršího herce napadají mě například Anthony Head, Ralph Fiennes ale dokázal bych si v ní představit i třeba Michaela C. Halla.
0 0
reagovat

popik

audio nahrávka Tredwellovi smrti link (jestli to teda není fake, ale nevypadá to)
601795
audio nahrávka Tredwellovi smrti http://lostmedia.wikia.com/wiki/Timothy_Treadwell_%22Grizzly_Man%22_Death_Audio_%28Recorded_in_2003%29?file=179500d1276134678_audio_attack_timothy_treadwell_friend_amie_huguenard_6_oct_2003_war_liveleak_com_redefining_media3 (jestli to teda není fake, ale nevypadá to)
popik
0 0
reagovat

Joker

Luke Evans by byl boží volba. :):+
601783
Luke Evans by byl boží volba. *:)**:+*
Joker
0 0
reagovat

kyller

Možno chcel tromfnúť Oldu Shatterhanda. Ten spal s medveďobijkou.
601782
Možno chcel tromfnúť Oldu Shatterhanda. Ten spal s medveďobijkou.
kyller
0 0
reagovat

popicek

Lebo spával s medvedicou.
601781
Lebo spával s medvedicou.
popicek
0 0
reagovat

popik

to Spazz: Ten člověk byl obyčejnej hazardující retard, kterej si o to vyloženě řikal. Takovejch po světě pobíhá mraky, takže trochu nechápu, proč se o něčem takovým vůbec točil film/dokument.
601779
to Spazz: Ten člověk byl obyčejnej hazardující retard, kterej si o to vyloženě řikal. Takovejch po světě pobíhá mraky, takže trochu nechápu, proč se o něčem takovým vůbec točil film/dokument.
popik
0 0
reagovat
Ted: Jo, moc možností už fakt není. Osobně si umím představit, že to bude někdo z pětice: Joe Manganiello, Matt Bomer, Gerard Butler, Karl Urban a Luke Evans.
601778
Ted: Jo, moc možností už fakt není. Osobně si umím představit, že to bude někdo z pětice: Joe Manganiello, Matt Bomer, Gerard Butler, Karl Urban a Luke Evans.
0 0
reagovat
Richard Armitage. Ten člověk má neskutečný charisma a Batman by byl imho výbornej...
Pro mě nejlepší věc na tom špatným Hobbit filmu. Bez flameu, dík.
601777
Richard Armitage. Ten člověk má neskutečný charisma a Batman by byl imho výbornej... Pro mě nejlepší věc na tom špatným Hobbit filmu. Bez flameu, dík.
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se