Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 36181 - 36200 Napsat příspěvek

Serpico (1973)

Sidney Lumet si ma získal jeho 12 Angry Men, kde Henry Fonda vytrieskal z minima maximum a Lumetov Network mám dokonca vo svojej TOP10. Keď som videl vo výpredaji v Datarte (za 2€) Serpica od Sidneyho Lumeta, neváhal som ani minútu a stál som pri pokladni. Avšak, kde Fonda mal proti sebe dôstojných a zaujímavých súperov, v Serpicovi je to žiaľ iba bezchybný Al Pacino (ktorý si tu nomináciu na Oscara a Zlatý Glób proste zaslúži, o tom žádna a povedal by som, že tu podáva jeden zo svojich najlepších výkonov), ktorý strieda rôzne herecké polohy a vy mu ich zobete z ruky... ale na čo je to dobré, keď sa vo filme prakticky nič nedeje a takmer po celú stopáž vidíte iba to ako je každý policajt v zbore skorumpovaný a hrôzostrašnú byrokraciu. Čakal by som trošku režisérskej invencie a keď sa Paco rozhodol ísť proti vlastným, neverím, že sa mu nejakí kolegovia nevyhrážali alebo nezastrašovali ho.
Ak budem chcieť vidieť životopsiný film o NY policajtovi siahnem po Doniem Brascovi, kde je síce Al oproti Serpicovi polovičný, ale má tu kolegov (J Depp a A, Heche), ktorí mu zdatne sekundujú a vytvoria zaujímavejší príbeh ako neúplatný Frank Serpico.

6/10
605640
Sidney Lumet si ma získal jeho 12 Angry Men, kde Henry Fonda vytrieskal z minima maximum a Lumetov Network mám dokonca vo svojej TOP10. Keď som videl vo výpredaji v Datarte (za 2€) Serpica od Sidneyho Lumeta, neváhal som ani minútu a stál som pri pokladni. Avšak, kde Fonda mal proti sebe dôstojných a zaujímavých súperov, v Serpicovi je to žiaľ iba bezchybný Al Pacino (ktorý si tu nomináciu na Oscara a Zlatý Glób proste zaslúži, o tom žádna a povedal by som, že tu podáva jeden zo svojich najlepších výkonov), ktorý strieda rôzne herecké polohy a vy mu ich zobete z ruky... ale na čo je to dobré, keď sa vo filme prakticky nič nedeje a takmer po celú stopáž vidíte iba to ako je každý policajt v zbore skorumpovaný a hrôzostrašnú byrokraciu. Čakal by som trošku režisérskej invencie a keď sa Paco rozhodol ísť proti vlastným, neverím, že sa mu nejakí kolegovia nevyhrážali alebo nezastrašovali ho. Ak budem chcieť vidieť životopsiný film o NY policajtovi siahnem po Doniem Brascovi, kde je síce Al oproti Serpicovi polovičný, ale má tu kolegov (J Depp a A, Heche), ktorí mu zdatne sekundujú a vytvoria zaujímavejší príbeh ako neúplatný Frank Serpico. 6/10
Serpico (1973)
0 0
reagovat
Na xxAttentionWhorexx tam bylo moc holek.
605634
Na xxAttentionWhorexx tam bylo moc holek.
0 0
reagovat
oznacit sucker punch za srajdu urazi vsechny srajdy.
605629
oznacit sucker punch za srajdu urazi vsechny srajdy.
0 0
reagovat

Muž z Oceli-cz dabing

Dabing je prvotřídní!
605623
Dabing je prvotřídní!
Muž z Oceli-cz dabing
0 0
reagovat
SUCKER PUNCH NENI SRAJDA!!!!! :( Trailer sluboval nadupany videoklip a presne to clovek v kine dostal. Nic viac nic menej. Len to, ako sa to od zaciatku tvarilo.
605622
SUCKER PUNCH NENI SRAJDA!!!!! *:(* Trailer sluboval nadupany videoklip a presne to clovek v kine dostal. Nic viac nic menej. Len to, ako sa to od zaciatku tvarilo.
0 0
reagovat
watchmeni sú najviac underrated film minulej dekády. Bez debaty.
605618
watchmeni sú najviac underrated film minulej dekády. Bez debaty.
0 0
reagovat

JohnyD

Svatá slova, podepisuji vlastní krví. :+
605597
Svatá slova, podepisuji vlastní krví. *:+*
JohnyD
0 0
reagovat

JohnyD

Yep...nejlepší Snyderovka určitě a komixovka možná taky, jen se bojím, jestli jsem na něco nezapomněl.
605595
Yep...nejlepší Snyderovka určitě a komixovka možná taky, jen se bojím, jestli jsem na něco nezapomněl.
JohnyD
0 0
reagovat

JohnyD

word :+
605593
word *:+*
JohnyD
0 0
reagovat

kubqo

Pozri si Watchmen Director´s Cut (ak si nevidel), to je najlepší Snyder ako aj najlepšia komixovka 8)
605592
Pozri si Watchmen Director´s Cut (ak si nevidel), to je najlepší Snyder ako aj najlepšia komixovka *8)*
kubqo
0 0
reagovat
Úsvit mrtvých není srajda. :o
605590
Úsvit mrtvých není srajda. *:o*
0 0
reagovat

Man of Steel

Tiež som bol prekvapený ako mi to doma sadlo. Čakal som, že to bude na malej obrazovke prúser ako Pacific Rim, ale práve naopak. Kým v kine som žral viec tú deštrukčnú, druhú polovicu, doma som si náramne užíval aj tú prvú. Doteraz nechápem ako režisér, ktorý natočil také akčné srajdy ako Úsvit mŕtvych či Sucker Punch, dokázal preniesť do akčných scén tú kinetiku a originálne nápady. Ešte super casting a úvod z Kryptonu furt vládne!
605587
Tiež som bol prekvapený ako mi to doma sadlo. Čakal som, že to bude na malej obrazovke prúser ako Pacific Rim, ale práve naopak. Kým v kine som žral viec tú deštrukčnú, druhú polovicu, doma som si náramne užíval aj tú prvú. Doteraz nechápem ako režisér, ktorý natočil také akčné srajdy ako Úsvit mŕtvych či Sucker Punch, dokázal preniesť do akčných scén tú kinetiku a originálne nápady. Ešte super casting a úvod z Kryptonu furt vládne!
Man of Steel
0 0
reagovat
Natáčet nový Transformers musí bejt sranda... :D
605570
Natáčet nový [b]Transformers[/b] musí bejt [link="http://www.comingsoon.net/news/movienews.php?id=110358"]sranda[/link]... *:D*
0 0
reagovat
Ještě naposledy k vybíjení ptáčků. Celej den přemejšlím, že odněkud znám tu ústřední melodii Bernsteina. Nebylo to v nějakým filmu, seriálu, hře? link
605561
Ještě naposledy k vybíjení ptáčků. Celej den přemejšlím, že odněkud znám tu ústřední melodii Bernsteina. Nebylo to v nějakým filmu, seriálu, hře? http://www.youtube.com/watch?v=E5cKSMI6_8k&t=6m42s
0 0
reagovat
Velká škoda, že ten film u nás nevyšel na modré placce.
605552
Velká škoda, že ten film u nás nevyšel na modré placce.
0 0
reagovat

disk

to je asi jeden z (veľmi veľmi mála) filmov, ktoré keď odchytím v telke tak si ich kuknem
605548
to je asi jeden z (veľmi veľmi mála) filmov, ktoré keď odchytím v telke tak si ich kuknem
disk
0 0
reagovat

Hvězdná pěchota (1997)

Verhoevenův film je pořád nadčasový. Miluju tuhle satiru, která se nádherným způsobem vysmívá propagandě. :+
605547
Verhoevenův film je pořád nadčasový. Miluju tuhle satiru, která se nádherným způsobem vysmívá propagandě. *:+*
Hvězdná pěchota (1997)
0 0
reagovat
Butthurt? Tuze moc si fandíš...;).
Přijde mi jen náramně zábavný, když Slováci mektaj o nacionalismu ostatních :D
605546
Butthurt? Tuze moc si fandíš...*;)*. Přijde mi jen náramně zábavný, když Slováci mektaj o nacionalismu ostatních *:D*
0 0
reagovat
Past sklapla.
605545
Past sklapla.
0 0
reagovat

Jako zabít ptáčka

Tohle byla velmi šťastná černobílá volba. Hodně silnej film, kterej jenom potvrdil můj obdiv ke Gregory Peckovi. Ten člověk býval prostě největší machr pod sluncem...
Další černobílej klenot na řadě asi bude....

Jo, a "čiperka" byla pro mě jedna z nejsympatičtějších dětskejch filmovejch psotav vůbec. A závěrečná cesta lesem neprosto něčekanej hororovej zážitek...
605542
Tohle byla velmi šťastná černobílá volba. Hodně silnej film, kterej jenom potvrdil můj obdiv ke Gregory Peckovi. Ten člověk býval prostě největší machr pod sluncem... Další černobílej klenot na řadě asi bude.... Jo, a "čiperka" byla pro mě jedna z nejsympatičtějších dětskejch filmovejch psotav vůbec. A závěrečná cesta lesem neprosto něčekanej hororovej zážitek...
Jako zabít ptáčka
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se