Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 36461 - 36480 Napsat příspěvek

SteKi

Myslím, že link
604192
Myslím, že http://www.csfd.cz/film/267553-zrozeni-legendy/
SteKi
0 0
reagovat
Prosim vas ako sa volal ten film co bol predvcerom vecer tusim na čt1 alebo 2 o tom wu shu majstrovi co sam trenoval v lese a v predstavach bojoval s wushu bohom?
604190
Prosim vas ako sa volal ten film co bol predvcerom vecer tusim na čt1 alebo 2 o tom wu shu majstrovi co sam trenoval v lese a v predstavach bojoval s wushu bohom?
0 0
reagovat

The Best Offer

Ten film funguje skvele najmä prvú polovicu, ten náznak tajemna, šmírovanie, robot, ostýchavosť atď, ale potom si človek uvedomí, keď sa vzťahy dávajú do pohybu, že to môže mať iba dva konce a nakoniec je rád, že si tvorcovia vybrali ten koniec, ktorý si vybrali.

Určite príjemne strávený večer, ale od Tornatoreho mám stále radšej Malénu, ktorá mi je bližšia.

Súhlasím, že hudba a Geoffrey Rush sú skvelé a podmanivé a Čechov určite poteší pomrknutie na konci.

Oscary uvidíme, akurát nakukávam európsku tvorbu, ale viac napovie ako si povedie na EFA v Berlíne. Naviac Tornatore bude mať z Talianska dosť veľkú konkurenciu v Sorrentinovi a jeho The Great Beauty link

Inak viete mi napísať (kľudne aj do vzkazníku), kde sa dajú splašiť európske skvosty (kľudne aj kúpiť), ktoré sa ku nám nedostanú do distribúcie, alebo až rok po premiére do FK? Dík.
604169
Ten film funguje skvele najmä prvú polovicu, ten náznak tajemna, šmírovanie, robot, ostýchavosť atď, ale potom si človek uvedomí, keď sa vzťahy dávajú do pohybu, že to môže mať iba dva konce a nakoniec je rád, že si tvorcovia vybrali ten koniec, ktorý si vybrali. Určite príjemne strávený večer, ale od Tornatoreho mám stále radšej Malénu, ktorá mi je bližšia. Súhlasím, že hudba a Geoffrey Rush sú skvelé a podmanivé a Čechov určite poteší pomrknutie na konci. Oscary uvidíme, akurát nakukávam európsku tvorbu, ale viac napovie ako si povedie na EFA v Berlíne. Naviac Tornatore bude mať z Talianska dosť veľkú konkurenciu v Sorrentinovi a jeho The Great Beauty http://www.youtube.com/watch?v=fJfvX6zPAuQ Inak viete mi napísať (kľudne aj do vzkazníku), kde sa dajú splašiť európske skvosty (kľudne aj kúpiť), ktoré sa ku nám nedostanú do distribúcie, alebo až rok po premiére do FK? Dík.
The Best Offer
0 0
reagovat

Nejvyšší nabídka / The Best Offer

Tak moc krásný film! Díky naigotovi za doporučení. A další do party k nejlepším filmům roku k The Mud, Prince Avalanche a Before Midnight. Tornatore navazuje kvalitativně na Malénu, Cinema Paradiso a Legendu o 1900.
Geoffrey Rush excelentní, hudba od Morriconeho podmanivá. Škoda, že se nejspíš nevměstná na Oscara za cizojazyčný film, sice je to italská produkce, ale pokud vím, tak je to primárně anglicky natočené.
Jo a doporučuji si před tím filmem o něm přečíst co nejméně. :)
9/10
604165
Tak moc krásný film! Díky [b]naigotovi[/b] za doporučení. A další do party k nejlepším filmům roku k The Mud, Prince Avalanche a Before Midnight. Tornatore navazuje kvalitativně na Malénu, Cinema Paradiso a Legendu o 1900. Geoffrey Rush excelentní, hudba od Morriconeho podmanivá. Škoda, že se nejspíš nevměstná na Oscara za cizojazyčný film, sice je to italská produkce, ale pokud vím, tak je to primárně anglicky natočené. Jo a doporučuji si před tím filmem o něm přečíst co nejméně. *:)* [b]9/10[/b]
Nejvyšší nabídka / The Best Offer
0 0
reagovat
Tede ty si zly.:D
604158
Tede ty si zly.*:D*
0 0
reagovat
:D
604152
*:D*
0 0
reagovat
Tak jsem to teda dokoukal. Hmm, radši bych sledoval ten proces s jejich odsouzením. Na verdiktu to nic nemění. Akorát jsem nepochopil, jak se Watson dostala tak rychle ven?
604151
Tak jsem to teda dokoukal. Hmm, radši bych sledoval ten proces s jejich odsouzením. Na verdiktu to nic nemění. Akorát jsem nepochopil, jak se Watson dostala tak rychle ven?
0 0
reagovat

TedGeorge

Tak s tím nesouhlasím. Jako nějak zvlášť mě to neurazilo, ale neřekl bych, že se to v závěru nějak zlepšuje.
604147
Tak s tím nesouhlasím. Jako nějak zvlášť mě to neurazilo, ale neřekl bych, že se to v závěru nějak zlepšuje.
TedGeorge
0 0
reagovat
Grady my ass, za tenhle skvost by Sofie potrebovala dostat na zadek
604141
Grady my ass, za tenhle skvost by Sofie potrebovala dostat na zadek
0 0
reagovat

verbst

Hele to je velká škoda, žes to nedokoukal. V posledních 10ti minutách to dostane grády a celej film najednou začne dávat smysl. Ostatní mě určitě podpoří, koukej to dokoukat ;)
604139
Hele to je velká škoda, žes to nedokoukal. V posledních 10ti minutách to dostane grády a celej film najednou začne dávat smysl. Ostatní mě určitě podpoří, koukej to dokoukat *;)*
verbst
0 0
reagovat

The Bling Ring

Pikovina na entou. Řadím na podúroveň Spring Breakers. 0/10 (Vypnuto po 50 minutách.)
604136
Pikovina na entou. Řadím na podúroveň Spring Breakers. 0/10 (Vypnuto po 50 minutách.)
The Bling Ring
0 0
reagovat

I Spit on Your Grave 2

A nejzvrácenějším a nejnechutnějším filmem, co jsem v životě viděl se stává... 8-9/10*
604098
A nejzvrácenějším a nejnechutnějším filmem, co jsem v životě viděl se stává... 8-9/10*
I Spit on Your Grave 2
0 0
reagovat
Ten film je voda na mlýn haterů Kutchera.
604079
Ten film je voda na mlýn haterů Kutchera.
0 0
reagovat
Na druhou stranu jsem od Tetsua slyšel, že je to Kutcherova životní role, protože on tam hraje de facto sám sebe. Kurňa, to je dilema. :))
604075
Na druhou stranu jsem od Tetsua slyšel, že je to Kutcherova životní role, protože on tam hraje de facto sám sebe. Kurňa, to je dilema. *:))*
0 0
reagovat
604074
http://film.moviezone.cz/samec/recenze/ *;)*
0 0
reagovat
Chci se zeptat: Na Nova Cinema bude od 22:15 Samec s Ashtonem Kutcherem. Má smysl na to koukat? Moc totiž nemusím Kutchera...
604072
Chci se zeptat: Na Nova Cinema bude od 22:15 [b]Samec[/b] s Ashtonem Kutcherem. Má smysl na to koukat? Moc totiž nemusím Kutchera...
0 0
reagovat

Indicious 2

20 milionu jen za patek? Asi se rysuje nejvydelecnejsi film roku:)
604065
20 milionu jen za patek? Asi se rysuje nejvydelecnejsi film roku*:)*
Indicious 2
0 0
reagovat

Disconnect

Perfektní film! Skvělí herci, kamera a úžasně napsané. Byl jsem z filmu opravdu nadšený. Zpracovává hodně nadějnou látku a zpracovává ji dokonale. :) :+

9/10
604061
Perfektní film! Skvělí herci, kamera a úžasně napsané. Byl jsem z filmu opravdu nadšený. Zpracovává hodně nadějnou látku a zpracovává ji dokonale. *:)* *:+* [b]9/10[/b]
Disconnect
0 0
reagovat

Magic of Belle Isle

Hrozně krásnej film! Jo a jsou tam postavy Ted, Tony a postarší opilecký spisovatel. 8/10
604047
Hrozně krásnej film! Jo a jsou tam postavy Ted, Tony a postarší opilecký spisovatel. 8/10
Magic of Belle Isle
0 0
reagovat

Solomon Kane

Zopakoval jsem si dneska Solomona Kanea a je to vážně parádní, poctivá fantasy :+ Škoda že takových není o moc víc a dvojnásobná škoda že nebude pokračování.

Poznámka k aktuálnímu Tématu: dívali jsme se s rodičema a líbilo se :) (ovšem u babičky by to neprošlo ani náhodou :D)
604046
Zopakoval jsem si dneska Solomona Kanea a je to vážně parádní, poctivá fantasy *:+* Škoda že takových není o moc víc a dvojnásobná škoda že nebude pokračování. Poznámka k aktuálnímu Tématu: dívali jsme se s rodičema a líbilo se *:)* (ovšem u babičky by to neprošlo ani náhodou *:D*)
Solomon Kane
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se