Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 36701 - 36720 Napsat příspěvek

TedGeorge

Hele... koukej dohnat hlavně Apokalypsu. Je to o pomalým sestupu k šílenství, takže to dost připomíná místní diskuze a bude z toho tvůj novej nejoblíbenější film ;)
603450
Hele... koukej dohnat hlavně Apokalypsu. Je to o pomalým sestupu k šílenství, takže to dost připomíná místní diskuze a bude z toho tvůj novej nejoblíbenější film *;)*
TedGeorge
0 0
reagovat

Karel

Hele, nedostanu ban za to, že sem neviděl Posledního Skauta, že ne? :D
603448
Hele, nedostanu ban za to, že sem neviděl Posledního Skauta, že ne? *:D*
Karel
0 0
reagovat
Kdybych vám vyjmenoval, co zásadního jsem neviděl já... tak byste mě poslali do hajzlu s tím, že jste o těch filmech nikdy neslyšeli :D
603447
Kdybych vám vyjmenoval, co zásadního jsem neviděl já... tak byste mě poslali do hajzlu s tím, že jste o těch filmech nikdy neslyšeli *:D*
0 0
reagovat
No já teď nakoukávám ten žebříček IMDB a ona není uplně sranda dávat ty "velký filmy". :) Ale co, díky tomu jsem začal doceňovat zábavný popcornovky.
603446
No já teď nakoukávám ten žebříček IMDB a ona není uplně sranda dávat ty "velký filmy". *:)* Ale co, díky tomu jsem začal doceňovat zábavný popcornovky.
0 0
reagovat

TedGeorge

To jsem neviděl taky...

Opravdu není možné mt nakoukané všechny klasiky...

A ani se za to nestydím 8)
603445
To jsem neviděl taky... Opravdu není možné mt nakoukané všechny klasiky... A ani se za to nestydím *8)*
TedGeorge
0 0
reagovat
Všechny naše resty ale strká do kapsy nejmenovaný člen redakce, který dodnes neviděl Before Sunrise / Sunset. 8)
603443
Všechny naše resty ale strká do kapsy nejmenovaný člen redakce, který dodnes neviděl Before Sunrise / Sunset. *8)*
0 0
reagovat
Myslím, že každej má takovýhle resty. Já nemám rád horory, westerny a historický filmy, takže kdybych vám vyjmenoval, co jsem neviděl, tak byste se taky plácali přes čelo. Stejně tak na "starý filmy" (řekněme starší než 80. léta) se mi většinou nechce moc koukat, takže tam mám obrovský mezery.
603440
Myslím, že každej má takovýhle resty. Já nemám rád horory, westerny a historický filmy, takže kdybych vám vyjmenoval, co jsem neviděl, tak byste se taky plácali přes čelo. Stejně tak na "starý filmy" (řekněme starší než 80. léta) se mi většinou nechce moc koukat, takže tam mám obrovský mezery.
0 0
reagovat

TedGeorge

tie rádoby veľké filmy do teba nebudem tlačiť, ale pre kristove rany pozri si Posledného Skauta - to je jediná komédia (z časti), ktorú som videl už minimálne 8krát
603441
tie rádoby veľké filmy do teba nebudem tlačiť, ale pre kristove rany pozri si Posledného Skauta - to je jediná komédia (z časti), ktorú som videl už minimálne 8krát
TedGeorge
0 0
reagovat

verbst a ostatní ..

No dobrá já si jen řekl o argument ... každý má svoje resty :-))
603438
No dobrá já si jen řekl o argument ... každý má svoje resty :-))
verbst a ostatní ..
0 0
reagovat
Ok, jedeme dál, Mildík s xxxendem nasadili vysokou laťku, ale každá zeď se dá zbořit.

Shrnu to. Terminátory všechny, gangsterky taky skoro všechny (nemám rád).
Dále již zmiňovaná dolarová trilogie (Duro promine nebo nevidí), druhá polovina Tenkrát na Západě (tam je nějaká harmonika?), Město Bohů, Kult hákového kříže (jedu podle CSFD top 200), Requiem za sen, Život je krásný, Četa, Poslední skaut, Apokalypsa, Gauneři, Philadelphia, Zuřící Býk, Lepší už to nebude a to snad stačí 8)
603437
Ok, jedeme dál, Mildík s xxxendem nasadili vysokou laťku, ale každá zeď se dá zbořit. Shrnu to. Terminátory všechny, gangsterky taky skoro všechny (nemám rád). Dále již zmiňovaná dolarová trilogie (Duro promine nebo nevidí), druhá polovina Tenkrát na Západě (tam je nějaká harmonika?), Město Bohů, Kult hákového kříže (jedu podle CSFD top 200), Requiem za sen, Život je krásný, Četa, Poslední skaut, Apokalypsa, Gauneři, Philadelphia, Zuřící Býk, Lepší už to nebude a to snad stačí *8)*
0 0
reagovat
No tak když už jsme u toho vylívání srdíček :D

Nikdy jsem neviděl původní trilogii Star Wars...
603435
No tak když už jsme u toho vylívání srdíček *:D* Nikdy jsem neviděl původní trilogii Star Wars...
0 0
reagovat
Opravdu nepochopím, co se to tu děje. :o
603434
Opravdu nepochopím, co se to tu děje. *:o*
0 0
reagovat
tak nevedel som, že Divnolásku točil Kubrick....to sa mi hodne líbilo
603432
tak nevedel som, že Divnolásku točil Kubrick....to sa mi hodne líbilo
0 0
reagovat
Já ještě neviděl to Shining kvůli kterému to začalo. :D

Vlastně je to nejvýš postavený IMDB film, který jsem nepokořil.
603431
Já ještě neviděl to Shining kvůli kterému to začalo. *:D* Vlastně je to nejvýš postavený IMDB film, který jsem nepokořil.
0 0
reagovat
Vesmírná odysea má super námět a myšlenku, ale trochu wtf zpracování.

Jako první jsem totiž viděl film a s určitou rezervovaností prostě akceptoval, že je to taková psychárna, jak se o tom všude píše. O to víc mě proto překvapilo, že knížka tyhle kontroverzní vlastnosti vůbec nesdílí, je to v pohodě přístupný a čtivý příběh jako řada dalších Clarkových děl. To pozdější díly Rámy mi přišly jako obtížnější látka.

Film si rozhodně zaslouží respekt, protože se mu povedlo převést na plátno pěkný kousek klasické sci-fi. Je zde spousta skvělých scén, revoluční vizuál, parádní atmosféra, ... Ale místy Kubrick tou svojí "artovostí" prostě ulítává.
603429
Vesmírná odysea má super námět a myšlenku, ale trochu wtf zpracování. Jako první jsem totiž viděl film a s určitou rezervovaností prostě akceptoval, že je to taková psychárna, jak se o tom všude píše. O to víc mě proto překvapilo, že knížka tyhle kontroverzní vlastnosti vůbec nesdílí, je to v pohodě přístupný a čtivý příběh jako řada dalších Clarkových děl. To pozdější díly Rámy mi přišly jako obtížnější látka. Film si rozhodně zaslouží respekt, protože se mu povedlo převést na plátno pěkný kousek klasické sci-fi. Je zde spousta skvělých scén, revoluční vizuál, parádní atmosféra, ... Ale místy Kubrick tou svojí "artovostí" prostě ulítává.
0 0
reagovat
Myslim ze zatim mame viteze ;))))))
603428
Myslim ze zatim mame viteze ;))))))
0 0
reagovat
na nevidel krom 4 dilu ani jednoho Jonese, ani jeden "Vietnamskej" film krom Vesty, zadnyho kmotra... a vubec me to nelaka :)
603427
na nevidel krom 4 dilu ani jednoho Jonese, ani jeden "Vietnamskej" film krom Vesty, zadnyho kmotra... a vubec me to nelaka :)
0 0
reagovat

Tony

Trumfnu te. Nevidel sem Scarface, mafiany, hodny zly osklivy a dalsi me napadnou az dojdu do jiny hospody
603426
Trumfnu te. Nevidel sem Scarface, mafiany, hodny zly osklivy a dalsi me napadnou az dojdu do jiny hospody
Tony
0 0
reagovat
Já neviděl poslední 3 díly Bourna a 6 Harry Pottera.
603424
Já neviděl poslední 3 díly Bourna a 6 Harry Pottera.
0 0
reagovat
Vsichni mame nejaky filmovy kostlivce ve skrini. Ja dodnes nevidel terminatora 1, 2, 3, 4. Kazdej neco takovyho ma
603423
Vsichni mame nejaky filmovy kostlivce ve skrini. Ja dodnes nevidel terminatora 1, 2, 3, 4. Kazdej neco takovyho ma
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se