Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 36581 - 36600 Napsat příspěvek
Tak Forrest Gump, Shawshank, Zelená míle = to jsou filmy, které opravdu uznávám, před kterými se 2001 V. Odysea choulí někde v rohu. U 2001 uznávám technickou stránku a to je vše.
603653
Tak Forrest Gump, Shawshank, Zelená míle = to jsou filmy, které opravdu uznávám, před kterými se 2001 V. Odysea choulí někde v rohu. U 2001 uznávám technickou stránku a to je vše.
0 0
reagovat

HAL

Asi hodinu jsem se tu snažil sesmolit velice sofistikovanou odpověď, abych ji pak zase smazal. O tomhle nemá cenu se bavit, stejně bysme se jen točili v kruhu.

Nikdo si tu žebříčky neidealizuje, jsou používaný jenom jako argument, a všem je snad jasný, že je musí brát s rezervou. Jinak viz. TrDLo.

Já bych spíš stočil řeč na mnohem závažnější téma. A totiž, proč jsi takovej "emotionless freak", že tě daný filmy míjej. :D
603643
Asi hodinu jsem se tu snažil sesmolit velice sofistikovanou odpověď, abych ji pak zase smazal. O tomhle nemá cenu se bavit, stejně bysme se jen točili v kruhu. Nikdo si tu žebříčky neidealizuje, jsou používaný jenom jako argument, a všem je snad jasný, že je musí brát s rezervou. Jinak viz. [b]TrDLo[/b]. Já bych spíš stočil řeč na mnohem závažnější téma. A totiž, proč jsi takovej "emotionless freak", že tě daný filmy míjej. *:D*
HAL
0 0
reagovat

HAL

:D:+
Jinak když se jdu dívat na film o kosmonautech ve vesmíru, tak mě přirovnání k mrdce prostě nezajímá - ten vtip naprosto vystihuje proč si dělám srandu z "umění".
603641
*:D**:+* Jinak když se jdu dívat na film o kosmonautech ve vesmíru, tak mě přirovnání k mrdce prostě nezajímá - ten vtip naprosto vystihuje proč si dělám srandu z "umění".
HAL
0 0
reagovat

popik

to HAL: Ano, hned to dává větší smysl. :D
to All: Ano, Forrest Gump je nejlepší film všech dob a o tom nehodlám diskutovat, to je holej fakt! 8)
603640
to HAL: Ano, hned to dává větší smysl. *:D* to All: Ano, Forrest Gump je nejlepší film všech dob a o tom nehodlám diskutovat, to je holej fakt! *8)*
popik
0 0
reagovat
Ono ani na csfd to není čistej průměr a ty žebříčky se tolik neliší, zvlást když si člověk odmyslí české nebo americké klasiky.
603639
Ono ani na csfd to není čistej průměr a ty žebříčky se tolik neliší, zvlást když si člověk odmyslí české nebo americké klasiky.
0 0
reagovat

HAL

Řekl bych, že právě proto se na výpočet např. IMDb Top 250 používá výrazně složitější vzorec, než jen prostý aritmetický průměr :+
603638
Řekl bych, že právě proto se na výpočet např. IMDb Top 250 používá výrazně složitější vzorec, než jen prostý aritmetický průměr *:+*
HAL
0 0
reagovat

KarelR

Tobě se nemůže tolik líbit Forrest Gump, vždyť to má barvy! :))
Já nevím... já prostě nějak nechápu lidi kteří říkají že Forrest Gump je i po letech koukání na filmy zasáhne ze všeho nejvíc a pořád ho považují za naprostý vrchol.. ;)

Memphis
Průměr hodnocení u filmu se dělá z čeho? Z toho že se dohromady dají všechny negativní a pozitivní hlasy, a udělá se průměr - když film má těch negativních fakt málo protože všem připadá prostě fajn, takže nikdo o něm "objektivně" neřekne že je to sračka, tak bude logicky hodně vysoko, i mnohem výš než film který sice hromada lidí bude adorovat až za hrob a dají mu samé maximálky, ale taky určitou skupinu lidí naprosto naprosto znechutil a svými odpady ho srazí dolů.
Na poměr počtu hodnotících tedy ty nejlepší filmy mít nejvíc maximálek ze všech prostě vůbec nemusí.

Třeba proč jsou Intouchables devátý nejlepší film všech dob, zatímco popickem tuhle vyhateovaná 2001 až nějaká sto sedmdesátá? Protože Intouchables takřka nikoho nenasere.

Prostě si ty žebříčky popularity hrozně moc idealizujete :P
603637
Tobě se nemůže tolik líbit Forrest Gump, vždyť to má barvy! *:))* Já nevím... já prostě nějak nechápu lidi kteří říkají že Forrest Gump je i po letech koukání na filmy zasáhne ze všeho nejvíc a pořád ho považují za naprostý vrchol.. *;)* [b]Memphis[/b] Průměr hodnocení u filmu se dělá z čeho? Z toho že se dohromady dají všechny negativní a pozitivní hlasy, a udělá se průměr - když film má těch negativních fakt málo protože všem připadá prostě fajn, takže nikdo o něm "objektivně" neřekne že je to sračka, tak bude logicky hodně vysoko, i mnohem výš než film který sice hromada lidí bude adorovat až za hrob a dají mu samé maximálky, ale taky určitou skupinu lidí naprosto naprosto znechutil a svými odpady ho srazí dolů. Na poměr počtu hodnotících tedy ty nejlepší filmy mít nejvíc maximálek ze všech prostě vůbec nemusí. Třeba proč jsou Intouchables devátý nejlepší film všech dob, zatímco popickem tuhle vyhateovaná 2001 až nějaká sto sedmdesátá? Protože Intouchables takřka nikoho nenasere. Prostě si ty žebříčky popularity hrozně moc idealizujete :P
KarelR
0 0
reagovat
táto diskusia je smutná.vážne sme sme sa dostali do fázi, že sa kritizuje shawshank, forrest a kubrick ( od ľudí čo nevideli star wars a T2 ) ale vyzdvihuje sa pacific rim? so sad:(
603631
táto diskusia je smutná.vážne sme sme sa dostali do fázi, že sa kritizuje shawshank, forrest a kubrick ( od ľudí čo nevideli star wars a T2 ) ale vyzdvihuje sa pacific rim? so sad*:(*
0 0
reagovat

popicek

Že to o ničem nevypráví a závěr je nahovno? Tys to nepochopil! :)
603632
Že to o ničem nevypráví a závěr je nahovno? [link="http://i.nahraj.to/f/rO4.jpg"]Tys to nepochopil! [/link] *:)*
popicek
0 0
reagovat

Pain and gain

Takto, pacilo sa mi to, ale pochybujem, ze si to niekedy este pustim. Taka kvalitna sedmicka.
603624
Takto, pacilo sa mi to, ale pochybujem, ze si to niekedy este pustim. Taka kvalitna sedmicka.
Pain and gain
0 0
reagovat

popicek

Halle motherfucking lujah
603623
Halle motherfucking lujah
popicek
0 0
reagovat

Popicek

Asi nebudeš cílovka, no...
603622
Asi nebudeš cílovka, no...
Popicek
0 0
reagovat

2001: Vesmírná odysea

Tak moc jsem byl na ten film natěšenej a táááákhle moc mě ten film zklamal. :-

Ten film víceméně nic nenabízí. Ano, v době, kdy šel film do kin museli být lidi totálně v prdeli z technologické stránky filmu, z té tzv. vize budoucnosti, ta je precizní, to nepopírám. Ale i ta mě v průběhu filmu začala neskutečně srát, a to z jednoho prostého důvodu, protože on pan režísér nejen že představuje svoji vizi budoucnosti on se jí vyloženě fetišisticky opájí, on se až ukájí každým sebemenším detailem, každým posraným poblikávajícím světýlkem, kterýmu věnuje třebas i minutu stopáže. Ze začátku jsem si tohle počínání fakt užíval, ale po čase se mi začalo zdát, že Kubrick vyloženě exhibuje nad "hi-tech" věcičkama, ale tak nějak pozapomíná na film samotnej.
Další věc je ta, že v druhé polovině filmu, kdy konečně dochazí k nějaké "interakci" se na scéně objevuje jedna z největších logických děr EVER! Jak jsem psal u Cruisovýho Oblivionu, nerad se rejpu v logice, zvlášť u scífek, ale to, co ve 2001 předvedl Kubrick, to je na velkou facku.hl.hrdina zachraňující mrtvýho kolegu v DRUHÉM záchranném modulu se víceméně naprosto bezproblémů dostává zpět na palubu lodě, ikdyž je před tím jasně ukázáno i řečeno, že HAL má kontrolu absolutně nad vším...i nad těma posranejma modulama!!!! ale nejenže může hl. hrdina modul vpohodě ovládat i přesto, že mu bylo HALem jasně naznačeno, že se s ním a jeho posádkou dále nepočítá, ale on i v té lodi, kdy se dostane zpět, prochází jako by se nic nedělo...
Další věc je přemíra natahovanejch záběrů. Já vím, je to záměr, ale je to záměr pěkně na hovno, kterej absolutně v ničem nepomáhá filmu. Ano, když je film čas od času proložen delším záběrem, aby si to člověk mohl vychutnat a dolehla na něj všechna ta tíha vesmíru atp., ale tady? To nemá smysl vysvětlovat, to se musí vidět. Chápu, že inteligentní jádro na MZ přikvačí s tím, že to je umělecký záměr mistra atd., což já nevyvracím, ale na druhou stran je to špatnej záměr a nemám chuť to tady opěvovat jen proto, že je to cool.
Poslední věc, ten závěr? Ten závěr potvrzuje přesně to, co normálně smýšlející jedinec vypozoruje někdy během druhé poloviny filmu. Že ten film absolutně o ničem nevypráví, že je to jen hafo pěkně vypadajících obrázků, které ale nemají kam příběhově směřovat.

5/10* :-
603621
Tak moc jsem byl na ten film natěšenej a táááákhle moc mě ten film zklamal. *:-* Ten film víceméně nic nenabízí. Ano, v době, kdy šel film do kin museli být lidi totálně v prdeli z technologické stránky filmu, z té tzv. vize budoucnosti, ta je precizní, to nepopírám. Ale i ta mě v průběhu filmu začala neskutečně srát, a to z jednoho prostého důvodu, protože on pan režísér nejen že představuje svoji vizi budoucnosti on se jí vyloženě fetišisticky opájí, on se až ukájí každým sebemenším detailem, každým posraným poblikávajícím světýlkem, kterýmu věnuje třebas i minutu stopáže. Ze začátku jsem si tohle počínání fakt užíval, ale po čase se mi začalo zdát, že Kubrick vyloženě exhibuje nad "hi-tech" věcičkama, ale tak nějak pozapomíná na film samotnej. Další věc je ta, že v druhé polovině filmu, kdy konečně dochazí k nějaké "interakci" se na scéně objevuje jedna z největších logických děr EVER! Jak jsem psal u Cruisovýho Oblivionu, nerad se rejpu v logice, zvlášť u scífek, ale to, co ve 2001 předvedl Kubrick, to je na velkou facku.[spoiler]hl.hrdina zachraňující mrtvýho kolegu v DRUHÉM záchranném modulu se víceméně naprosto bezproblémů dostává zpět na palubu lodě, ikdyž je před tím jasně ukázáno i řečeno, že HAL má kontrolu absolutně nad vším...i nad těma posranejma modulama!!!! ale nejenže může hl. hrdina modul vpohodě ovládat i přesto, že mu bylo HALem jasně naznačeno, že se s ním a jeho posádkou dále nepočítá, ale on i v té lodi, kdy se dostane zpět, prochází jako by se nic nedělo...[/spoiler] Další věc je přemíra natahovanejch záběrů. Já vím, je to záměr, ale je to záměr pěkně na hovno, kterej absolutně v ničem nepomáhá filmu. Ano, když je film čas od času proložen delším záběrem, aby si to člověk mohl vychutnat a dolehla na něj všechna ta tíha vesmíru atp., ale tady? To nemá smysl vysvětlovat, to se musí vidět. Chápu, že inteligentní jádro na MZ přikvačí s tím, že to je umělecký záměr mistra atd., což já nevyvracím, ale na druhou stran je to špatnej záměr a nemám chuť to tady opěvovat jen proto, že je to cool. Poslední věc, ten závěr? Ten závěr potvrzuje přesně to, co normálně smýšlející jedinec vypozoruje někdy během druhé poloviny filmu. Že ten film absolutně o ničem nevypráví, že je to jen hafo pěkně vypadajících obrázků, které ale nemají kam příběhově směřovat. 5/10* *:-*
2001: Vesmírná odysea
0 0
reagovat

TedGeorge

tým som chcel implikovať, že ten film som videl prvý krát ešte hodne mladý (a už vtedy som ho miloval) ale whatever
603620
tým som chcel implikovať, že ten film som videl prvý krát ešte hodne mladý (a už vtedy som ho miloval) ale whatever
TedGeorge
0 0
reagovat

Kubqo

V tom pripade by si klidne mohl byt duruv vnuk...
603619
V tom pripade by si klidne mohl byt duruv vnuk...
Kubqo
0 0
reagovat

Sarger

smrť Sally Field?
btw film vyšiel v roku mojho narodenia...
603618
[spoiler]smrť Sally Field?[/spoiler] btw film vyšiel v roku mojho narodenia...
Sarger
0 0
reagovat

kubqo

U toho sa dá aj plakať? :D
603617
U toho sa dá aj plakať? *:D*
kubqo
0 0
reagovat
Jo Forresta Gumpa som videl už 6krát, a minulý týždeň už siedmy....a furt som u toho plakal jak malý :D
603615
Jo Forresta Gumpa som videl už 6krát, a minulý týždeň už siedmy....a furt som u toho plakal jak malý *:D*
0 0
reagovat

Gonzi

Jo ták! Sypu si popel z vlastní urny na hlavu.
603605
Jo ták! Sypu si popel z vlastní urny na hlavu.
Gonzi
0 0
reagovat

TonyClifton

Já reagoval na HALův post. To on tvrdí, že tam ten film nepatří. Já si naopak myslím že Shawshank je po všech stránkách vybroušený diamant.
603604
Já reagoval na HALův post. To on tvrdí, že tam ten film nepatří. Já si naopak myslím že Shawshank je po všech stránkách vybroušený diamant.
TonyClifton
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se