Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 36801 - 36820 Napsat příspěvek
Je to stejné jak první film... Stejný styl humoru, hláškování, atd... Já jsem byl příjeně překvapen :+
603047
Je to stejné jak první film... Stejný styl humoru, hláškování, atd... Já jsem byl příjeně překvapen *:+*
0 0
reagovat

Bachy

Určitě. :)
603023
Určitě. *:)*
Bachy
0 0
reagovat
To mi chcete říct, že když první Kick Ass miluju a z letošních velkých filmů mě nebavilo nic a Marvelovky jdou taky mimo mě, tak bych zrovna Kick Ass 2 bez Vaughna měl dát šanci?
603022
To mi chcete říct, že když první Kick Ass miluju a z letošních velkých filmů mě nebavilo nic a Marvelovky jdou taky mimo mě, tak bych zrovna Kick Ass 2 bez Vaughna měl dát šanci?
0 0
reagovat

SteKi

tak ja mám obecne problém s marvelovkami už dlhodobo, u kick-Ass platí to, že ak sa ti páči jednotka tak bude aj dvojka
602992
tak ja mám obecne problém s marvelovkami už dlhodobo, u kick-Ass platí to, že ak sa ti páči jednotka tak bude aj dvojka
SteKi
0 0
reagovat

kubqo

takze mne sa kick ass 2 pacit asi bude ked sa mi iron man 3 mierne povedane hnusi :+
602991
takze mne sa kick ass 2 pacit asi bude ked sa mi iron man 3 mierne povedane hnusi *:+*
kubqo
0 0
reagovat

Mildík

told ya ;)
602990
told ya *;)*
Mildík
0 0
reagovat

Kick Ass 2

Díky všem, ale už v 20:30 sem tu nebyl a štrádoval to do multiplexu 8)

Naprostá spokojenost, možná je to tím, že jsem spíše očekával průser s ohledem na místní recenzi, ale já se parádně bavil. Ten film funguje. 8/10 :+
602988
Díky všem, ale už v 20:30 sem tu nebyl a štrádoval to do multiplexu *8)* Naprostá spokojenost, možná je to tím, že jsem spíše očekával průser s ohledem na místní recenzi, ale já se parádně bavil. Ten film funguje. 8/10 *:+*
Kick Ass 2
0 0
reagovat
10 years: Díky za vytažení, nebylo to vůbec špatné... Ale že by sem se k tomu nějak častěji musel vracet. Taková dobrá a kvalitní jednohubka...
602987
10 years: Díky za vytažení, nebylo to vůbec špatné... Ale že by sem se k tomu nějak častěji musel vracet. Taková dobrá a kvalitní jednohubka...
0 0
reagovat
Jo, dobrá připomínka, protože je to daleko zábavnější, než Prestige.
602983
Jo, dobrá připomínka, protože je to daleko zábavnější, než Prestige.
0 0
reagovat

Now you see me

Taky zhlédnuté, a rozhodně to není žádná pecka jak naznačovaly trailery. Spousta honiček a CGI, příběh vcelku předvídatelný. Nechápu jak někdo může jen naznačovat, že to má podobenství k The Prestige.
6/10

p.s. první Eisenbergův trik mě dostal, jestli jste si taky vyzkoušeli vybrat kartu. :) :+
602982
Taky zhlédnuté, a rozhodně to není žádná pecka jak naznačovaly trailery. Spousta honiček a CGI, příběh vcelku předvídatelný. Nechápu jak někdo může jen naznačovat, že to má podobenství k The Prestige. [b]6/10[/b] p.s. první Eisenbergův trik mě dostal, jestli jste si taky vyzkoušeli vybrat kartu. *:)* *:+*
Now you see me
0 0
reagovat

Mildik

Conjuring.... protoze je to nejlepsi bubakovina za hodne dlouhou dobu... Kick Ass neni spatnej, ale taky neni nijak extra dobrej.
602980
Conjuring.... protoze je to nejlepsi bubakovina za hodne dlouhou dobu... Kick Ass neni spatnej, ale taky neni nijak extra dobrej.
Mildik
0 0
reagovat

Now You See Me

Nejzábavnější film léta? Hell yeah. A tak sympatickej cast tu dlouho nebyl... Ani Avengers nepůsobili tak dobře. :))
8/10
602979
Nejzábavnější film léta? Hell yeah. A tak sympatickej cast tu dlouho nebyl... Ani Avengers nepůsobili tak dobře. *:))* 8/10
Now You See Me
0 0
reagovat

Mildík

nepočúvaj, Kick-Ass je boží, ľuďom to príde nič moc lebo tam nie je 50 lietajúcich Iron Manov
602978
nepočúvaj, Kick-Ass je boží, ľuďom to príde nič moc lebo tam nie je 50 lietajúcich Iron Manov
Mildík
0 0
reagovat

Mildik

Zatial som nevidel ani jeno, ale moje rokmi overene blizke okolie mi dalo na vedomie, ze ta ocista je skoro az otrasna a kick ass je iba "nic moc"
602976
Zatial som nevidel ani jeno, ale moje rokmi overene blizke okolie mi dalo na vedomie, ze ta ocista je skoro az otrasna a kick ass je iba "nic moc"
Mildik
0 0
reagovat

Mildík

Osobně bych si určitě vybral Kick ass 2, zítra mám ostatně v plánu na něj jít do kina. ;)
602974
Osobně bych si určitě vybral Kick ass 2, zítra mám ostatně v plánu na něj jít do kina. *;)*
Mildík
0 0
reagovat

Očista x Kick ass 2

Pánové, kdyby jste si museli vybrat na jaký film...

Do kina se chystám sám, takže nemusím na nikoho brát ohled...
602972
Pánové, kdyby jste si museli vybrat na jaký film... Do kina se chystám sám, takže nemusím na nikoho brát ohled...
Očista x Kick ass 2
0 0
reagovat

The Joker

Yep, tři kvalitky. Tak to s tebou ještě tak špatný není :D

O něco horší, ale zato dost zajímavej je ještě třeba Sjezdař s Redfordem a Hackmanem ;) link
602970
Yep, tři kvalitky. Tak to s tebou ještě tak špatný není *:D* O něco horší, ale zato dost zajímavej je ještě třeba Sjezdař s Redfordem a Hackmanem *;)* http://www.csfd.cz/film/19795-sjezdar/
The Joker
0 0
reagovat

Elysium

Dobrej akční sci-fi film :+ 7/10*, ale tento rok u mě zatím pořád dominuje Oblivion 8)
602966
Dobrej akční sci-fi film *:+* 7/10*, ale tento rok u mě zatím pořád dominuje Oblivion *8)*
Elysium
0 0
reagovat

Hráči z Indiany

Jo, moc fajn. Asi třetí 80s sportovní film, co jsem letos viděl (ještě Durhamští býci a Přirozený talent) a všechny mi dost sedly. 8/10
602965
Jo, moc fajn. Asi třetí 80s sportovní film, co jsem letos viděl (ještě Durhamští býci a Přirozený talent) a všechny mi dost sedly. 8/10
Hráči z Indiany
0 0
reagovat

Tony

Nedávno jsem o tom tady psal a je to fakt příjemná záležitost. A zase ten McAvoy doprovázený tentokrát Tyrionem Lannisterem. :+
602933
Nedávno jsem o tom tady psal a je to fakt příjemná záležitost. A zase ten McAvoy doprovázený tentokrát Tyrionem Lannisterem. *:+*
Tony
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se