Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 36641 - 36660 Napsat příspěvek
A přesně kvůli tomuhle se na to nechci / bojím podívat...
603531
A přesně kvůli tomuhle se na to nechci / bojím podívat...
0 0
reagovat

WilliamBloody

Tohle není úplně pravda (a tohle platí o hodně dalších klasikách, proto to teď píšu). Star Wars byly revoluční, to ano. Ale doba se posunula a filmy se točí jinak. Triky jej neohromí, svět jej neohromí, bude to ubíhat pomalu, příběh byl v miliónech jiných (novějších) věcech... Nemyslím si, že by to dneska někdo hodnotil nějak extrémně vysoko, pokud by si nenasadil růžové brýle a neříkal si "ale tak tohle tomu odpustím, když je to tak staré". Čím méně daný film stojí na dialozích, tím více tohle bude platit.

Mimochodem, tohle mi dost vadí na různých all time top žebříčcích. Kdybych doteď neviděl a neslyšel nic o SW a dneska na to šel do kina, tak prostě nevylezu naprosto odvařený, protože to dobré bylo xkrát využito v dalších filmech (tzn bych tomu říkal vykrádačka) a to špatné by tam zůstalo. Přesto má epizoda V 11. místo.

*Flame shield up*
603529
Tohle není úplně pravda (a tohle platí o hodně dalších klasikách, proto to teď píšu). Star Wars byly revoluční, to ano. Ale doba se posunula a filmy se točí jinak. Triky jej neohromí, svět jej neohromí, bude to ubíhat pomalu, příběh byl v miliónech jiných (novějších) věcech... Nemyslím si, že by to dneska někdo hodnotil nějak extrémně vysoko, pokud by si nenasadil růžové brýle a neříkal si "ale tak tohle tomu odpustím, když je to tak staré". Čím méně daný film stojí na dialozích, tím více tohle bude platit. Mimochodem, tohle mi dost vadí na různých all time top žebříčcích. Kdybych doteď neviděl a neslyšel nic o SW a dneska na to šel do kina, tak prostě nevylezu naprosto odvařený, protože to dobré bylo xkrát využito v dalších filmech (tzn bych tomu říkal vykrádačka) a to špatné by tam zůstalo. Přesto má epizoda V 11. místo. *Flame shield up*
WilliamBloody
0 0
reagovat

Mildík

Tuto klasiku by měl podle mě vidět snad každý filmový fanoušek a proto to by si Star Wars měl věnovat pár hodin svého života za ten zážitek to prostě stojí. Když už nic jiného tak aspoň pochopíš proč je to tak oblíbená filmová sága. ;)
603527
Tuto klasiku by měl podle mě vidět snad každý filmový fanoušek a proto to by si Star Wars měl věnovat pár hodin svého života za ten zážitek to prostě stojí. Když už nic jiného tak aspoň pochopíš proč je to tak oblíbená filmová sága. *;)*
Mildík
0 0
reagovat

Mildík

A plánuješ na SW někdy koukat? Nebo tě to už ani neláká, když to na internetu vyskakuje zpoza každého rohu?
603526
A plánuješ na SW někdy koukat? Nebo tě to už ani neláká, když to na internetu vyskakuje zpoza každého rohu?
Mildík
0 0
reagovat

Ravenhorn

Trapny uvod? Pro pochopeni celeho deje je nutny a me bavi a ma dost dobrou myslenku sam o sobe.
603525
Trapny uvod? Pro pochopeni celeho deje je nutny a me bavi a ma dost dobrou myslenku sam o sobe.
Ravenhorn
0 0
reagovat
Pánové, ale musíte uznat, že i přes to všechno to byl úplně parádní Coming out :D

Člověku se hnedka uleví...

ad pravopis:
Nic jsem nepil, ale člověku to občas prostě ulítne, hlavně když jsem mezitím ještě skypoval 8)

A ty Star Wars? Ano, je to pravda... Vím o co tam jde, vím, že tam jsou nějaký lesní skřítci, nějaké scény jsou v poušti, na ledové planetě, že je tam Dart Vader a taky samozejmě vím jak to skončí... Tomu se člověk v dnešní době a internetu nevyhne prostě... Ale filmy jsem nikdy neviděl...
603522
Pánové, ale musíte uznat, že i přes to všechno to byl úplně parádní Coming out *:D* Člověku se hnedka uleví... ad pravopis: Nic jsem nepil, ale člověku to občas prostě ulítne, hlavně když jsem mezitím ještě skypoval *8)* A ty Star Wars? Ano, je to pravda... Vím o co tam jde, vím, že tam jsou nějaký lesní skřítci, nějaké scény jsou v poušti, na ledové planetě, že je tam Dart Vader a taky samozejmě vím jak to skončí... Tomu se člověk v dnešní době a internetu nevyhne prostě... Ale filmy jsem nikdy neviděl...
0 0
reagovat

Gorecki

Ale o tom to není, jen je to trapný úvod pro ten film a myslím si, že spousta lidí po 10-15 minutách přepne kanál, nebo to vypne.
603521
Ale o tom to není, jen je to trapný úvod pro ten film a myslím si, že spousta lidí po 10-15 minutách přepne kanál, nebo to vypne.
Gorecki
0 0
reagovat
Tak tych filmovych uvodov s opicami asi vela nebude
603520
Tak tych filmovych uvodov s opicami asi vela nebude
0 0
reagovat
Sorry, ale Kubrick je u mě možná pomalu nejméně oblíben z těch kladně vychvalovaných režisérů. Prostě je divnej, ale neříkám, že od něj nic neberu. Ale Vesmírnou odyseu hodnotím podprůměrně. Nemám zájem to někdy vidět potřetí. Poprvé jsem to viděl jen částečně, nemohl jsem na to koukat. Podruhé jsem to dal celé, ale kromě pěkného prostředí a efektů mě tam vůbec nic nezaujalo. Nuda a jen nuda + nejpitomější úvod s opicema, co jsem u filmu viděl.
603519
Sorry, ale Kubrick je u mě možná pomalu nejméně oblíben z těch kladně vychvalovaných režisérů. Prostě je divnej, ale neříkám, že od něj nic neberu. Ale Vesmírnou odyseu hodnotím podprůměrně. Nemám zájem to někdy vidět potřetí. Poprvé jsem to viděl jen částečně, nemohl jsem na to koukat. Podruhé jsem to dal celé, ale kromě pěkného prostředí a efektů mě tam vůbec nic nezaujalo. Nuda a jen nuda + nejpitomější úvod s opicema, co jsem u filmu viděl.
0 0
reagovat

Gonzi

No vidíš, a zase mám Kubricka nakoukanýho od Paths of Glory komplet 8)

Nejčastěji pouštěnej Kubrickův film: Shining
Film s nejzásadnějším poselstvím: Eyes Wide Shut
Film, který mě minul: Barry Lyndon
Imho nejlepší Kubrick: Paths of Glory

603514
No vidíš, a zase mám Kubricka nakoukanýho od Paths of Glory komplet *8)* Nejčastěji pouštěnej Kubrickův film: Shining Film s nejzásadnějším poselstvím: Eyes Wide Shut Film, který mě minul: Barry Lyndon Imho nejlepší Kubrick: Paths of Glory
Gonzi
0 0
reagovat

ad klasiky

Tady je přecejen "blockbusterová" komunita, takže hatefest na Kubricka mě zas tak nepřekvapuje (byť osobně Shining žeru). Rozhodně ne tak moc jako fakt, že Ted neviděl Terminátora 2 (takový ten revoluční a dokonalý akční blockbuster od Camerona - boha blockbusterů) :D
603512
Tady je přecejen "blockbusterová" komunita, takže hatefest na Kubricka mě zas tak nepřekvapuje (byť osobně Shining žeru). Rozhodně ne tak moc jako fakt, že Ted neviděl Terminátora 2 (takový ten revoluční a dokonalý akční blockbuster od Camerona - boha blockbusterů) *:D*
ad klasiky
0 0
reagovat
Všichni chtěj od Hollywoodu lepší filmy, ale přitom se houfně hateuje Kubrick. To jsme to teda dopracovali, to bude za pár dekád největší loser Fincher, ne? :D
603513
Všichni chtěj od Hollywoodu lepší filmy, ale přitom se houfně hateuje Kubrick. To jsme to teda dopracovali, to bude za pár dekád největší loser Fincher, ne? *:D*
0 0
reagovat
No ja si schvalne teraz napozeram jeho tvorbu aby som zhodnotil kde je vlastne pravda.
603511
No ja si schvalne teraz napozeram jeho tvorbu aby som zhodnotil kde je vlastne pravda.
0 0
reagovat
Kubrick je jeden z nejprecenovanejsich reziseru vubec 8)
603510
Kubrick je jeden z nejprecenovanejsich reziseru vubec *8)*
0 0
reagovat
Vpravdě extraordinerní diskuze. Chtělo by to nějaký téma - filmový kostlivce ve skříni. Tam by se těch 70 příspěvků za dva dny vyjímalo víc ;)

Na Posledního Skauta kouknu o víkendu a poreferuju. Ale určitě to bude špatný :D
603506
Vpravdě extraordinerní diskuze. Chtělo by to nějaký téma - filmový kostlivce ve skříni. Tam by se těch 70 příspěvků za dva dny vyjímalo víc *;)* Na Posledního Skauta kouknu o víkendu a poreferuju. Ale určitě to bude špatný *:D*
0 0
reagovat

HAL

Já viděl zhruba 1471 filmů a seriálů ale není to přesné číslo, protože abych ohodnotil skutečně všechny, musel bych strávit na internetu mnoho hodin jejich hledáním. ;)
603504
Já viděl zhruba 1471 filmů a seriálů ale není to přesné číslo, protože abych ohodnotil skutečně všechny, musel bych strávit na internetu mnoho hodin jejich hledáním. *;)*
HAL
0 0
reagovat

HAL

Od 10. 10. 2010 jsem viděl přesně 716 filmů (některý z nich jsem si dal i podruhý), plus 20 seriálů.
603503
Od 10. 10. 2010 jsem viděl přesně 716 filmů (některý z nich jsem si dal i podruhý), plus 20 seriálů.
HAL
0 0
reagovat

kyller

Rekl bych ze vetsine lidi to pocita minimalne csfd a podobne ;)
603502
Rekl bych ze vetsine lidi to pocita minimalne csfd a podobne ;)
kyller
0 0
reagovat

HAL

Tisíce... To tu snáď nikto presne nepočíta, či?
603500
Tisíce... To tu snáď nikto presne nepočíta, či?
HAL
0 0
reagovat

Tony

Nulový očekávání snad ani mít nešlo. :D Ale jinak souhlas, je to parádní feel-good film.
603499
Nulový očekávání snad ani mít nešlo. *:D* Ale jinak souhlas, je to parádní feel-good film.
Tony
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se