Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 36981 - 37000 Napsat příspěvek

Fantasy

Prosba o doporučení.
Dal bych si nějaké plnokrevné fantasy (film nebo i seriál; nebo třeba i méně plnokrevné), ale mám pocit že toho vlastně zas tak moc není, nebo jsem to všechno viděl.
Ono toho od Pána prstenů vážně zas tak moc nebylo, nebo to byly teenage fantasy, případně zapomenutelné věci jako nový Souboj titánů či nový Conan...

Budu vděčný za jakékoliv tipy :)
602225
Prosba o doporučení. Dal bych si nějaké plnokrevné fantasy (film nebo i seriál; nebo třeba i méně plnokrevné), ale mám pocit že toho vlastně zas tak moc není, nebo jsem to všechno viděl. Ono toho od Pána prstenů vážně zas tak moc nebylo, nebo to byly teenage fantasy, případně zapomenutelné věci jako nový Souboj titánů či nový Conan... Budu vděčný za jakékoliv tipy *:)*
Fantasy
0 0
reagovat
jo, q.....ako kubko 8)
602224
jo, q.....ako kubko *8)*
0 0
reagovat
Má tam Q.
602223
Má tam Q.
0 0
reagovat

popik

ku*va, vím, že máš v nicku G místo Q, ale ta čára dole je strašně matoucí :D
602222
ku*va, vím, že máš v nicku G místo Q, ale ta čára dole je strašně matoucí *:D*
popik
0 0
reagovat

popik

to kubqo: mě se to docela páčilo ?)
602221
to kubqo: mě se to docela páčilo *?)*
popik
0 0
reagovat

Zabitie Jesseho Jamesa zbabelcom Robertom Fordom

ježiš to je taká píčovina, že ani nie som schopný k tomu niečo konštruktívne napísať
602220
ježiš to je taká píčovina, že ani nie som schopný k tomu niečo konštruktívne napísať
Zabitie Jesseho Jamesa zbabelcom Robertom Fordom
0 0
reagovat

TedGeorge

602217
http://i.imgur.com/0Y2tq.jpg
TedGeorge
0 0
reagovat

Jeržik

"@colintrevorrow @ConnollyDerek Will there be any #JP4 updates coming soon?" => "@JurassicPark14 @ConnollyDerek Writing all summer. Enjoy the outdoors on our behalf."

A to je z 30. července. IMHO toho o JP4 příští aspoň 2, 3 měsíce moc neuslyšíme.
602216
"@colintrevorrow @ConnollyDerek Will there be any #JP4 updates coming soon?" => "@JurassicPark14 @ConnollyDerek Writing all summer. Enjoy the outdoors on our behalf." A to je z 30. července. IMHO toho o JP4 příští aspoň 2, 3 měsíce moc neuslyšíme.
Jeržik
0 0
reagovat

Ted

A ten soundtrack! Zatim jeden z nejlepších filmů roku.
602211
A ten soundtrack! Zatim jeden z nejlepších filmů roku.
Ted
0 0
reagovat
Co já vim, tak se měl novej Jurskej park odehrávat v parku z prvního Spielbergovo dílu, ještě než se dostali zvířátka na svobodu.

Ne?
602209
Co já vim, tak se měl novej Jurskej park odehrávat v parku z prvního Spielbergovo dílu, ještě než se dostali zvířátka na svobodu. Ne?
0 0
reagovat
tak to bylo koncipovany uz od zacatku, ne? o restartu a rebootu jsem nikde nic nevidel
602208
tak to bylo koncipovany uz od zacatku, ne? o restartu a rebootu jsem nikde nic nevidel
0 0
reagovat

New Jurassic Park

Nějaké nové ofiko info?

To, co jsem totiž teď četl já docela popírá ty zprávy, které běželi předtím.
Žádný reboot ani remake, ale klasické pokračování a uzavření série. Návrat Goldbluma do role Dr. Malcoma. A vrátit by se měl i Sam Neill, který to dříve popřel.
602207
Nějaké nové ofiko info? To, co jsem totiž teď četl já docela popírá ty zprávy, které běželi předtím. Žádný reboot ani remake, ale klasické pokračování a uzavření série. Návrat Goldbluma do role Dr. Malcoma. A vrátit by se měl i Sam Neill, který to dříve popřel.
New Jurassic Park
0 0
reagovat

Prince Avalanche

Nejlepší film o ničem a zároveň o všem od Alvina Straighta a Station Agenta. Jednou za čas takovýhle typ filmu rozhodně bodne. 8/10

P.S Garantuju vám, že se naučíte několik německých frází. I když nebudete chtít ;)
602204
Nejlepší film o ničem a zároveň o všem od Alvina Straighta a Station Agenta. Jednou za čas takovýhle typ filmu rozhodně bodne. 8/10 P.S Garantuju vám, že se naučíte několik německých frází. I když nebudete chtít *;)*
Prince Avalanche
0 0
reagovat

Disketa1

Nielen popicek.
602197
Nielen popicek.
Disketa1
0 0
reagovat

popik

8MM je taky super i ta Česká spojka mě nijak zvlášť neurážela, ale ty jeho výkyvy, v poslední době teda spíš sestupná tendence je teda něco ?)
602196
8MM je taky super i ta Česká spojka mě nijak zvlášť neurážela, ale ty jeho výkyvy, v poslední době teda spíš sestupná tendence je teda něco *?)*
popik
0 0
reagovat
Ještě je výborný Nebezpečný klient, jedna z mnoha filmových adaptací Johna Grishama v 90. letech s výbornou Susan Sarandon a tehdy velmi nadějným Bradem Renfrem. Nu a Batman a Robin je samozřejmě ultimátní guilty pleasure, což popicek nikdy nepochopí. :))
602195
Ještě je výborný Nebezpečný klient, jedna z mnoha filmových adaptací Johna Grishama v 90. letech s výbornou Susan Sarandon a tehdy velmi nadějným Bradem Renfrem. Nu a Batman a Robin je samozřejmě ultimátní guilty pleasure, což popicek nikdy nepochopí. *:))*
0 0
reagovat
Něco, co bych chtěl taky jednou zkusit. Na Telefonní budku nedám dopustit, i Volný pád byl skvělej, ale to ostatní, co jsem od něj viděl, včetně Krvavýho potoku... pff.
602194
Něco, co bych chtěl taky jednou zkusit. Na Telefonní budku nedám dopustit, i Volný pád byl skvělej, ale to ostatní, co jsem od něj viděl, včetně Krvavýho potoku... pff.
0 0
reagovat

Krvavý Potok / Blood Creek

Může mi prosím někdo vysvětlit, jak někdo, kdo natočil Tábor tygrů, nebo Telefonní budku, dokáže natočit takovou sračku jako je "Krvavý Potok" ? (ano, vím i o Batman a Robin) Sakra, co ten Schumacher fetuje, že jednou příjde s naprosto parádní věcí a pak s totálním odpadem? :o
602193
Může mi prosím někdo vysvětlit, jak někdo, kdo natočil Tábor tygrů, nebo Telefonní budku, dokáže natočit takovou sračku jako je "Krvavý Potok" ? (ano, vím i o Batman a Robin) Sakra, co ten Schumacher fetuje, že jednou příjde s naprosto parádní věcí a pak s totálním odpadem? *:o*
Krvavý Potok / Blood Creek
0 0
reagovat

xxendxx

dík, konečne mám šajnu o čom mluvíte
602168
dík, konečne mám šajnu o čom mluvíte
xxendxx
0 0
reagovat
Pixar has changed the finale of their upcoming Finding Nemo sequel, Finding Dory, upon learning that living in a pool and being forced to perform tricks is not actually a happy ending for a marine animal. The film was said to originally end with something in a SeaWorld-like marine park, but that's reportedly been altered now thanks to Blackfish, the hard-hitting documentary that explores how SeaWorld keeps getting people killed by making their whales go crazy. Since no one wants to imagine Dory's dorsal fin slowly droop as she grows increasingly despondent and violent at her institutionalization, Pixar has changed that ending. In light of Blackfish's revelations, the aquatic park is still in, but now the fish and sea mammals contained within will apparently "have the option to leave." They just have to first murder someone.
602167
Pixar has changed the finale of their upcoming Finding Nemo sequel, Finding Dory, upon learning that living in a pool and being forced to perform tricks is not actually a happy ending for a marine animal. The film was said to originally end with something in a SeaWorld-like marine park, but that's reportedly been altered now thanks to Blackfish, the hard-hitting documentary that explores how SeaWorld keeps getting people killed by making their whales go crazy. Since no one wants to imagine Dory's dorsal fin slowly droop as she grows increasingly despondent and violent at her institutionalization, Pixar has changed that ending. In light of Blackfish's revelations, the aquatic park is still in, but now the fish and sea mammals contained within will apparently "have the option to leave." They just have to first murder someone.
0 0
reagovat
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se