Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 36221 - 36240 Napsat příspěvek

Mexická jízda (2001)

Potvrdilo se mi to, co jsem si myslel už dříve. Mexická jízda je nejlepším filmem Alfonsa Cuaróna a nic na tom nezmění ani jeho poslední snímek Gravitace. Pamatuju si, jak jsem byl před deseti lety šokován z toho, co všechno jsem v Mexické jízdě viděl. Po letech lze zodpovědně prohlásit, že Mexická jízda neztratila svůj energický a revoltující náboj, precizní kamera Emanula Lubezkiho perfektně zachycuje atmosféru a krásu mexické krajiny a celé je to skvostně zrežírované. Chemie mezi ústředním hereckým trojúhelníkem je úžasná. Je to krásné, je to upřímné a hlavně - je to absolutně geniální.
605456
Potvrdilo se mi to, co jsem si myslel už dříve. Mexická jízda je nejlepším filmem Alfonsa Cuaróna a nic na tom nezmění ani jeho poslední snímek Gravitace. Pamatuju si, jak jsem byl před deseti lety šokován z toho, co všechno jsem v Mexické jízdě viděl. Po letech lze zodpovědně prohlásit, že Mexická jízda neztratila svůj energický a revoltující náboj, precizní kamera Emanula Lubezkiho perfektně zachycuje atmosféru a krásu mexické krajiny a celé je to skvostně zrežírované. Chemie mezi ústředním hereckým trojúhelníkem je úžasná. Je to krásné, je to upřímné a hlavně - je to absolutně geniální.
Mexická jízda (2001)
0 0
reagovat

Kandidát

No neni to vobec zle, ale zaroven nic extra. Zo zaciatku to posobi celkom svizne, neni som moc odbornik na tie technicke veci, ale vyzualne a strihom sa to strasne snazi podobat ako film od Guy-a Ritchie-ho. Ale nebolo by fer kvoli tomu film odsudzovat pretoze kupodivu to neposobi otravne. Lenze niekde za poloviciu stopaze to ten svih zacne stracat a v podstate som to uz pozeral bez zaujmu. Inak je to odohrate celkom slusne. Hlavne Michal Kubovcik aj ked je tam relativne malo, je skratka vtipna osobnost a dam ruku do ohna za to, ze scena v McDonalde bola jeho improvizacia. Je to taka sympaticka slovensko ceska sedmicka z desiatich. Podla mna sa nikomu nic nestane ked si to pozrie, mozno bude dokonca prekvapeny.
605431
No neni to vobec zle, ale zaroven nic extra. Zo zaciatku to posobi celkom svizne, neni som moc odbornik na tie technicke veci, ale vyzualne a strihom sa to strasne snazi podobat ako film od Guy-a Ritchie-ho. Ale nebolo by fer kvoli tomu film odsudzovat pretoze kupodivu to neposobi otravne. Lenze niekde za poloviciu stopaze to ten svih zacne stracat a v podstate som to uz pozeral bez zaujmu. Inak je to odohrate celkom slusne. Hlavne Michal Kubovcik aj ked je tam relativne malo, je skratka vtipna osobnost a dam ruku do ohna za to, ze scena v McDonalde bola jeho improvizacia. Je to taka sympaticka slovensko ceska sedmicka z desiatich. Podla mna sa nikomu nic nestane ked si to pozrie, mozno bude dokonca prekvapeny.
Kandidát
0 0
reagovat

TonyClifton

já čekám až to poběží někdy v Plzni, snad se dočkám.
605428
já čekám až to poběží někdy v Plzni, snad se dočkám.
TonyClifton
0 0
reagovat
Jestli někdo taky rád navštěvuje v kině filmové legendy, tak zítra běží v Lucerně Se7en :+
605420
Jestli někdo taky rád navštěvuje v kině filmové legendy, tak zítra běží v Lucerně Se7en *:+*
0 0
reagovat

The Purge (2013)

Totální ptákovina, nápad byl dozajisté zajímavý, ale zpracování otřesné... 4/10 a to tam možná lupnu tu pátou kvůli školní uniformě...

The Prisoners (2013)
Hodně velké překvapení. De facto se sice jedná o normální detektivku, ale ta atmosféra by se dala krájet. 8/10 a více takových filmů :+
605408
Totální ptákovina, nápad byl dozajisté zajímavý, ale zpracování otřesné... 4/10 a to tam možná lupnu tu pátou kvůli školní uniformě... The Prisoners (2013) Hodně velké překvapení. De facto se sice jedná o normální detektivku, ale ta atmosféra by se dala krájet. 8/10 a více takových filmů *:+*
The Purge (2013)
0 0
reagovat

Brick (2005)

Všechno, co Rian Johnson natočí později, se Brick nevyrovná. Brick je zářivá hvězda a Joseph Gordon-Levitt jako obvykle boží. A ta jeho chůze... ta chůze... Noir na střední a vůbec to nevadí. Krom jiného jsem si všímal osvětlení tváře gangsterského bosse (Draka) a to je skvělá ukázka, že abyste byli démoničtí, nepotřebujete nějaké výrazné maskování. Stačí mít dobré nasvícení. :+
605404
Všechno, co Rian Johnson natočí později, se Brick nevyrovná. Brick je zářivá hvězda a Joseph Gordon-Levitt jako obvykle boží. A ta jeho chůze... ta chůze... Noir na střední a vůbec to nevadí. Krom jiného jsem si všímal osvětlení tváře gangsterského bosse (Draka) a to je skvělá ukázka, že abyste byli démoničtí, nepotřebujete nějaké výrazné maskování. Stačí mít dobré nasvícení. *:+*
Brick (2005)
0 0
reagovat

Mud

Ani nemám slov. Ne já vážně nevím co napsat.

Tenhle příběh mě fakt nadchl. :+


9/10 a myslím si že Jeff Nichols, má pěkně načnutou kariéru - a to mluvím o obojím - jak scénář tak i režie ! :+
605401
Ani nemám slov. Ne já vážně nevím co napsat. Tenhle příběh mě fakt nadchl. *:+* 9/10 a myslím si že Jeff Nichols, má pěkně načnutou kariéru - a to mluvím o obojím - jak scénář tak i režie ! *:+*
Mud
0 0
reagovat
Counting down to Tony's response...
605356
Counting down to Tony's response...
0 0
reagovat

kubqo

U mě vede Jamie Bell.
605355
U mě vede Jamie Bell.
kubqo
0 0
reagovat

3 idiots (2009)


Kdysi mi jeden indický kuchař říkal, že kdyby u nás vařili a kořenili jídla, tak jak jsou zvyklí, lidi by se tady z toho posrali. Věřím, že by se tohle dalo říct i o jejich filmech, ale naštěstí jsou 3 idioti natočení hodně porzápadně Jasně, je to Bollywood a i tam indická megastar Amir Khan, tancuje a zpívá se tam (asi jenom dvakrát nebo třikrát), ale není to exotičtejší, než třeba Milionář z chatrče.Když se od toho člověk odprostí, tak si to užije daleko víc, než většinu všedních komedií a pohodovek

Strašně moc krásný a pohodový film. Nevím nakolik je to ukotvené v bollywoodských trendech a pro mne je to defacto první zkušenost s indickou kinematografií (vyjma krátkých filmů pro dospělé a kurzů vaření), ale sedlo mi to moc. Má to sice tříhodinovou stopáž, ale střídá to momenty, které by si nezadali s Pařbou ve Vegas a scény, které bych fakt od filmu s názvem 3 idioti nečekal, takže to vlastně uteče hodně rychle a příjemně.

Za mne 9/10 jak vyšitých a přemýšlel jsem dokonce nad absolutním hodnocením. Kdybych chtěl, tak tomu filmu vysměju a strhám ho během minuty, ale proč bych to dělal, hodnocení má být subjektivní, ne? :)) Jestli někdo hledá pohodovou, trochu neobvyklou komedii, tohle je jasná volba a v IMDB 250 je to naprosto právem. :+
605347
Kdysi mi jeden indický kuchař říkal, že kdyby u nás vařili a kořenili jídla, tak jak jsou zvyklí, lidi by se tady z toho posrali. Věřím, že by se tohle dalo říct i o jejich filmech, ale naštěstí jsou 3 idioti natočení hodně porzápadně Jasně, je to Bollywood a i tam indická megastar Amir Khan, tancuje a zpívá se tam (asi jenom dvakrát nebo třikrát), ale není to exotičtejší, než třeba Milionář z chatrče.Když se od toho člověk odprostí, tak si to užije daleko víc, než většinu všedních komedií a pohodovek Strašně moc krásný a pohodový film. Nevím nakolik je to ukotvené v bollywoodských trendech a pro mne je to defacto první zkušenost s indickou kinematografií (vyjma krátkých filmů pro dospělé a kurzů vaření), ale sedlo mi to moc. Má to sice tříhodinovou stopáž, ale střídá to momenty, které by si nezadali s Pařbou ve Vegas a scény, které bych fakt od filmu s názvem 3 idioti nečekal, takže to vlastně uteče hodně rychle a příjemně. Za mne 9/10 jak vyšitých a přemýšlel jsem dokonce nad absolutním hodnocením. Kdybych chtěl, tak tomu filmu vysměju a strhám ho během minuty, ale proč bych to dělal, hodnocení má být subjektivní, ne? *:))* Jestli někdo hledá pohodovou, trochu neobvyklou komedii, tohle je jasná volba a v IMDB 250 je to naprosto právem. *:+*
3 idiots (2009)
0 0
reagovat

Pe7er

No mozna vyhral, ale nejvic to ma na haku Shia :+
605330
No mozna vyhral, ale nejvic to ma na haku Shia *:+*
Pe7er
0 0
reagovat
Udo to vyhral na plnej čiare :D
605328
Udo to vyhral na plnej čiare :D
0 0
reagovat

kubqo

hahaaa tak ty jsou bozi :D:+
605327
hahaaa tak ty jsou bozi *:D**:+*
kubqo
0 0
reagovat
Myslím, že Udo Kiera už v životě v ničem nemusím vidět.
605325
Myslím, že Udo Kiera už v životě v ničem nemusím vidět.
0 0
reagovat
a cena za najviac creepy postery idú...
605324
a cena za najviac creepy postery[link="http://collider.com/nymphomaniac-character-posters/"] idú...[/link]
0 0
reagovat

popik

samo, že je to obří reklama na Google :) docela by mě zajímalo, kolik do toho filmu vlastně google nalil peněz...
605315
samo, že je to obří reklama na Google *:)* docela by mě zajímalo, kolik do toho filmu vlastně google nalil peněz...
popik
0 0
reagovat
The Internship: #Google #Advertising #Boring #FuckHashtags
605303
The Internship: #Google #Advertising #Boring #FuckHashtags
0 0
reagovat

Stážisti / Internship, The

Velice příjemná věc, která sice jede podle 100x ohranýho mustru, ale Vaughn a Wilson jsou prostě tak sehraná a osvědčená dvojka, že to pořád dává velice slušnou komedii. 7/10*
605300
Velice příjemná věc, která sice jede podle 100x ohranýho mustru, ale Vaughn a Wilson jsou prostě tak sehraná a osvědčená dvojka, že to pořád dává velice slušnou komedii. 7/10*
Stážisti / Internship, The
0 0
reagovat

Once Upon a Time in the West

Včera videná remasterovaná verzia v kine, silný zážitok. 8)
Geniálny Leone a Morricone :+
605292
Včera videná remasterovaná verzia v kine, silný zážitok. *8)* Geniálny Leone a Morricone *:+*
Once Upon a Time in the West
0 0
reagovat

Nepoužitelní / L'autre côté du périph, De

Fajn film s mizerným scénářem, tahle sympatická dvojka si zasluhovala víc prostoru k dělání hovadin, Omar Sy hlavně. Ale ty 2 filmové pomrknutí hodně fajn. Kdo nebude čekat druhé nedotknutelné, nebude zklamán. 6/10
605242
Fajn film s mizerným scénářem, tahle sympatická dvojka si zasluhovala víc prostoru k dělání hovadin, Omar Sy hlavně. Ale ty 2 filmové pomrknutí hodně fajn. Kdo nebude čekat druhé nedotknutelné, nebude zklamán. [b]6/10[/b]
Nepoužitelní / L'autre côté du périph, De
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se