Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 36561 - 36580 Napsat příspěvek

Macejko

A to je právě ten problém... Proč? Nevidím problém mít spin-off s Magnetem...

Tahle politika je úplně na hlavu 8)
603775
A to je právě ten problém... Proč? Nevidím problém mít spin-off s Magnetem... Tahle politika je úplně na hlavu *8)*
Macejko
0 0
reagovat

HAL

Žiadny záporák nedostane origin bez toho, aby v ňom z neho neurobili kladného hrdinu.
603774
Žiadny záporák nedostane origin bez toho, aby v ňom z neho neurobili kladného hrdinu.
HAL
0 0
reagovat
Kdesi tu nedávno proběhly řeči že Daredevil je v režisérském sestřihu vlastně docela fajn:
- ne není, je to debilní a nudný zmetek, a jalový Batffleck za to může stejnou měrou jako (mentálně max dvanáctiletý) režisér. Zato záporáci jsou skvělí, těm by origin slušel mnohem víc než Daredevilovi a Elektře.

A vůbec celkově by to chtělo víc filmů o komiksových záporácích - ne jen animáky pro děti, ale skutečně evil oposites od Avengers. Škoda že to nevyšlo s tím spin-offem Magneta.
603778
Kdesi tu nedávno proběhly řeči že [b]Daredevil[/b] je v režisérském sestřihu vlastně docela fajn: - ne není, je to debilní a nudný zmetek, a jalový Batffleck za to může stejnou měrou jako (mentálně max dvanáctiletý) režisér. Zato záporáci jsou skvělí, těm by origin slušel mnohem víc než Daredevilovi a Elektře. A vůbec celkově by to chtělo víc filmů o komiksových záporácích - ne jen animáky pro děti, ale skutečně evil oposites od Avengers. Škoda že to nevyšlo s tím spin-offem Magneta.
0 0
reagovat
Já jsem zvědavý na Cedar Rapids, Fright Night a The Trip, protože jestli to bude alespoň z poloviny tak good feel jako zbytek, tak pecka. :+
603770
Já jsem zvědavý na Cedar Rapids, Fright Night a The Trip, protože jestli to bude alespoň z poloviny tak good feel jako zbytek, tak pecka. *:+*
0 0
reagovat
30 Minutes or Less: hodně podhodnocenej film. Přitom jsem se skvěle bavil. :+
603769
30 Minutes or Less: hodně podhodnocenej film. Přitom jsem se skvěle bavil. *:+*
0 0
reagovat
link

Hodně pěknej výčet přehlížených filmů roku 2011. Mám z toho kromě těch 3 co jsem neviděl rád prakticky všechny. :)
603768
http://www.cinemablend.com/new/You-Missed-It-10-Most-Unfairly-Overlooked-Movies-2011-28490.html Hodně pěknej výčet přehlížených filmů roku 2011. Mám z toho kromě těch 3 co jsem neviděl rád prakticky všechny. *:)*
0 0
reagovat
A inak súhlasím, ten film úžasne dozrieva.
603742
A inak súhlasím, ten film úžasne dozrieva.
0 0
reagovat

SteKi

Možno preto, že obraz bol točený na dopredu zloženú hudbu ;)
603741
Možno preto, že obraz bol točený na dopredu zloženú hudbu *;)*
SteKi
0 0
reagovat

TRON Legacy

Konsinki je borec :+ Ja ten film zboznujem. Nehovorim, ma to hluche miesta, ale aj tak je to parada. Vzdy ma prekvapi ako ten film perfektne zapada do toho soundtracku :D
A ta Olivia ?)
603740
Konsinki je borec *:+* Ja ten film zboznujem. Nehovorim, ma to hluche miesta, ale aj tak je to parada. Vzdy ma prekvapi ako ten film perfektne zapada do toho soundtracku *:D* A ta Olivia *?)*
TRON Legacy
0 0
reagovat

10 Years

Feel good movie desetiletky?
Díky, pánové. Díky.
603738
Feel good movie desetiletky? Díky, pánové. Díky.
10 Years
0 0
reagovat

Cena jednoho promítání v kině

(v diskuzi u článku by si toho už nikdo nevšimnul, takže píšu sem)

Byl jsem na exkurzi v místním jednosálovém kině a ptal jsem se na výše zmíněné. Cena se pochopitelně hodně liší v zimě / v létě kvůli topení, ale prý musí přijít asi 35-40 diváků aby se dostali na nulu. Vstupenky stojí různě na různé filmy, ale nejčastěji to je 110 Kč. Hraje se ovšem pro jakýkoliv počet lidí.

Samozřejmě jinde to bude jinak, ale tak aspoň pro příklad...
603719
(v diskuzi u článku by si toho už nikdo nevšimnul, takže píšu sem) Byl jsem na exkurzi v místním jednosálovém kině a ptal jsem se na výše zmíněné. Cena se pochopitelně hodně liší v zimě / v létě kvůli topení, ale prý musí přijít asi 35-40 diváků aby se dostali na nulu. Vstupenky stojí různě na různé filmy, ale nejčastěji to je 110 Kč. Hraje se ovšem pro jakýkoliv počet lidí. Samozřejmě jinde to bude jinak, ale tak aspoň pro příklad...
Cena jednoho promítání v kině
0 0
reagovat
Jo a samozřejmě bacha i na link, seznam skladeb by mohl být tradičně spoileroidní ;)...
603694
Jo a samozřejmě bacha i na link, seznam skladeb by mohl být tradičně spoileroidní ;)...
0 0
reagovat
Preview ze soundtracku ke Gravity ;)...
603693
[link="https://soundcloud.com/watertowermusic/gravity-soundtrack-official"]Preview[/link] ze soundtracku ke Gravity ;)...
0 0
reagovat

The Joker

No jo, Man of Steel na tebe bylo málo hipsterský, co?


Vím, že potrefená husa se vždycky ozve, ale nikdy jsem nenadával na nic, co jsem neviděl.
603675
No jo, Man of Steel na tebe bylo málo hipsterský, co? Vím, že potrefená husa se vždycky ozve, ale nikdy jsem nenadával na nic, co jsem neviděl.
The Joker
0 0
reagovat

The Joker

Tak nad MoS a Pacifc Rim onanujem (a predpokladám, že aj väčšina) preeto, že som ich nedávno videl v kine, na veľkom plátne a zažil som pravý nerdgasm, možno príde ešte druhá vlna, keď vyjdu na plackách, ale napr ja nemám vôbec záujem ich vidieť na malej obrazovke. Navyše boli docela nedávno ale zachvíľu úplne vyšumia a prijde niečo iné (Gravity? i keď dúfam, že to v hlave ostane dlhšie) a na MoS či Rim si spomeniemi až keď pôjde ďalší RobotíäSupermanovský film do kín. Nikto ich tu nebude oslavovať za 5 rokov.
603674
Tak nad MoS a Pacifc Rim onanujem (a predpokladám, že aj väčšina) preeto, že som ich nedávno videl v kine, na veľkom plátne a zažil som pravý nerdgasm, možno príde ešte druhá vlna, keď vyjdu na plackách, ale napr ja nemám vôbec záujem ich vidieť na malej obrazovke. Navyše boli docela nedávno ale zachvíľu úplne vyšumia a prijde niečo iné (Gravity? i keď dúfam, že to v hlave ostane dlhšie) a na MoS či Rim si spomeniemi až keď pôjde ďalší RobotíäSupermanovský film do kín. Nikto ich tu nebude oslavovať za 5 rokov.
The Joker
0 0
reagovat
Proletěl jsem posledních cca 200 příspěvků a... celkem dost věcí to vysvětluje. To je sračka, to je blbost, to jsem neviděl a teď budu onanovat u Man of Steel. :o:-
603671
Proletěl jsem posledních cca 200 příspěvků a... celkem dost věcí to vysvětluje. To je sračka, to je blbost, to jsem neviděl a teď budu onanovat u Man of Steel. *:o**:-*
0 0
reagovat
Lol, no já ho nepoznal... link
603659
Lol, no já ho nepoznal... http://25.media.tumblr.com/tumblr_m2xbvylNkY1qcga5ro1_500.jpg
0 0
reagovat

Kon-Tiki

Mám to rozkoukaný a neskutečná pecka. Je mi zase 12 a přelouzkávám tu knížku. :) Hrozně mě to vtáhlo. Pěknej film. Škoda, že to u nás nějak minulo kino distribuci, přitom tu ten příběh byl docela populární
603660
Mám to rozkoukaný a neskutečná pecka. Je mi zase 12 a přelouzkávám tu knížku. *:)* Hrozně mě to vtáhlo. Pěknej film. Škoda, že to u nás nějak minulo kino distribuci, přitom tu ten příběh byl docela populární
Kon-Tiki
0 0
reagovat

HAL

Tak na první before jsem se chtěl dívat s přítelkyní a byť mě ty dialogy bavily hodně, tak ji ne (kolem a kolem se tam nic neděje že ano) a vypli jsme to. Upřímně si dost dobře nedovedu představit, že na to běžní diváci nebudou houfně reagovat podobně. (za sebe říkám, že tam byla boží chemie a těším se až se na to dokoukám, jen jsem se k tomu ještě nevrátil - to jen pro jistotu).
603658
Tak na první before jsem se chtěl dívat s přítelkyní a byť mě ty dialogy bavily hodně, tak ji ne (kolem a kolem se tam nic neděje že ano) a vypli jsme to. Upřímně si dost dobře nedovedu představit, že na to běžní diváci nebudou houfně reagovat podobně. (za sebe říkám, že tam byla boží chemie a těším se až se na to dokoukám, jen jsem se k tomu ještě nevrátil - to jen pro jistotu).
HAL
0 0
reagovat

Memphis

To už tu myslím bylo, prý je to tím že jsem prostě zlej :D Ve skutečnosti mě ale jednoduše míjej jen filmy který nejsou zas tak zajímavý (jo, ta Zelená míle tu chyběla), asi mám nějak zvýšenou rezistivitu na kýč :))
Ale co, taky nechápu jak někoho může totálně nerozbourat třeba Linklaterova "Before" trilogie... ;)
600242
To už tu myslím bylo, prý je to tím že jsem prostě zlej *:D* Ve skutečnosti mě ale jednoduše míjej jen filmy který nejsou zas tak zajímavý (jo, ta Zelená míle tu chyběla), asi mám nějak zvýšenou rezistivitu na kýč *:))* Ale co, taky nechápu jak někoho může totálně nerozbourat třeba Linklaterova "Before" trilogie... ;)
Memphis
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se